Ухвала
від 02.08.2023 по справі 676/4395/20
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

УХВАЛА

02 серпня 2023 року

м. Хмельницький

Справа № 676/4395/20

Провадження № 22-ц/4820/1520/23

Хмельницький апеляційний суд у складі

колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

Талалай О. І. (суддя-доповідач), Корніюк А. П., П`єнти І. В.,

секретар судового засідання Заворотна А. В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Кам`янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 22 червня 2023 року (суддя Семенюк В. В.) про призначення експертизи у справі за позовом ОСОБА_2 до Кам`янець-Подільської міської ради, ОСОБА_1 про визнання рішення недійсним, скасування державної реєстрації права власності на земельні ділянки та за позовом ОСОБА_3 до Кам`янець-Подільської міської ради, ОСОБА_1 про визнання рішення недійсним,

у с т а н о в и в :

У серпні 2020 року ОСОБА_2 звернулася до суду з позовом до Кам`янець-Подільської міської ради, ОСОБА_1 про визнання рішення недійсним, скасування державної реєстрації права власності на земельні ділянки.

ОСОБА_3 у липні 2021 року звернувся до суду з позовом до Кам`янець-Подільської міської ради, ОСОБА_1 про визнання рішення недійсним.

Ухвалою Кам`янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 21 жовтня 2021 року вказані позовні заяви об`єднані в одне провадження для спільного розгляду. Об`єднаному провадженню присвоєно №676/4395/20.

Ухвалою Кам`янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 22 червня 2023 року у справі призначена судова земельно-технічна експертиза, проведення якої доручено судовому експерту ВласюкуВ.В. Провадження у справі зупинено на час проведення експертизи.

ОСОБА_1 , не погоджуючись з ухвалою суду першої інстанції в частині призначення експертизи, подав апеляційну скаргу.

Ухвалою Хмельницького апеляційного суду від 11 липня 2023 року відкрито апеляційне провадження у справі.

20 липня 2023 року на адресу апеляційного суду надійшла заява ОСОБА_1 про відмову від апеляційної скарги та закриття апеляційного провадження у справі.

Колегія суддів вважає, що заява підлягає задоволенню з таких підстав.

За змістом частини 4 статті 364 ЦПК України відмова від апеляційної скарги є правом особи, яка її подала.

Відповідно до пункту 1 частини 1 і частини 2 статті 362 ЦПК України суд апеляційної інстанції закриває апеляційне провадження, якщо після відкриття апеляційного провадження особа, яка подала апеляційну скаргу, заявила клопотання про відмову від скарги, за винятком випадків, коли є заперечення інших осіб, які приєдналися до апеляційної скарги.

Про закриття апеляційного провадження суд апеляційної інстанції постановляє ухвалу, яка може бути оскаржена в касаційному порядку.

У разі закриття апеляційного провадження у зв`язку з відмовою від апеляційної скарги на судове рішення повторне оскарження цього рішення особою, що відмовилася від скарги, не допускається.

У матеріалах справи відсутні відомості про те, що відмова від апеляційної скарги та закриття апеляційного провадження у справі суперечить інтересам сторін.

З огляду на викладене відмову відповідача від апеляційної скарги необхідно прийняти, апеляційне провадження у справі закрити.

Керуючись статтями 362, 381 ЦПК України, суд

у х в а л и в :

Заяву задовольнити.

Прийняти відмову ОСОБА_1 від апеляційної скарги.

Апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Кам`янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 22 червня 2023 року про призначення експертизи у справі за позовом ОСОБА_2 до Кам`янець-Подільської міської ради, ОСОБА_1 про визнання рішення недійсним, скасування державної реєстрації права власності на земельні ділянки та за позовом ОСОБА_3 до Кам`янець-Подільської міської ради, ОСОБА_1 про визнання рішення недійсним закрити.

Ухвала набирає законної сили з моменту підписання, проте може бути оскаржена у касаційному порядку до Верховного Суду протягом тридцяти днів.

Суддя-доповідач О. І. Талалай

Судді А. П. Корніюк

І. В. П`єнта

СудХмельницький апеляційний суд
Дата ухвалення рішення02.08.2023
Оприлюднено03.08.2023
Номер документу112575867
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Інші справи позовного провадження

Судовий реєстр по справі —676/4395/20

Ухвала від 14.02.2025

Цивільне

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

Семенюк В. В.

Рішення від 07.02.2025

Цивільне

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

Семенюк В. В.

Рішення від 29.01.2025

Цивільне

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

Семенюк В. В.

Ухвала від 28.01.2025

Цивільне

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

Семенюк В. В.

Ухвала від 09.01.2025

Цивільне

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

Семенюк В. В.

Ухвала від 02.12.2024

Цивільне

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

Семенюк В. В.

Ухвала від 16.10.2024

Цивільне

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

Семенюк В. В.

Ухвала від 07.03.2024

Цивільне

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

Семенюк В. В.

Ухвала від 20.12.2023

Цивільне

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

Семенюк В. В.

Ухвала від 02.08.2023

Цивільне

Хмельницький апеляційний суд

Талалай О. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні