Справа № 201/10708/23
Провадження № 1-кс/201/3910/2023
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 вересня 2023 року Жовтневий районний суд
м. Дніпропетровська
у складі: слідчого судді ОСОБА_1
з секретарем: ОСОБА_2
за участю: прокурора ОСОБА_3
захисника адвоката ОСОБА_4
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська в м. Дніпрі клопотання слідчого слідчого відділу 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, ОСОБА_5 , погодженого із прокурором Сватівської окружної прокуратури Луганської області, ОСОБА_3 , про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, стосовно ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який народився в м. Луганськ Луганської області, громадянина України, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111-2, ч. 4 ст. 111-1 КК України, внесених під час досудового розслідування у кримінальному провадженні №22023130000000332 від 26 квітня 2023 року, -
ВСТАНОВИВ:
Слідчий, за погодженням із прокурором звернувся до суду з клопотанням, про обрання запобіжного заходу, у вигляді тримання під вартою, стосовно ОСОБА_6 , підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111-2, ч. 4 ст. 111-1 КК України.
В обґрунтування клопотання слідчий вказав на те, що з травня 2022 року (більш точний час встановити не виявилось можливим), ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , будучи громадянином України, до 01 березня 2022 року займав посаду виконавчого директора по сільському господарству Приватного акціонерного товариства «Сільськогосподарська виробнича фірма «Агротон», усвідомлюючи здійснення відкритої російської агресії, яка розпочалась приблизно о 04:00 годині ранку 24 лютого 2022 року повномасштабним російським військовим вторгненням на територію України, метою якого є повалення конституційного ладу, територіальної цілісності та захоплення території України, усвідомлюючи російську агресію проти України, з метою переслідування своїх особистих інтересів, перебуваючи на території смт Білокуракине Луганської області, маючи умисел на допомогу державі-агресору та окупаційній адміністрації шляхом реалізації та підтримки рішень держави-агресора та окупаційної адміністрації, реалізуючи рішення «голови уряду ЛНР» ОСОБА_7 , «Постанову уряду «ЛНР» №462/22 від 21.05.2022 року та № 544/22 від 01.07.2022 року, організував діяльність підприємства «Общества с ограниченной ответственностью «Луганская агропромышленная компания» на базі Приватного акціонерного товариства «Сільськогосподарська виробнича фірма «Агротон».
Продовжуючи реалізацію свого злочинного умислу, спрямованого на реалізацію та підтримки рішень держави-агресора та окупаційної адміністрації, налагодивши стійкі робочі та ідеологічні зв`язки з представниками місцевої окупаційної адміністрації та збройними формуваннями держави-агресора, з травня 2022 року (більш точної дати в ході досудового розслідування встановити не виявилось можливим), ОСОБА_6 в порушення вимог Конституції та Законів України добровільно, умисно, зайняв посаду «исполнительного директора Общества с ограниченной ответственностью «Луганская агропромышленная компания» (мовою оригіналу).
Разом з тим, з метою забезпечення окупаційного режиму на території Луганської області та реалізацію рішень представників окупаційної влади держави-агресора, громадянин Російської Федерації, ОСОБА_8 (стосовно якого здійснюється досудове розслідування в іншому кримінальному провадженні), спільно з «головою уряду ЛНР» ОСОБА_7 , «заступником голови правління ЛНР» ОСОБА_9 , «головою державного комітету по земельним питанням ЛНР» ОСОБА_10 , «міністром сільського господарства ЛНР», ОСОБА_11 (стосовно яких здійснюється досудове розслідування в іншому кримінальному провадженні) та іншими невстановленими в ході досудового розслідування особами, затвердив рішення від 17.05.2022 року, відповідно до якого було створено «Общество с ограниченной ответственностью «Луганская агропромышленная компания» (мовою оригіналу).
В подальшому, реалізуючи спільний злочинний умисел на забезпечення режиму окупації на тимчасово окупованій території України, громадянин України ОСОБА_7 видав юридично нікчемний правовий акт «Постанову уряду «ЛНР» № 462/22 від 21.05.2022 року, відповідно до якої було введено тимчасове зовнішнє управління над, зокрема, майновим комплексом ТОВ СП «НІБУЛОН» (код ЄДРПОУ 14291113) та компанії «АГРОТОН ПАБЛІК ЛІМІТЕД» (на теперішній час Приватне акціонерне товариство «Сільськогосподарська виробнича фірма «Агротон») (код ЄДРПОУ 30280120). Крім цього, відповідно до вищевказаної «постанови», затвердженої головою уряду так званої «ЛНР» ОСОБА_12 , тимчасовим адміністратором над майном зазначених українських підприємств було визначено новостворене муніципальне унітарне підприємство «Старобільський елеватор» (ОДРН ЄДРЮО 62701500), а також уповноважено на забезпечення ведення сільськогосподарської діяльності ТОВ «Старобільський елеватор» (код ЄДРПОУ 00952798), ТОВ СП «НІБУЛОН» (код ЄДРПОУ 14291113) та компанії «АГРОТОН ПАБЛІК ЛІМІТЕД» (на теперішній час Приватне акціонерне товариство «Сільськогосподарська виробнича фірма «Агротон») (код ЄДРПОУ 30280120) на користь представників окупаційної влади держави-агресора, а також у відповідності до так званого законодавства «ЛНР».
Таким чином, в результаті прийняття ОСОБА_7 вказаного злочинного рішення, представники українського агропромислового комплексу втратили можливість безперешкодно розпоряджатись та управляти належним їм майном.
Між так званим урядом «ЛНР», в особі ОСОБА_7 та ТОВ «Луганська агропромислова компанія», в особі так званого генерального директора ОСОБА_8 було укладено договір про соціальне партнерство від 01.07.2022 року.
Відповідно до вказаного договору на так званий уряд «ЛНР» було покладено обов`язок організацію передачі майна ТОВ «Старобільський елеватор» (код ЄДРПОУ 00952798), ТОВ СП «НІБУЛОН» та компанії «АГРОТОН ПАБЛІК ЛІМІТЕД» (на теперішній час Приватне Акціонерне Товариство «Сільськогосподарська виробнича фірма «Агротон»), в тому числі філіалів зазначених підприємств, в управління та розпорядження «Общества с ограниченной ответственностью «Луганская агропромышленная компания» (мовою оригіналу), в той час «Общество с ограниченной ответственностью «Луганская агропромышленная компания» (мовою оригіналу), в особі ОСОБА_8 , зобов`язувалось забезпечити ведення сільського господарства у відповідності до норм так званого законодавства «ЛНР», а також організувати придбання запчастин до транспортних засобів, мінеральних добрив, паливо-мастильних матеріалів, а також посівного матеріалу для проведення, в подальшому, сільськогосподарських робіт на земельних ділянках, які до початку повномасштабного вторгнення держави-агресора, перебували у власності українських агропромислових підприємств.
Надалі, з метою забезпечення виконання зобов`язань, передбачених договором про соціальне партнерство від 01.07.2022 року, ОСОБА_7 , видав постанову уряду так званої «ЛНР» № 544/22 від 01.07.2022 року, відповідно до якої передбачалось врегулювання питань щодо оренди земельних ділянок, які знаходяться на територіях, які після 19.02.2022 року перебувають під окупацією військових збройних сил Російської Федерації, а також незаконних збройних формувань.
Таким чином, вказаною постановою було затверджено передачу майнових комплексів та зернової продукції ТОВ «Старобільський елеватор» (код ЄДРПОУ 00952798), ТОВ СП «НІБУЛОН» та компанії «АГРОТОН ПАБЛІК ЛІМІТЕД» (на теперішній час Приватне Акціонерне Товариство «Сільськогосподарська виробнича фірма «Агротон») в управління новоствореному ТОВ «Луганська агропромислова компанія» (код ЄДРПОУ 61144718), директором якого є ОСОБА_8 . В результаті прийняття ОСОБА_7 вказаного злочинного рішення, ТОВ «Луганська агропромислова компанія», в особі керівника ОСОБА_8 , отримало змогу вільно розпоряджатись майном підприємств, а також вести сільськогосподарську діяльність, спрямовану на забезпечення окупаційного режиму.
З травня 2022 року (більш точний час встановити не виявилось можливим), ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , будучи громадянином України, до 01 березня 2022 року займав посаду виконавчого директора по сільському господарству Приватного акціонерного товариства «Сільськогосподарська виробнича фірма «Агротон», усвідомлюючи здійснення відкритої російської агресії, яка розпочалась приблизно о 04:00 годині ранку 24 лютого 2022 року повномасштабним російським військовим вторгненням на територію України, метою якого є повалення конституційного ладу, територіальної цілісності та захоплення території України, усвідомлюючи російську агресію проти України, з метою переслідування своїх особистих інтересів, перебуваючи на території смт Білокуракине Луганської області, маючи умисел на здійснення співпраці у взаємодії з державою-агресором, незаконними органами влади, створеними на тимчасово окупованій території, у тому числі окупаційною адміністрацією держави-агресора розпочав ведення господарської діяльності підприємства «Общества с ограниченной ответственностью «Луганская агропромышленная компания» на базі Приватного акціонерного товариства «Сільськогосподарська виробнича фірма «Агротон».
Продовжуючи реалізацію свого злочинного умислу, спрямованого на здійснення співпраці у взаємодії з державою-агресором, достовірно знаючи про незаконність дій співучасників збройних формувань так званої «ЛНР» та окупаційної адміністрації Російської Федерації на тимчасово окупованій території Луганської, налагодивши стійкі робочі та ідеологічні зв`язки з представниками місцевої окупаційної адміністрації та збройними формуваннями держави-агресора з травня 2022 року (більш точної дати в ході досудового розслідування встановити не виявилось можливим), ОСОБА_6 , в порушення вимог Конституції та Законів України добровільно, умисно, зайняв посаду «исполнительного директора Общества с ограниченной ответственностью «Луганская агропромышленная компания» (мовою оригіналу).
В подальшому, громадянин України ОСОБА_6 , перебуваючи на території смт Білокуракине Луганської області, будучи «исполнительным директором Общества с ограниченной ответственностью «Луганская агропромышленная компания» (мовою оригіналу)» діючи зі своїх особистих мотивів та бажання провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором, незаконними органами влади, створеними на тимчасово окупованій території, у тому числі окупаційною адміністрацією держави-агресор на виконання договору про соціальне партнерство від 01.07.2022 року, розпочав проведення заходів направлених на реалізацію «проекта комплексного развития агропромышленного комплекса на площади не менее 108 тысяч гектаров сельскохозяйственных угодий, на территории Луганской Народной Республики», на початку липня, разом з т.зв «главою ЛНР» розпочав «уборочну компанию» по збору зерна на тимчасово окупованій території Луганської області, у серпні надав так званому «Министерству сельского хозяйства Луганской Народной Республики» гарантії щодо сплати всіх пред`явлених рахунків після 30.08.2022 року своєчасно та в повному обсязі. Обществом с ограниченной ответственностью «Луганская агропромышленная компания» (мовою оригіналу) забезпечено вивезення автомобільним та залізничним транспортом через тимчасово окуповані території Луганської та Донецької областей викраденої зернової продукції до території Російської Федерації для реалізації, забезпечення ведення господарської діяльності з представниками окупаційної адміністрації.
Таким чином, ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , обґрунтовано підозрюється у вчиненні умисних дій, спрямованих на допомогу державі-агресору (пособництво), збройним формуванням та окупаційній адміністрації держави-агресора, вчинені громадянином України, з метою завдання шкоди Україні шляхом: реалізації, підтримки рішень та дій держави-агресора, збройних формувань та окупаційної адміністрації держави-агресора, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-2 КК України, та у провадженні господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором, незаконними органами влади, створеними на тимчасово окупованій території, у тому числі окупаційною адміністрацією держави-агресора, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 111-1 КК України.
У зв`язку зі збройною агресією Російської Федерації, воєнним станом в Україні, захопленням смт Білокуракине Сватівського району Луганської області та проведенням бойових дій, беручи до уваги те, що існують достатні підстави вважати, що ОСОБА_6 перебуває на тимчасово окупованій території України та обґрунтовану неможливість вручити повістку про виклик особи, з дотриманням вимог ст. ст. 111, 135, 278 КПК України, в газеті «Урядовий кур`єр» № НОМЕР_1 ( НОМЕР_2 ) від ІНФОРМАЦІЯ_3 , яка є засобом масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження, та на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора від 13.07.2023 року, опубліковано повістку про виклик особи ОСОБА_6 на 10:00 годину 17.07.2023 року, 18.07.2023 року, 19.07.2023 року за зазначеною в повістці адресою для проведення слідчих та процесуальних дій у кримінальному провадженні за № 22023130000000332 від 26.04.2023 року, отримання письмового повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111-2 та ч. 4 ст. 111-1 КК України, допиту в якості підозрюваного, а також проведення інших слідчих та процесуальних дій.
Проте, жодного разу у призначений час громадянин України, ОСОБА_6 , у призначене місце не з`явився, про неможливість та причини неприбуття не повідомив.
Враховуючи наведені вище обставини, 20 липня 2023 року ОСОБА_6 повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111-2, ч. 4 ст. 111-1 КК України у відповідності та у спосіб, передбачений чинним кримінальним процесуальним законодавством України (опубліковано повідомлення про підозру на веб-сайті Офісу Генерального прокурора та в газеті «Урядовий кур`єр» № 144 ( НОМЕР_3 ) від ІНФОРМАЦІЯ_4 , яка є засобом масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження).
В подальшому, постановою слідчого від 27 липня 2023 року, підозрюваного, ОСОБА_6 , було оголошено в розшук.
На підставі вищезазначеного, в клопотанні ставиться питання про обрання запобіжного заходу, стосовно ОСОБА_6 , у вигляді тримання під вартою, з урахуванням положень ч. 6 ст. 193 КПК України, у зв`язку з тим, що підозрюваний перебуває на тимчасово окупованій територій, вчинив, зокрема, особливо тяжкий злочин, за який передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п`ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої, у зв`язку з чим, останній може переховуватись від органів досудового слідства та суду, знищити, сховати або спотворити будь-яку із речей чи документів, які мають значення для встановлення обставин кримінального правопорушення, а також може вчинити інше кримінальне правопорушення чи продовжити кримінальне правопорушення, у якому підозрюється.
Прокурор ОСОБА_3 у судовому засіданні клопотання підтримала та просила обрати підозрюваному запобіжний захід, у вигляді тримання під вартою.
Захисник адвокат ОСОБА_4 залишив вирішення вказаного питання на розсуд суду.
Вислухавши думки прокурора та захисника, а також дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя, приходить до наступних правових висновків.
Згідно ч. 6 ст. 193 КПК України слідчий суддя, суд розглядає клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та може обрати такий запобіжний захід за відсутності підозрюваного, обвинуваченого лише у разі доведення прокурором наявності підстав, передбачених статтею 177 цього Кодексу, а також наявності достатніх підстав вважати, що підозрюваний, обвинувачений виїхав та/або перебуває на тимчасово окупованій території України, території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, та/або оголошений у міжнародний розшук. У такому разі після затримання особи і не пізніш як через сорок вісім годин з часу її доставки до місця кримінального провадження слідчий суддя, суд за участю підозрюваного, обвинуваченого розглядає питання про застосування обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою або його зміну на більш м`який запобіжний захід, про що постановляє ухвалу.
Так, Указом Президента України від 24.02.2022 року № 64/2022 (затверджений Законом України від 24.02.2022 № 2402-ІХ) у зв`язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини 1 статті 106 Конституції України, Закону України «Про правовий режим воєнного стану», в Україні введений воєнний стан. Указом Президента України від 26.07.2023 року № 451/2023 (затверджений Законом України від 27.07.2023 № 3275-IX, в Україні продовжено строк дії воєнного стану із 05.30 години 18 серпня 2023 року строком на 90 діб.
Відповідно до Наказу № 197 від 20 липня 2022 року визначено тимчасове місце дислокації слідчих підрозділів ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, а саме слідчого відділу 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь, Донецької області) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях та 3 управління (з дислокацією у м. Сєвєродонецьк, Луганської області) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях на території Соборного району в м. Дніпрі, на період дії воєнного стану, або до прийняття окремого рішення Головою Служби безпеки України.
З матеріалів клопотання встановлено, що 26 квітня 2023 року внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №22023130000000332, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111-2, ч. 4 ст. 111-1 КК України.
Слідчим, за погодженням із прокурором, 20 липня 2023 року ОСОБА_6 повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111-2, ч. 4 ст. 111-1 КК України у відповідності та у спосіб, передбачений чинним кримінальним процесуальним законодавством України (опубліковано повідомлення про підозру на веб-сайті Офісу Генерального прокурора та в газеті «Урядовий кур`єр» № 144 ( НОМЕР_3 ) від ІНФОРМАЦІЯ_4 , яка є засобом масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження).
В подальшому, постановою слідчого від 27 липня 2023 року, підозрюваного, ОСОБА_6 , було оголошено в розшук.
Перевіривши матеріали клопотання, слідчий суддя дійшов висновку про доведеність стороною обвинувачення обґрунтованості підозри, щодо вчинення ОСОБА_6 кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111-2, ч. 4 ст. 111-1 КК України, про що свідчать, зокрема, протоколи допиту учасників кримінального провадження, а також протоколи огляду, проведені в ході досудового розслідування.
Також, на думку слідчого судді, доведеними є ризики, передбачені п.п. 1, 5 ч. 1 ст. 177 КПК України, а саме: можливість переховуватись від органів досудового розслідування та суду, оскільки ОСОБА_6 , підозрюється, зокрема, у вчиненні особливо тяжкого злочину, за який передбачене максимальне покарання, у виді позбавлення волі до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п`ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої, жодного разу за викликом у встановленому КПК України порядку до слідчого не з`явився, про неможливість та причини неприбуття не повідомив, що може свідчити про бажання підозрюваного уникнути відповідальності за інкриміноване йому діяння, а також останній може вчинити інше кримінальне правопорушення чи продовжити кримінальне правопорушення, у якому підозрюється, враховуючи, що ОСОБА_6 в теперішній час перебуває на території України, яка перебуває під контролем окупаційної адміністрації, активно співпрацює з представниками держави агресора, та фактично своїми діями підтверджує намір продовжити скоєне ним кримінальне правопорушення, що надає йому можливість скоїти інше кримінальне правопорушення за відсутності контролю з боку влади України.
Поряд із цим, слідчий суддя вважає недоведеним під час розгляду клопотання наявність ризику, визначеного пунктом 2 ч. 1 ст. 177 КПК України, а саме: знищити, сховати або спотворити будь-яку із речей чи документів, які мають значення для встановлення обставин кримінального правопорушення, з підстав його необґрунтованості та відсутності будь-яких достатніх доказів на підтвердження його існування.
Згідно з п. 7 ч. 1 ст. 1-1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» - далі Закон, тимчасово окупована Російською Федерацією територія України (тимчасово окупована територія) - це частини території України, в межах яких збройні формування Російської Федерації та окупаційна адміністрація Російської Федерації встановили та здійснюють фактичний контроль або в межах яких збройні формування Російської Федерації встановили та здійснюють загальний контроль з метою встановлення окупаційної адміністрації Російської Федерації.
Відповідно до ч. 2 ст. 3 Закону адміністративна межа між тимчасово окупованою територією та іншою територією України визначається Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до переліку територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), затвердженого Наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2022 року № 309 (зі змінами, затвердженими Наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 17 серпня 2023 року № 224 «Про затвердження Змін до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією») Білокуракинська селищна територіальна громада Сватівського району Луганської області є тимчасово окупованою територією України.
Таким чином, факт тимчасової окупації території смт Білокуракине Сватівського району Луганської області є загальновідомим та не потребує додаткового підтвердження Радою національної безпеки і оборони України та Президентом України, крім того він визнаний Кабінетом Міністрів України.
Також, стороною обвинувачення доведено факт перебування підозрюваного, ОСОБА_6 , на зазначеній тимчасово окупованій території України, що підтверджується зібраними матеріалами в ході досудового розслідування.
Виходячи з вищенаведеного, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання сторони обвинувачення про обрання підозрюваному, ОСОБА_6 , запобіжного заходу, у вигляді тримання під вартою, в порядку ч. 6 ст. 193 КПК України, є обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.
Разом з цим, слідчий суддя при постановленні ухвали враховує положення абз. 7 ч. 4 ст. 183 КПК України, відповідно до якого, при обранні запобіжного заходу, у вигляді тримання під вартою, стосовно підозрюваного, обвинуваченої, яка оголошена у міжнародний розшук, та/або яка виїхала, та/або перебуває на тимчасово окупованій території України, території держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, розмір застави не визначається.
Крім того, положеннями частини 4 ст. 197 КПК України, встановлено, що у разі постановлення слідчим суддею, судом ухвали про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно підозрюваного, обвинуваченого, на підставі частини шостої статті 193 цього Кодексу, строк дії такої ухвали не зазначається.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 177, 178, 183, 193, 194, 197, 369-372, 376, 395, 615 КПК України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання слідчого слідчого відділу 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, ОСОБА_5 , погодженого із прокурором Сватівської окружної прокуратури Луганської області, ОСОБА_3 , про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, стосовно ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111-2, ч. 4 ст. 111-1 КК України - задовольнити.
Обрати підозрюваному, ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Роз`яснити, що згідно з положеннями ч. 6ст.193 КПК України, після затримання особи і не пізніше як через сорок вісім годин з часу доставки її до місця кримінального провадження слідчий суддя, за участю підозрюваного, розглядає питання про застосування обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою або його зміну на більш м`який запобіжний захід, про що постановляє ухвалу.
Повний текст ухвали суду буде складений і оголошений о 12.40 годині 15 вересня 2023 року.
Ухвала, щодо обрання запобіжного заходу підлягає негайному виконанню після її оголошення.
Ухвала слідчого судді набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, яка може бути подана безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її оголошення, а особою, що тримається під вартою - протягом того ж строку з моменту отримання нею її копії.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 12.09.2023 |
Оприлюднено | 10.10.2023 |
Номер документу | 114009088 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про застосування запобіжних заходів тримання під вартою |
Кримінальне
Жовтневий районний суд м.Дніпропетровська
Шелестов К. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні