КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Унікальний №757/13185/17 Головуючий в 1 інстанції - Новак Р.В.
провадження №22-ц/824/15700/2023 Доповідач - Приходько К.П.
УХВАЛА
29 вересня 2023 року м. Київ
Київський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
судді-доповідача Приходька К.П.,
суддів Журби С.О., Писаної Т.О.
вирішуючи питання про призначення до розгляду апеляційної скарги ОСОБА_1 на рішення Печерського районного суду м. Києва від 12 травня 2021 року
у справі за позовом Київської місцевої прокуратури №6 в інтересах Київської міської ради до Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у місті Києві, Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Трест Промтехмонтаж-2», ОСОБА_2 , ОСОБА_1 про скасування свідоцтв, визнання недійсними договорів купівлі-продажу та витребування майна, -
установив:
Рішенням Печерського районного суду м. Києва від 12 травня 2021 року вказаний вище позов задоволено.
Визнано нечинним та скасовано свідоцтво про право власності від 03 грудня 2015 року, видане Реєстраційною службою Головного управління юстиції у м. Києві, на групу приміщень №29, площею 170,4 кв.м. по АДРЕСА_1 (індексний номер: 49025433).
Визнано нечинним та скасовано свідоцтво про право власності від 03 грудня 2015 року, видане Реєстраційною службою Головного управління юстиції у м. Києві на групу приміщень №30, площею 168,6 кв.м. по АДРЕСА_1 (індексний номер: 49028788).
Визнано недійсним договір купівлі-продажу, укладений між ТОВ «Компанія Трест Промтехмонтаж-2» в особі генерального директора Лаптія Ю.В. та ОСОБА_2 , нежитлових приміщень групи №29, площею 170,4 кв.м., що розташовані за адресою: АДРЕСА_1 , зареєстрований в реєстрі за номером 2765, посвідчений 09 листопада 2016 року ПН КМНО Жердєвою Н.О.
Визнано недійсним договір купівлі-продажу, укладений між ТОВ «Компанія Трест Промтехмонтаж-2» в особі генерального директора Лаптія Ю.В. та ОСОБА_2 , нежитлових приміщень групи №30, площею 168,6 кв.м., що розташовані за адресою: АДРЕСА_1 , зареєстрований в реєстрі за номером 2768, посвідчений 09 листопада 2016 року ПН КМНО Жердєвою Н.О.
Витребувано від ОСОБА_1 нежитлові приміщення: групи приміщень №29, площею 170,4 кв.м. по АДРЕСА_1 та групи приміщень №30, площею 168,6 кв.м. по АДРЕСА_1 на користь територіальної громади м. Києва в особі Київської міської ради.
Вирішено питання про судові витрати.
Постановою Київського апеляційного суду від 20 січня 2022 року, рішення Печерського районного суду міста Києва від 12 травня 2021 року скасовано в частині задоволення позовних вимог Київської місцевої прокуратури №6 в інтересах Київської міської ради про визнання недійсними договорів купівлі-продажу від 09 листопада 2016 року, укладених між ТОВ «Компанія Трест Промтехмонтаж-2» та ОСОБА_2 , нежитлових приміщень груп №29, №30, по АДРЕСА_1 та прийнято у цій частині постанову, якою відмовлено у задоволенні позовних вимог Київської місцевої прокуратури №6 в інтересах Київської міської ради до Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у місті Києві, ТОВ «Компанія Трест Промтехмонтаж-2», ОСОБА_2 , ОСОБА_1 про визнання недійсними договорів купівлі-продажу від 09 листопада 2016 року, укладених між ТОВ «Компанія Трест Промтехмонтаж-2» та ОСОБА_2 , щодо нежитлових приміщень груп АДРЕСА_2 .
В іншій частині рішення Печерського районного суду міста Києва від 12 травня 2021 року залишено без змін.
Постановою Верховного Суду від 13 вересня 2023 року, рішення Печерського районного суду міста Києва від 12 травня 2021 року та постанову Київського апеляційного суду від 20 січня 2022 року у частині позовних вимог про визнання нечинними та скасування свідоцтв про право власності скасовано та ухвалено у цій частині нове рішення, яким у задоволенні позовних вимог про визнання нечинними та скасування свідоцтв про право власності відмовлено.
Постанову Київського апеляційного суду від 20 січня 2022 року у частині позовних вимог про витребування майна скасовано та передано справу у цій частині на новий розгляд до суду апеляційної інстанції.
Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями Київського апеляційного суду від 28 вересня 2023 року, визначено склад колегії суддів: Приходько К.П. (суддя-доповідач), Журба С.О., Писана Т.О.
Заслухавши доповідь судді-доповідача, визнавши підготовку справи до розгляду завершеною, колегія суддів вважає за можливе призначити справу до розгляду, визначивши дату, час та місце судового засідання.
Керуючись ст.ст. 365, 366 ЦПК України, суд
ухвалив:
Призначити справу до розгляду у судовому засіданні суду апеляційної інстанції на 14 листопада 2023 року о 13 год. 15 хв. в приміщенні Київського апеляційного суду (м. Київ, вул. Солом`янська, 2-А).
В судове засідання викликати осіб, які приймають участь у розгляді справи.
Ухвала набирає законної сили з дня її прийняття та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Судді К.П. Приходько
С.О. Журба
Т.О. Писана
Суд | Київський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 29.09.2023 |
Оприлюднено | 02.10.2023 |
Номер документу | 113827254 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: |
Цивільне
Київський апеляційний суд
Приходько Костянтин Петрович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні