Герб України

Ухвала від 20.07.2023 по справі 639/5507/21

Жовтневий районний суд м.харкова

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа №639/5507/21

Провадження №2/639/208/23

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 липня 2023 року Жовтневий районний суд м. Харкова у складі

головуючого судді - Баркової Н.В.,

за участю секретаря - Кравченко А.Л.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові в режимі відеоконференції цивільну справу за позовом Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «УНІКА» до ОСОБА_1 , третя особа: ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної шкоди, -

ВСТАНОВИВ:

До Жовтневого районного суду м. Харкова надійшла позовна заява ПАТ «Страхова компанія «УНІКА» до ОСОБА_3 , третя особа ОСОБА_2 , в якому позивач просить суд стягнути з відповідача страхове відшкодування за завдані збитки у розмірі 240 835,23 грн., витрати зі сплаченого судового збору у розмірі 3 730,51 грн.

Ухвалою Жовтневого районного суду м. Харкова від 27.08.2021 року прийнято вищевказаний позов до розгляду та відкрито спрощене позовне провадження у цивільній справі, призначено судове засідання.

Ухвалою Жовтневого районного суду м. Харкова від 03.05.2023 року зобов`язано Регіональний сервісний центр МВС у Харківській області надати суду: витяг з Єдиного державного реєстру МВС України щодо реєстрації права власності на транспортний засіб Маzdа СХ-5, 2018 року випуску, шасі (кузов, рама) № НОМЕР_1 , державний номерний знак НОМЕР_2 . Зобов`язано ОСОБА_2 та ОСОБА_4 повідомити суду: інформацію щодо місцезнаходження транспортного засобу Маzdа СХ-5, 2018 року випуску, шасі (кузов, рама) № НОМЕР_1 , державний номерний знак НОМЕР_2 , та копію свідоцтва про реєстрацію вказаного автомобіля.

Суду надані документи на підтвердження реєстрації транспортного засобу.

Разом з тим, представник відповідача ОСОБА_1 - адвоката Нечитайло М.О. у зв`язку з неможливістю проведення раніше призначеної судом експертизи, звернулась до суду з клопотанням про витребування доказів, в якому просить суд витребувати у власника транспортного засобу ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_3 , адреса: АДРЕСА_1 , транспортний засіб марки Mazda СХ-5, 2018 року випуску, державний номерний знак НОМЕР_2 , свідоцтво про реєстрацію вказаного КТЗ та інші вихідні дані, необхідні для проведення судової комплексної комісійної транспортно-товарознавчої, трасологічної експертизи та експертизи дослідження лакофарбних матеріалів та покрить №23928/24060/24061; витребувати у Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «УНІКА» (код ЄДРПОУ: 20033533, місцезнаходження: 04112, м. Київ, вул. Теліги Олени, буд.6 літ. В, e-mail: office@uniqa.ua) засвідчені належним чином копії матеріалів страхової справи щодо ДТП, яка мала місце 18 листопада 2019 року за участі транспортного засобу марки Mazda СХ-5, 2018 року випуску, державний номерний знак НОМЕР_2 , власником якого є ОСОБА_2 , в тому числі договору добровільного страхування на транспорті №021029/4017/0000393 від 18.12.2018 року; витребувати у Товариства з обмеженою відповідальністю «Експертно-Асистуюча Компанія «Фаворит» (код ЄДРПОУ: 36391449, місцезнаходження: 01103, м. Київ, вул. Михайла Бойчука, буд.17, офіс 4, e-mail: fvtl9@ukr.net) засвідчені належним чином копії документів щодо визначення розміру матеріальних збитків в розмірі 264 990, 72 грн. для здійснення страхового відшкодування за пошкодження, отримані транспортним засобом марки Mazda СХ- 5, 2018 року випуску, державний номерний знак НОМЕР_2 , власником якого є ОСОБА_2 , під час дорожньо-транспортної пригоди, яка сталась 18 листопада 2019 року; витребувати у Фізичної особи-підприємця ОСОБА_5 (ідентифікаційний код: НОМЕР_4 , адреса: АДРЕСА_2 , телефон: НОМЕР_5 ) належним чином засвідчену копію акта прийому-передачі виконаних робіт, в якому зазначено перелік запчастин та перелік наданих послуг на суму 47 710, 80 грн., придбаних та наданих під час ремонту транспортного засобу марки Mazda СХ-5, 2018 року випуску, державний номерний знак НОМЕР_2 та для огляду в судовому засіданні Книгу обліку доходів і витрат ФОП ОСОБА_5 , в якій відображено операції з придбання запчастин і їх наступного продажу власнику вищезазначеного транспортного засобу ОСОБА_2 та отримання і оприбуткування грошових коштів отриманих від ОСОБА_2 ; витребувати у Товариства з обмеженою відповідальністю «Альфа-М Плюс» (код ЄДРПОУ: 34567234, місцезнаходження: 61080, Харківська обл., місто Харків, просп. Гагаріна, 314 Б, e-mail: salesl@mazdamotors.kh.ua) належним чином засвідчену копію акта прийому-передачі виконаних робіт, в якому зазначено перелік запчастин на суму 198 463, 50 грн., придбаних під час ремонту транспортного засобу марки Mazda СХ-5, 2018 року випуску, державний номерний знак НОМЕР_2 , власником якого є ОСОБА_2 .

В судовому засіданні 20.07.2023 року представник відповідача ОСОБА_3 - адвокат Нечитайло М.О. підтримала клопотання про витребування доказів, посилаючись на те, що відповідач не згоден з позовними вимогами, тому необхідно отримати всі наявні у позивача та інших осіб документи, які можуть мати доказову інформацію у справі для проведення судової.

Представник позивача ПАТ «Страхова компанія «УНІКА» - Лівак І.М. у вирішенні клопотання покладалась на розсуд суду, однак зазначила, що позивачем було надано більшість матеріалів страхової справи разом з позовом, окрім фотознімків, і які конкретно документи бажає отримати представник відповідача - їй не зрозуміло.

Третя особа ОСОБА_2 не з`явилась у судове засідання, повідомлена про день і час розгляду справи належним чином, про причини неявки суд не сповістила.

Суд, заслухавши думку учасників справи, дослідивши матеріали цивільної справи, приходить до наступного висновку.

Згідно з ч. 1 ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

Відповідно до ч.7-10 ст.84 ЦПК України особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.

Враховуючи вищевикладене, для правильного вирішення справи по суті та розгляду клопотання про призначення експертизи, суд вважає за необхідне клопотання представника відповідача задовольнити частково, відмовивши у витребуванні доказів від ОСОБА_2 , оскільки це питання вже вирішено ухвалою суду від 03.05.2023 року, а в частині витребування автомобіля є передчасним і буде вирішуватись одночасно з призначенням експертизи. Крім того суд не знаходить підстав для витребування доказів у Товариства з обмеженою відповідальністю «Експертно-Асистуюча Компанія «Фаворит», оскільки перелік таких доказів представником відповідача неконкретизовано, а всі матеріали експертного дослідження з документами, на підставі яких проведено таке дослідження, містяться в експертному дослідженні.

В іншій частині суд вважає за необхідне клопотання задовольнити і витребувати докази, враховуючи, що відповідач посилається на вказані докази к на підтвердження своїх заперечень проти позову і підставу для проведення подальшої судової експертизи.

У зв`язку з витребуванням доказів розгляд справи підлягає відкладенню на підставі ст.ст. 240 ЦПК України.

Враховуючи наведене, керуючись ст. ст. 76, 83, 84, 240, 247, 260, 261, 353 ЦПК України, суд,-

УХВАЛИВ:

Клопотання представника відповідача ОСОБА_1 - адвоката Нечитайло Маргарити Олегівни про витребування доказів у цивільній справі за позовом Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «УНІКА» до ОСОБА_1 , третя особа: ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної шкоди - задовольнити частково.

Зобов`язати Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «УНІКА» (місцезнаходження: 04112, м. Київ, вул. Теліги Олени, буд. 6 літ. В) надати суду:

-засвідчені належним чином копії матеріалів страхової справи щодо ДТП, яка мала місце 18.11.2019 року за участю транспортного засобу марки Mazda СХ-5, 2018 року випуску, державний номерний знак НОМЕР_2 , власником якого є ОСОБА_2 .

Зобов`язати Фізичну особу-підприємця ОСОБА_5 (адреса: АДРЕСА_2 ) надати суду:

-належним чином засвідчену копію акта прийому-передачі виконаних робіт із вказівкою на перелік запчастин та перелік наданих послуг на суму 47 710, 80 грн., придбаних та наданих під час ремонту транспортного засобу марки Mazda СХ-5, 2018 року випуску, державний номерний знак НОМЕР_2 ,

-належним чином засвідчений витяг з Книги обліку доходів і витрат ФОП ОСОБА_5 з відображенням операцій з придбання запчастин і їх наступного продажу власнику вищезазначеного транспортного засобу ОСОБА_2 та отримання і оприбуткування грошових коштів, отриманих від ОСОБА_2 .

Зобов`язати Товариство з обмеженою відповідальністю «Альфа-М Плюс» (місцезнаходження: 61080, м. Харків, пр-т Гагаріна, буд. 314-Б) надати суду:

-належним чином засвідчену копію акту прийому-передачі виконаних робіт із вказівкою наперелік запчастин на суму 198 463, 50 грн., придбаних під час ремонту транспортного засобу марки Mazda СХ-5, 2018 року випуску, державний номерний знак НОМЕР_2 , власником якого є ОСОБА_2 .

В іншій частині в задоволенні клопотання - відмовити.

Зобов`язати надати вищезазначені докази до 02.10.2023 року, надіславши їх до Жовтневого районного суду м. Харкова за адресою: 61052, м. Харків, вул. Полтавський шлях, 45, каб. 8.

Роз`яснити, що особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.

Відкласти розгляд справи до 11 годин 00 хвилин 02.10.2023 року.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Повний текст ухвали складено 20.07.2023 року.

Суддя Н.В. Баркова

СудЖовтневий районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення20.07.2023
Оприлюднено21.07.2023
Номер документу112307078
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них

Судовий реєстр по справі —639/5507/21

Рішення від 12.11.2024

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Харкова

Баркова Н. В.

Ухвала від 04.12.2023

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Харкова

Баркова Н. В.

Ухвала від 02.10.2023

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Харкова

Баркова Н. В.

Ухвала від 02.10.2023

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Харкова

Баркова Н. В.

Ухвала від 20.07.2023

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Харкова

Баркова Н. В.

Ухвала від 20.07.2023

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Харкова

Баркова Н. В.

Ухвала від 03.05.2023

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Харкова

Баркова Н. В.

Ухвала від 03.05.2023

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Харкова

Баркова Н. В.

Ухвала від 16.01.2023

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Харкова

Баркова Н. В.

Ухвала від 13.12.2022

Цивільне

Жовтневий районний суд м.Харкова

Баркова Н. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні