Ухвала
від 06.11.2023 по справі 585/4046/23
РОМЕНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 585/4046/23

Номер провадження 2/585/978/23

У Х В А Л А

I М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

06 листопада 2023 року м.Ромни

Суддя Роменського міськрайонного суду Сумської області Євлах О.О., розглянувши матеріали позову ОСОБА_1 до Служби у справах дітей Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області про поновлення батьківських прав,-

в с т а н о в и в:

09 жовтня 2023 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до Служби у справах дітей Хмелівської сільської ради Роменського району Сумської області про поновлення батьківських прав.

Відповідно до ч. 1 ст. 53 ЦПК України, слідує, що треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов`язки щодо однієї зі сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.

Відповідно дост.52ЦПК України третіособи,які заявляютьсамостійні вимогищодо предметаспору,можуть вступитиу справудо закінченняпідготовчого провадженняабо допочатку першогосудового засідання,якщо справарозглядається впорядку спрощеногопозовного провадження,подавши позовдо однієїабо декількохсторін. Проприйняття позовноїзаяви тавступ третьоїособи усправу судпостановляє ухвалу. Треті особи, які заявляють самостійні вимоги щодо предмета спору, користуються усіма правами і несуть усі обов`язки позивача.

Враховуючи вищевикладене та з метою забезпечення захисту прав неповнолітніх ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , суд вважає за необхідне залучити до справи в якості третьої особи опікуна неповнолітніх- ОСОБА_4 .

Керуючись ст. ст. 52,53 ЦПК України, Суд

П о с т а н о в и в:

Залучити до участі у справі за позовною заявою ОСОБА_1 доСлужби у справахдітей Хмелівськоїсільської радиРоменського районуСумської областіпро поновлення батьківськихправ , в якості третьої особи - ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце проживання АДРЕСА_1 .

Ухвала оскарженню не підлягає.

СУДДЯ РОМЕНСЬКОГО

МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ Оксана ЄВЛАХ

СудРоменський міськрайонний суд Сумської області
Дата ухвалення рішення06.11.2023
Оприлюднено07.11.2023
Номер документу114666520
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них

Судовий реєстр по справі —585/4046/23

Рішення від 23.11.2023

Цивільне

Роменський міськрайонний суд Сумської області

Євлах О. О.

Рішення від 23.11.2023

Цивільне

Роменський міськрайонний суд Сумської області

Євлах О. О.

Ухвала від 06.11.2023

Цивільне

Роменський міськрайонний суд Сумської області

Євлах О. О.

Ухвала від 06.11.2023

Цивільне

Роменський міськрайонний суд Сумської області

Євлах О. О.

Ухвала від 09.10.2023

Цивільне

Роменський міськрайонний суд Сумської області

Євлах О. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні