Ухвала
від 04.07.2023 по справі 715/1543/23
ГЛИБОЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 715/1543/23

Провадження № 2/715/351/23

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 липня 2023 року

Глибоцький районний суд Чернівецької області

в складі: головуючого судді Цуркана В.В.

за участю секретаря судового засідання Майщук С.В.

розглянувши у судовому засіданні в залі суду в смт. Глибока цивільну справу за позовом керівника Чернівецької окружної прокуратури в інтересах держави в особі: Національної служби здоров`я України до ОСОБА_1 , третя особа - Обласне комунальне некомерційне підприємство «Чернівецька обласна клінічна лікарня» про відшкодування витрат на стаціонарне лікування потерпілого внаслідок вчинення кримінального правопорушення,-

В С Т А Н О В И В :

Керівник Чернівецької окружної прокуратури, в інтересах держави в особі: Національної служби здоров`я України звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 , третя особа - Обласне комунальне некомерційне підприємство «Чернівецька обласна клінічна лікарня» про відшкодування витрат на стаціонарне лікування потерпілого внаслідок вчинення кримінального правопорушення.

05.07.2023 року від керівника Чернівецької окружної прокуратури до суду надійшла заява про закриття провадження у справі у зв`язку із добровільною сплатою відповідачем витрат, що підтверджується квитанцією № ПН94228 від 29.06.2023 року.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.255ЦПКУкраїни суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо відсутній предмет спору.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що клопотання прокурора обгрунтоване, не порушує прав та інтересів сторін чи інших осіб, а провадження по справі необхідно закрити.

Керуючись п.2 ч.1 ст.255 ЦПК України, суд,-

П О С Т А Н О В И В:

Провадження у цивільній справі за позовом керівника Чернівецької окружної прокуратури в інтересах держави в особі: Національної служби здоров`я України до ОСОБА_1 , третя особа - Обласне комунальне некомерційне підприємство «Чернівецька обласна клінічна лікарня» про відшкодування витрат на стаціонарне лікування потерпілого внаслідок вчинення кримінального правопорушення - закрити.

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана безпосередньо до Чернівецького апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційна скарга подається через суд першої інстанції.

СУДДЯ

Дата ухвалення рішення04.07.2023
Оприлюднено06.07.2023

Судовий реєстр по справі —715/1543/23

Ухвала від 05.07.2023

Цивільне

Глибоцький районний суд Чернівецької області

Цуркан В. В.

Ухвала від 11.05.2023

Цивільне

Глибоцький районний суд Чернівецької області

Цуркан В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні