Ухвала
від 25.09.2023 по справі 911/2631/23
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

"25" вересня 2023 р. Справа № 911/2631/23

Суддя Бацуца В. М. розглянувши клопотання позивача про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції

за позовом Товариства з додатковою відповідальністю Коростенський щебзавод (11502, вул. Каштанова, буд. 3, м. Коростень, Житомирська область)

до Товариства з обмеженою відповідальністю УРАРТУ АМО (08110, вул. Шкільна, буд. 7, кв. 8, с. Михайлівка-Рубежівка, Києво-Святошинський район, Київська область)

про стягнення 525 743, 77 грн

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

У провадженні Господарського суду Київської області знаходиться справа № 911/2631/23 за позовом ТОВ Коростенський щебзавод до ТОВ УРАРТУ АМО про стягнення 525 743, 77 грн , що розглядається за правилами загального позовного провадження і у пыдготовчому засіданні якої було призначено на 27.09.2023 р.

21.09.2023 р. через систему Електронний суд до суду від позивача надійшло клопотання б/н від 21.09.2023 р. про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, у якому він просить суд забезпечити проведення судового засідання у справі № 911/2631/23, що призначене на 27.09.2023 р. о 11 год. 00 хв., в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення "EasyCon".

Згідно з ст. 197 Господарського процесуального кодексу України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

2. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

3. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

4. На період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню особливо небезпечних інфекційних хвороб, учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України.

5. Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

6. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні суду, визначеному судом.

7. Свідок, перекладач, спеціаліст, експерт можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції виключно у приміщенні суду.

8. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.

9. Копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

10. Суд, який забезпечує проведення відеоконференції, перевіряє явку і встановлює особи тих, хто з`явився, а також перевіряє повноваження представників.

11. Використовувані судом і учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку. Учасникам судового процесу має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, здійснювати інші процесуальні права та обов`язки.

12. Відеоконференція, у якій беруть участь учасники справи, фіксується судом, який розглядає справу, за допомогою технічних засобів відео- та звукозапису. Відео- та звукозапис відеоконференції зберігається в матеріалах справи.

З урахуванням вищезазначеного, за наслідками розгляду вищевказаного клопотання позивача про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, суд дійшов висновку про обґрунтованість такого клопотання і про необхідність його задоволення і відповідно про участь представника ТОВ Коростенський щебзавод - адвоката Діковицької Ольги Миколаївни у підготовчому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою он-лайн сервісу "Easycon".

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. ст. 197, 233-235 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1.Клопотання б/н від 21.09.2023 р. Товариства з додатковою відповідальністю Коростенський щебзавод про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції задовольнити.

2.Підготовче засідання у даній справі, призначене на 27.09.2023 року о 11 год. 00 хв., провести в режимі відеоконференції за допомогою он-лайн сервісу "Easycon".

3.У підготовчому судовому засіданні в режимі відеоконференції за допомогою он-лайн сервісу "Easycon" братиме участь повноважний представник Товариства з додатковою відповідальністю Коростенський щебзавод - адвокат Діковицька Ольга Миколаївна.

4.Роз`яснити особі, щодо якої вирішено питання про її участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

5.Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і оскарженню не підлягає.

Суддя В.М.Бацуца

Дата ухвалення рішення25.09.2023
Оприлюднено28.09.2023
Номер документу113726528
СудочинствоГосподарське
Сутьстягнення 525 743, 77 грн

Судовий реєстр по справі —911/2631/23

Ухвала від 11.10.2023

Господарське

Господарський суд Київської області

Бацуца В.М.

Ухвала від 27.09.2023

Господарське

Господарський суд Київської області

Бацуца В.М.

Ухвала від 25.09.2023

Господарське

Господарський суд Київської області

Бацуца В.М.

Ухвала від 06.09.2023

Господарське

Господарський суд Київської області

Бацуца В.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні