Справа № 350/1156/23
Номер провадження 2/350/382/2023
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
25 вересня 2023 року селище Рожнятів
Рожнятівський районний суд Івано-Франківської області
в складі головуючого судді Пулика М.В.,
секретаря судового засідання Юречко Т.Б.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні питання про виправлення описки в ухвалі Рожнятівського районного суду Івано-Франківської області від 21 вересня 2023 року про залученнятретьої особиу цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Спаської сільської ради Калуського району Івано-Франківської області про визнання нечинним та скасування рішення Спаської сільської ради, -
у с т а н о в и в:
Ухвалою Рожнятівського районного суду Івано-Франківської області від 21.09.2023 суд залучив до участі в розгляді справи за позовом ОСОБА_1 до Спаської сільської ради Калуського району Івано-Франківської області про визнання нечинним та скасування рішення Спаської сільської радив якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , жителів АДРЕСА_1 .
При виготовленні тексту ухвали у її резолютивній частині допущено описку, а саме помилково вказане прізвище третьої особи - ОСОБА_4 , замість ОСОБА_5 .
Частиною 2 статті 269 ЦПК України, окрім іншого, передбачено, що суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
Оскільки виправлення описки у вищезазначеному рішенні суду не змінить суті ухваленого рішення та таке виправлення іншим чином не вплине на права та обов`язки сторін у справі, аніж уже прийняте рішення, то суд прийшов до висновку про недоцільність повідомлення учасників справи про розгляд даного питання.
За таких обставин суд вважає за можливе справу розглянути у відсутності сторін у порядку визначеному ст. 247 ч. 2 ЦПК України.
Описка - це зроблена судом механічна (мимовільна, випадкова) граматична помилка в рішенні, яка допущена під час його письмово-вербального викладу (помилка у правописі, у розділових знаках тощо).
Також, під описками слід розуміти, неправильне написання слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належать написання прізвищ та імен, адрес, зазначення дат та строків.
Отже, дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку про необхідність виправлення вищезазначеної описки в ухвалі Рожнятівського районного суду Івано-Франківської області від 21 вересня 2023 року про залученнятретьої особиу цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Спаської сільської ради Калуського району Івано-Франківської області про визнання нечинним та скасування рішення Спаської сільської ради.
Керуючись ст.ст.247, 269 ЦПК України, суд -
п о с т а н о в и в:
Виправити описку в ухвалі Рожнятівського районного суду Івано-Франківської області від 21 вересня 2023 року про залученнятретьої особиу цивільній справі за ОСОБА_1 до Спаської сільської ради Калуського району Івано-Франківської області про визнання нечинним та скасування рішення Спаської сільської ради, правильно зазначивши у її резолютивній частині прізвище третьої особи - ОСОБА_5 .
Копію ухвали про виправлення описки направити сторонам у цій справі.
На ухвалу може бути подано апеляційну скаргу протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення до Івано-Франківського апеляційного суду.
Суддя:
Суд | Рожнятівський районний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 25.09.2023 |
Оприлюднено | 27.09.2023 |
Номер документу | 113708399 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: визнання незаконним акта, що порушує право власності на земельну ділянку |
Цивільне
Рожнятівський районний суд Івано-Франківської області
Пулик М. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні