У Х В А Л А
30 серпня 2023 року м. Чернігівсправа № 927/867/23
Господарський суд Чернігівської області у складі судді Белова С.В., розглянувши справу
за позовом: Заступника керівника Ніжинської окружної прокуратури,
код ЄДРПОУ 02910114, вул. Овдіївська, 2, м. Ніжин, Чернігівська обл., 16600, nizhin.prok@chrg.gp.gov.ua
в інтересах держави в особі
Позивача: Північного офісу Державної аудиторської служби,
код ЄДРПОУ 40479560, вул. Січових Стрільців, 18, м. Київ, 04053, mailbox@das.gov.ua
до відповідача 1: Державного підприємства "Державне господарство "Іванівка" Інституту сільськогосподарського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України",
код ЄДРПОУ 00729853, вул. Перемоги, 5, с. Іванівка, Ніжинський район Чернігівська область, 16433, dgivanivka2010@ukr.net
до відповідача 2: Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Батьківщина", код ЄДРПОУ 30875436, вул. Незалежності, буд. 51, с. Калюжиці, Срібнянський район, Чернігіська область, 17311
Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: Національна академія аграрних наук України, код ЄДРПОУ 00024360, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 9 м.Київ, 01010, prezid@naas.gov.ua
про зобов`язання сторін договору утриматися від дій, спрямованих на виконання зобов`язань за нікчемним правочином
Представники сторін не викликались
В межах даної справи 29.08.2023 року до суду через систему «Електронний суд» надійшла заява відповідача-2 про участь представника у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
Згідно із ст. 11 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом.
Порядок участі сторони у судовому засіданні в режимі відеоконференції встановлюється ст.197 Господарського процесуального кодексу України, відповідно до якої учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Заява відповідача-2 подана у встановлений законодавством строк та за своїм змістом відповідає вимогам ст.197 Господарського процесуального кодексу України, а тому підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 197, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Задовольнити заяву представника відповідача-2 про участь у судовому засіданні у даній справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
2. Судове засідання, призначене на 26.09.2023 року о 09:30 год, провести в режимі відеоконференції за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 20, зал судових засідань № 201, а також поза межами приміщення суду в системі відеоконференц-прийому "EasyCon".
Ухвала складена та підписана 30.08.2023 року.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Суддя С.В. Белов
Веб-адреса Єдиного державного реєстру судових рішень, розміщена на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет: http://reyestr.court.gov.ua/
засоби зв`язку - тел.099 420 54 50
Суд | Господарський суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 30.08.2023 |
Оприлюднено | 01.09.2023 |
Номер документу | 113121797 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Інші справи |
Господарське
Господарський суд Чернігівської області
Белов С.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні