Ухвала
від 24.09.2023 по справі 908/3150/21
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

номер провадження справи 26/72/21

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

25.09.2023 Справа № 908/3150/21(908/2885/23)

м.Запоріжжя Запорізької області

Господарський суд Запорізької області у складі судді Юлдашева Олексія Олексійовича, розглянувши матеріали

за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Запоріжжяелектропостачання» (69063, м. Запоріжжя, вул. Олександрівська, 35)

до відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Запорізький ДБК" (69019, м. Запоріжжя, вул. Олександра Пивоварова, 4)

про стягнення заборгованості 15 995,71 грн

в межах справи №908/3150/21 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Запорізький ДБК" (69019, м. Запоріжжя, вул. Олександра Пивоварова, 4)

кредитори - 1/ Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод газоочисного обладнання", код ЄДРПОУ 32027814 (69106, м. Запоріжжя, вул. Скворцова, 247)

2/ Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Запорізькій області

3/ Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області

4/ Комунальне підприємство "Управління капітального будівництва"

5/ Головне управління ДПС у Запорізькій області

6/ Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Новокузнецька-57"

7/ Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "СТАНДАРТ ІНВЕСТ"

8/ Публічне акціонерне товариство Акціонерний комерційний банк "Індустріалбанк"

9/ Товариство з обмеженою відповідальністю "Запорізька будівельна компанія "РАССВЕТ"

10/ ОСОБА_1

11/ Товариство з обмеженою відповідальністю "Чернігівський ДБК"

12/ Товариство з обмеженою відповідальністю "Запорізький домобудівний комбінат"

13/ Акціонерне товариство "РАССВЕТ"

14/ Товариство з обмеженою відповідальністю "Інвестиційна будівельна компанія "РАССВЕТ"

15/ Публічне акціонерне товариство "Запоріжжяобленерго"

16/ Товариство з обмеженою відповідальністю "Вільна енергетична компанія "ПАЛІВЕНЕРГО"

17/ Управління Служби безпеки України в Запорізькій області

18/ Державне підприємство "Спеціалізована державна експертна організація - Центральна служба Української державної будівельної експертизи", в особі філії ДП "Укрдержбудекспертиза" у Запорізькій області

боржник - Товариство з обмеженою відповідальністю "Запорізький ДБК", код ЄДРПОУ 30616508 (69019, м. Запоріжжя, вул. Олександра Пивоварова, 4)

Розпорядник майна боржника - Бурцева І.Ю.

УСТАНОВИВ:

Господарський суд Запорізької області у складі судді Юлдашева О.О. здійснює провадження у справі № 908/3150/21 про банкрутство відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Запорізький ДБК".

У справі триває процедура розпорядження майном, повноваження розпорядника майна виконує арбітражний керуючий Бурцева Ірина Юріївна.

15.09.2023 до Господарського суду Запорізької області надійшла позовна заява (№8835 від 14.09.2023) Товариства з обмеженою відповідальністю «Запоріжжяелектропостачання» до відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Запорізький ДБК" - боржника у справі про банкрутство № 908/3150/21.

Протоколом передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 15.09.2023 позовну заяву розподілено судді Юлдашеву О.О.

Згідно ч.1 ст.7 Кодексу України з процедур банкрутства (надалі - КУзПБ) спори, стороною в яких є боржник, розглядаються господарським судом за правилами, передбаченими Господарським процесуальним кодексом України, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею.

За положеннями ч.6 ст.12 Господарського процесуального кодексу України господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку, передбаченому цим Кодексом для позовного провадження, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Згідно зі ст. 7 Кодексу України з процедур банкрутства спори, стороною в яких є боржник, розглядаються господарським судом за правилами, передбаченими Господарським процесуальним кодексом України, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею.

Господарський суд, у провадженні якого перебуває справа про банкрутство (неплатоспроможність), в межах цієї справи вирішує всі майнові спори, стороною в яких є боржник; спори з позовними вимогами до боржника та щодо його майна; спори про визнання недійсними результатів аукціону; спори про визнання недійсними будь-яких правочинів, укладених боржником; спори про повернення (витребування) майна боржника або відшкодування його вартості відповідно; спори про стягнення заробітної плати; спори про поновлення на роботі посадових та службових осіб боржника; спори щодо інших вимог до боржника.

Заяви (позовні заяви) учасників провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) або інших осіб у спорах, стороною в яких є боржник, розглядаються в межах справи про банкрутство (неплатоспроможність) за правилами спрощеного позовного провадження.

Позивач має право в позовній заяві заявити мотивоване клопотання про розгляд справи за правилами загального позовного провадження. Якщо суд за результатами розгляду клопотання позивача дійде висновку про розгляд справи в порядку загального позовного провадження, він зазначає про це в ухвалі про відкриття провадження у справі.

В матеріалах позовної заяви відсутнє клопотання позивача про розгляд справи за правилами загального позовного провадження.

Відповідно до ч. 5 ст. 252 ГПК України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої із сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Враховуючи вищенаведене, суд вважає за доцільне здійснювати розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження в судовому засіданні з повідомленням сторін.

Керуючись ст.ст. 2, 7 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст. 3, 12, 53, 120, 176, 234, 247, 250-252 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Запоріжжяелектропостачання» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Запорізький ДБК» про стягнення 15 995,71 грн, для розгляду в межах справи № 908/3150/21 про банкрутство відповідача, відкрити провадження з розгляду позовної заяви.

2. Розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження.

3. Судове засідання для розгляду справи по суті призначити на 24.10.2023 о/об 10-30 год, яке відбудеться в приміщенні Господарського суду Запорізької області за адресою: 69000, м. Запоріжжя, вул. Гетьманська, буд. 4.

Повідомити учасників справи про дату, час та місце проведення судового засідання шляхом надсилання копії даної ухвали в порядку, передбаченому ст. 242 ГПК України.

При направленні в судове засідання уповноважених представників учасників справи, останнім мати при собі відповідно до ст. 60 ГПК України документи, що підтверджують їх повноваження (правовстановлюючі документи, довіреність, ордер тощо); прокурору - посвідчення; документи, що посвідчують особу.

4. Визначити відповідачу строк для подання до суду: заяви із запереченнями щодо розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження протягом 5-ти днів з дня вручення даної ухвали; для подання відзиву на позов, у порядку ст. 165 ГПК України, із доказами, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача (якщо такі докази не надані позивачем) та документами, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи - протягом 15 днів з дня вручення даної ухвали; для подання заперечень на відповідь на відзив (в порядку ст. 167 ГПК України (якщо такі будуть подані)) та документами, що підтверджують надіслання (надання) заперечення і доданих до нього доказів іншим учасникам справи - протягом 5 днів з дня отримання відповіді на відзив.

Одночасно з надісланням (надання) відзиву до суду - направити його копію та додані до нього документи іншим учасникам справи, докази направлення/вручення надати суду (додати до відзиву).

В разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи (ч. 9 ст. 165, ч. 2 ст.178 ГПК України).

5. Визначити позивачу строк для подання до суду відповіді на відзив (у порядку ст. 166 ГПК України (якщо такий буде подано)) із документами, що підтверджують надіслання (надання) відповіді на відзив і доданих до неї доказів іншим учасникам справи - протягом 5 днів з дня отримання відзиву; зобов`язати позивача надати суду (для огляду) оригінали документів, долучених до позовної заяви.

Документи надаються завчасно до засідання (із супровідним листом) через службу діловодства суду. При поданні копій документів необхідно додержуватись вимог ч.ч. 2, 4, 5 ст. 91 ГПК України, пункту 5.27 Уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації (ДСТУ4163-2003), затвердженої наказом Держспоживстандарту України від 07.04.2003 № 55, згідно з яким відмітка про засвідчення копії документа складається зі слів: "Згідно з оригіналом", назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.

Електронна адреса Господарського суду Запорізької області: inbох@zp.arbitr.gov.ua.

Відповідно до ч. 8 ст. 42 ГПК України, документи, в тому числі заяви з процесуальних питань, які подаються учасниками справи до суду або надсилаються іншим учасникам справи в електронній формі, скріплюються електронним цифровим підписом (ЕЦП) учасника справи (його представника). Документи не скріплені ЕЦП судом не реєструються, відповідні заяви та клопотання залишаються без розгляду.

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492.

"Гаряча" телефонна лінія суду функціонує за номером (061) 764-89-30, прес-секретар господарського суду Запорізької області - Клімова Наталія Миколаївна.

Отримати інформацію по справі можливо на офіційному веб-порталі Судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://court.gov.ua/sud5009/. Ознайомитись з процесуальними документами у справі - в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/.

Згідно з ч.2 ст. 235 ГПК України ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

У зв`язку із введенням із 05 год. 30 хв. 24.02.22 воєнного стану в Україні Указом Президента України від 24.02.22 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» через військову агресію Російської Федерації проти України … ухвалу складено та підписано 25.09.2023.

Суддя О.О. Юлдашев

Дата ухвалення рішення24.09.2023
Оприлюднено27.09.2023

Судовий реєстр по справі —908/3150/21

Ухвала від 25.02.2024

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Коваль Любов Анатоліївна

Судовий наказ від 24.12.2023

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Юлдашев О.О.

Судовий наказ від 24.12.2023

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Юлдашев О.О.

Ухвала від 20.12.2023

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Коваль Любов Анатоліївна

Ухвала від 20.12.2023

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Коваль Любов Анатоліївна

Ухвала від 20.12.2023

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Коваль Любов Анатоліївна

Ухвала від 20.12.2023

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Коваль Любов Анатоліївна

Рішення від 23.10.2023

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Юлдашев О.О.

Рішення від 18.10.2023

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Юлдашев О.О.

Ухвала від 28.11.2023

Господарське

Центральний апеляційний господарський суд

Коваль Любов Анатоліївна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні