Номер провадження: 22-ц/813/137/23
Справа № 522/712/18
Головуючий у першій інстанції Загороднюк В. І.
Доповідач Комлева О. С.
ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА
про прийняття справи до провадження та призначення до розгляду
23.08.2023року м. Одеса
Одеський апеляційний суд у складі:
головуючого-судді Комлевої О.С.,
суддів: Вадовської Л.М., Сєвєрової Є.С.,
отримавши у порядку повторного автоматизованого розподілу матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Вікторі Тур» на заочне рішення Приморського районного суду м. Одеси від 07 листопада 2018 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Вікторі Тур", Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 про захист прав споживача та відшкодування матеріальної і моральної шкоди,
в с т а н о в и в:
Заочним рішенням Приморського районного суду м. Одеси від 07 листопада 2018 року позов задоволено частково.
Не погодившись з рішенням суду ТОВ «Вікторі Тур» звернулось із апеляційною скаргою в якій, посилаючись на неправильне застосування норм матеріального права та порушення норм процесуального права, просить суд скасувати рішення суду в частині солідарного стягнення з ТОВ «Вікторі Тур» на користь ОСОБА_1 грошових коштів у розмірі 19877 грн та судових витрат та ухвалити нове рішення, яким відмовити повністю у задоволенні позовних вимог
Протоколом автоматизованогорозподілу судовоїсправи міжсуддями від09 квітня 2019 року визначенийсклад колегіїсуддів для розгляду справи: головуючий суддя Ващенко Л.Г. судді Вадовська Л.М., Сєвєрова Є.С.
Ухвалами Одеського апеляційного суду було відкрито провадження у справі та призначено її до розгляду.
Протоколом повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 11 серпня 2021 року цивільну справу розподілено колегії суддів: головуючий суддя Гірняк Л.А., судді: Вадовська Л.М., Сєвєрова Є.С.
Відповідно до Рішення Вищої ради правосуддя від 21 лютого 2023 року № 126/0/15-23 суддя ОСОБА_3 звільнена з посади судді Одеського апеляційного суду у відставку.
Відповідно до протоколу повторного розподілу справи між суддями від 20 березня 2023 року за допомогою автоматизованої системи документообігу суду, цивільна справа передана головуючому-судді (суддя-доповідач) Цюрі Т.В., судді Вадовська Л.М., Сєвєрова Є.С. для подальшого розгляду.
Відповідно до Рішення Вищої ради правосуддя №763/0/15/23 від 01 серпня 2023 року суддя ОСОБА_4 звільнена з посади судді Одеського апеляційного суду у відставку.
Відповідно до протоколу повторного розподілу справи між суддями від 16 серпня 2023 року за допомогою автоматизованої системи документообігу суду, цивільна справа передана головуючому-судді (суддя-доповідач) Комлевій О.С., судді Вадовська Л.М., Сєвєрова Є.С., для подальшого розгляду.
На підставівищевикладеного,апеляційна скарга ТОВ «Вікторі Тур» на заочне рішення Приморського районного суду м. Одеси від 07 листопада 2018 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ТОВ "Вікторі Тур", Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 про захист прав споживача та відшкодування матеріальної і моральної шкоди, підлягає прийняттюдо провадження визначеному складуколегії суддів, а також призначенню її до розгляду.
Керуючись ст.ст. 33, 260, 366 ЦПК України, апеляційний суд, -
у х в а л и в:
Прийняти допровадження колегієюсуддів ускладі суддівКомлевої О.С., Вадовської Л.М., Сєвєрової Є.С., апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Вікторі Тур» на заочне рішення Приморського районного суду м. Одеси від 07 листопада 2018 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Вікторі Тур", Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 про захист прав споживача та відшкодування матеріальної і моральної шкоди.
Призначити справу до розгляду на10 годину 00 хвилин «25» жовтня 2023 рокув приміщенні апеляційного суду, про що повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий
Судді
Суд | Одеський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 23.08.2023 |
Оприлюднено | 25.08.2023 |
Номер документу | 113013970 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, пов’язаних із застосуванням Закону України «Про захист прав споживачів» |
Цивільне
Одеський апеляційний суд
Комлева О. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні