Рішення
від 11.08.2023 по справі 638/899/23
ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

Справа № 638/899/23

Провадження № 2/638/2146/23

РІШЕННЯ

Іменем України

11 серпня 2023 року м. Харків

Дзержинський районний суд м. Харкова у складі:

головуючого судді Смирнова В.А.

за участю секретаря судового засідання Каркан А.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження в залі суду в м. Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог: Приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Рудаєва Вікторія Олександрівна, Гаражно-будівельний кооператив «Ювілейний-2» про встановлення факту прийняття спадщини, про визнання права власності на грошові кошти, майнове право на пай кооперативу у порядку спадкування за заповітом,

в с т а н о в и в:

17 січня 2023 року ОСОБА_1 звернувся до Дзержинського районного суду м. Харкова із позовною заявою, у якій просив встановити факт що має юридичне значення, а саме: юридичний факт, що ОСОБА_1 прийняв спадщину після ОСОБА_3 , 1937 року народження, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 , шляхом вступу в управління та володіння його майном.

Ухвалою Дзержинськогорайонного судуміста Харковавід 28лютого 2023року прийнятодо розглядута відкрито провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог: Приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Рудаєва Вікторія Олександрівна, Гаражно-будівельний кооператив «Ювілейний-2» про встановлення факту прийняття спадщини, про визнання права власності на грошові кошти, майнове право на пай кооперативу у порядку спадкування за заповітом.

Ухвалою Дзержинського районного суду міста Харкова від 25 травня 2023 року закрито підготовче провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог: Приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Рудаєва Вікторія Олександрівна, Гаражно-будівельний кооператив «Ювілейний-2» про встановлення факту прийняття спадщини, про визнання права власності на грошові кошти, майнове право на пай кооперативу у порядку спадкування за заповітом.

В судове засідання, позивач не з`явився, про судове засідання був повідомлений своєчасно та належним чином, подав заяву, в якій просив провести розгляд справи за його відсутності, позов задовольнити.

Відповідачка, ОСОБА_2 , в судове засідання не з`явилася, про дату та час судового засідання була повідомлена своєчасно та належним чином, подала заяву, в якій просила провести слухання справи без її участі, вказала що з позовом не погоджується, оскільки позивач і так є власником майна після смерті спадкодавця.

Приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Рудаєва Вікторія Олександрівна в судове засідання не з`явилася, про дату та час судового засідання була повідомлена своєчасно та належним чином, 25 травня 2023 року подала заяву, в якій просила провести розгляд справи за її відсутності.

Представник гаражно-будівельного кооперативу «Ювілейний-2» в судове засідання не з`явився, про дату та час судового засідання був повідомлений своєчасно та належним чином, подав заяву, в якій просив провести розгляд справи за його відсутності.

Відповідно до частини другої статті 247 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.

Судом встановлено такі факти та відповідні їм правовідносини.

ОСОБА_1 , звернувся до Дзержинського районного суду міста Харкова з позовом до відповідача ОСОБА_2 про встановлення факту прийняття спадщини, про визнання права власності на грошові кошти, майнове право на пай кооперативу у порядку спадкування за заповітом.

07 травня 2012 року, ОСОБА_3 склав заповіт, посвідчений головним лікарем Комунального закладу охорони здоров?я "Харківська міська поліклініка №18 м. Харкова" Шерстюк Людмилою Григорівною, зареєстрований в реєстрі за №181, який зареєстрований у Спадковому реєстрі за №54296667 від 25.03.2013 року. За заповітом він розпорядився своїм майном таким чином. Все належне йому майно та банківські заощадження де б вони не знаходилися та з чого б не складалися він заповів своєму синові ОСОБА_1 .

ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_3 помер, що підтверджується Свідоцтвом про смерть від 22 вересня 2012 року серія НОМЕР_1 .

ОСОБА_3 на момент своєї смерті проживав та був зареєстрований за адресою АДРЕСА_1 .

Позивач, ОСОБА_1 , є спадкоємцем за заповітом від 07.05.2012 року після смерті батька ОСОБА_3 .

Після смерті ОСОБА_3 залишилося спадкове майно, яке знаходиться, за адресою реєстрації ОСОБА_3 : АДРЕСА_1 .

Позивач зазначає, що після смерті батька він, за спільні кошти родини провів поховання батька, забрав на зберігання та розпорядження документи, фото, частину грошових коштів, особисті та інші речі домашнього вжитку. Про вказане позивач повідомив усіх заінтересованих осіб.

На момент смерті, ОСОБА_3 був зареєстрований та постійно проживав разом з позивачем, про що свідчить: копія паспорта ОСОБА_3 серії НОМЕР_2 , з відповідною відміткою; лист Департаменту реєстрації виконавчого комітету Харківської міської ради за №1131/0/50-21 від 30.03.2021; Інформаційна довідка з Реєстру територіальної громади міста Харкова за № 12-00011395-2021 від 02.04.2021.

Згідно із частинами 1, 3 статті 1268 ЦК України спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти або не прийняти спадщину.

Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого статтею 1270 ЦК України, він не заявив про відмову від неї. Зазначені особи вважаються такими, що прийняли спадщину, крім випадків їхньої відмови від спадщини.

Як зазначено в частині 1 статті 1297 ЦК України спадкоємець, який прийняв спадщину, у складі якої є майно та/або майнові права, які обтяжені, та/або нерухоме майно та інше майно щодо якого здійснюється державна реєстрація, зобов`язаний звернутися до нотаріуса за видачою йому свідоцтва про право на спадщину на таке майно.

Якщо це стосується іншого будь-якого майна та/або майнових прав, які не обтяжені, та щодо якого не здійснюється державна реєстрація, спадкоємець, який прийняв спадщину має право звернутися до суду згідно діючого законодавства.

Відповідно до норм частини 5 статті 1268 ЦК України незалежно від часу прийняття спадщини вона належить спадкоємцеві з часу відкриття спадщини та згідно із частини 3 статті 1296 ЦК України відсутність свідоцтва про право на спадщину не позбавляє спадкоємця права на спадщину.

Відповідно до частини 1 статті 1296 ЦК України спадкоємець, який прийняв спадщину, може одержати свідоцтво про право на спадщину.

Одержання спадкоємцем, який прийняв спадщину, свідоцтва про право на спадщину щодо майна та/або майнових прав, які не обтяжені, та/або щодо якого не здійснюється державна реєстрація, є його правом, а не обов`язком і не одержання цього свідоцтва про право на спадщину не позбавляє спадкоємця права на спадщину на таке майно.

Позивач за законом має право на спадкування у першу чергу, є членом сім`ї спадкодавця - першого ступеня споріднення, про що свідчить: копія паспорта спадкодавця ОСОБА_3 серії НОМЕР_2 , з відповідною відміткою; копія свідоцтва про народження серії НОМЕР_3 ; копія повного Витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про народження за № 00013724403 від 09.04.2014 року.

Також, Позивач за заповітом, який зареєстрований у Спадковому реєстрі за №54296667, є єдиним спадкоємцем і інших спадкоємців за заповітом немає та спадкоємців, які мають право на обов`язкову частку також немає.

На момент смерті ОСОБА_3 йому належало на праві власності об`єкти рухомого майна у вигляді речей, у тому числі документи, фото, грошові кошти, особисті та інші речі домашнього вжитку, за адресою: його постійного проживання та реєстрації в квартирі АДРЕСА_2 .

Також, Позивач за заповітом, який зареєстрований у Спадковому реєстрі за №54296667, є єдиним спадкоємцем і інших спадкоємців за заповітом немає та спадкоємців, які мають право на обов`язкову частку також немає.

04 липня 2013 року, Позивач як єдиний спадкоємець ОСОБА_3 , отримав Свідоцтво про право на спадщину за заповітом посвідченого приватним нотаріусом Харківського міського нотаріального округу Рудаєвою Вікторією Олександрівною, яке зареєстровано в реєстрі за № 1730, спадкова справа №6/2012.

Позивач постійнопроживав разоміз спадкодавцемна часвідкриття спадщинита вважаєтьсятаким,що прийнявспадщину відповідностатті 1268ЦК Україниу виглядіспадкового майна,що залишилосяна деньсмерті ОСОБА_3 ,частина якогоне булазазначена ускладі спадковогомайна уСвідоцтві проправо наспадщину зазаповітом посвідченогоприватним нотаріусомХМНО РудаєвоюВ.О.,а саме:

- грошові кошти (грошові заощадження) у сумі 19 509 767,60 грн (дев`ятнадцять мільйонів п`ятсот дев`ять тисяч сімсот шістдесят сім гривень 60 копійок) в еквіваленті у вигляді частини іноземної валюти доларів США, які на момент смерті ОСОБА_3 знаходились на збереженні у ОСОБА_2 , про що свідчить її нотаріально засвідчена заява від 23.01.2023 року зареєстрована за № 121; Податкова декларація про майновий стан і доходи за звітний (податковий) період 2012 рік з доповненнями до податкової декларації відповідно до п. 46.4 ст. 46 ПК України за датою фактичного прийняття 24.06.2021 року; повторна податкова декларація про майновий стан і доходи за звітний (податковий) період 2012 рік з доповненнями до податкової декларації від 02.09.2022 року за №l52638; Постанова Другого апеляційного адміністративного суду від 06.10.2022 року по справі № 520/14122/21 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління ДПС у Харківській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити певні дії;

- майнове право на пай Гаражно-будівельного кооперативу "Ювілейний-2" (код 24330216) у вигляді гаражного боксу N° 1103 літ. "АА-І", про що свідчить довідка № 86 від 01.04.2021 року ГК "Ювілейний-2";

- рухоме майно у вигляді побутової техніки, документи, фото, особисті та інші ро домашнього вжитку ОСОБА_3 , що на час відкриття спадщини знаходилися, адресою: АДРЕСА_1 .

24 січня 2023 року позивач звернувся до приватного нотаріуса Харківського місько нотаріального округу Рудаєвої Вікторії Олександрівни за місцем знаходження спадкової справи з відповідною заявою про видачу йому свідоцтва про право на спадщину за заповітом на недоотриману частку майна: грошові кошти (грошові заощадження), майнові права на пай в гаражному кооперативі.

Однак, Позивач отримав відмову. Нотаріус у своїй відмові вказала, що надані документи не є достатніми для підтвердження того, що він вважається таким, що прийняв спадщину на праві спадкоємця як власник, у тому числі документів, фото, грошових коштів, особистих та інших речей домашнього вжитку.

Оформити спадщину в нотаріуса позивач не може оскільки Постановою нотаріуса Харківського міського нотаріального округу Рудаєвої В.О. про відмову у вчиненні нотаріальних дій у видачі свідоцтва про право на спадщину за заповітом на недоотриману частку майна йому відмовлено.

Посилаючись на вищевикладені обставини та на те, що нотаріус відмовив у видачі свідоцтва про право на спадщину на недоотриману частку майна за заповітом об`єктів рухомого майна речей, у тому числі документів, фото, грошових коштів, особистих та інших речей домашнього вжитку, які належали на праві власності - спадкодавцю ОСОБА_3 , ОСОБА_1 просить суд встановити факти прийняття спадщини та визнати право власності на грошові кошти, майнове право на пай кооперативу у поряд спадкування за заповітом.

Відповідач ОСОБА_2 , на час відкриття спадщини також проживала разом із спадкодавцем, але була зареєстрована в іншому місці.

Відповідно ч. 3 ст. 1268 ЦК України, Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу, він не заявив про відмову від неї.

Відповідно ч. 5 ст. 1268 ЦК України, незалежно від часу прийняття спадщини вона належить спадкоємцеві з часу відкриття спадщини.

Відповідно ч. 1 ст. 1269 ЦК України, Спадкоємець, який бажає прийняти спадщину, але на час відкриття спадщини не проживав постійно із спадкодавцем, має подати нотаріусу або в сільських населених пунктах - уповноваженій на це посадовій особі відповідного органу місцевого самоврядування заяву про прийняття спадщини.

Відповідно до ч.1 ст.2ЦПК України завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

Згідно з ч. 1 ст.4ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.

Положеннями ч. 1ст.13ЦПК України визначено, що суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Згідно зі ст.12ЦПК України та відповідно до ч.ч. 1, 5 та 6 ст.81 ЦПК України України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Докази подаються сторонами та іншими учасникам справи. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях.

Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 43 ЦПК України учасники справи зобов`язані подавати усі наявні у них докази в порядку та строки, встановлені законом або судом, не приховувати докази.

В п. 27постанови № 2 Пленуму Верховного Суду України від 12.06.2009 «Про застосування норм цивільного процесуального законодавства при розгляді справ у суді першої інстанції»роз`яснено, що виходячи з принципу процесуального рівноправ`я сторін та враховуючи обов`язок кожної сторони довести ті обставини, на які вона посилається, необхідно в судовому засіданні дослідити кожний доказ, наданий сторонами на підтвердження своїх вимог або заперечень, який відповідає вимогам належності та допустимості доказів.

Згідно зі ст.76ЦПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються письмовими, речовими і електронними доказами; висновками експертів; показаннями свідків.

Статтями ст.77, 78, 79, 80ЦПК України встановлено правила визначення належності, допустимості, достовірності та достатності доказів.

Статтею 82ЦПК України передбачені підстави звільнення від доказування, зокрема, в ч.1 зазначеної статті визначено, що обставини, які визнаються учасниками справи, не підлягають доказуванню, якщо суд не має обґрунтованого сумніву щодо достовірності цих обставин або добровільності їх визнання. Обставини, які визнаються учасниками справи, зазначаються в заявах по суті справи, поясненнях учасників справи, їхніх представників. Також, ч.ч. 4, 5 ст.82ЦПК передбачено, що обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом. Обставини, встановлені стосовно певної особи рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, про те можуть бути у загальному порядку спростовані особою, яка не брала участь у справі, в якій такі обставини були встановлені.

Відповідно до ч.1ст. 206 ЦПК Українипозивач може відмовитись від позову, а відповідач - визнати позов на будь-якій стадії провадження у справі, зазначивши про це в заяві по суті справи або в окремій письмовій заяві. Згідно з ч.4ст. 206 ЦПК Україниу разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову. Якщо визнання відповідачем позову суперечить закону або порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, суд постановляє ухвалу про відмову у прийнятті визнання відповідачем позову і продовжує судовий розгляд.

Згідно з положеннями ч. 2 ст.1120ЦК України часом відкриття спадщини є день смерті особи або день, з якого вона оголошується померлою.

Разом з тим, ст.ст.1216, 1220-1221ЦК України визначено, що спадкуванням є перехід прав та обов`язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). Спадкування здійснюється за заповітом або за законом. Місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця.

Згідно зі ст.1222ЦК Україниспадкоємці за заповітом і за законом можуть бути фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народжені живими після відкриття спадщини.

Відповідно до ч. 1ст. 1258 ЦК Україниспадкоємці за законом одержують права на спадкування почергово.

Згідно зіст. 1268 ЦК Україниспадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її. Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленогостаттею 1270 цього Кодексу, він не заявив про відмову від неї.Статтею 1269 ЦК Українипередбачено подання заяви про прийняття спадщини.

Відповідно до ч.5ст. 1268 ЦК Українинезалежно від часу прийняття спадщини вона належить спадкоємцеві з часу відкриття спадщини

Однак, відповідно до ч. 1ст. 1297 ЦК України, спадкоємець, який прийняв спадщину, у складі якої є нерухоме майно, зобов`язаний звернутися до нотаріуса за видачою йому свідоцтва про право на спадщину на нерухоме майно.

Одним із видів речей згідно із ст. ст.179,184,192ЦК України є грошові кошти, щодо яких можуть виникати цивільні права та обов`язки.

Щодо вимоги про визнання за позивачем майнового права - на пай Гаражно-будівельного кооперативу "Ювілейний-2"

Згідно із положеннями статей 1216,1218 ЦК України спадкування є перехід прав та обов`язків (спадщини від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). До складу спадщини входять усі права та обов`язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

Відповідно до частини четвертої статті 21 Закону України «Про кооперацію» (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) право власності членів кооперативу - фізичних осіб на свою загальну частку успадковується.

Пунктом 8 постанови Пленуму Верховного Суду України від 28 червня 1991 року № 5 «Про практику розгляду судами цивільних справ, пов`язаних з діяльністю гаражно- будівельних кооперативів» роз`яснено, що у справах про право на пай і на гараж судам належить виходити з того, що член ГБК, який повністю вніс свій пай за гараж, наданий йому в користування, набуває право власності на це майно і вправі розпоряджатись ним на свій розсуд - продавати, заповідати, здавати в оренду, обміняти, вчиняти відносно нього інші угоди, що не заборонені законом (стаття 15 Закону України «Про власність»).

Пунктом 8 постанови Пленуму Верховного Суду України від 30 травня 2008 року № 5 «Про судову практику у справах про спадкування» роз`яснено, що у разі смерті члена житлово-будівельного, дачно-будівельного, гаражно-будівельного кооперативу, члена садівницького товариства, яким до дня смерті не були внесені повністю пайові внески, до складу спадщини входять частина внесеного паю та інші суми, які підлягають поверненню, а не квартира, дача, гараж, садовий будинок. Частка пайового внеску, що належала померлому, входить до складу спадщини на загальних підставах. Якщо спадкодавець повністю вніс пайовий внесок, то до складу спадщини включається відповідно квартира, дача, гараж, садовий будинок, інші будівлі та споруди.

Враховуючи вищевикладене, аналізуючи надані докази та даючи їм правову оцінку, враховуючи встановлені судом і наведені вище обставини, підтвердженими доказами, дослідженими судом, оцінивши їх належність, допустимість, достовірність, а також достатність і взаємний зв`язок у їх сукупності, встановивши правовідносини, які випливають із встановлених обставин, та правові норми, які підлягають застосуванню до цих правовідносин, суд приходить до висновку, що позовні вимоги ОСОБА_1 підлягають задоволенню в повному обсязі.

Керуючись статтями10,12, 13, 76, 141,200, 206, 258, 259, 263-265, 268, 273, 279, 354 ЦПК України, ст.ст. 15, 16, 321, 328, 1216, 1218, 1220, 1221, 1258, 1264, 1270, 1297ЦК України -

ухвалив:

Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог: Приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Рудаєва Вікторія Олександрівна, Гаражно-будівельний кооператив «Ювілейний-2» про встановлення факту прийняття спадщини, про визнання права власності на грошові кошти, майнове право на пай кооперативу у порядку спадкування за заповітом- задовольнити.

Встановити факт того, що ОСОБА_1 прийняв спадшину після ОСОБА_3 , 1937 року народження, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 , на підставі того, що постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини.

Визнати за ОСОБА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_4 , право власності в порядку спадкування за заповітом після смерті ОСОБА_3 , 1937 року народження, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 на грошові кошти (грошові заощадження) в загальній сумі 19509767,60 грн (дев`ятнадцять мільйонів п`ятсот дев`ять тисяч сімсот шістдесят сім гривень 60 копійок).

Визнати за ОСОБА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_4 , право власності в порядку спадкування за заповітом після смерті ОСОБА_3 , 1937 року народження, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 на майнове право - на пай Гаражно-будівельного кооперативу "Ювілейний-2" (код 24330216) у вигляді гаражного боксу № 1103 літ. «АА-1».

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Харківського апеляційного суду через Дзержинський районний суд м. Харкова протягом 30 днів з дня виготовлення повного рішення. Учасник справи, якому повне рішення не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Позивач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , РНОКПП: НОМЕР_4 , адреса реєстрації місця проживання: АДРЕСА_3 .

Відповідач: ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , РНОКПП НОМЕР_5 , адреса реєстрації місця проживання: АДРЕСА_4 .

Третя особа,яка незаявляє самостійнихвимог напредмет спору: Приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Рудаєва Вікторія Олександрівна, робоча адреса: АДРЕСА_5 .

Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Гаражно-будівельний кооператив «Ювілейний-2», код ЄДРПОУ: 24330216, місцезнаходження юридичної особи: 61202, м.Харків, вул.Білогорська, 92Б.

З текстом рішення можна ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням http://reyestr.court.gov.ua.

Суддя В.А. Смирнов

СудДзержинський районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення11.08.2023
Оприлюднено22.09.2023
Номер документу113618281
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за заповітом

Судовий реєстр по справі —638/899/23

Рішення від 11.08.2023

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Смирнов В. А.

Ухвала від 25.05.2023

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Смирнов В. А.

Ухвала від 28.02.2023

Цивільне

Дзержинський районний суд м.Харкова

Смирнов В. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні