печерський районний суд міста києва
Справа № 757/15454/19-ц
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"28" серпня 2023 р. суддя Печерського районного суду м. Києва Матійчук Г.О., розглянувши матеріали справи Первинної Вільної Профспілки Працівників локомотивного депо Мелітополь до Акціонерного товариства «Українська залізниця», треті особи: Голова правління Акціонерного товариства «Українська залізниця» Кравцов Євген Павлович, Начальник Мелітопольського локомотивного депо структурного підрозділу Акціонерного товариства «Українська залізниця» Дядченко Юрій Юрійович, про визнання протиправною бездіяльності та зобов`язання вчинити дії, -
В С Т А Н О В И В :
У провадженні суду перебуває вказана цивільна справа
Ухвалою Печерського районного суду м. Києва від 21.10.2021 року після повторного автоматичного розподілу справу прийнято до провадження та призначено до розгляду за правилами спрощеного провадження без повідомлення (виклику) сторін.
Ухвалою Печерського районного суду м. Києва від 17.01.2022 року позовну заяву залишено без руху, оскільки вона не відповідала вимогам ст. ст. 175, 177 ЦПК України та заявнику роз`яснено право протягом десяти днів з дня отримання ухвали усунути виявлені недоліки, шляхом подання заяви з додержанням вимог, встановлених ст. ст. 175, 177 ЦПК України.
17.01.2022 року на адресу позивача направлено копію ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Разом з тим, недоліки, зазначені в ухвалі суду, заявник не усунув, на адресу суду не надходило заяви про усунення недоліків або продовження строку для усунення недоліків.
Відповідно до ч. 11 ст. 187 ЦПК України суддя, встановивши, після відкриття провадження у справі, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175, 177 цього Кодексу, постановляє ухвалу не пізніше наступного дня, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п`яти днів з дня вручення позивачу ухвали.
Частиною 13 ст. 187 ЦПК України якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, позовна заява залишається без розгляду.
Згідно ч. 1 ст. 44 ЦПК України учасники судового процесу та їхні представники повинні добросовісно користуватися процесуальними правами; зловживання процесуальними правами не допускається.
Відповідно до ч. 5 ст. 272 ЦПК України учасникам справи, які не були присутні в судовому засіданні, або якщо судове рішення було ухвалено поза межами судового засідання чи без повідомлення (виклику) учасників справи, копія судового рішення надсилається протягом двох днів з дня його складення у повному обсязі в електронній формі у порядку, визначеному законом, - у випадку наявності у особи офіційної електронної адреси, або рекомендованим листом з повідомленням про вручення - якщо така адреса відсутня.
Згідно ч. 6 ст. 272 ЦПК України днем вручення судового рішення є: день вручення судового рішення під розписку; день отримання судом повідомлення про доставлення копії судового рішення на офіційну електронну адресу особи; день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про вручення судового рішення; день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, повідомленою цією особою суду; день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, що зареєстровані у встановленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила суду іншої адреси.
Враховуючи, що позивачем, його представником недоліки, вказані в ухвалі суду, не усунуто, суд приходить до висновку про залишення позовної заяви без розгляду.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 44, 185, 187, 353-355, п. 15.5) Перехідних положень ЦПК України,суд -
У Х В А Л И В :
Позовну заяву Первинної Вільної Профспілки Працівників локомотивного депо Мелітополь до Акціонерного товариства «Українська залізниця», треті особи: Голова правління Акціонерного товариства «Українська залізниця» Кравцов Євген Павлович, Начальник Мелітопольського локомотивного депо структурного підрозділу Акціонерного товариства «Українська залізниця» Дядченко Юрій Юрійович, про визнання протиправною бездіяльності та зобов`язання вчинити дії - залишити без розгляду.
Ухвала суду може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Апеляційні скарги подаються учасниками справи до Київського апеляційного суду або через Печерський районний суд м. Києва, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності ЦПК України в редакції від 15 грудня 2017 року.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за вебадресою http://court.gov.ua/fair/sud2606.
Суддя Г.О.Матійчук
Суд | Печерський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 28.08.2023 |
Оприлюднено | 31.08.2023 |
Номер документу | 113091002 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Печерський районний суд міста Києва
Матійчук Г. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні