Ухвала
від 26.07.2023 по справі 905/1965/19
СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

СХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

УХВАЛА

27 липня 2023 року м. Харків Справа № 905/1965/19

Східний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючий суддя Радіонова О.О., суддя Істоміна О.А. , суддя Стойка О.В.

розглянувши клопотання представника ПрАТ НВК Гірничі машини, адвоката Середи Віталія Вікторовича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі №905/1965/19 за апеляційними скаргами Комунального підприємства Виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) Київтеплоенерго (вх.№844 Д/3), Приватного акціонерного товариства Акціонерна компанія Київводоканал (вх.№ 893 Д/3) на ухвалу Господарського суду Донецької області від 05.04.2023 у справі №905/1965/19 (повний текст складено та підписано 10.04.2023, м. Харків) суддя Зекунов Е.В.

до боржника Акціонерного товариства К.Енерго

про банкрутство

ліквідатор арбітражний керуючий Паркулаб В.Г.

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Східного апеляційного господарського суду від 24.07.2023 оголошено в судовому засіданні у справі №905/1965/19 перерву до 26.09.2023 о 14:15 год. Розгляд справи №905/1965/19 відбудеться у приміщенні Східного апеляційного господарського суду за адресою: 61058, м. Харків, пр-т Незалежності, 13, 1-й поверх, зал судових засідань №131.

26.07.2023 через Електронний суд від Приватного акціонерного товариства Науково-виробнича компанія Гірничі машини надійшло клопотання, за змістом якого останній просить задовольнити клопотання ПрАТ НВК Гірничі машини про участь його представника, адвоката Середи Віталія Вікторовича у судовому засіданні Східного апеляційного господарського суду у режимі відеоконференції з використанням підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів у справі №905/1965/19, яке відбудеться 26.09.2023 о 14:15 год., а також у наступних судових засіданнях по даній справі.

Відповідно до ч.7 ст.11 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.

Згідно з ч.1 ст.197 Господарського процесуального кодексу України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

За приписами частини 2 цієї статті Господарського процесуального кодексу України, заява про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду подається учасником справи не пізніше як за п`ять днів до відповідного судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему (ч. 3 ст.197 Господарського процесуального кодексу України).

Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву (ч. 5 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України).

Наказом Державної судової адміністрації України від 08.04.2020 №169 затверджено Порядок роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду (далі - Порядок).

Пунктом 2 розділу ІІ зазначеного Порядку визначено, що системою відеоконференцзв`язку є комплекс технічних засобів і програмного забезпечення "EаsyCon".

Відповідно до пункту 1 розділу ІІІ вказаного Порядку, для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватись з використанням власного ЕЦП в Системі на офіційному веб-порталі Судової влади України за адресою www.court.gov.ua та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, наведеним в додатку 1 до цього Порядку.

Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання представника ПрАТ НВК Гірничі машини про участь його представника, адвоката Середи Віталія Вікторовича у судовому засіданні в режимі відеоконференції з власних засобів відео зв`язку та провести судове засідання в режимі відеоконференції з урахуванням технічних можливостей у суді з використанням системи відеоконференцзв`язку "EаsyCon".

Керуючись статтями 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, Східний апеляційний господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Клопотання представника Приватного акціонерного товариства Науково-виробнича компанія Гірничі машини, адвоката Середи Віталія Вікторовича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі №905/1965/19, яке відбудеться "26" вересня 2023 р. о 14:15 годині - задовольнити.

2. Проведення судового засідання в режимі відеоконференції здійснити за допомогою системи відеоконференцзв`язку EаsyCon (https://easycon.com.ua/).

3. Для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду адвокату Середі Віталію Вікторовичу необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

4. Забезпечити участь представника Приватного акціонерного товариства Науково-виробнича компанія Гірничі машини адвоката Середи Віталія Вікторовича у судовому засіданні у справі №905/1965/19, призначеному на "26" вересня 2023 р. о 14:15 годині, у режимі відеоконференції відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 08.04.2020 року №169.

5. Роз`яснити представнику, що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції представник зобов`язаний: зайти та авторизуватися в системі відеоконференцзв`язку за 10 хвилин до часу судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи відеоконференцзв`язку; очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі у судовому засіданні.

6. Попередити учасників справи, що відповідно до ч. 5 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України, пункту 5 розділу І Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи.

7. Роз`яснити, що Інструкція щодо участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції за допомогою програмного забезпечення EаsyCon знаходиться за веб-посиланням: https://easycon.com.ua/vkz_help_uk-ua.pdf.

8. Участь у судовому засіданні для учасників справи не є обов`язковою.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.

Головуючий суддя О.О. Радіонова

Суддя О.А. Істоміна

Суддя О.В. Стойка

Дата ухвалення рішення26.07.2023
Оприлюднено31.07.2023

Судовий реєстр по справі —905/1965/19

Ухвала від 26.11.2023

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Пєсков В.Г.

Постанова від 22.11.2023

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Пєсков В.Г.

Ухвала від 14.11.2023

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Пєсков В.Г.

Ухвала від 14.11.2023

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Погребняк В.Я.

Ухвала від 07.11.2023

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Пєсков В.Г.

Ухвала від 07.11.2023

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Пєсков В.Г.

Ухвала від 05.11.2023

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Пєсков В.Г.

Ухвала від 15.10.2023

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Погребняк В.Я.

Ухвала від 25.09.2023

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Пєсков В.Г.

Ухвала від 06.10.2023

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Пєсков В.Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні