Ухвала
від 29.08.2023 по справі 911/2373/23
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

"29" серпня 2023 р. м. Київ Справа № 911/2373/23

Господарський суд Київської області у складі судді Мальованої Л.Я., розглянувши заяву КП "Управління житлово-комунального господарства "Гостомель" про скасування судового наказу

за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Голден Груп», м. Чернігів

до Комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства «Гостомель», Київська обл., Бучанський р-н., смт. Гостомель

про видачу судового наказу

Обставини справи:

08.08.2023 р. Господарським судом Київської області у справі № 911/2373/23 за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю Голден Груп видано судовий наказ про стягнення з Комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства «Гостомель» 153 000 грн. 00 коп. заборгованості по договору б/н від 15.02.2022 р. про закупівлю товарів та 268 грн. 40 коп. судового збору, який 14.08.2023 р. разом із заявою стягувача про видачу судового наказу надіслано боржнику.

Відповідно до ч. 1 ст. 157 Господарського процесуального кодексу України, боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав.

28.08.2023 р. боржником подано заяву про скасування судового наказу від 08.08.2023 р.

В обґрунтування поданої заяви боржник посилається на те, що ТОВ "Голден Груп" в якості доказу надав акт звірки взаємних розрахунків за період з 01.01.2022 р. по 05.03.2023 р., який уповноваженою особою боржника не підписувався, а тому не є належним доказом по договору про закупівлю товарів б/н від 15.02.2022 р.

Приписами ст.ст. 157, 158 ГПК України зазначено, що заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі.

Заява про скасування судового наказу має містити: найменування суду, до якого подається заява; повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника для фізичних осіб - громадян України; ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) представника боржника, якщо заява подається представником, його місце проживання або місцезнаходження; наказ, що оспорюється; зазначення про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача.

Заява підписується боржником або його представником. До заяви про скасування судового наказу додаються, зокрема, документ, що підтверджує сплату судового збору.

У разі відсутності підстав для повернення заяви про скасування судового наказу суддя не пізніше двох днів після її подання постановляє ухвалу про скасування судового наказу, в якій роз`яснює заявнику (стягувачу) його право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження.

Враховуючи наведене, оскільки заява боржника про скасування судового наказу подана в межах строку, передбаченого ч. 1 ст. 157 Господарського процесуального кодексу України, та відповідає вимогам ч. 2-5 ст. 157 ГПК України, як наслідок підстави для її повернення відсутні, суд дійшов висновку про скасування судового наказу від 08.08.2023 р. у справі № 911/2373/23 про стягнення з Комунального підприємства "Управління житлово-комунального господарства "Гостомель" 153 000 грн. 00 коп. заборгованості по договору б/н від 15.02.2022 р. про закупівлю товарів та 268 грн. 40 коп. судового збору.

Керуючись ст.ст. 157, 158, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Судовий наказ Господарського суду Київської області від 08.08.2023 р. у справі № 911/2373/23 про стягнення з Комунального підприємства "Управління житлово-комунального господарства "Гостомель" 153 000 грн. 00 коп. заборгованості по договору б/н від 15.02.2022 р. про закупівлю товарів та 268 грн. 40 коп. судового збору скасувати.

2. Роз`яснити Товариству з обмеженою відповідальністю «Голден Груп» його право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження.

3. Копію ухвали направити сторонам.

Ухвалу підписано - 29.08.2023.

Суддя Л.Я. Мальована

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення29.08.2023
Оприлюднено04.09.2023
Номер документу113145795
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи наказного провадження

Судовий реєстр по справі —911/2373/23

Судовий наказ від 08.08.2023

Господарське

Господарський суд Київської області

Мальована Л.Я.

Ухвала від 29.08.2023

Господарське

Господарський суд Київської області

Мальована Л.Я.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні