Справа № 185/11088/23
Провадження № 2/185/3613/23
У Х В А Л А
27 вересня 2023 року м.Павлоград
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі:
головуючого судді Перекопського М.М.,
з участюсекретаря судовогозасідання Тітової Я.В. ,
розглянувши увідкритому підготовчомузасіданні уприміщенні судуцивільну справуза позовом ОСОБА_1 до Вербківської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області , третя особа: Перша ПавлоградськаДержавна нотаріальнаконтора Дніпропетровськоїобласті про визнання права власності в порядку спадкування, -
встановив:
У провадженні суду перебуває зазначена вище цивільна справа.
У підготовче засідання сторони не з`явилися. Позивач подав клопотання, в якому просив суд витребувати з Першої Павлоградської держнотконтори копію спадкової справи, заведену після смерті ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Вивчивши матеріали справи, суд прийшов до наступних висновків.
Згідно з п.6 ч.1 ст.189 ЦПК України завданнями підготовчого провадження є вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.
Згідно з ч.1 ст.84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
Звертаючи увагу на предмет позову, яким є визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування, те, що позивачем доведено неможливість отримання ним та подання самостійно до суду вказаних доказів, а також беручи до уваги важливість вказаних документів для повного та всебічного встановлення обставин справи, суд вважає за необхідне задовольнити вимогу позивача про витребування у Першої павлоградської держнотконтори копії спадкової справи, заведену після смерті ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .
постановив:
Задовольнити клопотання ОСОБА_1 про витребування письмових доказів по справі.
Зобов`язати Першу павлоградську державну нотаріальну контору Дніпропетровської області надати суду не пізніше п`яти днів з дня отримання ухвали належним чином завірену копію спадкової справи, заведену після смерті ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Роз`яснити, що у відповідності до статті 84 ЦПК України у разі неподання учасником справи з неповажних причин або без повідомлення причин доказів, витребуваних судом, суд залежно від того, яка особа ухиляється від їх подання, а також яке значення мають ці докази, може визнати обставину, для з`ясування якої витребовувався доказ, або відмовити у його визнанні, або може здійснити розгляд справи за наявними в ній доказами, або, у разі неподання таких доказів позивачем, - також залишити позовну заяву без розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню окремо від рішення суду не підлягає.
Суддя М. М. Перекопський
Суд | Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 27.09.2023 |
Оприлюднено | 28.09.2023 |
Номер документу | 113743247 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них |
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Перекопський М. М.
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Перекопський М. М.
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Перекопський М. М.
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Перекопський М. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні