Ухвала
від 07.09.2023 по справі 910/14056/23
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, буд. 44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

м. Київ

08.09.2023Справа № 910/14056/23

Суддя Мельник В.І., розглянувши позовну заяву Заступник керівника Київської обласної прокуратури б-р. Л. УКРАЇНКИ, 27/2,Мсп601,Центральна Частина Києва, Київ,01601

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Київоблгаз Збут" ПРОСП.СВОБОДИ 2Г ЛІТ.А,Київ 108,04108

про визнання додаткових угод недійсними та повернення безпідставно сплачених коштів 101 110,48 грн.

ВСТАНОВИВ:

До Господарського суду міста Києва звернувся заступник керівника Київської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Київоблгаз Збут» про визнання додаткових угод недійсними та повернення безпідставно сплачених коштів.

Розглянувши матеріали позовної заяви, господарський суд визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі.

Відповідно до ч. 3 ст. 12 Господарського процесуального кодексу України (в редакції Закону України № 2147-VIII від 03.10.2017 р.) загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.

Беручи до уваги характер спірних правовідносин, зважаючи на відсутність клопотання позивача про здійснення розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження (ч. 1 ст. 249 ГПК України), суд дійшов висновку, що справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження.

Керуючись ст.ст. 12, 176, 234, 249 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

2. Підготовче засідання призначити на 20.10.23 о 12:20 год.

Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 20 .

3. Зобов`язати позивача надати суду оригінали всіх документів по суті спору, доданих до позовної заяви (для огляду).

4. Зобов`язати позивача у строк не пізніше п`яти днів з моменту отримання відзиву від відповідача подати до суду відповідь на відзив; докази направлення відповіді на відзив відповідачу.

5. Зобов`язати відповідача подати до суду відзив на позов у порядку, передбаченому статтею 178 Господарського процесуального кодексу України, зазначивши заперечення на позовні вимоги чи визнання позовних вимог із посиланням на діюче законодавство; письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову; докази направлення відзиву позивачу.

6. Всі заяви, клопотання, заперечення подати до суду з дотриманням вимог до форми та змісту заяв з процесуальних питань, встановлених статтею 170 Господарського процесуального кодексу України.

7. Зобов`язати сторін надати суду попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які сторони понесли або очікують понести у зв`язку із розглядом справи.

8. Викликати у підготовче засідання представників учасників справи. Документи на підтвердження їх повноважень оформити згідно з вимогами ст. 58 ГПК України, а також надати належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують повноваження представників.

9. Попередити позивача про те, що у разі ненадання господарському суду без поважних причин документів або нез`явлення його представника у судове засідання, позов відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 226 ГПК України може бути залишений без розгляду.

10. Попередити відповідача про те, що у разі ненадання відзиву на позов, справа згідно з ч. 9 ст. 165 ГПК України буде розглянута за наявними в ній матеріалами.

11. Попередити сторін про те, що відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 135 ГПК України суд має право стягувати в доход Державного бюджету України з винної особи штраф у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб за невиконання процесуальних обов`язків, зокрема ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.

12. Повідомити сторонам, що відповідно до ст. 192 ГПК України, вони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії судового процесу.

13. Повідомити учасників справи, що інформація по справі, яка розглядається, доступна на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://court.gov.ua/fair/.

14. Згідно ч.1 ст.235 Господарського процесуального кодексу України дана ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення. Дана ухвала не підлягає оскарженню.

Суддя Мельник В.І.

ПРИМІТКА:

ВАЖЛИВО!!! Отримання учасниками справи інформації про дату, час, місце розгляду, рух процесуальних документів та дій суду у конкретній справі забезпечується у спосіб:

1) безпосередньої участі учасників справи чи/або уповноважених ними представників в судових засіданнях;

2) звернення учасників справи або їх представників до спеціально створеного інформаційно-довідкового центру Господарського суду міста Києва за телефоном: (044) 284-18-98;

3) завчасне надіслання сторонами або їх представниками через канцелярію суду необхідних доказів та документів;

4) ознайомлення у спосіб із наявною інформацією на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://court.gov.ua/fair/.

5) ознайомлення із наявною інформацією в єдиному реєстрі судових рішень за посиланням:http://reyestr.court.gov.ua.

6) використання Єдиного державного веб - порталу електронних послуг (абз. 2 ч. 1 ст. 11 Закону № 1402-VІІІ);

7) використання мобільного застосунку Порталу "Дія" (абз. 3 ч. 1 ст. 11 Закону № 1402-VІІІ);

8) застосування Єдиної судової інформаційно - телекомунікаційної системи (ст. 15 Закону № 1402-VІІІ), а також її підсистем та модулів;

9) подання клопотання про надання судом процесуальних документів у електронному вигляді;

10) ознайомлення із матеріалами справи у встановленому порядку.

УВАГА!!! Спілкування із суддею (сектором судді ) за межами вище означених способів отримання інформації процесуальним законодавством не передбачено, у тому числі і через засоби службового телефонного зв`язку, який не дає можливостей ідентифікувати особу, яка телефонує, а також перевірити її повноваження (право) на представлення інтересів юридичної особи від імені якої дана особа телефонує. Відтак, міський телефонний зв`язок з сектором судді не працюватиме, за винятком днів та годин, відведених для реалізації права учасників судового процесу на ознайомлення з матеріалами справи.

ОЗНАЙОМЛЕННЯ з матеріалами справи здійснюється ЩОСЕРЕДИ о 15:00 у спеціально відведеному приміщенні Господарського суду міста Києва за наявності ЗАВЧАСНО поданого через канцелярію суду клопотання. При з`явленні до суду для ознайомлення з матеріалами справи, учасник справи повинен при собі мати документ, що посвідчує особу, а представник оригінал довіреності та належним чином засвідчену копію довіреності для долучення її до матеріалів справи.

Суддя Мельник В.І.

Дата ухвалення рішення07.09.2023
Оприлюднено20.09.2023

Судовий реєстр по справі —910/14056/23

Ухвала від 22.11.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мельник В.І.

Ухвала від 19.10.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мельник В.І.

Ухвала від 18.09.2023

Господарське

Господарський суд міста Києва

Мельник В.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні