АС6/263-07
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15.11.07 Справа №АС6/263-07.
Господарський суд Сумської області у складі:
Головуючого - судді Гордієнка М.І., при секретарі Калініній А.І., розглянувши матеріали справи
за позовом Прокурора Ямпільського району Сумської області в інтересах держави в особі Ямпільської міжрайонної виконавчої дирекції Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працецездатності
до відповідача Спільного підприємства Дружбівський хлібозавод, Ямпільського району
про стягнення 385 грн. 32 коп.
Представники:
від позивача: Проценко К.С.
від відповідача: не з‘явився
Прокурор : не з'явився
Суть спору: прокурор просить стягнути з відповідача заборгованості по сплаті страхових внесків в сумі 385 грн. 32 коп. на користь Ямпільської міжрайонної виконавчої дирекції Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Відповідач відзив на позов не подав, повноважного представника в засідання суду не направив, про час і місце розгляду справи був повідомлений належним чином, тому справа розглядається за наявними в ній матеріалами на підставі ч.2 ст.128 Кодексу адміністративного судочинства України.
Розглянувши матеріали справи, оцінивши та дослідивши наявні в справі докази, суд встановив:
Відповідно до Закону України “Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленим народженням та похованням” від 18.01.2001 р. № 2240-Ш, Закону України “Про розмір внесків на деякі види загальнообов'язкового державного соціального страхування” від 11.01.2002 р. № 2213-ІІІ та розділу ІV “Інструкції про порядок надходження, обліку та витрачання коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності”, затвердженої постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 26.06.2002 р. № 16 страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності є самостійним видом загальнообов'язкового державного соціального страхування, за допомогою якого здійснюється соціальний захист на випадок втрати працездатності.
Відповідач відповідно ст. 19 Закону № 2240-ІІІ являється страхувальником, тому на підставі Закону України “Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленим народженням та похованням” зобов'язаний сплачувати страхові внески до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Як вбачається з поданих позивачем документів, відповідач своєчасно не сплачує страхові внески до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, станом на 10.09.2007р. сума боргу склала 385 грн. 32 коп., що підтверджується розрахунком суми боргу по страховим внескам на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням, звітом відповідача про нарахування страхових внесків за 1 півріччя 2007р., та іншими документами.
Таким чином, заборгованість відповідача на час розгляду справи по суті становить 385 грн. 32 коп., що повністю підтверджується матеріалами справи.
Оскільки ні доказів сплати зазначеної суми заборгованості, ні аргументованого заперечення щодо позовних вимог відповідач не подав, тому цей борг підлягає стягненню з нього згідно Закону України “Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленим народженням та похованням” від 18.01.2001 р. № 2240-ІІІ.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 158, 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
1. Позов задовольнити.
2. Стягнути з Спільного підприємства Дружбівський хлібозавод (41220, Ямпільський район, м. Дружба, провулок Карла Маркса, 3, і.к. 01733667) на користь Ямпільської міжрайонної виконавчої дирекції Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (41200,смт.Ямпіль, бул. Ювілейний,6а, ід.код. 24020071) 385 грн. 32 коп. заборгованості.
3. Видати виконавчий лист після набрання постановою законної сили за заявою особи на користь якої ухвалена дана постанова.
4. Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у встановлений строк, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку. Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
СУДДЯ М.І.ГОРДІЄНКО
Повний текст постанови підписано 15.11.2007 року.
Суд | Господарський суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 15.11.2007 |
Оприлюднено | 27.11.2007 |
Номер документу | 1143880 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Сумської області
Гордієнко М.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні