Ухвала
від 11.09.2023 по справі 754/9194/23
ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

2-о/754/328/23

Справа № 754/9194/23

У Х В А Л А

Іменем України

12 вересня 2023 року Деснянський районний суд м.Києва у складі:

головуючого судді Зотько Т.А.

за участю секретаря судового засідання Нагорної Н.В.,

заявника ОСОБА_1 ,

представника заявника ОСОБА_2 ,

розглядаючи у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Києві цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Київська міська рада, П`ятнадцята київська державна нотаріальна контора, про встановлення факту постійного проживання разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини,-

ВСТАНОВИВ:

Заявник в особі свого представника - ОСОБА_2 звернувся до суду із заявою, заінтересовані особи: Київська міська рада, П`ятнадцята київська державна нотаріальна контора, про встановлення факту постійного проживання разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини та визнання додаткового строку для прийняття спадщини.

Ухвалою судді від 11.07.2023 було відкрито провадження по справі та призначено судове засідання.

Ухвалою Деснянського районного суду м.Києва від 11.07.2023 було залишено без розгляду вимоги заяви ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Київська міська рада, П`ятнадцята київська державна нотаріальна контора, в частині визнання додаткового строку для прийняття спадщини.

Під час судового розгляду з`ясовано, що в матеріалах справи відсутня копія матеріалів спадкової справи померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , що була зареєстрована: АДРЕСА_1 та постало питання щодо необхідності отримання належним чином посвідченої матеріалів спадкової справи померлої особи.

Згідно з вимогами ч.1 ст.76 ЦПК України, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Відповідно до ч.2 ст.77 ЦПК України, Предметом доказування є обставини, що підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.

Частинами 5-7 ст.81 ЦПК України визначено, що докази подаються сторонами та іншими учасниками справи. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях. Суд не може збирати докази, що стосуються предмета спору, з власної ініціативи, крім витребування доказів судом у випадку, коли він має сумніви у добросовісному здійсненні учасниками справи їхніх процесуальних прав або виконанні обов`язків щодо доказів, а також інших випадків, передбачених цим Кодексом.

Відповідно до частини 2 статті 294 ЦПК України, з метою з`ясування обставин справи суд може за власною ініціативою витребувати необхідні докази.

Враховуючи викладені вище обставини, судом було поставлено на обговорення питання, щодо витребування вказаних документів.

Заперечень щодо їх витребування від присутніх в судовому засіданні учасників не надійшло.

Таким чином, з метою повного та всебічного розгляду справи вважаю за необхідне витребувати від 15 Київської державної нотаріальної контори належним чином засвідчену копію матеріалів спадкової справи померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , що була зареєстрована: АДРЕСА_1 .

Керуючись ст.ст. 175, 187, 293-294, 352, 354-355 ЦПК України, -

У Х В А Л И В:

Витребувати від 15 Київської державної нотаріальної контори (м.Київ, вул.Закревського,47) належним чином засвідчену копію матеріалів спадкової справи померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , що була зареєстрована: АДРЕСА_1 .

У разі неможливості надати вищевказані документи повідомити про це Деснянський районний суд м.Києва із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня отримання ухвали.

У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.

Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов`язку подати витребувані судом докази.

Витребувані ухвалою документи надіслати до Деснянського районного суду м.Києва за адресою - 02225, м.Київ, пр-т Червоної Калини, 5-В, судді Зотько Т.А. в термін до 01.11.2023.

В судовому засіданні оголосити перерву на 12.00 годину 08 листопада 2023 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.

Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються в апеляційну скаргу на рішення суду.

Суддя:

Дата ухвалення рішення11.09.2023
Оприлюднено18.09.2023

Судовий реєстр по справі —754/9194/23

Ухвала від 15.09.2023

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Зотько Т. А.

Ухвала від 15.09.2023

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Зотько Т. А.

Ухвала від 11.09.2023

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Зотько Т. А.

Ухвала від 11.09.2023

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Зотько Т. А.

Ухвала від 13.07.2023

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Зотько Т. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні