Ухвала
від 23.08.2023 по справі 284/805/23
НАРОДИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Народицький районний суд Житомирської області

Справа № 284/805/23

У Х В А Л А

23 серпня 2023 року смт.Народичі

Народицький районний суд Житомирської області в складі:

головуючого судді Діброви О.В.,

з секретарем Ярмолюком О.В.,

розглянувши у підготовчому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Народицької селищної військової адміністрації Коростенського району Житомирської області, третя особа Народицька державна нотаріальна контора Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ) про встановлення факту прийняття спадщини та визнання права власності на спадкове майно,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулась до суду із зазначеною позовною заявою та просить встановити факт прийняття спадщини ОСОБА_2 після смерті чоловіка ОСОБА_3 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 та визнати за нею у порядку спадкування за законом право власності на житловий будинок з надвірними будівлями та спорудами розташований за адресою АДРЕСА_1 .

Сторони в підготовче засідання не з`явилися, просять справу розглядати без їх участі, представник відповідача щодо вирішення спору покладається на думку суду.

В ході підготовчого провадження проведено підготовчі дії передбачені статтями 189-199 ЦПК України, а саме: направлено запит про надання інформації щодо кола спадкоємців, копію ухвали про відкриття провадження у справі, копію заяви та копії доданих до неї документів відповідачу, визначено предмет спору та характер спірних правовідносин, склад учасників судового процесу.

Крім того, суд дійшов висновку, що з`ясування обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, та порядок дослідження доказів, якими вони обґрунтовуються під час розгляду справи по суті, слід здійснювати таким чином: дослідити письмові докази.

З огляду на правила, визначені статтею 200 ЦПК України, суд дійшов висновку, що підготовче провадження слід закрити та призначити справу до судового розгляду по суті.

Керуючись статтями 189-200 ЦПК України, суд,

ПОСТАНОВИВ:

Закрити підготовче провадження у цивільній справі №284/805/23 за позовом ОСОБА_1 до Народицької селищної військової адміністрації Коростенського району Житомирської області, третя особа Народицька державна нотаріальна контора Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ) про встановлення факту прийняття спадщини та визнання права власності на спадкове майно та призначити справу до судового розгляду по суті на 11 годину 00 хвилин 06 вересня 2023 року.

Встановити, що з`ясування обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, та порядок дослідження доказів, якими вони обґрунтовуються під час розгляду справи по суті, слід здійснювати таким чином: дослідити письмові докази.

В судове засідання викликати сторін.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.

Суддя:Олександр ДІБРОВА

СудНародицький районний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення23.08.2023
Оприлюднено28.08.2023
Номер документу113028140
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них

Судовий реєстр по справі —284/805/23

Рішення від 06.09.2023

Цивільне

Народицький районний суд Житомирської області

Діброва О. В.

Ухвала від 23.08.2023

Цивільне

Народицький районний суд Житомирської області

Діброва О. В.

Ухвала від 26.07.2023

Цивільне

Народицький районний суд Житомирської області

Діброва О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні