Справа № 761/18253/23
Провадження № 2/761/7612/2023
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
01 червня 2023 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Волошин В.О., розглянувши питання про прийняття позовної заяви ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «ВЕСТ ФАЙНЕНС ЕНД КРЕДИТ БАНК», третя особа: ОСОБА_2 про визнання добросовісним набувачем; усунення перешкод у праві користування майном, -
в с т а н о в и в:
В травні 2023р. до Шевченківського районного суду м. Києва надійшла вказана позовна заява.
Під час вивчення матеріалів позовної заяви було встановлено, що остання подана з порушенням вимог ст. 175 ЦПК України.
Згідно з п. 5) ч. 3 ст. 175 ЦПК України, позовна заява повинна містити:
- зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них.
У контексті наведеного суд наголошує, що позовна заява повинна містити максимально чітко і зрозуміло сформульовані вимоги. Однак, прохальна частина позову не містить чіткого визначення способу судового захисту. Так, позивач просить суд зобов`язати зняти запис про заставу, однак не зазначає кого саме слід зобов`язати.
Згідно з ч. 3 ст. 53 ЦПК України якщо суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до розгляду встановить, що рішення суду може вплинути на права та обов`язки осіб, що не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.
Позивачем зазначена у якості третьої особи ОСОБА_2 , однак позивачем не зазначено яким чином рішення суду може вплинути на його права та обов`язки.
Згідно із ч. 1 ст. 177 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
Однак позивачем надані неякісні копії документів, що додаються до позову, що позбавляє суд можливості з`ясувати їх зміст.
Відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Відтак позивачу необхідно надати до суду виправлену редакцію позовної заяви, з урахуванням вищевказаних недоліків, для суду та сторін у справі.
Керуючись ст.ст. 53, 175, 176, 185, 260, 261, 353 ЦПК України, суд, -
у х в а л и в :
Позов ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «ВЕСТ ФАЙНЕНС ЕНД КРЕДИТ БАНК», третя особа: ОСОБА_2 про визнання добросовісним набувачем; усунення перешкод у праві користування майном - залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня отримання ним ухвали, попередивши, що в разі не усунення вказаних недоліків позовна заява буде вважатися неподаною та підлягатиме поверненню позивачу.
Ухвала суду оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 01.06.2023 |
Оприлюднено | 11.07.2023 |
Номер документу | 112086580 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису) |
Цивільне
Шевченківський районний суд міста Києва
Волошин В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні