ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
21 червня 2023 рокуСправа № 921/88/23УХВАЛА
Господарський суд Тернопільської області
у складі судді Хома С.О.
за участю секретаря судового засідання: Кульчицької Д.О.
розглянувши Заяву №6 від 27.01.2023 (вх.№88 від 31.01.2023)
кредитора: Товариства з обмеженою відповідальністю «СЕЛІНГ-ОІЛ», 10014, м. Житомир, вул. Бассейна, буд 2-А, офіс 5, ідентифікаційний код 42329169;
до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю «РУБІКОН-ГРУП», 46003, м. Тернопіль, вул. Крушельницької С., буд 17-А, ідентифікаційний код 38329974;
про:відкриття провадження у справі про банкрутство (в порядку Книги третьої Кодексу України з процедур банкрутства)
за участю представників:
-кредитора: Півторак Володимир Михайлович, адвокат, ордер серія ВО № 1049208 від 06.03.2023;
-боржника: не з`явився.
-розпорядника майна: Шимечко Андрій Ярославович.
Суть справи
Ухвалою від 06.03.2023 відкрито провадження у справі № 921/88/23 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «РУБІКОН-ГРУП» (46003, м. Тернопіль, вул. Крушельницької С., буд 17-А, ідентифікаційний код 38329974). Розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Шимечко Андрія Ярославовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №738 від 08.04.2013, адреса: 48501, Тернопільська обл., Чортківський р-н., м. Чортків, вул. Копичинецька 124Є). Попереднє засідання суду призначено на 10.05.2023 року на 10 год. 00 хв.
Згідно поданого оголошення 06.03.2023 строк подання заяв кредиторів з вимогами до боржника 04.04.2023.
Ухвалою від 10.05.2023 відкладено попереднє засідання у справі на 21.06. 2023 року на 10 год. 00 хв.
Представник кредитора в судове засідання з`явився.
Представник боржника в судове засідання не з`явився, проте 20.06.2023 надійшла Заява №200623-1 від 20.06.2023(вх.№ 5292) про розгляд справи №921/88/23 у судовому засіданні 21.06.2023 без участі представника боржника за наявними у матеріалах справи документами.
Розпорядник майна в судове засідання з`явився.
Дослідивши матеріали справи в їх сукупності, заслухавши пояснення представника кредитора, думку розпорядника майна Шимечко А.Я., суд встановив наступне.
Відповідно до статті 1 Кодексу України з процедур банкрутства конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника; поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли після відкриття провадження у справі про банкрутство; забезпечені кредитори - кредитори, вимоги яких до боржника або іншої особи забезпечені заставою майна боржника.
Частиною 14 статті 39 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що з моменту відкриття провадження у справі про банкрутство пред`явлення конкурсними та забезпеченими кредиторами вимог до боржника та їх задоволення можуть здійснюватися лише у порядку, передбаченому цим Кодексом, та в межах провадження у справі.
Згідно ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов`язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.
Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.
Господарський суд зобов`язаний прийняти заяву кредитора, подану з дотриманням вимог цього Кодексу та Господарського процесуального кодексу України, про що постановляється ухвала, в якій зазначається дата попереднього засідання суду.
За результатами розгляду зазначених заяв господарський суд постановляє ухвалу про визнання чи відхилення (повністю або частково) вимог таких кредиторів.
Ухвала господарського суду є підставою для внесення відомостей про таких кредиторів до реєстру вимог кредиторів.
Відповідно до ст.47 Кодексу України з процедур банкрутства попереднє засідання господарського суду проводиться не пізніше 70 календарних днів, а в разі великої кількості кредиторів - не пізніше трьох місяців з дня проведення підготовчого засідання суду. Про попереднє засідання суду повідомляються сторони, а також інші учасники провадження у справі про банкрутство, визнані такими відповідно до цього Кодексу.
У попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, що надійшли протягом строку, передбаченого частиною першою статті 45 цього Кодексу, у тому числі щодо яких були заперечення боржника або розпорядника майна.
За результатами попереднього засідання господарський суд постановляє ухвалу, в якій зазначаються: розмір та перелік усіх визнаних судом вимог кредиторів, що вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів; розмір та перелік не визнаних судом вимог кредиторів; дата проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів; дата підсумкового засідання суду, на якому буде постановлено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство, чи ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду, яке має відбутися у строки, встановлені частиною другою статті 44 цього Кодексу.
Ухвала попереднього засідання є підставою для визначення кількості голосів, які належать кожному конкурсному кредитору під час прийняття рішення на зборах (комітеті) кредиторів. Для визначення кількості голосів для участі у представницьких органах кредиторів зі складу вимог конкурсних кредиторів виключається неустойка (штраф, пеня).
Відносно боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «РУБІКОН-ГРУП», звернувся ініціюючий кредитор Товариство з обмеженою відповідальністю «СЕЛІНГ-ОІЛ», який подав заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство з кредиторськими вимогами до боржника.
Окрім ініціюючого кредитора Товариства з обмеженою відповідальністю «СЕЛІНГ-ОІЛ», до суду інші кредитори в межах встановленого строку для подання заяв кредитора не зверталися.
Ухвалою суду від 06.03.2023 визнано кредиторські вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «СЕЛІНГ-ОІЛ» (10014, м. Житомир, вул. Бассейна, буд 2-А, офіс 5, ідентифікаційний код 42329169) до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю «РУБІКОН-ГРУП» (46003, м. Тернопіль, вул. Крушельницької С., буд 17-А, ідентифікаційний код 38329974) в сумі:
-229 360,66 грн. основного боргу за договором про надання поворотної фінансової допомоги №09-19/РГ від 01.10.2019 та договором про надання поворотної фінансової допомоги № 05/22РГ від 01.11.2022;
-26 840, 00 грн. понесені витрати на сплату судового збору за подання цієї заяви.
Кредиторські (грошові вимоги) Товариства з обмеженою відповідальністю «СЕЛІНГ-ОІЛ» у розмірі 60 300,00 грн. авансування винагороди арбітражного керуючого відхилено.
Мотиви і результати розгляду судом кредиторських вимог Товариства з обмеженою відповідальністю «СЕЛІНГ-ОІЛ» викладено в іншій ухвалі від 06.03.2023.
Керуючись ст.47 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.234 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
УХВАЛИВ:
1.Зобов`язати розпорядника майна Шимечко А.Я. включити визнані вимоги ініціюючого кредитора: Товариства з обмеженою відповідальністю «СЕЛІНГ-ОІЛ», 10014, м. Житомир, вул. Бассейна, буд 2-А, офіс 5, ідентифікаційний код 42329169, згідно ухвали суду від 06.03.2023 до реєстру вимог кредиторів у відповідності до вимог Кодексу України з процедур банкрутства.
2. Розпоряднику майна Товариства з обмеженою відповідальністю «РУБІКОН-ГРУП» - Шимечку А.Я. письмово повідомити кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів про місце і час проведення зборів кредиторів та організувати їх проведення. Протокольне рішення зборів кредиторів про утворення та склад комітету кредиторів подати до господарського суду.
3.Зобов`язати розпорядника майна надати суду протокол зборів кредиторів боржника, на якому обраному комітету кредиторів прийняти рішення щодо схвалення плану санації боржника, або щодо звернення до господарського суду з клопотанням про введення наступної процедури у справі про банкрутство, а також надати протокол зборів кредиторів, на яких вирішити питання щодо призначення ліквідатора або керуючого санацією боржника.
4.Розгляд справи в підсумковому засіданні, на якому буде постановлено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство, чи ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду, яке має відбутися у строки, встановлені частиною другою статті 44 Кодексу України з процедур банкрутства, призначити на 09 серпня 2023 року на 10 год. 30 хв., яке відбудеться в приміщенні господарського суду Тернопільської області, м. Тернопіль, вул. Кн.Острозького, 14 а, поверх 5, зал судових засідань № 2.
5. Розпоряднику майна до дати проведення підсумкового засідання надати суду аналіз фінансово-господарського стану, інвестиційної та іншої діяльності боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю «РУБІКОН-ГРУП» та становища на ринках боржника -Товариства з обмеженою відповідальністю «РУБІКОН-ГРУП» ( ч.3 ст. 44 Кодексу України з процедур банкрутства).
6. Зобов`язати розпорядника майна надати до суду реєстр вимог кредиторів відомості про кожного кредитора, розмір його вимог за грошовими зобов`язаннями, наявність права вирішального голосу в представницьких органах кредиторів, черговість задоволення кожної вимоги.
7.Копію ухвали надіслати рекомендованою кореспонденцією з повідомленням про вручення поштового відправлення:
-Товариству з обмеженою відповідальністю «СЕЛІНГ-ОІЛ», 10014, м. Житомир, вул. Бассейна, буд 2-А, офіс 5;
-Товариству з обмеженою відповідальністю «РУБІКОН-ГРУП», 46003, м. Тернопіль, вул. Крушельницької С., буд 17-А;
-арбітражному керуючому Шимечко Андрію Ярославовичу, 48501, Тернопільська обл., Чортківський р-н., м. Чортків, вул. Копичинецька 124Є).
Ухвала господарського суду є підставою для внесення відомостей про таких кредиторів до реєстру вимог кредиторів.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її прийняття.
Ухвала господарського суду, постановлена за результатами попереднього засідання, може бути оскаржена стороною у справі про банкрутство лише в частині конкретних вимог кредиторів.
Ухвалу підписано: 05 липня 2023 року.
Суддя С.О. Хома
Суд | Господарський суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 21.06.2023 |
Оприлюднено | 07.07.2023 |
Номер документу | 111998656 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи |
Господарське
Господарський суд Тернопільської області
Хома С.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні