Ухвала
від 18.09.2023 по справі 592/14032/23
КОВПАКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.СУМ

Справа № 592/14032/23

Провадження № 2/592/3123/23

УХВАЛА

про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі

19 вересня 2023 року м.Суми

Ковпаківський районний суд м. Суми в особі судді Шияновської Т.В., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 ) до Дочірнього підприємства «Завод обважнених бурильних та ведучих труб» (місцезнаходження: м. Суми, вул. Комарова, 2) про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати,

у с т а н о в и в:

Позивачка ОСОБА_1 в особі свого представника адвоката Супрун Д.В. звернулася до суду з вказаною позовною заявою та просить стягнути з Дочірнього підприємства «Завод обважнених бурильних та ведучих труб» на її користь нараховану, але не виплачену заробітну плату.

Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст.28, 175 - 177 ЦПК України, підсудна Ковпаківському районному суду міста Суми.

Відсутні підстави визначені ст.ст. 185, 186ЦПК України для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження.

З огляду на положення ч.1 ст. 274 та ст. 277ЦПК України справа підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження з призначенням судового засідання та повідомленням сторін.

Керуючись ст. 187 ЦПК України,

п о с т а н о в и в :

Прийняти до розгляду позовну заяву ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 ) до Дочірнього підприємства «Завод обважнених бурильних та ведучих труб» (місцезнаходження: м. Суми, вул. Комарова, 2) про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати, та відкрити провадження у цивільній справі.

Справу розглядати в порядку спрощеного позовного провадження у судовому засіданні, призначеному на 14 годину 30 хвилин 9 жовтня 2023 року за адресою: місто Суми, вулиця Маґістратська, 12, зал засідань № 7, з повідомленням (викликом) сторін.

Зобов`язати Дочірнє підприємство «Завод обважнених бурильних та ведучих труб» протягом п`ятнадцяти днів із дня вручення ухвали надати судудовідку зрозрахунком заборгованостіпо заробітнійплаті ОСОБА_1 .

Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслати учасникам справи разом з копією позовної заяви з копіями доданих до неї документів - відповідачу.

Роз`яснити відповідачу право у строк протягом п`яти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі подати заяву із запереченнями проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.

Відповідачу подати протягом п`ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі з надісланням:

1) суду - відзиву на позовну заяву і всіх письмових та електронних доказів (які можливо доставити до суду), висновків експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову;

2) позивачу - копії відзиву та доданих до нього документів.

Позивач має право подати до суду з одночасним надісланням іншим учасникам справи відповідь на відзив, а відповідач заперечення протягом п`яти днів з дня отримання відзиву та відповіді на відзив відповідно.

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Роз`яснити учасникам справи, що на підставі пунктів 3,4, ч. 1ст.148 Цивільного процесуальногокодексу України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від 0,3 до трьох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб у випадках :неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, або неподання таких доказів без поважних причин; невиконання ухвали про забезпечення позову або доказів, ненадання копії відзиву на позов, апеляційну чи касаційну скаргу, відповіді на відзив, заперечення іншому учаснику справи у встановлений судом строк.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України: http://kv.su.court.gov.ua/sud1806/gromadyanam/csz/.

Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддею.

Суддя Т.В. Шияновська

Дата ухвалення рішення18.09.2023
Оприлюднено21.09.2023

Судовий реєстр по справі —592/14032/23

Рішення від 26.10.2023

Цивільне

Ковпаківський районний суд м.Сум

Шияновська Т. В.

Ухвала від 19.09.2023

Цивільне

Ковпаківський районний суд м.Сум

Шияновська Т. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні