Ухвала
від 10.09.2023 по справі 920/1035/22
ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua

УХВАЛА

"11" вересня 2023 р. Справа№ 920/1035/22

Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Кравчука Г.А.

суддів: Коробенка Г.П.

Козир Т.П.

розглянувши заяву представника Відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради адвоката Мальченка Д.В. про участь у справі в режимі відеоконференції

за апеляційною скаргою Відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради, м. Тростянець, Сумська обл.

на рішення Господарського суду Сумської області від 06.06.2023 (повний текст складено 12.06.2023)

у справі № 920/1035/22 (суддя Вдовенко Д.В.)

за позовом Акціонерного товариства "Українська залізниця" в особі регіональної філії "Південна Залізниця", м. Київ

до Відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради, м. Тростянець, Сумська обл.

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Тростянецької міської ради Сумської області, м. Тростянець, Сумська обл.

про стягнення 1 010 799,52 грн,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Північного апеляційного господарського суду перебуває апеляційна скарга Відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради на рішення Господарського суду Сумської області від 06.06.2023 у справі № 920/1035/22, розгляд якої призначено на 21.09.2023 о 10 год. 40 хв.

05.09.2023 через відділ забезпечення автоматизованого розподілу, контролю та моніторингу виконання документів Північного апеляційного господарського суду від представника Відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради адвоката Мальченка Д.В. надійшла заява про участь у справі в режимі відео конференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Розглянувши подану заяву, колегія суддів апеляційного господарського суду зазначає наступне.

Відповідно до ст. 197 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України), учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України.

Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Використовувані судом і учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку. Учасникам судового процесу має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, здійснювати інші процесуальні права та обов`язки.

Враховуючи вищевикладене, колегія суддів задовольняє заяву представника Відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради адвоката Мальченка Д.В. про участь у справі в режимі відеоконференції.

Керуючись статтями 46, 197, 234 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд,

УХВАЛИВ:

1. Задовольнити заяву представника Відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради адвоката Мальченка Д.В. про участь у справі в режимі відеоконференції.

2. Судове засідання в режимі відеоконференції відбудеться 21.09.2023 о 10 год. 40 хв. в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1-А. (зал судових засідань № 8).

3. Особа, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду: представник Відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради адвокат Мальченко Денис Володимирович (логін - ІНФОРМАЦІЯ_1 ).

4. Попередити сторін, що відповідно до ч. 5 ст. 197 ГПК України, ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

5. Відеоконференція буде проведена за допомогою системи "EasyCon" за веб-посиланням https://vkz.court.gov.ua/.

6. Попередити представника Відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради, що відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання за участі сторін поза межами приміщення суду, він зобов`язаний зайти та авторизуватися в системі "EasyCon" за 10 хвилин до початку судового засідання.

7. Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції сторонам необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

8. Попередити сторони про необхідність забезпечення участі у конференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму).

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями Північного апеляційного господарського суду.

У зв`язку з перебуванням головуючого судді (судді-доповідача) Кравчука Г.А. у відпустці з 04.09.2023 по 08.09.2023 включно, текст ухвали складено та підписано 11.09.2023.

Головуючий суддя Г.А. Кравчук

Судді Г.П. Коробенко

Т.П. Козир

Дата ухвалення рішення10.09.2023
Оприлюднено18.09.2023

Судовий реєстр по справі —920/1035/22

Ухвала від 30.10.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кравчук Г.А.

Ухвала від 21.09.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кравчук Г.А.

Ухвала від 21.09.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кравчук Г.А.

Ухвала від 14.09.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кравчук Г.А.

Ухвала від 31.08.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кравчук Г.А.

Ухвала від 03.08.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кравчук Г.А.

Ухвала від 07.07.2023

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Кравчук Г.А.

Рішення від 05.06.2023

Господарське

Господарський суд Сумської області

Вдовенко Дар'я Володимирівна

Ухвала від 01.06.2023

Господарське

Господарський суд Сумської області

Вдовенко Дар'я Володимирівна

Ухвала від 19.04.2023

Господарське

Господарський суд Сумської області

Вдовенко Дар'я Володимирівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні