Постанова
від 15.09.2010 по справі 3-9966/10
ГОЛОСІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

№ 3-9966/10

ПОСТАНОВА

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

15 вересня 2010 року суддя Голо сіївського районного суду м. Києва Мазурик О.Ф., розглянувш и матеріали про адміністрати вне правопорушення, які наді йшли від ВДАІ Голосіївського РУ ГУ МВС України у м. Києві ві дносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦ ІЯ_1, уродженця м. Києва, п риватного підприємця, прожив аючого: АДРЕСА_1,

в с т а н о в и в :

07.09.2010 року від ВДАІ Голосіїв ського РУ ГУ МВС України у м. К иєві до суду надійшла справа про адміністративне правопо рушення відносно ОСОБА_1

В протоколі про адміністра тивне правопорушення серії А А1 № 029892 від 02.09.2010 року зазначено, щ о водій ОСОБА_1 02.09.2010 року о 16 г од. 35 хв. керуючи автомобілем п ри зміні напрямку руху не пер еконався, що це буде безпечно , внаслідок чого відбулося зі ткнення з іншим автомобілем, тобто вчинив дії передбачен і ст. 124 КУпАП.

У судовому засіданні ОСО БА_1 факт правопорушення ви знав у повному обсязі.

З матеріалів справи про адм іністративне правопорушенн я вбачається, що водій ОСОБ А_1 02.09.2010 року о 16 год. 35 хв., керуюч и автомобілем «Фольцваген Па ссат», державний номерний зн ак НОМЕР_1 на перехресті в улиць Мала Китаївська та Стратегічне шосе у м. Києві пр и зміні напрямку руху не пере конався, що це буде безпечно, в наслідок чого відбулося зітк нення з автомобілем «Опель», державний номерний знак НО МЕР_2, що призвело до пошкодж ення транспортних засобів. В діях водія ОСОБА_1 вбач ається порушення п.п. 2.3б, 10.1, 12.1, 12.3 П ДР України.

Пунктом 10.1 ПДР України перед бачено, що перед початком рух у, перестроюванням та будь-як ою зміною напрямку руху воді й повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки інши м учасникам руху.

Таким чином, судом встановл ено, що водій ОСОБА_1 при зміні напрямку руху не впевн ився в безпеці свого маневру , внаслідок чого здійснив зіт кнення з іншим автомобілем, т обто вчинив дії передбачені п. 10.1 ПДР України.

Відповідальність за поруш ення п. 10.1 ПДР України передбач ена ст. 124 КУпАП, відповідно до я кої порушення учасниками дор ожнього руху правил дорожньо го руху, що спричинило пошкод ження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг , вулиць, залізничних переїзд ів, дорожніх споруд чи іншого майна, - тягне за собою наклад ення штрафу від двадцяти до д вадцяти п' яти неоподаткову ваних мінімумів доходів гром адян або позбавлення права к ерування транспортними засо бами на строк від шести місяц і до одного року.

Крім того, вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопо рушення, схемою місця ДТП, поя сненнями та іншими матеріала ми справи.

На підставі вищевикла деного та враховуючи характе р вчиненого порушення, особу ОСОБА_1, ставлення його до вчиненого, обставини, що пом' якшують та обтяжують відпові дальність, вважаю за необхід не визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, п ередбаченого ст. 124 КУпАП та на класти адміністративне стяг нення у виді штрафу.

Відповідно до ч. 1 ст. 307 КУпАП штраф має бути сплачений пор ушником не пізніше як через п ' ятнадцять днів з дня вруче ння йому постанови про накла дення штрафу.

Згідно ст. 308 КУпАП у разі нес плати правопорушником штраф у у строк, установлений части ною першою статті 307 цього Код ексу, постанова про накладен ня штрафу надсилається для п римусового виконання до відд ілу державної виконавчої слу жби за місцем проживання пор ушника, роботи або за місцезн аходженням його майна в поря дку встановленому порядку. У порядку примусового виконан ня постанови про стягнення ш трафу за вчинення адміністра тивного правопорушення з пра вопорушника стягується подв ійний розмір штрафу, визначе ного у відповідній статті ць ого Кодексу.

На підставі викладеного та керуючись ст. 124, 283-285 КУпАП , -

п о с т а н о в и в :

Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, п ередбаченого ст. 124 КУпАП.

Притягнути ОСОБА_1 до ад міністративної відповідаль ності, стягнувши адміністрат ивне стягнення у виді штрафу у розмірі двадцяти неоподат ковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 (трис та сорок) грн. 00 коп. у власність держави.

Постанова судді у справі пр о адміністративне правопору шення набирає законної сили після закінчення строку пода ння апеляційної скарги чи пр отесту прокурора.

Постанова судді у справі пр о адміністративне правопору шення може бути оскаржена ос обою, яка притягається до адм іністративної відповідальн ості, її законним представни ком, захисником, потерпілим, й ого представником або на неї може бути внесено протест пр окурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відп овідного апеляційного суду ч ерез місцевий суд, який виніс постанову.

Суддя

СудГолосіївський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення15.09.2010
Оприлюднено21.09.2010
Номер документу11220772
СудочинствоАдмінправопорушення

Судовий реєстр по справі —3-9966/10

Постанова від 21.12.2010

Адмінправопорушення

Приморський районний суд м.Одеси

Луняченко Олександр Анатолійович

Постанова від 05.11.2010

Адмінправопорушення

Малиновський районний суд м.Одеси

Поліщук Ірина Олександрівна

Постанова від 15.09.2010

Адмінправопорушення

Голосіївський районний суд міста Києва

Мазурик Олена Федорівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні