Ухвала
від 14.07.2023 по справі 761/24216/23
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 761/24216/23

Провадження № 2/761/8491/2023

У Х В А Л А

14 липня 2023 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Волошин В.О., розглянувши питання про прийняття позовної заяви ОСОБА_1 до Державного агентства меліорації та рибного господарства України про поновлення на роботі; стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, -

в с т а н о в и в:

У липні 2023р. до Шевченківського районного суду м. Києва надійшла вказана позовна заява.

Позовна заява відповідає вимогам, передбаченим ст. 175 ЦПК України.

Позовну заяву слід розглядати в порядку цивільного судочинства і вона підсудна Шевченківському районному суду м. Києва.

Підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення або відмови у відкритті провадження в цивільній справі відсутні.

Крім того, суд вважає за необхідне витребувати у Державного агентства меліорації та рибного господарства України довідку про середньоденний та середньомісячний розмір заробітньої плати ОСОБА_1 без врахування обов`язкових податків та платежів, відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 08 лютого 1995р. №100 «Про затвердження Порядку обчислення середньої заробітної плати».

Враховуючи положення ст. 53 ЦПК України, слід залучити до участі у справі в якості третіх, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Державне підприємство «Інститут рибного господарства та екології моря», Тимчасово виконуючого обов`язків голови Державного агентства меліорації та рибного господарства України Клименок І.М.

Керуючись ст.ст. 187, 190-192 ЦПК України,

у х в а л и в:

Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 ) до Державного агентства меліорації та рибного господарства України (код ЄДРПОУ 37472282, місцезнаходження: м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 45-А) про поновлення на роботі; стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Призначити справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи в приміщенні Шевченківського районного суду міста Києва (м. Київ, вул. Дегтярівська, 31-А, зал. 303).

Залучити до участі у справі в якості третіх осіб, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Державне підприємство «Інститут рибного господарства та екології моря» (код ЄДРПОУ 32298061, місцезнаходження: Запорізька область, місто Бердянськ, вулиця Комунарів, будинок 8), Тимчасово виконуючого обов`язків голови Державного агентства меліорації та рибного господарства України Клименока Ігоря Михайловича (місцезнаходження: м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 45-А).

Зобов`язати позивача не пізніше двох днів з дня вручення копії ухвали про відкриття провадження у справі направити третім особам копію позовної заяви з додатками, а докази такого направлення надати суду

Невідкладно надіслати копію даної ухвали сторонам у справі та копію позовної заяви та доданих до неї матеріалів - відповідачу.

Роз`яснити відповідачу, що відповідно до ч. 3 ст. 83, ч. 2, 4, 8 ст. 178, ч. 1 ст. 193 ЦПК України відповідач має право подати відзив на позов та зобов`язаний подати докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача в п`ятнадцятиденний термін з дня отримання ухвали про відкриття провадження та доданих до неї документів але не пізніше першого підготовчого засідання. Відповідач має право пред`явити зустрічний позов у строк для подання відзиву. Копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. У разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Роз`яснити позивачу, що відповідно до ст. 179 ЦПК України позивач має право подати відповідь на відзив в п`ятиденний термін з дня отримання відзиву на позов але не пізніше першого підготовчого засідання. Копія відповіді на відзив та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відповіді на відзив до суду.

Роз`яснити відповідачу, що відповідно до ст. 180 ЦПК України він має право подати заперечення, в яких викласти свої пояснення, міркування і аргументи щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, міркувань і аргументів і мотиви їх визнання або відхилення в п`ятиденний термін з дня отримання відповіді на відзив але до початку розгляду справи по суті.

Витребувати у Державного агентства меліорації та рибного господарства України довідку про середньоденний та середньомісячний розмір заробітньої плати ОСОБА_1 без врахування обов`язкових податків та платежів, відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 08 лютого 1995р. №100 «Про затвердження Порядку обчислення середньої заробітної плати».

Ухвала оскарженню не підлягає, але заперечення на неї включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Інформацію по справі можна отримати в мережі Інтернет на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: https://court.gov.ua/sud2610/.

Суддя:

Дата ухвалення рішення14.07.2023
Оприлюднено10.08.2023

Судовий реєстр по справі —761/24216/23

Ухвала від 14.07.2023

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Волошин В. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні