Справа № 539/3687/15-ц
Провадження № 2-во/539/16/23
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
09 серпня 2023 року Лубенський міськрайонний суд Полтавської області
в складі : головуючого судді - Бєссонової Т.Д.,
за участю секретаря Джадан І.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Лубенського міськрайонного суду м. Лубни заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в ухвалі суду по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , треті особи державний нотаріус Другої Лубенської державної нотаріальної контори, територіальна громада в особі виконкому Калайдинцівської сільської ради Лубенського району Полтавської області про встановлення права власності на спадкове майно, -
в с т а н о в и в :
В провадженні Лубенського міськрайонного суду Полтавської області перебувала цивільна справа за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , треті особи державний нотаріус Другої Лубенської державної нотаріальної контори, територіальна громада в особі виконкому Калайдинцівської сільської ради Лубенського району Полтавської області про встановлення права власності на спадкове майно.
Ухвалою Лубенського міськрайонного суду Полтавської області від 19.11.2015 року затверджено мирову угоду в цивільній справі №539/3687/15-ц за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , треті особи Державний нотаріус Другої Лубенської ДНК, територіальна громада в особі виконкому Калайдинцівської сільської ради Лубенського району Полтавської області про встановлення права власності на спадкове майно.
07.08.2023 року ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою в якій прохав виправити описку у вищевказаній ухвалі суду, оскільки в тексті ухвали суду від 19.11.2015 року, яка розміщена в Єдиному державному реєстрі судових рішень, помилково зазначено розмір частки майна «?», замість вірного «1/2».
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що зазначена описка є очевидною. Відповідно до змісту ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд -
у х в а л и в:
Виправити описку в ухвалі Лубенського міськрайонного суду Полтавської області від 19 листопада 2015 року у справі №539/3687/15-ц за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , треті особи державний нотаріус Другої Лубенської державної нотаріальної контори, територіальна громада в особі виконкому Калайдинцівської сільської ради Лубенського району Полтавської області про встановлення права власності на спадкове майно, а саме: в тексті ухвали зазначити розміри часток майна, що належать ОСОБА_2 та ОСОБА_1 «1/2», замість не вірно зазначених «?».
Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Полтавського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення.
Суддя Т.Д. Бєссонова
Суд | Лубенський міськрайонний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 09.08.2023 |
Оприлюднено | 11.08.2023 |
Номер документу | 112721466 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Лубенський міськрайонний суд Полтавської області
Бєссонова Т. Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні