Ухвала
від 01.08.2023 по справі 584/1205/22
ПУТИВЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 584/1205/22

Провадження № 2/584/158/23

УХВАЛА

02.08.2023 Путивльський районний суд Сумської області

в особі: головуючого - судді Токарєва С.М.

при секретарі Зікрати Я.В.

за участю: представника відповідача - адвоката Бауліної Н.В.

(в режимі відеоконференції)

розглянувши у підготовчому засіданні в залі суду міста Путивль справу за позовом ОСОБА_1 " до ОСОБА_2 , Товариства з обмеженою відповідальністю "Кролевецький комбікормовий завод" про визнання права володіння та користування земельною ділянкою та визнання недійсним договору оренди земельної ділянки,

ВСТАНОВИВ :

В провадженні Путивльського районного суду Сумської області перебуває зазначена цивільна справа.

Позивач в підготовче засідання не з`явився, надав на адресу суду письмову заяву, в якій просив розгляд справи проводити за його відсутності, позов підтримав.

Відповідач ОСОБА_2 в підготовче засідання не з`явився, надав на адресу суду письмову заяву, в якій просив розгляд справи проводити за його відсутності, відзив на позов не подав.

Представник відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Кролевецький комбікормовий завод" в підготовчому засіданні позов не визнала.

Представником відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Кролевецький комбікормовий завод" подано відзив на позовну заяву.

Позивачем подано відповідь на відзив.

Представник відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Кролевецький комбікормовий завод", адвокат Бауліна Н.В. клопотала про витребування у позивача відомостей про реєстрацію договору оренди землі від 01.09.2009 в Книзі записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі, а також про його реєстрацію в автоматизованій системі ДЗК.

За встановлених обставин є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті з наданням строку відповідачу - Товариству зобмеженою відповідальністю"Кролевецькийкомбікормовий завод"для подання заперечень.

В силу ч. 1 ст. 84 ЦПК України клопотання представника відповідача про витребування доказів підлягає задоволенню.

Оскільки сторонами про допит свідків не заявлено, висновки експертів та електронні докази не подано, тому під час розгляду справи по суті підлягають дослідженню пояснення учасників справи, викладені в заявах по суті справи, а також письмові докази.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 84, 197, 200 ЦПК України, суд,

УХВАЛИВ :

1. Підготовче провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 " до ОСОБА_2 , Товариства з обмеженою відповідальністю "Кролевецький комбікормовий завод" про визнання права володіння та користування земельною ділянкою та визнання недійсним договору оренди земельної ділянки,закрити.

2. Призначити справу за позовом ОСОБА_1 " до ОСОБА_2 , Товариства з обмеженою відповідальністю "Кролевецький комбікормовий завод" про визнання права володіння та користування земельною ділянкою та визнання недійсним договору оренди земельної ділянки,до судового розгляду по суті на 15-00 год. 04 вересня 2023 року у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Путивль за участю учасників справи.

3. Встановити відповідачу - Товариству з обмеженою відповідальністю "Кролевецький комбікормовий завод" п`ятиденний строк з дня винесення цієї ухвали для подання заперечення, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

4. Встановити наступний порядок з`ясування обставин справи та дослідження доказів : дослідження пояснень учасників справи, викладених в заявах по суті, письмових доказів (у разі необхідності цей порядок може бути змінено).

5. Клопотання представника відповідача про витребування доказів задовольнити.

6. Зобов`язати Сільськогосподарськийспоживчий кооператив"Ярославна" надати на адресу суду відомості про реєстрацію договору оренди землі від 01.09.2009 в Книзі записів про державну реєстрацію державних актів на право власності на земельну ділянку та на право постійного користування земельною ділянкою, договорів оренди землі, а також про його реєстрацію в автоматизованій системі ДЗК.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя С.М.Токарєв

Дата ухвалення рішення01.08.2023
Оприлюднено04.08.2023

Судовий реєстр по справі —584/1205/22

Ухвала від 01.08.2023

Цивільне

Путивльський районний суд Сумської області

Токарєв С. М.

Ухвала від 31.03.2023

Цивільне

Путивльський районний суд Сумської області

Токарєв С. М.

Ухвала від 11.01.2023

Цивільне

Путивльський районний суд Сумської області

Токарєв С. М.

Ухвала від 25.12.2022

Цивільне

Путивльський районний суд Сумської області

Токарєв С. М.

Ухвала від 23.12.2022

Цивільне

Путивльський районний суд Сумської області

Токарєв С. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні