Справа № 344/3905/22
Провадження № 1-кп/344/417/23
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06 вересня 2023 року м.Івано-Франківськ
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області в складі
головуючого - судді: ОСОБА_1 ,
при секретарі с/з: ОСОБА_2 ,
за участі прокурорів: ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 ,
захисника: ОСОБА_6 ,
обвинуваченого: ОСОБА_7 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду міста Івано-Франківськ кримінальне провадження про обвинувачення ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , що народився у місті Івано-Франківськ, зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , проживає по АДРЕСА_2 , громадянина України, неодруженого, з вищою освітою, працює менеджером з продажу в ТОВ «ВАТЦЕНРОДЕ», реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 , раніше не судимий,
у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.361-2 КК України та ч.2 ст.361-2 КК України,-
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_7 несанкціоновано збув інформацію з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп`ютерах), автоматизованих системах, комп`ютерних мережах або на носіях такої інформації, створеної та захищеної відповідно до чинного законодавства, а також повторно збув інформацію з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп`ютерах), автоматизованих системах, комп`ютерних мережах або на носіях такої інформації, створеної та захищеної відповідно до чинного законодавства.
Кримінальні правопорушення вчинені за таких обставин.
Так, 20.11.2021 ОСОБА_7 , діючи умисно, реалізовуючи свій злочинний умисел направлений на несанкціонований збут інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп`ютерах), автоматизованих системах ДПС України, приблизно о 03:00 через мобільний додаток-месенджер «Telegram» переслав файли з назвами « 37183000 дф 0921», «Дод 4 1021», «37183000 дф 0821», «37183000 дф 0721», «дод 4 092», «дод 4 0821» з розширенням «pdf» у яких містилась інформація з обмеженим доступом - а саме інформація про фінансово-господарські операції юридичної особи ТОВ «Електролюкс» (код ЄДРПОУ 37183000) приватній особі з нікнеймом « ОСОБА_9 » - ОСОБА_9 , за що отримав 3000 грн., тобто вчинив збут зазначеної інформації з обмеженим доступом.
Таким чином, ОСОБА_7 , вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 361-2 КК України.
Крім цього, ОСОБА_7 , діючи умисно, повторно, реалізуючи свій умисел спрямований на несанкціонований збут інформації з обмеженим доступом, за допомогою мобільного додатку - месенджера «Telegram» 13.12.2021 приблизно о 20:25 год переслав файли « НОМЕР_3 », « НОМЕР_4 », з розширенням «.rtf» та 15.12.2021 о 12.55 год. файли « НОМЕР_5 », « НОМЕР_6 » з розширенням «.pdf» у яких містилась інформація з обмеженим доступом - а саме інформація про фінансово-господарські операції юридичних осіб ТОВ «Енерджі Капітал Груп» (код ЄДРПОУ 43567371) та ТОВ «Стар Борд» (код ЄДРПОУ 41292603) приватній особі з нікнеймом « ОСОБА_9 » - ОСОБА_9 , за що отримав 5700 грн., чим вчинив збут зазначеної інформації з обмеженим доступом створеної та захищеної відповідно до чинного законодавства.
Також, ОСОБА_7 діючи умисно, повторно, реалізуючи свій умисел спрямований на несанкціонований збут інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп`ютерах), «Автоматизованій системі виконавчого провадження» 16.12.2021 о 10.55 год за допомогою мобільного додатку - месенджера «Telegram» у невстановлену в ході досудового розслідування місці, переслав відеозапис від 16.12.2021 о 10.55 год головного вікна «Автоматизованої системи виконавчого провадження» та фото відповіді на запит № 126695740 від 16.12.2021 на яких відображені відомості про майновий стан та доходи боржника, особисті конфіденційні відомості ОСОБА_10 , яка є інформацією з обмеженим доступом особі з нікнеймом « ОСОБА_9 » - ОСОБА_9 , за що отримав 7200 грн., чим вчинив збут інформації з обмеженим доступом.
Таким чином, ОСОБА_7 , вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 361-2 КК України.
У судовому засіданні обвинувачений ОСОБА_7 повністю визнав себе винуватим у вчиненні інкримінованих йому кримінальних правопорушень та підтвердив обставини вчиненого відповідно до викладеного в обвинувальному акті. Вказав, що інформацію з обмеженим доступом попередньо замовляв в інших невідомих йому осіб в мережі інтернет, а потім продавав її особам, що зазначені в обвинувальному акті. Зазначив, що шкодує про вчинене.
Поряд з визнанням визнання вини обвинуваченим ОСОБА_7 , його вина у вчиненні інкримінованих йому кримінальних правопорушень, доведена показаннями свідків.
Так, допитаний в судовому засіданні свідок ОСОБА_11 суду пояснив, що літом 2021 року передивлявся телеграм та натрапив на канал під назвою « ОСОБА_7 » в якому була пропозиція продажу будь-якої інформації з електронних баз даних. Приблизно в липні-серпні 2021 року під час розмови з своїм товаришем останній запитав чи не знає свідок де можна отримати інформацію по особі, що його цікавить. В цей момент свідок вирішив скористатись вищенаведеним телеграм каналом для отримання інформації, що цікавила його знайомого. Необхідну інформацію отримав на мобільний телефон у вигляді сформованного листа, оплату за надану послугу здійснював через термінал, згідно наданих з телеграм каналу « ОСОБА_7 » реквізитів. Після отримання вказаної інформації та передачі її своєму товаришеві, вирішив звернутися з заявою в СБУ, оскільки запідозрив незаконність послуг, що надаються через телеграм канал « ОСОБА_7 ».
Допитаний в судовому засіданні свідок ОСОБА_9 суду пояснив, що був залучений працівниками СБУ як закупівщик та здійснив близько трьох контрольних закупок інформації через телеграм канал у особи яка представилась ОСОБА_7 , інформація стосувалась юридичних осіб, які надавались представниками СБУ. Запитувану інформацію отримував через телеграм канал, а оплату за неї здійснював через касу та термінал згідно отриманих від продавця рахунків. Отриману інформацію передавав працівникам СБУ. Його співпраця з СБУ була неоплачуваною.
Даючи оцінку показання свідків ОСОБА_11 та ОСОБА_9 , які суд безпосередньо сприймав під час судового розгляду, а тому може обґрунтовувати свої висновки на цих показаннях згідно положень ч.4 ст.95 КПК України як достовірних та приходить до висновку, що вказані показання узгоджуються з обставинами які викладені в обвинувальному акті про обвинувачення ОСОБА_7 .
Крім цього, вина обвинуваченого у вчинених правопорушеннях, передбачених.1 ст. 361-2, ч.2 ст. 361-2 КК України, доводиться іншими письмовими доказами по справі, які були предметом дослідження в ході судового розгляду кримінального провадження.
Так, рапортом оперуповноваженого Івано-Франківського РВ УСБУ в Івано-Франківській області повідомлено начальника Управління СБ України в Івано-Франківській області, про те, що ним в ході здійснення оперативно - службової діяльності отримано відомості щодо можливих фактів несанкціонованих дій з інформацією з обмеженим доступом, яка є власністю держави ОСОБА_7 (а.п.110-111, том 2).
Дорученням прокурора Тлумацького відділу Івано-Франківської окружної прокуратури в порядку п.5 ч.2 ст.36 КПК України з відомостями щодо виконання такого доручення, а також протоколами огляду СМ «Telegram» та «OLХ», відповідно до яких встановлено, що ОСОБА_7 здійснює інкриміновані йому протиправні дії за допомогою особистого профілю « ОСОБА_7 » ( ІНФОРМАЦІЯ_3 ) в месенджері «Telegram», електронного сервісу «htts://www.olx.ua» та спільноти « Покупка/продажа КОМПАНІЙ » ( ІНФОРМАЦІЯ_5 ). Встановлено, що ОСОБА_7 проживає по АДРЕСА_3 , зареєстрований, як фізична особа-підприємець та для листування використовує електронні поштові скриньки: « ІНФОРМАЦІЯ_6 » та « ІНФОРМАЦІЯ_7 », а для особистого телефонного спілкування використовує мобільний номер телефону: НОМЕР_7 (а.п.112-125, том 2).
Повідомленням Департаменту контрозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Служби Безпеки України «Про вчинення кримінального правопорушення у порядку ст.214 КПК України» № 30/2/3-7382 від 26.11.2021 року, відповідно до якого встановлено, що ОСОБА_7 здійснює несанкціонований збут інформації з обмеженим доступом, яка зберігається на ІТС органів державної влади (а.п.126, том2).
Відомостями, які отримані щодо виду інформації, яка зберігається, обробляється в ІТС «податковий блок» та ІТС «Єдине вікно подання електронної звітності», зокрема щодо фінансово - господарської діяльності (операцій) юридичних осіб. Встановлено, що вказані відомості відносяться до конфіденційної інформації (а.п.139-141, том 2).
Наданою інформацією щодо розміщених оголошень, відповідно до якої користувач « ОСОБА_7 » з контактним номером телефону : « НОМЕР_8 » розміщено ряд оголошень, у тому числі щодо отримання інформації з обмеженим доступом(а.п.142-160, том 2).
Протоколом огляду місця події проведеного слідчим відділу слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області у присутності двох понятих від 30.12.2021 року, відповідно до якого, об`єктом огляду є територія прилегла до 9 (дев`яти) поверхового будинку, що по АДРЕСА_4 . Зі східної сторони облаштовані клумби, поруч яких розміщено дерев`яну альтанку. Клумби огорожені парканом з сітки, а також є фіртка, огорожена зеленим парканом. Поруч вказаної огорожі на снігу виявлено ноутбук DELL чорного кольору. на зовнішній стороні якого є напис з штрих кодом, серійний номер SN 9FB53L2, EXPRESS SERVICE CODE 20516747366. Встановлено, що всередину корпусу та отвори, що служать для USB, а також в отвір охолодження кулера потрапив сніг. Батарея напіввід`ємна від основної частини ноутбуку, зовнішніх пошкоджень немає. Ноутбук не включався у зв`язку з наявністю снігу в отворах та упередженням його пошкодження внаслідок зазначеного. Подальшим оглядом клумби , що огороджена парканом у снігу виявлено смартфон марки Samsung, модель m12. Встановлено, що смартфон без зовнішніх пошкоджень та для того, щоб у нього зайти потрібен пароль. Смартфон марки Samsung та Ноутбук DELL вилучено та поміщено в поліетиленові спец пакет, які запечатано (а.п.161-165, том 2).
Протоколом огляду з фотознімками до нього від 31 грудня 2021 року проведеного старшим оперуповноваженим 3 відділу 2 управління ДКІБ СБ України, відповідно до якого, об`єктом огляду є спец пакет № KIV2114187, після відкриття якого встановлено, що у ньому знаходиться мобільний телефон марки Samsung, пароль від телефону - НОМЕР_9 . Під час відкриття на мобільному телефоні, менеджеру «Telegram» встановлено, що у ньому зареєстровано аканту: « ОСОБА_14 » ( ІНФОРМАЦІЯ_8 , зареєстрований за мобільним номером НОМЕР_7 ), « ОСОБА_7 » ( ІНФОРМАЦІЯ_3 , зареєстрований за мобільним номером НОМЕР_8 ), « ОСОБА_7 » ( ІНФОРМАЦІЯ_9 , зареєстрований за мобільним номером НОМЕР_10 ). Під час огляду телеграм акаунту « ОСОБА_7 » ( ІНФОРМАЦІЯ_9 , зареєстрований за мобільним номером НОМЕР_10 ) встановлено, що з даного акаунту здійснювався обмін текстовими повідомленнями, фотографіями та файлами різних форматів із акаунтом «ІНФОРМАЦІЯ_11» ІНФОРМАЦІЯ_11), зокрема « ОСОБА_7 » ( ІНФОРМАЦІЯ_9 ) запросив інформацію про особу « ОСОБА_10 ІНФОРМАЦІЯ_10 » у «ІНФОРМАЦІЯ_11» ( ІНФОРМАЦІЯ_11 ). 15 грудня та 16 грудня « ОСОБА_7 » ( ІНФОРМАЦІЯ_9 ) отримав запитувану інформацію від «ІНФОРМАЦІЯ_11» ( ІНФОРМАЦІЯ_11 ). Оплата за вказані послуги здійснювалась на банківську карту - НОМЕР_11 . Під час огляду телеграм акаунту « ОСОБА_7 » ( ІНФОРМАЦІЯ_9 , зареєстрований за мобільним номером НОМЕР_10 ), встановлено, що з 17 листопада по 25 грудня з данного акаунту здійснювався обмін текстовими повідомленнями, фотографіями та файлами багатьох форматів із акаунтом « ОСОБА_9 » та акаунтом « ОСОБА_17 » ( ІНФОРМАЦІЯ_12 ) (а.п.179-204, том 2).
Протоколом огляду речей та документів з фотознімками до нього від 04 січня 2022 року проведеного оперуповноваженим 2 сектору ВКІБ Управління СБ України в Івано-Франківській області, відповідно до якого, об`єктом огляду є спецпакет SUD4035074, який вилучений у ході проведення обшуку квартири АДРЕСА_5 , тобто за місцем проживання ОСОБА_7 . Після відкриття вказаного спецпакету виявлено: 1) 4 (чотири) банківські карти: Карта з написом «Приват Банк» Карта Універсальна № НОМЕР_12 ; Карта з написом «Для виплат» ОСОБА_28 № НОМЕР_13 ; Карта з написом «Приват Банк» Карта для виплат № НОМЕР_14 ; Карта з написом «Приват Банк» Карта для виплат № НОМЕР_15 ; 2) компакт диск марки «Videx excellenti» CD-R ємкістю 700МВ, на якому знаходиться файл «Key-6.dat», формату dat - що є ключем доступу; 3) 6 (шість) пластикових тримачів для Sim-карт: 3 (три) з яких із написом «Vodafone» із вказанням цифр штрих коду на звороті НОМЕР_30, НОМЕР_31 та НОМЕР_32, решта 3 (три) із вказаними номерами телефонів: НОМЕР_16 , НОМЕР_17 , НОМЕР_18 ; 7 (сім) картонових конвертів від Sim-карт 3 (три) із вказаними номерами телефонів: НОМЕР_19 , НОМЕР_10 , НОМЕР_8 та решта 4 (чотири) із написом «серійний номер вашої нової USIM-карти», а саме: НОМЕР_32, НОМЕР_31, НОМЕР_33, НОМЕР_20 ; фіскальний чек №11271 від 15.05.202 на суму 25,00 грн із написом «Сервісний номер:НОМЕР_30, НОМЕР_21 карта Vodafone Україна»; 4) гаманець чорного кольору, у якому виявлено: 2 (дві) картки із написами: «ІФНТУНГ ІНФОРМАЦІЯ_11 МТТм-16-1»; документ із назвою: «Дата та номер запису про взяття на облік, назва та ідентифікаційні коди органів статистики, Міндоходів, пенсійного фонду України, в яких фізична особа - підприємець перебуває на обліку»; довідка видана ОСОБА_7 ІНН НОМЕР_1 , у тому числі, що він працює в ТОВ «Оптимабудторгресурс» з 10..06.2020 на даний момент займає посаду директор», Банківська картка із написом «Альфа-Банк» № НОМЕР_22 видана «ОСОБА_7»; 5) записник із написом на іноземній мові «Zurichsee-Zeitung», із чорновими записами; 6) 4 (чотири) картонові коробки від мобільних телефонів, а саме картонова коробка для мобільного телефону Samsung Gelexy А51, у середині якої знаходиться технічна документація; коробка для мобільного телефону Flt FF249 у середині якої знаходиться технічна документація та пластиковий тримач від sim-карти; картонова коробка для мобільного телефону Samsung Gelexy М12, у середині якої знаходиться технічна документація; картонова коробка для мобільного телефону OPPO A5s, у середині якої знаходиться технічна документація; 7) жорсткий диск марки Samsung Model, який не вдалось оглянути, оскільки він не розпізнається; 8) планшет марки «Samsung» чорно - сірого кольору, модель: GT-P3100, IMEI: НОМЕР_23 з картою пам`яті у флеш накопичувачі «mikro SD» марки «Good Ram ємкістю 16 GB»; 9) планшет марки «Lenovo» , в ході огляду якого виявлено інформацію про збережені контакти, вхідні смс повідомлень, історію відвідин інтернет ресурсів, збережену електронну адресу та акаунти в додатках «Viber» та «Telegram»; 10) 4 (чотири) мобільні телефони, зокрема мобільний телефон марки «Samsung», Model: GT-C5212i та мобільний телефон марки «Samsung», Model: SGH-C450, які при спробі увімкнення не вмикаються, а також два мобільні телефони марки «Fly», чорного кольору, під час огляду якого виявлено контакти, які збережені у телефонній книзі та останні телефонні з`єднання; 11) 4 (чотири) флеш накопичувачі із роз`ємом для підключення USB, а саме: флеш накопичувач чорного кольору із написом «Apacer»- загальний об-єм якого становить 14.4 ГБ; флеш накопичувач чорного кольору із написом «Партнер, Schneider Electric»- загальний об`єм якого становить 7.44 ГБ; флеш накопичувач сірого кольору із написом «Verico wanderer 16»- загальний об`єм якого становить 14.6 ГБ та флеш накопичувач чорного кольору без розпізнавальних маркувань- загальний об`єм якого становить 7.44 ГБ; 12) ноутбук чорного кольору із логотипом «HP» із зарядним пристроєм до нього, при огляді якого виявлено ряд каталогів, зображення банківської карти із написом «Альфа Банк» та дані, що містять відомості про імпорт/експорт продукції СГД державної митної служби (а.п.205-241, том 2).
Протоколом обшуку від 30.12.2021 року з долученим до нього відеозаписом (а.п.250-257, том 2), проведеного на підставі ухвали слідчого судді від 22.12.2021 року, справа № 344/20823/21 (а.п.248-249, том 2). Обшук проведено у квартирі АДРЕСА_5 , тобто за місцем фактичного проживання ОСОБА_7 . В ході проведення обшуку виявлено та вилучено речі та предмети, які зазначені у протоколі огляду речей від 04 січня 2022 року.
Протоколом про результати проведення контролю за вчиненням злочину від 28.12.2021 року (а.п.11-13, том 3), відповідно до якого отримано підтвердження несанкціонованого копіювання інформації з обмеженим доступом, яка була довірена або стала відома у зв`язку із використанням службових обов`язків та подальшого її збуту зі сторони ОСОБА_7 , та не встановлених осіб.
Протоколом огляду та ідентифікації грошових коштів від 10 грудня 2021 року (а.п.20-21, том 3), відповідно до якого оперуповноваженим Івано-Франківського РВ УСБУ в Івано-Франківській області у присутності двох понятих, а також особи залученої до проведення оперативної закупки провів огляд та ідентифікацію грошових коштів, які будуть використані для отримання відомостей про злочин та осіб, які його вчинили. Проведення контролю за вчиненням злочину у формі оперативної закупки здійснено у Національній валюті - гривні, номіналом 500 та 200 (п`ятсот та двісті) гривень, у кількості 12 (дванадцять) купюр, з наступними серіями та номерами, зокрема грошові кошти номіналом 500 гривень серії та номеру: ЛА6699118; СБ4611435; СЖ1355241; ЛЗ6959354; ЗД0368481; ФЖ4143254; СБ8801430; УЗ8280680; ВГ3679483; МА7821711 та ГК5059207, а грошові кошти номіналом 200 гривень серії та номером ДЕ1038486. Загальна сума грошових коштів становить 5 700 (п`ять тисяч сімсот) гривень.
Протоколом огляду особи та вручення їй грошових коштів від 10 грудня 2021 року (а.п.22-25, том 3), відповідно до якого оперуповноваженим Івано-Франківського РВ УСБУ в Івано-Франківській області у присутності двох понятих, а також особи залученої до проведення оперативної закупки ОСОБА_9 провів огляд останнього та вручив йому грошові кошти у сумі 5 700 (п`ять тисяч сімсот) гривень, для отримання під час проведення слідчих та процесуальних дій доказів злочинної діяльності та повного розкриття схеми, пов`язаної із здійсненням протиправної діяльності ОСОБА_7 . Перед проведенням слідчих та процесуальних дій ОСОБА_9 вручено грошові кошти номіналом 500 гривень серії та номеру: ЛА6699118; СБ4611435; СЖ1355241; ЛЗ6959354; ЗД0368481; ФЖ4143254; СБ8801430; УЗ8280680; ВГ3679483; МА7821711 та ГК5059207, а грошові кошти номіналом 200 гривень серії та номером ДЕ1038486. Загальна сума грошових коштів становить 5 700 (п`ять тисяч сімсот) гривень. Після цього ОСОБА_9 у присутності понятих перерахував гроші видані йому для проведення слідчої дії та поклав їх у задню кишеню.
Протоколом огляду квитанції (банківського чеку) від 15 грудня 2021 року з долученою до нього фотокопією квитанції (а.п.25-28, том 3), відповідно до якого оперуповноваженим Івано-Франківського РВ УСБУ в Івано-Франківській області, у присутності двох понятих провів огляд квитанції (банківського чеку), вилученої у особи, залученої до проведення спеціального слідчого експерименту ОСОБА_9 . Оглядом встановлено, що ОСОБА_9 перевів на рахунок АТ КБ ПриватБанк грошові кошти у сумі 5 700 (п`ять тисяч сімсот) гривень.
Протоколом огляду мобільного терміналу від 17 грудня 2021 року з долученими до нього фотокопіями (а.п.29-38, том 3), відповідно до якого оперуповноваженим Івано-Франківського РВ УСБУ в Івано-Франківській області, у присутності двох понятих провів огляд мобільного терміналу, який добровільно надано особою, залученої до проведення спеціального слідчого експерименту ОСОБА_9 . Проведено огляд мобільного телефону марки «Samsung», модель: GT - 18262 (SEK) DUO на дві сім - карти у робочому стані із сім картою оператора стільникового зв`язку «Київстар» з закріпленим номером НОМЕР_24 . Під час огляду телефону встановлено наявність Інтернет - меседжера «Telegram», який має назву ОСОБА_9 , за яким закріплений номер телефону НОМЕР_24 , а також встановлено наявність текстових повідомлень з користувачем « ОСОБА_7 », псевдонім ( ІНФОРМАЦІЯ_9 ), що було зафіксовано за допомогою функцій «знімок екрану», зокрема переписки з 15.12.2021 року по 17.12.2021 року, з приводу надання інформації щодо ОСОБА_10 , а також вартості надання користувачем ( ОСОБА_7 псевдонім ( ІНФОРМАЦІЯ_9 ) такої інформації.
Протоколом огляду мобільного терміналу від 16 грудня 2021 року з долученими до нього фотокопіями (а.п.39-62, том 3), відповідно до якого оперуповноваженим Івано-Франківського РВ УСБУ в Івано-Франківській області, у присутності двох понятих провів огляд мобільного терміналу, який добровільно надано особою, залученої до проведення спеціального слідчого експерименту ОСОБА_9 . Проведено огляд мобільного телефону марки «Samsung», модель: GT - 18262 (SEK) DUO на дві сім - карти у робочому стані із сім картою оператора стільникового зв`язку «Київстар» з закріпленим номером НОМЕР_24 . Під час огляду телефону встановлено наявність Інтернет - меседжера «Telegram», який має назву ОСОБА_9 , за яким закріплений номер телефону НОМЕР_24 , а також встановлено наявність текстових повідомлень з користувачем « ОСОБА_7 », псевдонім ( ІНФОРМАЦІЯ_9 ), що було зафіксовано за допомогою функцій «знімок екрану», зокрема переписки з приводу надання інформації щодо двох Товариств з Обмеженою Відповідальністю, а саме: ТОВ Стар Борд, код ЄДРПОУ 41292603 та ТОВ Енерджі Груп Капітал, код ЄДРПОУ 43567371, а також вартості надання користувачем ( ОСОБА_7 псевдонім (ІНФОРМАЦІЯ_9) вказаної інформації.
Протоколом огляду та ідентифікації грошових коштів від 17 грудня 2021 року (а.п.63-64, том 3), відповідно до якого оперуповноваженим Івано-Франківського РВ УСБУ в Івано-Франківській області у присутності двох понятих, а також особи залученої до проведення оперативної закупки ОСОБА_9 провів огляд та ідентифікацію грошових коштів, які будуть використані для отримання відомостей про злочин та осіб, які його вчинили. Проведення контролю за вчиненням злочину у формі оперативної закупки здійснено у Національній валюті - гривні, номіналом 500 та 200 (п`ятсот та двісті) гривень, у кількості 15 (п`ятнадцять) купюр, з наступними серіями та номерами, зокрема грошові кошти номіналом 500 гривень серії та номеру: ФБ7297852; ЛБ5367152; МБ8105736; СЗ6739033; СБ4457480; УД5664192; СБ9287667; ЛИ2410023; СЖ1211324; МБ3456783; ЛД3394390; СИ9474856; СЗ2025488; СД8240021, Та грошові кошти номіналом 200 гривень серії та номером ГИ1554557. Загальна сума грошових коштів становить 7200 (сім тисяч двісті) гривень.
Протоколом огляду особи та вручення їй грошових коштів від 17 грудня 2021 року (а.п.65-67, том 3), відповідно до якого оперуповноваженим Івано-Франківського РВ УСБУ в Івано-Франківській області у присутності двох понятих, а також особи залученої до проведення оперативної закупки ОСОБА_9 провів огляд останнього та вручив йому грошові кошти у сумі 7200 (сім тисяч двісті) гривень, для отримання під час проведення слідчих та процесуальних дій доказів злочинної діяльності та повного розкриття схеми, пов`язаної із здійсненням протиправної діяльності ОСОБА_7 . Перед проведенням слідчих та процесуальних дій ОСОБА_9 вручено грошові кошти номіналом 500 гривень серії та номеру: ФБ7297852; ЛБ5367152; МБ8105736; СЗ6739033; СБ4457480; УД5664192; СБ9287667; ЛИ2410023; СЖ1211324; МБ3456783; ЛД3394390; СИ9474856; СЗ2025488; СД8240021, а також грошові кошти номіналом 200 гривень серії та номером ГИ1554557. Загальна сума грошових коштів становить 7200 (сім тисяч двісті) гривень. Після цього ОСОБА_9 у присутності понятих перерахував гроші видані йому для проведення слідчої дії та поклав їх у задню кишеню.
Протоколом огляду квитанції (банківського чеку) від 17 грудня 2021 року з долученою до нього фотокопією квитанції (а.п.68-71, том 3), відповідно до якого оперуповноваженим Івано-Франківського РВ УСБУ в Івано-Франківській області, у присутності двох понятих провів огляд квитанції (банківського чеку), вилученої у особи, залученої до проведення спеціального слідчого експерименту ОСОБА_9 . Оглядом встановлено, що ОСОБА_9 перевів на банківський рахунок грошові кошти у сумі 7200 (сім тисяч двісті) гривень.
Протоколом про результати проведення контролю за вчиненням злочину від 23.11.2021 року (а.п.77-78, том 3), відповідно до якого отримано підтвердження несанкціонованого копіювання інформації з обмеженим доступом та подальшого її збуту зі сторони ОСОБА_7 .
Протоколом огляду особи перед здійсненням контролю за вчиненням злочину від 17 листопада 2021 року (а.п. 83-84, том 3), відповідно до якого оперуповноваженим Івано-Франківського РВ УСБУ в Івано-Франківській області у присутності двох понятих, а також особи залученої до проведення оперативної закупки ОСОБА_9 провів огляд останнього.
Протоколом огляду особи після здійсненням контролю за вчиненням злочину від 23 листопада 2021 року з долученою до нього фотокопією квитанції (а.п. 85-87, том 3), відповідно до якого оперуповноваженим Івано-Франківського РВ УСБУ в Івано-Франківській області у присутності двох понятих, а також особи залученої до проведення оперативної закупки ОСОБА_9 провів огляд останнього та вилучив у нього квитанцію (банківський чек) від 23.11.2021 року АТ КБ ПриватБанк на суму 3000 (три тисячі) гривень.
Протоколом огляду квитанції (банківського чеку) від 23 грудня 2021 року (а.п.91-92, том 3), відповідно до якого оперуповноваженим Івано-Франківського РВ УСБУ в Івано-Франківській області, у присутності двох понятих провів огляд квитанції (банківського чеку), вилученої у особи, залученої до проведення спеціального слідчого експерименту ОСОБА_9 . Оглядом встановлено, що ОСОБА_9 23.11.2021 року о 10:33:05 год перевів на банківській рахунок грошові кошти у сумі 3000 (три тисячі) гривень.
Протоколом огляду мобільного терміналу від 23 листопада 2021 року з додатками (а.п.93-62, том 3), відповідно до якого оперуповноваженим Івано-Франківського РВ УСБУ в Івано-Франківській області, у присутності двох понятих провів огляд мобільного терміналу, який добровільно надано особою, залученої до проведення спеціального слідчого експерименту ОСОБА_9 . Проведено огляд мобільного телефону марки «Samsung», модель: GT - 18262 (SEK) DUO на дві сім - карти у робочому стані із сім картою оператора стільникового зв`язку «Київстар» з закріпленим номером НОМЕР_24 . Під час огляду телефону встановлено наявність Інтернет - меседжера «Telegram», який має назву ОСОБА_9 , за яким закріплений номер телефону НОМЕР_24 , а також встановлено наявність текстових повідомлень з користувачем « ОСОБА_7 », псевдонім ( ІНФОРМАЦІЯ_9 ), що було зафіксовано за допомогою функцій «знімок екрану», зокрема їх переписки з приводу надання інформації щодо одного Товариства з Обмеженою Відповідальністю, а саме: ТОВ «Електролюкс», код ЄДРПОУ 37183000, а також вартості надання користувачем ( ОСОБА_7 , псевдонім (ІНФОРМАЦІЯ_9) вказаної інформації.
Протоколом огляду речей та документів від 14 червня 2022 року з долученими до нього фотознімками та диску з відеозаписом (а.п.145-151, том 3), відповідно до якого у присутності двох понятих та за участі спеціаліста проведено огляд пакета МВС України Експертна служба №4006139. У вказаному спец пакеті наявний компакт диск DVD-R із написами: №№749, 750. Додаток до висновку експерта №СЕ-19/109-22/473-КТ. В ході огляду даного диску виявлено файли під назвами «2_5321153498341969616.mp4» та «2_5321497611121726060.mp4» на яких зображено інформацію, щодо діалогового вікна пошук ВП за фільтрами запиту «ЗВП:Ні», «Боржник, Найменування: Починається з догонов олександр ан», та виявлено загальні відомості про два виконавчі провадження, із даними: № АСВП: 57430898 та 66734875. На відеозаписі зображено візуально схожу автоматизовану систему виконавчого провадження, яка використовується відділами ДВС.
Висновком експерта № СЕ-19/109-22/1519-КТ від 14.03.2022 року (а.п.157-161, том 3). Даним висновком встановлено, що на наданому на дослідження мобільному телефоні «Samsung GSM SM-M127F Galaxy M12» виявлено встановлене програмне забезпечення, яке знаходиться у папці під назвою «Galaxy M12» (Додаток 1), у файлі під назвою «Звіт про експорт даних мобільного телефону Samsung pdf» в розділі: установленные приложения». На наданому на дослідження мобільному телефоні «Samsung GSM SM-M127F Galaxy M12» виявлено явних 85 (вісімдесят п`ять) відеофайлів, 34 (тридцять чотири) аудіофайли, 4334 (чотири тисячі триста тридцять чотири) графічних файли та 516 (п`ятсот шістнадцять) текстових файлів. Інформація про виявлені відео, аудіо, графічні та текстові файли знаходиться в папці під назвою «Galaxy M12» (Додаток 1) у файлі під назвою «Звіт про експорт даних мобільного телефону Samsung pdf» в розділах: «відеозаписи», «аудіо», «изображения» та «текст». У зв`язку з відсутністю технічної можливості, здійснити експорт історії інтернет відвідувань на наданому на дослідження мобільному телефоні «Samsung GSM SM-M127F Galaxy M12», не видається можливим. На наданому на дослідження мобільному телефоні Samsung GSM SM-M127F Galaxy M12» виявлено інформацію про ключові слова» «Електролюкс», «37183000», «УКТЗЕД», «4203100000» та «Догонов». Інформація про виявлені ключові слова» «Електролюкс», «37183000», «УКТЗЕД», «4203100000» та «Догонов» знаходиться у файлі під назвою «samsung pdf» (Додаток 2). Серед експортованих даних з мобільного телефону «Samsung GSM SM-M127F Galaxy M12», ключових слів: «СтарБорд», «Енерджі Капітал Груп», «ЕнерджіКапіталГруп», «41292603», « НОМЕР_4 », « НОМЕР_25 », «Телип», «Телип ОСОБА_20 ІНФОРМАЦІЯ_13 », « ОСОБА_10 ІНФОРМАЦІЯ_10 », не виявлено. На наданому на дослідження мобільному телефоні Samsung GSM SM-M127F Galaxy M12» інформації про листування із особами із ідентифікаторами: « ОСОБА_21 », « НОМЕР_26 », « НОМЕР_27 », «ІНФОРМАЦІЯ_9», « ІНФОРМАЦІЯ_3 », « ІНФОРМАЦІЯ_11 », « ОСОБА_24 », « ІНФОРМАЦІЯ_12 », « ІНФОРМАЦІЯ_11 », « НОМЕР_28 », не виявлено.
Протоколом огляду речей та документів від 06 травня 2022 року з долученим до нього диском з відеозаписом та фотознімками (а.п.162-182, том 3), відповідно до якого об`єктом огляду є паперовий конверт із надписом «Додатки 1,2 до висновку експерта № СЕ-19/109-22/1519-КТ від 14.03.2022 року та підписом судового експерта». Після відкриття паперового конверту в ньому виявлено оптичний носій DVD+R Verbatim, із написом на ньому №771 «Додатки 1,2. Rar» до висновку експерта № СЕ-19/109-22/1519-КТ від 14.03.2022 року. Після відкриття оптичного носія за допомогою оптичного приводу DVD, відкрито вміст носія, в якому виявлено архівний файл під назвою «Додатки 1,2», після розпакування архіву, в ньому виявлено, папки та файли із інформацією про мобільний пристрій «Galaxy M12». За шляхом «Додатки 1,2/ Galaxy M12» виявлено файл під назвою «Звіт про експорт даних мобільного телефону Samsung pdf» який містить інформацію про аналіз мобільного телефону за допомогою спеціальних програмних комплексів наявних в Івано-Франківському НДЕКЦ, та складається із 1344 сторінок, також виявлено, які дані отримано після аналізу мобільного телефону, в якому відсутні чати із додатків «Viber, Telegram, Facebook» чи інших, призначених для обміну повідомленнями та зображеннями та іншими даними. В ході огляду інших даних на оптичному носію за шляхом «Додатки 1,2/ Galaxy M12/files/Image», виявлено всі зображення, які були на мобільному пристрої в кількості 4878, в ході огляду яких виявлено, знімки екрану візуально схожі ніби із меседжеру «Telegram», де виявлено листування із особою під псевдонімом «ІНФОРМАЦІЯ_11», де на зображенні у верхній частині прикріплено банківську картку № НОМЕР_11 , яка ймовірно відкрита в ПАТ «Таском Банк». Також виявлено листування із особою під псевдонімом « ОСОБА_25 », де на зображенні у верхній частині прикріплено банківську карту № НОМЕР_29 , яка ймовірно відкрита в КБ «ПриватБанк» на ім`я ОСОБА_26 . В ході огляду інших на оптичному носію за шляхом «Додатки 1,2/ Galaxy M12/files/Video», виявлено відеозаписи, які були на мобільному пристрої в кількості 82 файли. В подальшому в ході огляду файлу під назвою «Звіт про експорт даних мобільного телефону Samsung pdf», виявлено інформацію про відеозаписи під назвами: « 2_5321153498341969616 .mp4», які розташовані за шляхом «Додатки 1,2/ Galaxy M12/files/Video». В ході огляду папки «Document» за шляхом «Додатки 1,2/ Galaxy M12/files/ Document» в ній виявлено 159 файлів. В подальшому в ході огляду файлу під назвою «Звіт про експорт даних мобільного телефону Samsung pdf», виявлено інформацію про файли: під назвою «2_5318901698528285537.doс» після відкриття якого виявлено інформацію схожу про перетин кордону; під назвою 2_5319245811308042543 doс» після відкриття якого виявлено інформацію схожу про перетин кордону; під назвою «2_5242197314948306042» після відкриття якого виявлено інформацію про ТОВ «Електролюкс Україна»; під назвою «2_5242197314948306063.pdf» після відкриття якого виявлено інформацію про ТОВ «Електролюкс Україна», яка знаходиться на 16 аркушах; під назвою «2_5316858397901984467.pdf» після відкриття якого виявлено інформацію про ТОВ «СТАР БОРД»; під назвою «2_5316858397901984466.pdf» після відкриття якого виявлено інформацію про ТОВ «ЕНЕРДЖІ КАПІТАЛ ГРУП», які розташовані за шляхом «Додатки 1,2/ Galaxy M12/files/Video».
Протоколом за результатами проведення негласної слідчої (розшукової) дії із долученим до нього диском з відеозаписом (а.п.191-203, том 3), проведеного на підставі ухвали слідчого судді від 06 грудня 2021 року та ухвали суду від 05 липня 2022 року (а.п.190, том 3). Даним протоколом встановлено, що 17 листопада 2021 року о 15:23 год розпочалась переписка в інтернет - меседжері «Telegram» між користувачами « ОСОБА_9 » та « ОСОБА_7 » з приводу надання інформації з обмеженим доступом по ТОВ Електролюкс», ТОВ «Стар Борд, ТОв «Енерджі Капітал Груп» та ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_10 та користувачем « ОСОБА_7 », який вказав ціни за надання ним вказаної інформації, а також номер карткового рахунку на який потрібно перевести зазначені ним кошти. Переписка містить фото квитанції, яке користувач « ОСОБА_9 » надіслав користувачу « ОСОБА_7 », який підтвердження здійснення ним перерахунку коштів на вказаний останнім картковий рахунок. Також переписка містить відомості з відображенням вкладених файлів. Дані, що відображені у протоколі повністю узгоджуються з відомостями, які відображені на фотознімках та диску з відеозаписом.
Інформацією наданою ДП «Національні інформаційні системи» Івано-Франківська регіональна філія № 261/33-09 від 02.05.2022 року (а.п.217-218, том 3) та Інформацією, наданою Південно - Західним міжрегіональним управлінням Міністерства Юстиції (м.Івано-Франківськ) Управління забезпечення примусового виконання рішень в Івано-Франківській області № 1755/3-989 від 03.05.2022 року (а.п.219-221, том №). Вказаними даними встановлено, що інформація, яка міститься в Автоматизованій системі виконавчого провадження є конфіденційною та підпадає під дію Закону України «Про захист персональних даних».
Відповідно до ст.17 Закону України від 23.02.2006 р. «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини», ч.2 ст.8 КПК України, суди застосовують Конвенцію про захист прав людини та основоположних свобод та практику Європейського суду з прав людини як джерело права.
При вирішенні питання про допустимість та належність досліджених доказів, суд враховує, що Європейський суд з прав людини неодноразово зазначав, що допустимість доказів є прерогативою національного права і, за цим правилом, саме національні суди повноважні оцінювати надані ним докази (параграф 34 рішення у справі «Тейксейра де Кастро проти Португалії» від 09.06.1998, параграф 54 рішення у справі «Шабельника проти України» від 19.02.2009), а порядок збирання доказів, передбачений національним правом має відповідати основним правам, визнаним Конвенцією, а саме: на свободу, особисту недоторканість, на повагу до приватного і сімейного життя (статті 5, 8 Конвенції) тощо.
Судом також врахована позиція ЄСПЛ, викладена у рішеннях «Ушаков проти України» від 18 червня 2015 року, «Коробов проти України» від 21.10.2011 року - «при оцінці доказів суд, як правило, застосовує критерій доведення «поза розумним сумнівом», така доведеність може випливати із співіснування достатньо переконливих, чітких і узгоджених між собою висновків».
Відповідно до ч. 1 ст. 94 КПК України, суд за своїм внутрішнім переконанням, яке ґрунтується на всебічному, повному й неупередженому дослідженні всіх обставин кримінального провадження, керуючись законом, оцінює кожний доказ з точки зору належності, допустимості, достовірності, а сукупність зібраних доказів з точки зору достатності та взаємозв`язку для прийняття відповідного процесуального рішення.
Обвинувальний вирок може бути постановлений судом лише в тому випадку, коли вина обвинуваченої особи доведена поза розумним сумнівом. Тобто, дотримуючись засади змагальності, та виконуючи свій професійний обов`язок, передбачений ст. 92 КПК України, обвинувачення має довести перед судом за допомогою належних, допустимих та достовірних доказів, що існує єдина версія, якою розумна і безстороння людина може пояснити факти, встановлені в суді, а саме - винуватість особи у вчиненні кримінального правопорушення, щодо якого їй пред`явлено обвинувачення.
Дослідивши всі обставини кримінального провадження, керуючись законом, оцінюючи кожний доказ з точки зору належності, допустимості, достовірності, а сукупність зібраних доказів з точки зору достатності та взаємозв`язку для прийняття відповідного рішення, суд дійшов висновку, що вина обвинуваченого ОСОБА_7 у вчиненні кримінальних правопорушень є доведеною поза розумним сумнівом та кваліфікує його дії за ч.1 ст.361-2 КК України, як несанкціонований збут інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп`ютерах), автоматизованих системах, комп`ютерних мережах або на носіях такої інформації, створеної та захищеної відповідно до чинного законодавства та за ч.2 ст.361-2 КК України, як несанкціонований збут інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп`ютерах), автоматизованих системах, комп`ютерних мережах або на носіях такої інформації, створеної та захищеної відповідно до чинного законодавства, вчинений повторно.
Згідно з ст.65 КК України особі, яка вчинила кримінальне правопорушення, має бути призначене покарання, необхідне й достатнє для її виправлення та попередження нових кримінальних правопорушень, а відповідно до ст.50 КК України покарання має на меті не тільки кару, а й виправлення засуджених, а також запобігання вчиненню нових кримінальних правопорушень як засудженим, так і іншими особами. Реалізація мети покарання є одним із аспектів виконання визначених у ст.2 КПК України завдань кримінального провадження, якими, зокрема, є: захист особи, суспільства і держави від кримінальних правопорушень.
Призначаючи покарання обвинуваченому, суд відповідно до вимог ст.65 КК України враховує ступінь тяжкості вчинених кримінальних правопорушень, які відповідно до ст.12 КК України є не тяжкими злочинами; дані про особу обвинуваченого, який критично ставиться до вчиненого; не судимий; є особою молодого віку; на обліку лікарів нарколога та психіатра КНП «ПНЦ ІФ ОР» та КНП «Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров`я» не перебуває; працює менеджером з продажу в ТОВ «ВАТЦЕНРОДЕ».
Обставиною, яка відповідно до ч.1 ст.66 КК України, пом`якшує покарання, суд визнає щире каяття. На підставі ч.2 ст.66 КК України суд вважає за необхідне визнати такими, що пом`якшують покарання інші, не зазначені в частині першій цієї статті обставини, а саме відсутність потерпілих від кримінальних правопорушень; відсутність в обвинуваченого судимостей та те, що обвинувачений офіційно працевлаштований і позитивно характеризується по місцю роботи.
Обставин які відповідно до ч.1 ст.67 КК України обтяжуть покарання в ході судового розгляду судом не встановлено.
Крім цього, з досудової доповіді про обвинуваченого вбачається середня ймовірність вчинення ОСОБА_7 повторного кримінального правопорушення та середній рівень його небезпеки для суспільства, в тому числі для окремих осіб, а виправлення ОСОБА_7 без позбавлення або обмеження волі на певний строк можливе та не становить високої небезпеки для суспільства, в тому числі окремих осіб.
Європейський суд з прав людини у справі «Скоппола проти Італії» від 17.09.2009 року (заява № 10249/03) зазначив, що складовим елементом принципу верховенства права є очікування від суду застосування до кожного злочинця такого покарання, яке законодавець вважає пропорційним. При цьому, у справі «Ізмайлов проти Росії» (п. 38 рішення від 16 жовтня 2008 року), Європейський Суд вказав, що при призначенні покарання «для того, щоб втручання вважалося пропорційним, воно має відповідати тяжкості правопорушення і не становити «особистий надмірний тягар для особи».
Отже, враховуючи вищенаведене, думку прокурора, обвинуваченого та його захисника, які просили призначити обвинуваченому покарання із застосуванням ст.69 КК України та на підставі вимог ч.1 ст.70 КК України призначити кінцеве покарання у виді штрафу, дані про особу винного, який є особою молодого віку та критично ставиться до вчиненого, наявність кількох обставин, які пом`якшують покарання та істотно знижують ступінь тяжкості всіх вчинених кримінальних правопорушень, а саме щире каяття, відсутність потерпілих від кримінальних правопорушень, відсутність в обвинуваченого судимостей та те, що обвинувачений офіційно працевлаштований і позитивно характеризується по місцю роботи, суд приходить до висновку, що вказані обставини, що пом`якшують покарання в своїй сукупності істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого кримінального правопорушення, а тому суд, виходячи з принципу індивідуалізації покарання, вважає, що обвинуваченому ОСОБА_7 за ч.1 ст.361-2 КК України слід призначити основне покарання у виді штрафу в межах санкцій даної статті, а за ч.2 ст.361-2 КК України обвинуваченому ОСОБА_7 на підставі ч.1 ст.69 КК України слід призначити більш м`який вид основного покарання, не зазначений у санкції ч.2 ст.361-2 КК України, зокрема штраф та на підставі ч.1 ст.70 КК України слід призначити обвинуваченому ОСОБА_7 остаточне покарання за сукупністю кримінальних правопорушень, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим і таке покарання буде достатнім, справедливим та необхідним для його виправлення, а також для запобігання вчиненню нових злочинів як ним, так і іншими особами.
Цивільний позов не заявлявся.
Запобіжний захід обраний щодо обвинуваченого ОСОБА_7 до набрання вироком законної сили залишити без змін.
Процесуальні витрати за проведення судових експертиз, загальний розмір яких складає 4118 (чотири тисячі сто вісімнадцять) гривень, 88 копійок відповідно до ч.2 ст.124 КПК України покласти на обвинуваченого.
Долю речових доказів вирішити відповідно до ст.100 КПК України.
Питання щодо скасування арешту майна вирішити згідно ч.4 ст. 174 КПК України.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 100, 124, 370, 373, 374. 615 КПК України, суд -
У Х В А Л И В :
ОСОБА_7 визнати винуватим у вчиненні, кримінальних правопорушень передбачених ч.1 ст.361-2 та ч.2 ст.361-2 КК України і призначити йому покарання:
за ч.1 ст.361-2 КК України - у виді штрафу у розмірі 2000 (дві тисячі) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 34 000 (тридцять чотири тисячі) гривень;
за ч.2 ст.361-2 КК України із застосуванням ч.1 ст.69 КК України - у виді штрафу у розмірі 4000 (чотири тисячі) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 68 000 (шістдесят вісім тисяч) гривень.
На підставі ч.1 ст.70 КК України призначити ОСОБА_7 остаточне покарання за сукупністю кримінальних правопорушень, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, у виді штрафу у розмірі 4000 (чотири тисячі) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 68 000 (шістдесят вісім тисяч) гривень.
Обраний щодо ОСОБА_7 запобіжний захід у вигляді особистого зобов`язання - до набрання вироком законної сили залишити без змін.
Стягнути з ОСОБА_7 в дохід держави 4118 (чотири тисячі сто вісімнадцять) гривень, 88 копійок процесуальних витрат у кримінальному провадженні за проведення судових експертиз.
Речові докази по справі після набрання вироком законної сили:
- мобільний марки Samsung; мобільний телефон марки Samsung (пошкоджений) чорного кольору; мобільний телефон Fly із коробкою; флеш носії 5 штук; коробка від мобільного телефону Samsung Galaxy H12; коробка від мобільного телефону Samsung SM-A515; коробка від мобільного телефону OPPO A5S; мобільний телефон марки FLY із сім карткою, ноутбук HP із батареєю та зарядним пристроєм; планшет Samsung; банківські картки; блокнот; зовнішній носій інформації; планшет Lenovo; зарядний пристрій DELL; оптичний носій Vigex; паперові стартові пакети; стартовий пакет LIFF CEEL, пластикова карта «Київстар»; гаманець чорного кольору з банкнотами номіналом: 1000 грн - 50 шт., 500 грн - 7 шт., 50 доларів США - 1 шт., 200 грн - 10 шт., 100 грн - 20 шт., ноутбук DELL, мобільний телефон Samsung (постанова слідчого від 30.12.2021 року) - повернути ОСОБА_7 .
Після набрання вироком законної сили, арешт накладений у межах даного кримінального провадження ухвалою слідчого судді Івано-Франківського міського суду від 05.01.2022 року - скасувати.
Копію вироку вручити обвинуваченому та прокурору у день його проголошення. Учасники судового провадження мають право отримати його копію в суді.
Вирок може бути оскаржено шляхом подачі апеляційної скарги до Івано-Франківського апеляційного суду через Івано-Франківський міський суд протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.
Головуючий - суддя ОСОБА_1
Суд | Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 06.09.2023 |
Оприлюднено | 11.09.2023 |
Номер документу | 113318084 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж і мереж електрозв'язку Несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або на носіях такої інформації |
Кримінальне
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
Тринчук В. В.
Кримінальне
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
Тринчук В. В.
Кримінальне
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
Тринчук В. В.
Кримінальне
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
Тринчук В. В.
Кримінальне
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
Тринчук В. В.
Кримінальне
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
Тринчук В. В.
Кримінальне
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
Тринчук В. В.
Кримінальне
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
Тринчук В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні