Справа № 367/173/23
Провадження № 2/367/37/2023
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 серпня 2023рокум. Ірпінь
Ірпінський міський суд Київської області у складі:
головуючого суддіКарабаза Н.Ф.,
при секретарі Шемігон В.А.,
розглянувши клопотання представника відповідачаДержавного підприємства«Дія» -Радзівіл Костянтинапро участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції,
встановив:
В провадженні Ірпінського міського суду Київської області знаходиться справа за позовом ОСОБА_1 до Державного підприємства «Дія», третя особа: Міністерство цифрової трансформації України про поновлення на роботі, виплату середнього заробітку за час вимушеного прогулу та стягнення моральної шкоди.
Підготовче судове засідання по даній справі призначене на 06.09.2023 року 14-50 год.
До суду надійшло клопотання від представника відповідачаДержавного підприємства«Дія» -Радзівіл Костянтинапро участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи EASYCON.
Дослідивши клопотання суд дійшов наступного висновку.
В ч. 1 ст. 212 ЦПК України передбачено, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Згідно із ч. 2 ст. 212 ЦПК України, учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
У свою чергу, прийняття рішення щодо проведення судового засідання в режимі відеоконференції є правом суду. Вказана норма не передбачає обов`язку проведення судового засідання в режимі відеоконференції в разі наявності про це клопотання сторони. Слід зазначити, що такий спосіб участі має винятковий характер, повинні існувати причини, які ускладнюють або роблять неможливим особисту участь сторони в судовому засіданні.
Суд вважає, що проведення судового засідання у цій справі в режимі відеоконференції може значно ускладнити розгляд справи та збільшити час проведення судового розгляду, оскільки при наявних 3 залах судового засідання, в суді працює 9 суддів, які щоденно розглядають в режимі відеоконференції значну кількість справ за клопотаннями підозрюваних, засуджених.
Враховуючи відсутність виключних обставин участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції, а також тимчасову технічну неможливість, у зв`язку із наявністю в суді трьох технічно обладнаних приміщень, суд дійшов висновку про відмову у задоволенні клопотання представника відповідача про проведення судового засіданні у режимі відеоконференції.
Керуючись ст. 212, 247, 260 ЦПК України, суд
у х в а л и в :
Відмовити у задоволенні клопотання представника відповідачаДержавного підприємства«Дія» -Радзівіл Костянтинапро участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у справі за позовом ОСОБА_1 до Державного підприємства «Дія», третя особа: Міністерство цифрової трансформації України про поновлення на роботі, виплату середнього заробітку за час вимушеного прогулу та стягнення моральної шкоди.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - https://court.gov.ua/sud1013/ та в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням - http://reyestr.court.gov.ua.
Суддя: Н. Ф. Карабаза
Суд | Ірпінський міський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 28.08.2023 |
Оприлюднено | 06.09.2023 |
Номер документу | 113198309 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про поновлення на роботі, з них |
Цивільне
Ірпінський міський суд Київської області
Карабаза Н. Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні