Ухвала
від 05.07.2023 по справі 183/682/23
НОВОМОСКОВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 183/682/23

№ 2/183/1891/23

У Х В А Л А

06 липня 2023 року м. Новомосковськ

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі головуючого судді Парфьонова Д. О., за участі: секретаря судового засідання Моісєєва К. А., позивача ОСОБА_1 , представника відповідача-3 ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в залі Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області, у порядку загального позовного провадження, цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , Губиниської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області, Фермерського господарства «Яровите», третя особа приватний нотаріус Новомосковського районного нотаріального округу Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Лила Інна Армоніківна, про визнання права власності на земельну ділянку у порядку спадкування, скасування рішення про державну реєстрацію прав, визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину за законом, -

В С Т А Н О В И В:

позивач звернулася до суду з вищевказаним позовом.

Ухвалою судді від 30 січня 2023 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі, ухвалено здійснювати розгляд справи у порядку загального позовного провадження, призначено підготовче засідання, витребувано докази.

Ухвалами суду від 15 лютого 2023 року, 01 березня 2023 року відмовлено позивачу у забезпеченні позову.

03 березня 2023 року позивачем подано заяву про зміну предмету позову,

У судовому засіданні 28 березня 2023 року ухвалою суду відмовлено в задоволенні клопотання позивача про витребування доказів.

Ухвалою суду від 19 червня 2023 року відмовлено в задоволенні клопотання відповідача-1 про зупинення провадження у справі.

Позивач у судовому засіданні просила закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду. Наголосила на тому, що є всі підстави для призначення справи до судового розгляду. Клопотань не подавала.

Представник відповідача-3 у судовому засіданні вказав, що є всі підстави для призначення справи до судового розгляду. Клопотань не подавав. Вказав на те, що позивачем перед початком судового засідання надані йому копії доказів, долучених до заяви про зміну предмету позову. Відзив на позов подаватися не буде. Пояснення будуть надані у судовому засіданні.

У підготовче засідання 06 липня 2023 року відповідач-1, належним чином повідомлений про дату, час та місце підготовчого засідання повторно не з`явився, підстав неявки не повідомив. Відзиву на позов не надавав.

Відповідач-2, представник третьої особи у підготовче засідання не з`явилися, поважних причин неявки не повідомили, відзиву, пояснень не подавали. Належним чином повідомлені про дату, час та місце підготовчого засідання

Заяв про бажання укласти мирову угоду, передачу справи на розгляд третейського суду або врегулювання спору за участю судді, заперечень проти позовних вимог, вступ у справу інших осіб, заміну неналежного відповідача, залучення співвідповідача, об`єднання справ і роз`єднання позовних вимог, зустрічного позову до суду не надходило.

Клопотань про виклик у судове засідання свідків, експертів, залучення перекладача, спеціаліста, забезпечення позову, зустрічне забезпечення, інших заяв та клопотань також не надходило.

Відповідно до ч. 3 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Крім того, суд вважає за необхідне, враховуючи положення ч. 3 ст. 49 ЦПК України, прийняти до розгляду заяву про зміну предмету позову, подану позивачем 03 березня 2023 року у вигляді нової редакції позовної заяви.

На підставі викладеного, суд вважає, що у підготовчому засіданні вирішено питання про всі процесуальні дії, що необхідно вчинити до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті, підготовче засідання підлягає закриттю, а справа призначенню до судового розгляду по суті.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст.91, 189, 196-198, 200 ЦПК України, суд,-

У Х В А Л И В:

прийняти до розгляду заяву ОСОБА_1 про зміну предмету позову від 03 березня 2023 року.

Закрити підготовче провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 , Губиниської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області, Фермерського господарства «Яровите», третя особа приватний нотаріус Новомосковського районного нотаріального округу Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Лила Інна Армоніківна, про визнання права власності на земельну ділянку у порядку спадкування, скасування рішення про державну реєстрацію прав, визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину за законом.

Призначити справу до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні з повідомленням учасників справи на 25вересня 2023року о15год.00хв. у приміщенні Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області за адресою: Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, буд. 4, зал № 3.

Розгляд справи проводити одноособово суддею, встановити наступний порядок та обсяг дослідження доказів у справі: заслухати вступні слова учасників, дослідити письмові докази.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.

Ухвала суду складена і підписана 06 липня 2023 року.

Суддя Д. О. Парфьонов

Дата ухвалення рішення05.07.2023
Оприлюднено07.07.2023

Судовий реєстр по справі —183/682/23

Ухвала від 05.07.2023

Цивільне

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Парфьонов Д. О.

Ухвала від 18.06.2023

Цивільне

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Парфьонов Д. О.

Ухвала від 01.03.2023

Цивільне

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Дубовенко І. Г.

Ухвала від 16.02.2023

Цивільне

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Парфьонов Д. О.

Ухвала від 31.01.2023

Цивільне

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Парфьонов Д. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні