Ухвала
від 03.09.2023 по справі 725/7082/23
ПЕРШОТРАВНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЧЕРНІВЦІВ

Єдиний унікальний номер 725/7082/23

Номер провадження 2/725/829/23

УХВАЛА

про прийняття заявидо розглядута відкриттяпровадження усправі

04.09.2023 року м.Чернівці

Суддя Першотравневого районного суду м. Чернівці Нестеренко Є.В., при прийнятті позовної заяви ОСОБА_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 , до Обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна клінічна лікарня», місце знаходження: м. Чернівці, вул. Головна,137, про поновлення на роботі,-

В С Т А Н О В И В :

Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача, про поновлення на роботі.

Зазначений спір відповідно до ст. 19 ЦПК України підсудний Першотравневому районному суду на підставі ч. 1 ст. 28 ЦПК України.

Цивільний позов подано з додержанням вимог статей 175-177 ЦПК України.

Підстав для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.

Разом із позовною заявою представник позивача подав клопотання про витребування доказів, у якому просив суд витребувати від Обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна клінічна лікарня» документи, що стали підставою для видання параграфу 2 наказу №122-К від 17.08.2023 року, а саме: копію звернення громадянки Сухар 1.1, від 25.07.2023 p.; копію довідки комісії що розгляду звернення громадянки Сухар 1.1, від 16.08.2023 p., копію пояснення лікаря з медицини невідкладних станів ОСОБА_2 , від 27.07.2023 р.

Суд вважає, що клопотання представника позивача про витребування доказів підлягає задоволенню, виходячи з наступних підстав.

Відповідно до ст. 84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

Враховуючи, що інформація, яка необхідна для розгляду справи містить персональні дані особи, то отримати її самостійно позивач не може.

За таких обставин, а також враховуючи те, що необхідність витребування обґрунтована неможливістю самостійного зібрання зазначених доказів для доведення обставин справи, суд приходить до висновку про необхідність витребування зазначених доказів.

Відповідно доп.1ч.1ст.274ЦПК Україниу порядкуспрощеного позовногопровадження розглядаютьсясправи, що виникають з трудових відносин.

Відповідно ч.1 ст.277 ЦПК України питання про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження суд вирішує в ухвалі про відкриття провадження у справі.

Відповідно до ч.1 ст.279 ЦПК України розгляд справи у порядку спрощеного позовного провадження здійснюється судом за правилами, встановленими цим Кодексом для розгляду справи в порядку загального позовного провадження, з особливостями, визначеними у цій главі.

Представником позивача також в позовній заяві заявлено клопотання про розгляд справи в порядку загального позовного провадження, однак зважаючи на пряму вимогу Закону, зазначену справу слід розглядати у спрощеному позовному провадженні.

Таким чином, справа підлягає прийняттю до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням учасників судового розгляду та з метою надання часу для подання відзиву, відповіді на відзив та заперечення на відповідь, суд вважає за необхідне призначити перше судове засідання по розгляду справи по суті.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 19, 53, 274, 277, 279, 258-259,353 ЦПК України,

У Х В А Л И В:

Прийняти позовну заявудо розгляду та відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 , до Обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна клінічна лікарня», місце знаходження: м. Чернівці, вул. Головна,137, про поновлення на роботі.

Розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження.

Перше судове засідання щодо розгляду справи по суті в порядку спрощеного позовного провадження призначити на 21 вересня 2023 року о 14-00 годині.

Клопотання представника позивача про витребування доказів - задовольнити.

Витребувати від Обласного комунальногонекомерційного підприємства«Чернівецька обласнаклінічна лікарня» (місце знаходження: м. Чернівці, вул. Головна,137) документи, що стали підставою для видання параграфу 2 наказу №122-К від 17.08.2023 року, а саме: копію звернення громадянки Сухар 1.1, від 25.07.2023 p.; копію довідки комісії що розгляду звернення громадянки Сухар 1.1, від 16.08.2023 p., копію пояснення лікаря з медицини невідкладних станів ОСОБА_2 , від 27.07.2023 р.

Витребувані докази надати Першотравневому районному суду м. Чернівців протягом п`яти днів з часу отримання копії даної ухвали.

Роз`яснити, що відповідно до ч. ч .6-9 ст. 84 ЦПК України, будь-якаособа,у якоїзнаходиться доказ,повинна видатийого навимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.

У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази.

Роз`яснити сторонам вимоги ст. 12 ЦПК України:

1. Цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін;

2. Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов`язків, передбачених законом;

3. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом;

4. Кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних із вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій.

Відповідач протягом п`ятнадцяти днів із дня вручення копії цієї ухвали має право подати відзив на позовну заяву (заперечення проти позову) відповідно до ст. 178 Цивільного процесуального кодексу України. Роз`яснити відповідачу, що копія відзиву та доданих до нього документів позивачу повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду та наданням документів, що підтверджують надіслання (надання відзиву) позивачу.

Позивач протягом п`яти днів з дня отримання відзиву має право подати відповідь на відзив відповідно до ст.179 Цивільного процесуального кодексу України. Роз`яснити позивачу, що копія відповіді на відзив та доданих до неї документів відповідачу повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відповіді на відзив до суду та наданням документів, що підтверджують надіслання (надання відзиву) позивачу.

Відповідач протягом п`яти днів з дня отримання відповіді на відзив має право подати заперечення відповідно до ст.180 Цивільного процесуального кодексу України. Роз`яснити відповідачу, що копія заперечення та доданих до неї документів позивачу повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) заперечення до суду та наданням документів, що підтверджують надіслання (надання відзиву) позивачу.

Роз`яснити, що у випадку ненадання відзиву, відповіді на відзив, заперечень та доказів на підтвердження обставин на які в них здійснюється посилання, справа може бути розглянута за наявними в ній матеріалами.

Копію зазначеної ухвали направити позивачу.

Копію зазначеної ухвали, копію позовної заяви з копіями доданих до неї додатками, ухвалою про відкриття провадження у справі направити відповідачу.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://ptr.cv.court.gov.ua/sud2408/ та в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням http://reyestr.court.gov.ua.

Ухвала окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.

Суддя Першотравневого

районного суду м.Чернівці Є. В. Нестеренко

Дата ухвалення рішення03.09.2023
Оприлюднено05.09.2023

Судовий реєстр по справі —725/7082/23

Рішення від 12.10.2023

Цивільне

Першотравневий районний суд м.Чернівців

Нестеренко Є. В.

Рішення від 12.10.2023

Цивільне

Першотравневий районний суд м.Чернівців

Нестеренко Є. В.

Ухвала від 04.09.2023

Цивільне

Першотравневий районний суд м.Чернівців

Нестеренко Є. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні