Ухвала
від 16.08.2023 по справі 904/4942/22
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027

E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63

УХВАЛА

16.08.2023 м. ДніпроСправа № 904/4942/22

За позовом ОСОБА_1 , м. Кам`янське, Дніпропетровська область

до Відповідача-1: Товариства з обмеженою відповідальністю "Боард-Дніпро", м. Кам`янське, Дніпропетровська область

Відповідача-2: Департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради, м. Дніпро

Третя особа-1: Товариство з обмеженою відповідальністю "Єллада", м. Рязань, Російська Федерація

Третя особа-2: Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод Техноплекс", м. Рязань, Російська Федерація

про визнання трудових відносин припиненими; зобов`язання здійснити державну реєстрацію змін до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань

Суддя Ніколенко М.О.

Представники:

від позивача: Погребняк Г.О. ордер серії АЕ № 1166407 від 21.02.23

від відповідача-1: не з`явився

від відповідача-2: не з`явився

Третя особа-1: не з`явився

Третя особа-2: не з`явився

СУТЬ СПОРУ:

ОСОБА_1 звернулась до Господарського суду Дніпропетровської області з позовом до Відповідача-1: Товариства з обмеженою відповідальністю "Боард-Дніпро", Відповідача-2: Департамента адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради про:

- визнання припиненими з 24.02.2022 трудових відносин між ОСОБА_1 та Товариством з обмеженою відповідальністю "Боард-Дніпро";

- зобов`язання Департамента адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради здійснити державну реєстрацію змін до відомостей шляхом виключення з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань з розділу "Керівник юридичної особи, а також відомості про інших осіб, які можуть вчиняти дії від імені юридичної особи, у тому числі підписувати договори, тощо" відомості про ОСОБА_1 , як керівника (директора) Товариства з обмеженою відповідальністю "Боард-Дніпро".

Ухвалою суду від 28.12.2022 позовну заяву ОСОБА_1 № б/н від 15.12.2022 залишено без руху.

Ухвалою суду від 23.01.2023 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито загальне провадження у справі. Призначено підготовче засідання на 21.02.2023.

Також ухвалою суду від 23.01.2023 залучено до участі у справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні відповідачів Товариство з обмеженою відповідальністю "Єллада" та Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод Техноплекс".

Ухвалою від 21.02.2023 зупинено провадження у справі № 904/4942/22 до перегляду Великою Палатою Верховного Суду судового рішення у подібних правовідносинах у справі № 448/362/22.

Ухвалою суду від 28.07.2023 провадження у справі № 904/4942/22 поновлено. Призначено підготовче засідання на 16.08.2023.

До початку судового засідання відповідач-2 надав до суду клопотання про заміну відповідача-2 у справі з Департамента адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради на Кам`янську міську раду.

У судове засідання представник позивача з`явився, надав пояснення у справі, відповів на поставлені питання. Представник позивача заявив усне клопотання про відкладення підготовчого засідання.

Представники інших учасників справи в судове засідання не з`явились.

Згідно п. 3 ч. 2 ст. 183 Господарського процесуального кодексу України, суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.

За таких обставин, підготовче засідання у справі слід відкласти.

Керуючись ст. ст. 121, 182, 183, 202, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1.Відкласти підготовче засідання на 05.09.2023 о 14:50 год.

2.Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області в залі судових засідань № 1-301 (корпус № 1) за адресою: 49600, м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка, 1.

3.Учасникам справи виконати вимоги попередньої ухвали суду.

Звернути увагу сторін на те, що відповідно до статті 135 Господарського процесуального кодексу України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.

Ухвала набирає законної сили 16.08.2023 та не може бути оскаржена окремо від рішення суду.

Повний текст ухвали складений та підписаний 21.08.2023.

Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\

Суддя М.О. Ніколенко

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення16.08.2023
Оприлюднено23.08.2023
Номер документу112935245
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з корпоративних відносин

Судовий реєстр по справі —904/4942/22

Судовий наказ від 08.11.2023

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ніколенко Михайло Олександрович

Рішення від 03.10.2023

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ніколенко Михайло Олександрович

Ухвала від 05.09.2023

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ніколенко Михайло Олександрович

Ухвала від 16.08.2023

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ніколенко Михайло Олександрович

Ухвала від 28.07.2023

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ніколенко Михайло Олександрович

Ухвала від 21.02.2023

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ніколенко Михайло Олександрович

Ухвала від 23.01.2023

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Ніколенко Михайло Олександрович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні