Ухвала
від 23.08.2023 по справі 927/699/23
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

23 серпня 2023 року м. Чернігівсправа № 927/699/23 Господарський суд Чернігівської області у складі судді Фесюри М.В., розглянувши справу

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Сільськогосподарське підприємство "Агродім", код ЄДРПОУ 32659577, вул. Перемоги, 79, с. Городище, Бахмацький район, Чернігівська область,

представник позивача: адвокат Лисенко Олександр Миколайович,

e-mail: ІНФОРМАЦІЯ_1 ,

до відповідача-1: Комарівська сільська рада,

код ЄДРПОУ 04412225, вул. Соборна, 4 с. Комарівка, Ніжинський район,

Чернігівська область, 16442, e-mail: 04412225@gmail.gov.ua,

до відповідача-2: Приватне сільськогосподарське підприємство "Пісківське",

код ЄДРПОУ 03794785, вул. Орищенка О.,57-А, Бахмацька ТГ, с. Піски, Ніжинський район, Чернігівська область, 16542, e-mail: Piskivske@ukr.net,

про визнання недійсним договору оренди землі та скасування державної реєстрації права

без виклику представників сторін;

У провадженні Господарського суду Чернігівської області перебуває справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Сільськогосподарське підприємство "Агродім" про визнання недійсним та припинення на майбутнє Договору оренди землі від 14.04.2021, укладеного між Комарівською сільською радою та Приватним сільськогосподарським підприємством "Пісківське", предметом якого є земельна ділянка загальною площею 0,6957 га з кадастровим номером 7420882400:03:001:0008; та скасування запису №41933948 від 12.05.2021 вчиненого державним реєстратором Комарівської сільської ради Борзнянського району Чернігівської області про державну реєстрацію за Приватним сільськогосподарським підприємством "Пісківське" права оренди земельної ділянки (кадастровий номер 7420882400:03:001:0008, загальна площа 0,6957 га) на підставі договору оренди землі від 14.04.2021, укладеного між Комарівською сільською радою та Приватним сільськогосподарським підприємством "Пісківське".

Позовні вимоги обґрунтовані неправомірністю передачі відповідачем-1 в користування відповідача-2 спірної земельної ділянки та порушенням права позивача на користування та володіння спірною земельною ділянкою.

Ухвалою суду від 08.08.2023 провадження у справі поновлено, клопотання Чернігівського відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз від 27.07.23 №1017/2215/2216/23-24 задоволено, погоджено строк проведення судової земельно-технічної експертизи у справі №927/699/23 понад 90 календарних днів, перебіг якого розпочнеться з дати отримання матеріалів цієї справи з додатковими матеріалами для експертного дослідження. Зобов`язано Комарівську сільську раду надати суду у строк до 21.08.2023 документи. Підготовче засідання призначено на 22.08.2023, 10:30.

У зв`язку із значним пошкодженням будівлі суду внаслідок ракетного удару 19.08.2023, засідання, призначене на 22.08.2023 о 09:00 не відбулося.

Ухвалою від 18.08.2023 суд відмовив у задоволені заяви ТОВ "Сільськогосподарське підприємство "Агродім" від 16.08.2023 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у справі №927/699/23 через відсутність технічної можливості. Однак, враховуючи перенесення засідання на іншу дату з незалежних від суду причин, та наявну технічну можливість для проведення судового засідання в режимі відеоконференції суд задовольняє клопотання ТОВ «СП «Агродім» - адвоката Лисенко О.М., про участі в судовому засіданні в режимі відеоконференеції поза межами приміщення суду.

Враховуючи зазначене, наступний розгляд справи призначається на 08.09.2023 о 12:00.

Керуючись ст. 120, 121, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Призначити проведення судового засідання на 08 вересня 2023 року о 12:00. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Чернігівської області за адресою: проспект Миру 20, м. Чернігів, 14000, зал судових засідань №201.

2. Призначити проведення судового засідання, призначеного 08 вересня 2023 року о 12:00 за участю представника позивача - Лисенко О.М., в режимі відеоконференції, з використанням власних технічних засобів, в системі відеоконференцзв`язку "EasyCon" (https://vkz.court.gov.ua/).

3. Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфон з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

Роз`яснити учаснику відеоконференції, що для участі судовому засіданні йому необхідно:

- зайти та авторизуватись в системі відеоконференцзв`язку за 10 хвилин до початку судового засідання;

- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи відеоконференцзв`язку;

- очікувати запрошення секретаря до участі у судовому засіданні;

На початку судового засідання учасник, що бере участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, за потреби, на вимогу головуючого судді повинен показати свій паспорт або інший документ, що посвідчує особу, в розгорнутому вигляді на сторінці з фотографією в камеру та оригінали документів, які підтверджують його повноваження на представництво.

Попередити сторін, що відповідно до частини 5 статті 197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Копію ухвали направити учасникам процесу, представнику позивача - Лисенко О.М.

(Lysenko_Aleksandr@bigmir.net.)

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Суддя М.В. Фесюра

Веб адреса Єдиного державного реєстру судових рішень, розміщена на офіційному веб порталі судової влади України в мережі Інтернет: http://reyestr.court.gov.ua/

СудГосподарський суд Чернігівської області
Дата ухвалення рішення23.08.2023
Оприлюднено28.08.2023
Номер документу113035673
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин про невиконання або неналежне виконання зобов’язань що виникають з договорів оренди

Судовий реєстр по справі —927/699/23

Ухвала від 21.02.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

Ухвала від 15.02.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

Ухвала від 07.02.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

Ухвала від 29.01.2024

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

Ухвала від 06.12.2023

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

Ухвала від 26.09.2023

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

Ухвала від 11.09.2023

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

Ухвала від 08.09.2023

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

Ухвала від 23.08.2023

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

Ухвала від 18.08.2023

Господарське

Господарський суд Чернігівської області

Фесюра М.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні