Харківський окружний адміністративний суд 61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710
УХВАЛА
про відкладення розгляду справи
22.08.2023 справа № 520/19055/23
Харківський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Мороко А.С. розглянувши в порядку письмового провадження в приміщенні суду справу за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Скловолокно" до Харківського відділу державної виконавчої служби у харківському районі харківської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії,-
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Скловолокно" звернулось до Харківського окружного адміністративного суду з позовом, в якому просить суд:
- визнати протиправними дії державного виконавця Харківського відділу державної виконавчої служби у Харківському районі Харківської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України щодо відкриттявиконавчого провадження та винесення постанови про відкриття виконавчого провадження ВП №72190722 (№АСВП72190722) від 07.07.2023 р. та постанови про арешт коштів Боржника від 07.07.2023 р. (ВП 72190722);
- скасувати постанову про відкриття виконавчого провадження ВП №72190722 (№АСВП72190722) від 07.07.2023 р., винесену на примусове виконання рішення Харківського окружного адміністративного суду, по адміністративній справі №520/12572/22;
- скасувати постанову про арешт коштів боржника від 07.07.2023 р. (ВП 72190722).
Ухвалою суду від 10.08.2023 було відкрито провадження по даній справі, запропоновано відповідачу надати відзив на адміністративний позов та зобов`язано відповідача надати у судове засідання належним чином завірену копію виконавчого провадження № 72190722 або обґрунтовані письмові пояснення у разі неможливості надати вказані докази.
Представник позивача через канцелярію суду 14.08.2023 надав клопотання про розгляд справи без його участі.
Відповідач, Харківський відділ державної виконавчої служби у Харківському районі Харківської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, ані відзив на адміністративний позов, ані витребувані судом належним чином засвідчені копії матеріалів виконавчого провадження № 72190722 до суду до судового засідання не надав, що перешкоджає повному, всебічному та об`єктивному розгляду справи.
Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 205 Кодексу адміністративного судочинства України, суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з підстав першої неявки в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.
Враховуючи те, що представник відповідача в судове засідання не прибув, витребуваних судом документів не надав, суд приходить до висновку, що для повного, всебічного та об`єктивного розгляду справи, необхідно відкласти судове засідання.
Таким чином, керуючись положеннями статей 47, 205, 243, 256, 287, 295 Кодексу адміністративного судочинства України,-
У Х В А Л И В:
Відкласти судове засідання у справі № 520/19055/23 на 31.08.2023 о 11:00 год., яке відбудеться в приміщенні Харківського окружного адміністративного суду за адресою: м. Харків, пл. Свободи, 6, зала № 16.
Зобов`язати Харківський відділ державної виконавчої служби у Харківському районі Харківської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції надати в строк до 30 серпня 2023 року відзив на адміністративний позов ; належним чином засвідчені копії матеріалів виконавчого провадження № 72190722.
Ухвала не підлягає оскарженню.
Суддя А.С.Мороко
Суд | Харківський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 22.08.2023 |
Оприлюднено | 24.08.2023 |
Номер документу | 112971499 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи щодо примусового виконання судових рішень і рішень інших органів |
Адміністративне
Харківський окружний адміністративний суд
Мороко А.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні