Ухвала
від 08.11.2007 по справі 09/1387
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

09/1387

ВИЩИЙ  ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  УКРАЇНИ

           УХВАЛА          

        

08 листопада 2007 р.                                                                                   № 09/1387  

  

Заступник Голови Вищого господарського суду України А.Й.Осетинський, розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю "Буд-Партнер-Інвест" про відвід судді Вищого господарського суду України Першикова Є.В. у справі господарського суду Черкаської області № 09/1387 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Буд-Партнер-Інвест" до Регіонального відділення Фонду державного майна України по Черкаській області, товариства з обмеженою відповідальністю "Папірпром", треті особи: акціонерний комерційний банк соціального розвитку "Укрсоцбанк" в особі Черкаської обласної філії, Управління земельних ресурсів та землеустрою виконавчого комітету Черкаської міської ради про визнання недійсним договору купівлі-продажу та зобов'язання повернути все одержане по договору, що розглядається Вищим господарським судом України за касаційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю "Папірпром" на постанову від 22.08.07 Київського міжобласного апеляційного господарського суду,

В С Т А Н О В И В:

Ухвалою від 24.09.07 колегії суддів Вищого господарського суду України у складі: головуючого –Першикова Є.В., суддів –Данилової Т.Б., Ходаківської І.П., касаційна скарга товариства з обмеженою відповідальністю "Папірпром" б/н від 23.08.07 була прийнята до провадження, розгляд справи у судовому засіданні призначено на 08.11.07.

08.11.07 до Вищого господарського суду України надійшла заява товариства з обмеженою відповідальністю "Буд-Партнер-Інвест" про відвід судді Вищого господарського суду України Першикова Є.В. у даній справі.

Заявлений відвід товариство з обмеженою відповідальністю "Буд-Партнер-Інвест" мотивує тим, що в нього наявна інформація про те, що суддя Першиков Є.В. мав позасудове спілкування з директором товариства з обмеженою відповідальністю "Папірпром" гр.Солієнко О.Б.   

Наведені обставини, на думку заявника, дають підстави сумніватися в неупередженості судді Вищого господарського суду України  Першикова Є.В.

під час розгляду даної справи.

У своїх письмових поясненнях щодо обставин, викладених у заяві про відвід, суддя Першиков Є.В. щодо вказаних звинувачень заперечив, та зазначив, що вони не відповідають дійсності, оскільки він з директором ТОВ "Папірпром" особисто не знайомий та будь-якого позасудового спілкування з даним громадянином не мав.

Доводи заявника не можуть бути прийняті до уваги з наступних підстав.

Статтею 20 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що суддя не може брати участі в розгляді справи і підлягає відводу (самовідводу), якщо він є родичем осіб, які беруть участь в судовому процесі, або буде встановлено інші обставини, що викликають сумнів у його неупередженості. Суддя, який брав участь в розгляді справи, не може брати участі в новому розгляді справи у разі скасування рішення, ухвали, прийнятої за його участю.

Обставини, викладені в заяві товариства з обмеженою відповідальністю "Буд-Партнер-Інвест" від 07.11.07, не містять фактичних даних та є бездоказовими, а отже не є такими, на підставі яких можна прийти до висновку про наявність факту упередженості судді.

Отже, враховуючи, що заява товариства з обмеженою відповідальністю "Буд-Партнер-Інвест" про відвід судді Першикова Є.В. у справі господарського суду Черкаської області № 09/1387 не містить підстав, передбачених статтею 20 Господарського процесуального кодексу України, відвід вказаного судді підлягає відхиленню.

Беручи до уваги викладене та керуючись ст. ст. 20, 86 Господарського процесуального кодексу України, –

У Х В А Л И В :

Заявлений товариством з обмеженою відповідальністю "Буд-Партнер-Інвест" відвід судді Вищого господарського суду України Першикова Є.В.  у справі № 09/1387 господарського суду Черкаської області –відхилити.

Заступник Голови Вищого

господарського суду України                                                        А.Й.Осетинський  

СудВищий господарський суд України
Дата ухвалення рішення08.11.2007
Оприлюднено26.11.2007
Номер документу1134519
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —09/1387

Постанова від 18.12.2007

Господарське

Вищий господарський суд України

Чернов Є.В.

Ухвала від 27.11.2007

Господарське

Вищий господарський суд України

Чернов Є.В.

Ухвала від 22.11.2007

Господарське

Вищий господарський суд України

Першиков Є.В.

Ухвала від 09.11.2007

Господарське

Вищий господарський суд України

Першиков Є.В.

Ухвала від 08.11.2007

Господарське

Вищий господарський суд України

Першиков Є.В.

Ухвала від 24.09.2007

Господарське

Вищий господарський суд України

Першиков Є.В.

Рішення від 20.07.2007

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Курченко Н.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні