ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
м. Київ
25.09.2023Справа № 910/14694/23
Суддя Мандриченко О.В., розглянувши
позовну заяву Дніпровської окружної прокуратури міста Києва в інтересах Державної служби України з безпеки на транспорті
до Виробничо-будівельного малого приватного підприємства "Респект"
про стягнення 2 192,09 грн, -
ВСТАНОВИВ:
Дніпровська окружна прокуратура міста Києва звернулася до Господарського суду міста Києва з позовом в інтересах Державної служби України з безпеки на транспорті, в якому просить суд стягнути з Виробничо-будівельного малого приватного підприємства "Респект" 2 192,09 грн плати за проїзд автомобільними дорогами транспортним засобом, вагові параметри яких перевищують нормативні.
Позовні вимоги обґрунтовані несплатою відповідачем коштів у розмірі 68 євро (2 192,09 грн) згідно акту № 031738 від 26.07.2020 про перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрів.
Відповідно до вимог частини першої статті 174 Господарського процесуального кодексу України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Згідно пункту 2 частини третьої статті 162 Господарського процесуального кодексу України позовна заява повинна містити повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб); поштовий індекс; ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості відомі позивачу), вказівку на статус фізичної особи - підприємця (для фізичних осіб - підприємців); відомі номери засобів зв`язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти.
Так, у позовній заяві позивачем зазначено ідентифікаційний код відповідача в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України 39816845.
Проте, суд зазначає, що вказаний ідентифікаційний код юридичної особи не належить Виробничо-будівельному малому приватному підприємству "Респект", що суперечить приписам пункту 2 частини третьої статті 162 Господарського процесуального кодексу України та не дає змогу для суду встановити повну інформацію про відповідача у Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань).
Таким чином, позивачу необхідно надати до суду інформацію щодо належного ідентифікаційного коду Виробничо-будівельного малого приватного підприємства "Респект" в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України
Згідно із частиною другою статті 174 Господарського процесуального кодексу України, в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи викладене та керуючись статтями 162, 164, 234 Господарського процесуального кодексу, України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Позовну заяву Дніпровської окружної прокуратури міста Києва в інтересах Державної служби України з безпеки на транспорті залишити без руху.
2. Встановити позивачу спосіб усунення недоліків позовної заяви шляхом надання до суду:
- інформації, передбаченої пунктом 2 частини третьої статті 162 Господарського процесуального кодексу України, з врахуванням висновків суду у даній ухвалі (щодо зазначення вірного ідентифікаційного коду відповідача в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України);
- доказів надсилання на адресу відповідача копії документу, складеного на виконання даної ухвали суду.
3. Встановити позивачу строк для усунення недоліків - протягом п`яти днів з дня вручення даної ухвали.
4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Олександр Мандриченко
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 25.09.2023 |
Оприлюднено | 27.09.2023 |
Номер документу | 113689021 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, щодо недоговірних зобов’язань про відшкодування шкоди |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Мандриченко О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні