Ухвала
від 15.09.2023 по справі 404/1896/23
КІРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КІРОВОГРАДА

Справа № 404/1896/23

Номер провадження 2/404/370/23

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 вересня 2023 року Кіровський районний суд м. Кіровограда

в складі:

головуючого судді - Павелко І.Л.

за участі секретаря - Ковальової М.О.

розглянувши клопотання представника ОСОБА_1 адвоката Левченко Віктора Петровича про призначення відео конференції , -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом представника ОСОБА_1 адвоката Левченко Віктора Петровича до ОСОБА_2 , третя особа: Світловодський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області про виключення відомостей про батька з актового запису про народження дитини, припинення стягнення аліментів.

Адвокат Левченко В.П. звернулася до суду з заявою, якою повідомила про неможливість прибути у судові засідання, призначене на 27.09.2023 року на 10-00 год. та просить провести його за його участю в режимі відеоконференцзвязку через «Easycon»( ІНФОРМАЦІЯ_1 ), пославшись на запровадження військового стану

Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що клопотання адвоката Левченко В.П підлягає задоволенню, оскільки для забезпечення оперативності судового провадження необхідно забезпечити участь представника ОСОБА_1 адвоката Левченко Віктора Петровича в судовому засіданні в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів.

Керуючись ст. ст. 182, 212, 258- 261 Цивільного процесуального кодексу України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання представника ОСОБА_1 адвоката Левченко Віктора Петровича - задовольнити.

Судове засідання по справі за позовом представника ОСОБА_1 адвоката Левченко Віктора Петровича до ОСОБА_2 , третя особа: Світловодський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області про виключення відомостей про батька з актового запису про народження дитини, припинення стягнення аліментів, призначене на 27.09.2023 року на 10-00 год. та провести в режимі відео конференції за допомогою системи «Easycon»(ІНФОРМАЦІЯ_1 ) з використанням власних технічних засобів поза межами приміщення суду за допомогою системи відеоконференцзв`язку.

Роз`яснити, що відповідно до ч. 4 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Кіровського

районного суду

м.Кіровограда І. Л. Павелко

СудКіровський районний суд м.Кіровограда
Дата ухвалення рішення15.09.2023
Оприлюднено22.09.2023
Номер документу113586898
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них

Судовий реєстр по справі —404/1896/23

Ухвала від 02.01.2025

Цивільне

Кіровський районний суд м.Кіровограда

Павелко І. Л.

Ухвала від 11.11.2024

Цивільне

Кіровський районний суд м.Кіровограда

Павелко І. Л.

Ухвала від 01.10.2024

Цивільне

Кіровський районний суд м.Кіровограда

Павелко І. Л.

Ухвала від 28.02.2024

Цивільне

Кіровський районний суд м.Кіровограда

Павелко І. Л.

Ухвала від 15.09.2023

Цивільне

Кіровський районний суд м.Кіровограда

Павелко І. Л.

Ухвала від 24.07.2023

Цивільне

Кіровський районний суд м.Кіровограда

Павелко І. Л.

Ухвала від 10.05.2023

Цивільне

Кіровський районний суд м.Кіровограда

Павелко І. Л.

Ухвала від 11.04.2023

Цивільне

Кіровський районний суд м.Кіровограда

Павелко І. Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні