Ухвала
від 25.07.2023 по справі 441/1645/23
ГОРОДОЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

441/1645/23

2-о/441/83/2023

У Х В А Л А

про залишення заяви без руху

26.07.2023 суддя Городоцького районного суду Львівської області Малахова-Онуфер А.М., вивчивши матеріали заяви Приватного акціонерного товариства «Львівобленерго» про визнання фізичної особи безвісно відсутньою, -

в с т а н о в и в :

представник Раневич Т.І. в інтересах ПрАТ «Львівобленерго», 21.07.2023 звернулася в суд із заявою про визнання ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 безвісно відсутнім.

Вивчивши заяву та додані до неї документи, доходжу наступного висновку.

Заява ПрАТ «Львівобленерго» подана без додержання вимог, викладених в ст. 175 ЦПК України і зокрема така не містить обгрунтованого викладу обставин, якими заявник обґрунтовує свої вимоги з покликанням на відповідні докази, попереднього (орієнтовного) розрахунку суми судових витрат, які останній поніс і які очікує понести у зв`язку із розглядом справи, а також у заяві не зазначено доказів, які не можуть бути подані разом із заявою (за наявності).

За положеннями ч. 5 ст. 177 ЦПК України, позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).

Відтак, заявнику на обгрунтування заявлених вимог, належало б долучити до матеріалів заяви докази вжиття заходів по встановленню місця перебування/проживання ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 за період з 2019 року по липень 2023 року (час подання заяви до суду), а також докази про його відсутність в місці проживання протягом одного року та про відсутність відомостей щодо іншого місця проживання останнього (свідчення свідків, родичів, сусідів, співробітників, друзів, інформація відповідних організацій за останнім місцем проживання відсутнього, інше).

Долучені до матеріалів заяви копії довідок та актів про відсутність інформації щодо місця перебування та проживання ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , а також його відсутність на роботі у 2019 році, вищеозначеного недоліку не усувають.

Крім цього, у відповідності до положень ст. 307, 308 ЦПК України, заявнику слід вирішити питання про залучення до участі у справі заінтересованих осіб, а також зазначити у заяві свідків (родичів, співробітників тощо), які можуть дати свідчення про фізичну особу, місцеперебування якої невідоме - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Виходячи з наведеного, на підставі ч. 1 ст.185ЦПКУкраїни заяву слід залишити без руху для усунення вказаних вище недоліків.

Керуючись ст. 185 ЦПК України, -

у х в а л и в :

заяву Приватного акціонерного товариства «Львівобленерго» про визнання фізичної особи безвісно відсутньою - залишити без руху.

Надати заявнику термін для усунення недоліків заяви десять днів з дня вручення ухвали.

У випадку невиконання вимог ухвали, заява буде визнана неподаною та повернута заявнику.

Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає.

С у д д я А.М.Малахова-Онуфер

Дата ухвалення рішення25.07.2023
Оприлюднено03.08.2023

Судовий реєстр по справі —441/1645/23

Ухвала від 21.09.2023

Цивільне

Городоцький районний суд Львівської області

Малахова-Онуфер А. М.

Ухвала від 25.07.2023

Цивільне

Городоцький районний суд Львівської області

Малахова-Онуфер А. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні