Рішення
від 10.08.2023 по справі 335/4649/23
ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ЗАПОРІЖЖЯ

1Справа № 335/4649/23 2/335/1900/2023

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 серпня 2023 року м. Запоріжжя

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя у складі:

головуючого судді Макарова В.О.,

за участю секретаря судового засідання Ступіної В.А.,

розглянувши у порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Правди-5-А» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,

ВСТАНОВИВ:

Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Правди-5-А» (далі - ОСББ)

звернулось до Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

В обґрунтування своїх вимог позивач зазначив, що ОСББ, що знаходиться за юридичною адресою: м. Запоріжжя, вул. Леоніда Жаботинського, буд. 5-А, створене 28.10.2018 року на загальних зборах співвласників (протокол загальних зборів № 25 від 10.04.2023 року), до якого входять члени об`єднання власники квартир або нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку.

Згідно затвердженого та зареєстрованого статуту ОСББ керується у своїй діяльності Законом України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку, Законом України «Про об`єднання співвласників та громадських формувань», чинним законодавством України та Статутом об`єднання.

Згідно Статуту ОСБББ (протокол № 3 від 28.10.2018 року) п. 4 розділу 2, встановлено, що об`єднання має право встановлювати порядок сплати, перелік та розміри внесків і платежів співвласників, у тому числі відрахувань до резервного, ремонтного та інших фондів; здійснювати контроль за своєчасною сплатою внесків і платежів; вимагати від співвласників своєчасної та в повному обсязі сплати всіх внесків і платежів згідно законодавства України та Статуту. Розділ 5 Статуту включає обов`язок співвласників сплату внесків і платежів на утримання будинку пропорційно до загальної площі квартири, та нежитлових приміщень, що перебуває у його власності.

На загальних зборах співвласників об`єднання 28.10.2018 року (протокол № 3) були встановлені та затверджені внески на обслуговування будинку у сумі 5,98 грн. за кв.м площі жилих та нежилих приміщень та затвердження кошторису на листопад-грудень 2018 року та 2019 рік (за проголосованне 69 осіб, проти 9). Також згідно чинного законодавства та Статуту ОСББ «Правди-5-А» були проведені загальні збори 10.04. (протокол № 25) де були затверджені внески на обслуговування будинку з 2023 року без змін, 5,98 грн. (шляхом голосування 93 особи, проти 0) що є внеском, та платежем з кожної квартири та приміщення залежно від їх площі щомісячно, для утримання та проведення реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна об`єднання. Усім співвласникам було доведено та ознайомлено з встановленими тарифами.

Відповідач ОСОБА_1 є співвласником ОСББ та власником квартири розташованої за адресою: АДРЕСА_1 , який попереджався про наявність боргу, але відмовився сплачувати з квітня 2022 року по червень 2023 року внески, за встановленими тарифами (у сумі 5,98 грн. за 1 кв. м площі жилих та нежилих приміщень за затвердженим кошторисом на 2022 рік, протокол № 15, тим самим заборгував перед об`єднанням 4899,85 грн.

Своїми протиправними діями відповідач порушує свої зобов`язання, права об`єднання та вимоги Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», Статут об`єднання, що унеможливлює належним чином утримувати будинок та проводити реконструкції, реставрації, поточний і капітальний ремонт, технічно переоснащувати спільне майно об`єднання. Відповідач завчасно попереджався, щодо наявності у нього боргу та сплати ним своїх боргів перед об`єднанням, але на сьогодні не виконав своїх зобов`язань, що змушує об`єднання звертатися до суду за захистом своїх порушених прав.

За протоколом № 26 від 01.06.2023 року засідання членів правління ОСББ, були визначені роботи які проводилися об`єднанням за рахунок членських внесків об`єднання, а також встановлені боржники, щодо виплат членських внесків на утримання будинку та прибудинкової території, де одним із таких членів об`єднання є відповідач ОСОБА_1 .

Відповідач завчасно попереджався позивачем, щодо наявності у нього боргу та сплати ним своїх боргів перед об`єднанням, у 2023 року розпискою і актом № 2 від 01.05.2023 року та було надіслано поштою з повідомленням, але на сьогодні не виконав своїх зобов`язань, що змушує позивача звертатися до суду за захистом своїх порушених прав.

З огляду на вказане, позивач просить позовні вимоги задовольнити, стягнути з відповідача на користь позивача суму боргу на утримання будинку та прибудинкової території у сумі 4899,85 грн. Також просить стягнути судові витрати у розмірі 2481,00 грн.

Ухвалою судді від 08.06.2023 року, провадження у справі відкрите, розгляд справи ухвалено проводити в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін, н з призначенням судового засідання на 22.06.2023 року. Одночасно запропоновано відповідачеві у 15-денний строк з дня одержання ухвали про відкриття провадження подати на адресу суду заперечення проти розгляду справи у порядку спрощеного позовного провадження та відзив на позов. Копію ухвали надіслано сторонам.

У судове засідання призначене на 22.06.2023 року відповідач не з`явився, однак про час, дату та місце судового розгляду був повідомлений належним чином. Про причини неявки суду не повідомив.

У зв`язку з першою неявкою відповідача у судове засідання без поважних причин, розгляд справи був відкладений на 10.08.2023 року.

Учасники справи у судове засідання призначене на 10.08.2023 року не з`явилися, про час, дату та місце судового розгляду були повідомлені належним чином. Відповідач відзив і заяв по суті справи не подавав.

Відповідно до ч. 6 ст. 128 ЦПК України, судова повістка, а у випадках, встановлених цим Кодексом, разом з копіями відповідних документів надсилається на офіційну електронну адресу відповідного учасника справи, у випадку наявності у нього офіційної електронної адреси або разом із розпискою рекомендованим листом з повідомленням про вручення у випадку, якщо така адреса відсутня, або через кур`єрів за адресою, зазначеною стороною чи іншим учасником справи.

Згідно до п.п. 6, 7 ч. 2 ст. 43 ЦПК України, учасники справи зобов`язані виконувати процесуальні дії у встановлені законом або судом строки та виконувати інші процесуальні обов`язки, визначені законом або судом.

Поштова кореспонденція, направлялась відповідачу на адресу його реєстрації, проте була повернута до суду без отримання з відміткою про те що адресат відсутній, жодних клопотань до суду не заявляв.

Крім того, ухвала суду про відкриття провадження у даній справі розмішена в Єдиному державному реєстрі судових рішень та на електронному сайті Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя, тобто ухвала суду є доступною для ознайомлення та загальновідомою.

Відповідно до ч. 1 ст. 44 ЦПК України, учасники судового процесу повинні добросовісно користуватися процесуальними правами; зловживання процесуальними правами не допускається.

Відповідно до ст. 275 ЦПК України, суд розглядає справи у порядку спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі.

Стаття 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, ратифікована Україною Законом № 475/97-ВР від 17.07.1997 року, гарантує право на справедливий і публічний розгляд справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом.

Частиною восьмою статті 178 ЦПК України визначено, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами. Аналогічне положення міститься і в ч. 2 ст. 191 ЦПК України.

Суд вважає за можливе розглянути справу у відсутності відповідача до ст.ст. 280, 281 ЦПК України при заочному розгляді на підставі наявних у справі доказів.

У разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного запису не здійснюється.

Суд, дослідивши та проаналізувавши матеріали справи, додані до неї документи приходить до наступного висновку.

Матеріалами справи встановлено, що відповідачу ОСОБА_1 на праві приватної власності належить квартира АДРЕСА_2 , що підтверджується інформаційною довідкою з Державного реєстру речових прав не нерухоме майно від 10.01.2020 року.

ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрований у вищевказаній квартирі, що підтверджується листом Департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради від 06.06.2023 року № 04-46/3730.

Квартира відповідача знаходиться в багатоквартирному житловому будинку АДРЕСА_3 .

Як випливає з протоколу загальних зборів № 3 від 28.10.2018 року ОСББ «Правди- 5-А» було створене 28.10.2018 року, до складу ОСББ входять члени об`єднання власники квартир або нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку.

Згідно з п. 4 розділу 2 Статуту ОСББ, затвердженого протоколом загальних зборів № 3 від 28.10.2018 року, об`єднання має право встановлювати порядок сплати, перелік та розміри внесків платежів співвласників, у тому числі відрахувань до резервного, ремонтного та інших фондів; здійснювати контроль за своєчасною сплатою внесків і платежів; вимагати від співвласників своєчасної та в повному обсязі сплати всіх внесків і платежів згідне законодавства України та Статуту.

Розділ 5 Статуту включає як обов`язок співвласники сплату внесків і платежів на утримання будинку пропорційно до загальної плоїш квартири, та нежитлових приміщень, що перебуває у його власності.

На загальних зборах ОСББ від 28.10.2018 року були встановлені та затверджені тарифи на обслуговування будинку у розмірі 5,98 грн. за 1 кв. м площі жилих та нежилих приміщень та затвердження кошторису на листопад-грудень 2018 року та 2019 рік.

Встановлено, що ОСББ «Правди-5-А» були проведені загальні збори 10.04.2023 рогу, що підтверджується Протоколом № 25, де були затверджені внески на обслуговування будинку з 2023 року без змін, 5,98 грн. (шляхом голосування 93 особи, проти 0) що є внеском, та платежем з кожної квартири та приміщення залежно від їх площі щомісячно, для утримання та проведення реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна об`єднання. Усім співвласникам було доведено та ознайомлено з встановленими тарифами.

Відповідач ОСОБА_1 попереджався позивачем про наявність боргу, але відмовився сплачувати з квітня 2022 року по червень 2023 року внески, за встановленими тарифами (у сумі 5,98 грн. за 1 кв. м площі жилих та нежилих приміщень за затвердженим кошторисом на 2022 рік, протокол № 15, тим самим заборгував перед об`єднанням 4899,85 грн.

За протоколом № 26 від 01.06.2023 року засідання членів правління ОСББ були визначені роботи які проводилися об`єднанням за рахунок членських внесків об`єднання, а також встановлені боржники, щодо виплат членських внесків на утримання будинку та прибудинкової території, де одним із таких членів об`єднання є відповідач ОСОБА_1 .

Відповідач завчасно попереджався позивачем, щодо наявності у нього боргу та сплати ним своїх боргів перед об`єднанням, у 2023 року, що вбачається з розписки і акту № 2 від 01.05.2023 року, відповідна вимога про погашення заборгованості була надіслана поштою з повідомленням, проте відповідач не виконав своїх зобов`язань, що змусило позивача звертатися до суду за захистом своїх порушених прав до суду із даною позовною заявою, що відповідає обставинам справи та наявним у матеріалах справи доказам.

Вирішуючи спір суд виходить із наступного.

Відповідно до ст. 13 Закону «Про Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», ст. 20 Закону України «Про житлово комунальні послуги», відповідач зобов`язаний регулярно, щомісяця оплачувати житлово комунальні послуги.

В силу ст. 322 ЦК України, власник зобов`язаний утримувати майно, що йому належить, якщо інше не встановлено законом.

Згідно зі ст. 151 ЖК УРСР громадяни, які мають у приватній власності жилий будинок (квартиру), зобов`язані забезпечувати його схоронність, провадити за свій рахунок поточний і капітальний ремонт, утримувати в порядку прибудинкову територію.

Відповідно до ст. 179 ЖК України, користування будинками (квартирами) державного і громадського житлового фонду, фонду житлово будівельних кооперативів, а також приватного житлового фонду та їх гримання здійснюється з обов`язковим додержанням вимог «Правил користування приміщеннями жилих будинків і прибудинковими територіями», які затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Згідно ч. 1 ст. 13 Закону України «Про житлово комунальні послуги», залежно від функціонального призначення житлово комунальні послуги поділяються на комунальні послуги (централізоване постачання холодної води, централізоване постачання гарячої води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), газо та електропостачання, централізоване опалення, а також вивезення побутових відходів тощо); послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, санітарнотехнічне обслуговування, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, утримання ліфтів, освітлення місць загального користування, поточний ремонт, вивезення побутових відходів тощо); послуги з управління будинком, спорудою або групою будинків (балансоутримання, укладання договорів на виконання послуг, контроль виконання умов договору тощо); послуги з ремонту приміщень, будинків, споруд (заміна та підсилення елементів конструкцій та мереж, їх реконструкція, відновлення несучої спроможності несучих елементів конструкцій тощо).

Виходячи з положень ч. 1 ст. 17, ст. 20, ч.ч. 6, 7, 8 ст. 22, ч. 3 ст. 23 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», власники квартир у багатоквартирному будинку, функції по утриманню якого і прибудинкової території здійснює об`єднання співвласників, зобов`язані нести витрати по утриманню спільного неподільного майна.

Згідно з ч. 1 ст. 16 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», об`єднання має право відповідно законодавства та Статуту об`єднання, зокрема, встановлювати порядок сплати, перелік, розміри внесків і платежів співвласників, у тому числі відрахувань до резервного ремонтного фондів; визначати підрядника, укладати договори про управління експлуатацію, обслуговування, реконструкцію, реставрацію, проведення поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення майна з будь-якою фізичною або юридичною особою; здійснювати контроль за своєчасною сплатою внесків та платежів.

Згідно ст. 17 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», для забезпечення виконання власниками приміщень своїх обов`язків об`єднання має право вимагати від співвласників своєчасної та у повному обсязі сплати всіх встановлених цим Законом та статутом об`єднання внесків і платежів, звертатися до суду в разі відмови співвласника відшкодовувати заподіяні збитки, своєчасно та у повному обсязі сплачувати всі встановлені цим Законом та Статутом об`єднання внески і платежі.

Відповідно до ч.ч. 13, 15 ст. 10 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», на загальних зборах ОСББ були прийняті рішення, яким встановлено розмір внесків на утримання будинку.

Відповідно до п.п. 2, 8 ч. 1 ст. 15 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», співвласник зобов`язаний виконувати рішення статутних органів, прийняті у межах їхніх повноважень, та своєчасно і в повному обсязі сплачувати належні внески і платежі.

Відповідно до статті 322 ЦК України, власник зобов`язаний утримувати майно, що йому належить.

Відповідач, всупереч вимогам Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку» та Статуту ОСББ «Правди-5-А» протиправно відмовляється виконувати рішення Загальних зборів та сплачувати внески і платежів на утримання будинку пропорційно до загальної плоїш квартири, що перебуває у його власності, що призвело до утворення заборгованості.

Відповідно до ст. 11 ЦК України, цивільні права та обов`язки виникають із дій осіб, які породжують ці права та обов`язки, і такою дією є реальне надання послуг та їх отримання відповідачем.

Згідно статті 162 ЖК України, власники (споживачі) повинні здійснювати оплату за отримані комунальні послуги у строки встановлені угодою сторін.

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», житлово-комунальні послуги - результат господарської діяльності, спрямованої на забезпечення умов проживання та/або перебування осіб у житлових і нежитлових приміщеннях, будинках і спорудах, комплексах будинків і споруд відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил, що здійснюється на підставі відповідних договорів про надання житлово-комунальних послуг.

Як вбачається зі змісту статті 5 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», до житлово-комунальних послуг належать житлові послуги (утримання спільного майна багатоквартирного будинку, зокрема прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, виконання санітарно-технічних робіт, обслуговування внутрішньобудинкових систем (крім обслуговування внутрішньобудинкових систем, що використовуються для надання відповідної комунальної послуги у разі укладення індивідуальних договорів про надання такої послуги, за умовами яких обслуговування таких систем здійснюється виконавцем), утримання ліфтів тощо; купівлю електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку; поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку) та комунальні послуги (послуги з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії, постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами).

Пунктом 1 частини першої статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» передбачене право споживача одержувати вчасно та відповідної якості житлово-комунальні послуги згідно із законодавством та умовами договору на надання житлово-комунальних послуг.

Згідно з пунктом 5 частини другої статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач зобов`язаний оплачувати надані житлово-комунальні послуги за цінами/тарифами, встановленими відповідно до законодавства, у строки, встановлені відповідними договорами.

Відповідно до ст.ст. 525, 526 ЦК України, зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. Одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

Відповідно пункту 7 частини третьої статті 8 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», управитель багатоквартирного будинку має право вести претензійно-позовну роботу у разі виникнення заборгованості за надані послуги в порядку і строки, встановлені законом та/або договором.

Аналіз вищезазначених норм дає підстави для висновку про те, що споживачі зобов`язані оплатити житлово-комунальні послуги, якщо вони фактично користувалися ними. Відсутність договору про надання житлово-комунальних послуг сама по собі не може бути підставою для звільнення споживача від оплати послуг у повному обсязі.

Аналогічна правова позиція міститься у постановах Верховного Суду № 211/3347/18 від 25.03.2020 року та № 201/9729/18 від 22.01.2020 року.

Пунктами 1, 5, 10 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» передбачено, що співвласники зобов`язані забезпечувати належне утримання та належний санітарний, протипожежний і технічний стан спільного майна багатоквартирного будинку; виконувати рішення зборів співвласників; своєчасно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги.

Відповідно до ст. 526 ЦК України, зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Відповідно до ч. 1 ст. 625 ЦК України, боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання грошового зобов`язання.

Судом встановлено, що відповідач відмовився сплачувати з квітня 2022 року по червень 2023 року внески, за встановленими тарифами (у сумі 5,98 грн. за 1 кв. м площі жилих та нежилих приміщень за затвердженим кошторисом на 2022 рік, протокол № 15, тим самим заборгував перед об`єднанням 4899,85 грн.

Відповідно до ст. 81 ЦПК України, кожна сторона зобов`язана довести ті обставини, на які вона посилатися як на підставу своїх вимог і заперечень. Однак, жодних доказів на спростування викладених у позові обставин відповідачем суду не надано.

Своїми протиправними діями відповідач порушує свої зобов`язання, права об`єднання та вимоги Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», Статут об`єднання, що унеможливлює належним чином утримувати будинок та проводити реконструкції, реставрації, поточний і капітальний ремонт, технічно переоснащувати спільне майно об`єднання. ОСОБА_2 завчасно попереджався, щодо наявності у нього боргу та сплати ним своїх боргів перед об`єднанням, але на сьогодні не виконав своїх зобов`язань, що змушує ОСББ звертатися до суду за захистом своїх порушених прав.

Оскільки відповідачем докази позивача не спростовані, відповідачем не було надано доказів на спростування наявної заборгованості, або ж доказів на погашення заборгованості у вищевказаному розмірі, яка утворилася у зв`язку із неналежним виконанням зобов`язань, таким чином суд вважає, обґрунтованими вимоги щодо стягнення з відповідача на позивача заборгованості на утримання будинку та прибудинкової території у сумі 4899,85 грн.

Відповідно до ч. 1 ст. 141 ЦПК України, судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог, а тому з відповідача в користь позивача слід стягнути 2684,00 грн. сплаченого судового збору.

Керуючись ст.ст. 4-5, 12-13, 76, 89, 133, 141, 263-265, 280-282 ЦПК України, суд,

УХВАЛИВ:

Позов Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Правди-5-А» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_4 ) на користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Правди-5-А» (69091, м. Запоріжжя, вул. Леоніда Жаботинського, буд. 5-А, р/р НОМЕР_2 в Приватбанк, МФО 313399, ЄДРПОУ 40900882) суму боргу на утримання будинку та прибудинкової території у сумі 4899,85 грн.

Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_4 ) на користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Правди-5-А» (69091, м. Запоріжжя, вул. Леоніда Жаботинського, буд. 5-А, р/р НОМЕР_2 в Приватбанк, МФО 313399, ЄДРПОУ 40900882) витрати по сплаті судового збору у розмірі 2481,00 грн.

Копію заочного рішення направити відповідачу.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду. Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене шляхом подачі апеляційної скарги безпосередньо до Запорізького апеляційного суду у 30-денний строк з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення не було вручену у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Інформація про учасників справи відповідно до п. 4 ч. 5 ст. 265 ЦПК України:

Позивач: Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Правди-5-А», 69091, м. Запоріжжя, вул. Леоніда Жаботинського, буд. 5-А, р/р НОМЕР_2 в Приватбанк, МФО 313399, ЄДРПОУ 40900882;

Відповідач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_4 .

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України http://og.zp.court.gov.ua/sud0818/gromadyanam/csz/.

Суддя В.О. Макаров

СудОрджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя
Дата ухвалення рішення10.08.2023
Оприлюднено14.08.2023
Номер документу112772095
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг

Судовий реєстр по справі —335/4649/23

Рішення від 10.08.2023

Цивільне

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя

Макаров В. О.

Ухвала від 08.06.2023

Цивільне

Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя

Макаров В. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні