Ухвала
від 11.09.2023 по справі 754/9194/23
ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

2-о/754/328/23

Справа № 754/9194/23

У Х В А Л А

Іменем України

12 вересня 2023 року Деснянський районний суд м.Києва у складі:

головуючого судді Зотько Т.А.

за участю секретаря судового засідання Нагорної Н.В.,

заявника ОСОБА_1 ,

представника заявника Соловйова О.О. ,

розглядаючи у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Києві цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Київська міська рада, П`ятнадцята київська державна нотаріальна контора, про встановлення факту постійного проживання разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини та визнання додаткового строку для прийняття спадщини,-

ВСТАНОВИВ:

Заявник в особі свого представника - Соловйова О.О. звернувся до суду із заявою, заінтересовані особи: Київська міська рада, П`ятнадцята київська державна нотаріальна контора, про встановлення факту постійного проживання разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини та визнання додаткового строку для прийняття спадщини.

Ухвалою судді від 11.07.2023 було відкрито провадження по справі та призначено судове засідання.

В судовому засіданні представник заявника - адвокат Соловйов О.О. заявив клопотання про залишення без розгляду частини заявлених вимог, відповідно до якої останній остаточно просив суд про встановлення факту постійного проживання разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини. В частині вимог про визначення додаткового строку для прийняття спадщини заявник та його представник просили залишити дані вимоги без розгляду.

Інші учасники справи в судове засідання не з`явилися, про розгляд справи повідомлялись належним чином. Від представника П`ятнадцятої київської державної нотаріальної контори надійшло клопотання про розгляд справи у відсутність їх представника.

Відповідно до п. 5 ч.1 ст. 257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.

Зваживши доводи заявленого клопотання, вивчивши письмові матеріали справи, суд приходить до висновку, що заявлені вимоги ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Київська міська рада, П`ятнадцята київська державна нотаріальна контора про визнання додаткового строку для прийняття спадщини підлягають залишенню судом без розгляду з наступних підстав.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 187, 257, 258,293-294, 352, ЦПК України, суд

У Х В А Л И В:

Клопотання адвоката Соловйова В.О. - задовольнити.

Залишити без розгляду вимоги заяви ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Київська міська рада, П`ятнадцята київська державна нотаріальна контора, в частині визнання додаткового строку для прийняття спадщини.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня проголошення.

У випадку проголошення у судовому засіданні лише вступної та резолютивної частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення ухвали.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали суду.

Повний текст ухвали виготовлено 15.09.2023.

Суддя:

Дата ухвалення рішення11.09.2023
Оприлюднено18.09.2023

Судовий реєстр по справі —754/9194/23

Ухвала від 15.09.2023

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Зотько Т. А.

Ухвала від 15.09.2023

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Зотько Т. А.

Ухвала від 11.09.2023

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Зотько Т. А.

Ухвала від 11.09.2023

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Зотько Т. А.

Ухвала від 13.07.2023

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Зотько Т. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні