Герб України

Ухвала від 11.09.2023 по справі 712/9194/22

Соснівський районний суд м.черкас

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 712/9194/22

Провадження № 2/712/799/23

У Х В А Л А

про перехід зі спрощеного провадження в загальне провадження

02 червня 2023 року Соснівський районний суд м. Черкаси в складі:

Головуючого судді Токової С.Є.

при секретарі Білик О.Ю.

за участю позивача ОСОБА_1

представника позивача адвоката Поліщука В.В.

представника відповідача - Дзюбана О.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Черкаси в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до Акціонерного товариства "Укрпошта" в особі Черкаської дирекції акціонерного товариства "Укрпошта" про скасування наказу та поновлення на роботі,

В С Т А Н О В И В:

Позивач ОСОБА_2 звернулася до Соснівського районного суду м. Черкаси із позовом до Акціонерного товариства "Укрпошта" в особі Черкаської дирекції акціонерного товариства "Укрпошта" з позовом про скасування наказу та поновлення на роботі. Просить суд скасувати наказ директора Черкаської дирекції Акціонерного товариства «УКРПОШТА» Олександра Марченка від 22.09.2022 № 2106-к та поновити ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (адреса: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) на посаді начальника пересувного відділення поштового зв`язку № 84 Черкаської дирекції Акціонерного товариства «УКРПОШТА».

Ухвалою Соснівського районного суду м. Черкаси від 06 січня 2023 року відкрито провадження у справі та справу призначено до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін.

01 червня 2023 року від представника позивача адвоката Поліщука В.В. до суду надійшло клопотання про здійснення переходу з розгляду справи в порядку спрощеного провадження, в розгляд справи за правилами загального позовного провадження.

В судовому засіданні позивач та її представник підтримали заявлене клопотання.

Представник відповідача в судовому засіданні не заперечував проти клопотання про здійснення переходу з розгляду справи в порядку спрощеного провадження, в розгляд справи за правилами загального позовного провадження.

Розглянувши клопотання представника позивача, дослідивши матеріали цивільної справи, суд дійшов наступного висновку.

Згідно ч. 1ст. 277 ЦПК Українипитання про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження суд вирішує в ухвалі про відкриття провадження у справі.

Згідно ч.6 ст.277 ЦК України,якщо судвирішив розглянутисправу впорядку спрощеногопозовного провадження,але вподальшому постановивухвалу пророзгляд справиза правиламизагального позовногопровадження,розгляд справипочинається зістадії відкриттяпровадження усправі.У такомувипадку поверненнядо розглядусправи заправилами спрощеногопозовного провадженняне допускається.

Враховуючи обставини, встановлені при вивченні матеріалів справи після відкриття провадження у справі, позицію сторін, з метою забезпечення реалізації прав осіб, які беруть участь у справі, суд вважає за необхідне здійснити перехід з розгляду справи в порядку спрощеного провадження у розгляд справи за правилами загального позовного провадження.

Керуючись ст.ст.260-261,277 ЦПК України, суд,

У Х В А Л И В:

Клопотання задовольнити.

Здійснити перехід з розгляду в порядку спрощеного провадження цивільної справи за позовом ОСОБА_2 до Акціонерного товариства "Укрпошта" в особі Черкаської дирекції акціонерного товариства "Укрпошта" про скасування наказу та поновлення на роботі - до розгляду справи за правилами загального позовного провадження.

Призначити підготовче засідання у приміщенні Соснівського районного суду м. Черкаси на 15 червня 2023 року об 11-30 год.

Копію ухвали направити учасникам справи

Учасники справи можуть отримати інформацію, щодо розгляду справи на офіційному веб-порталі судова влада України http://court.gov.ua/sud2316/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Соснівського

районного суду м. Черкаси С.Є. ТОКОВА

СудСоснівський районний суд м.Черкас
Дата ухвалення рішення11.09.2023
Оприлюднено13.09.2023
Номер документу113379260
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про поновлення на роботі, з них

Судовий реєстр по справі —712/9194/22

Постанова від 08.04.2025

Цивільне

Черкаський апеляційний суд

Фетісова Т. Л.

Постанова від 08.04.2025

Цивільне

Черкаський апеляційний суд

Фетісова Т. Л.

Ухвала від 13.03.2025

Цивільне

Черкаський апеляційний суд

Фетісова Т. Л.

Ухвала від 13.03.2025

Цивільне

Черкаський апеляційний суд

Фетісова Т. Л.

Рішення від 23.01.2025

Цивільне

Соснівський районний суд м.Черкас

Токова С. Є.

Рішення від 08.01.2025

Цивільне

Соснівський районний суд м.Черкас

Токова С. Є.

Ухвала від 03.12.2024

Цивільне

Соснівський районний суд м.Черкас

Токова С. Є.

Ухвала від 15.05.2024

Цивільне

Соснівський районний суд м.Черкас

Токова С. Є.

Ухвала від 11.01.2024

Цивільне

Соснівський районний суд м.Черкас

Токова С. Є.

Ухвала від 11.09.2023

Цивільне

Соснівський районний суд м.Черкас

Токова С. Є.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні