Справа № 947/9892/23
Провадження № 1-кс/947/9328/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21.07.2023 року м. Одеса
Слідчий суддя Київського районного суду м. Одеси ОСОБА_1 дослідивши матеріали клопотання адвоката ОСОБА_2 в інтересах ОСОБА_3 про зміну запобіжного заходу до
ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженка м. Миколаїв, громадянка України, розлучена, на утриманні малолітню дитину, зі слів не судиму, працююча на посаді начальника відділу сертифікації систем менеджменту ДП «Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України», яка зареєстрована та проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,
якій повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, -
В С Т А Н О В И В:
21.07.2023 року до Київського районного суду м. Одеси надійшло клопотання адвоката ОСОБА_2 в інтересах ОСОБА_3 про зміну запобіжного заходу ОСОБА_3 ..
Захисник вказує,що розглядаєтьсякримінальне провадження№42023160000000066від 10.02.2023року відносно ОСОБА_3 за ознакамикримінального правопорушенняпередбаченого ч.3ст.368КК України.
Ухвалою слідчого судді Київського районного суду м. Одеси від 30.03.2023 року відносно підозрюваної ОСОБА_3 обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Ухвалою слідчого судді Київського районного суду м. Одеси від 17.06.2023 року відносно підозрюваної ОСОБА_3 змінено запобіжний захід на заставу в розмірі 70 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що складає 187 880 гривень.
Відповідно доположень ст.201КПК України,клопотання підозрюваного,обвинуваченого прозміну запобіжногозаходу , підозрюваний, обвинувачений, до якого застосовано запобіжний захід, його захисник, має право подати до місцевого суду, в межах територіальної юрисдикції якого здійснюється досудове розслідування, а в кримінальних провадженнях щодо кримінальних правопорушень, віднесених до підсудності Вищого антикорупційного суду, - до Вищого антикорупційного суду, клопотання про зміну запобіжного заходу, в тому числі про скасування чи зміну додаткових обов`язків, передбачених частиною п`ятоюстатті 194 цьогоКодексу тапокладених нанього слідчимсуддею,судом,чи прозміну способуїх виконання. Копіяклопотання таматеріалів,якими вонообґрунтовується,надається прокуроруне пізнішеніж затри годинидо початкурозгляду клопотання.До клопотаннямають бутидодані: копіїматеріалів,якими підозрюваний,обвинувачений обґрунтовуєдоводи клопотання; переліксвідків,яких підозрюваний,обвинувачений вважаєза необхіднедопитати підчас розглядуклопотання,із зазначеннямвідомостей,які вониможуть надати,та обґрунтуваннямзначення цихвідомостей длявирішення питання; підтвердження того, що прокурору надіслана копія клопотання та копії матеріалів, що обґрунтовують клопотання.
Дослідивши матеріали клопотання подані до суду, вбачається, що адвокатом ОСОБА_2 в інтересах ОСОБА_3 не було дотримано вимог ст.201 КПК України, в частині надсилання прокурору копії клопотання а також надання доказів направлення суду, а за такого клопотання підлягає поверненню.
Зазначене не позбавляє можливості повторного звернення у разі усунення недоліків.
Керуючись ст.ст.201, 370-372, 376 КПК України, слідчий суддя -
ПОСТАНОВИВ :
Клопотання адвоката ОСОБА_2 в інтересах ОСОБА_3 про зміну запобіжного заходу - повернути.
Ухвала оскарженнюне підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Київський районний суд м. Одеси |
Дата ухвалення рішення | 21.07.2023 |
Оприлюднено | 24.07.2023 |
Номер документу | 112341352 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про зміну запобіжного заходу |
Кримінальне
Київський районний суд м. Одеси
Тішко Д. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні