Ухвала
від 04.08.2023 по справі 260/3083/22
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про витребування доказів

04 серпня 2023 рокум. Ужгород№ 260/3083/22

Закарпатський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Луцович М.М.

при секретарі судового засідання Полянич В.І.

та осіб, що беруть участь у справі:

представник позивача Джуган Н.Б.,

відповідач 1 Пивоваров Ю.Г.,

представник відповідача 2 не з`явився,

розглянувши у відкритому судовому засіданні питання щодо витребування доказів в адміністративній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Приватного виконавця Пивоварова Юрія Георгійовича, Іршавського відділу державної виконавчої служби у Хустському районі Закарпатської області Південно-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (Івано-Франківськ) про визнання протиправними дій та скасування постанов,-

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 звернувся до Закарпатського окружного адміністративного суду із позовом до Приватного виконавця Пивоварова Юрія Георгійовича, Іршавського відділу державної виконавчої служби у Хустському районі Закарпатської області Південно-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (Івано-Франківськ) про визнання протиправними дій та скасування постанов.

У судовому засіданні судом поставлено на обговорення питання щодо витребування від відповідача 2 доказів, а саме: належним чином завірених копій матеріалів виконавчого провадження ВП № 69342655.

Представник позивача у судовому засіданні також просила витребувати від відповідача 2 належним чином завірені копії матеріалів виконавчого провадження ВП № 69342655.

Відповідач 1 щодо витребування доказів не заперечував, вважав за доцільне витребувати від відповідача 2 матеріали виконавчого провадження.

Представник відповідача 2 у судове засідання не з`явився, хоча належним чином повідомлявся про дату, час і місце розгляду справи.

Розглянувши питання щодо витребування доказів, суд приходить до наступних висновків.

Відповідно до ч. 3 ст. 80 КАС України про витребування доказів за власною ініціативою або за клопотанням учасника справи, або про відмову у витребуванні доказів суд постановляє ухвалу.

Згідно вимог ч. 6, ч. 7 ст. 80 КАС України будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.

Відповідно до ч. 8 ст. 80 КАС України у випадку неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів без поважних причин, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, визначені цим Кодексом.

Згідно вимог ч. 9 ст. 80 КАС України у разі неподання суб`єктом владних повноважень витребуваних судом доказів без поважних причин або без повідомлення причин суд, залежно від того, яке ці докази мають значення, може визнати обставину, для з`ясування якої витребовувався доказ, або відмовити у її визнанні, або розглянути справу за наявними в ній доказами, а у разі неподання доказів позивачем - також залишити позовну заяву без розгляду.

З огляду на вище викладене, з метою повного, всебічного, об`єктивного та своєчасного розгляду справи по суті, суд приходить висновку про необхідність витребування від відповідача 2 належним чином завірених копій матеріалів виконавчого провадження ВП № 69342655.

Враховуючи вищевикладене, керуючись приписами ст. ст. 9, 12, 44, 72, 77, 80, 94, 248, 250, 251 КАС України, суд, -

У Х В А Л И В:

Витребувати від Іршавського відділу державної виконавчої служби у Хустському районі Закарпатської області Південно-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (Івано-Франківськ) належним чином завірені копії матеріалів виконавчого провадження ВП № 69342655.

Зобов`язати Іршавський відділ державної виконавчої служби у Хустському районі Закарпатської області Південно-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (Івано-Франківськ) надати витребовувані докази у термін, протягом п`яти днів, з дня отримання даної ухвали.

Відкласти судове засідання на 30 серпня 2023 року о 10:30 год. за адресою: м. Ужгород, пл. Б. Хмельницького, 21.

Роз`яснити Іршавському відділу державної виконавчої служби у Хустському районі Закарпатської області Південно-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (Івано-Франківськ), що особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.

У випадку неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів без поважних причин, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу.

Копію ухвали надіслати (надати) учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя М.М. Луцович

СудЗакарпатський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення04.08.2023
Оприлюднено07.08.2023
Номер документу112638777
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи щодо примусового виконання судових рішень і рішень інших органів

Судовий реєстр по справі —260/3083/22

Ухвала від 21.01.2025

Адміністративне

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Шевчук Світлана Михайлівна

Ухвала від 16.01.2025

Адміністративне

Восьмий апеляційний адміністративний суд

Шевчук Світлана Михайлівна

Рішення від 17.12.2024

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Луцович М.М.

Ухвала від 04.08.2023

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Луцович М.М.

Ухвала від 28.08.2022

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Луцович М.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні