Рішення
від 08.11.2023 по справі 120/13758/23
ВІННИЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Вінниця

08 листопада 2023 р. Справа № 120/13758/23

Вінницький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Віятик Наталії Володимирівни, розглянувши у порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін (у письмовому провадженні) адміністративну справу за позовом ТОВ «Родинний маєток» до Головного управління ДПС у Вінницькій області та Державної податкової служби України про визнання протиправними та скасування рішень, зобов`язання вчинити дії

ВСТАНОВИВ:

До Вінницького окружного адміністративного суду надійшла адміністративна справа ТОВ «Родинний маєток» до Головного управління ДПС у Вінницькій області та Державної податкової служби України про визнання протиправними та скасування рішень, зобов`язання вчинити дії.

Підставою звернення до суду із цим позовом зазначено протиправність, на думку позивача, рішення Комісії Головного управління ДПС у Вінницькій області про відмову в реєстрації податкових накладних №4 - №126, виписані на контрагента «Оренда Парк» в Єдиному реєстрі податкових накладних, оскільки операції відповідають п. 1 Критеріїв ризиковості здійснення операції. Вважає, що контролюючим органом не зазначено конкретних підстав для відмови у реєстрації спірних податкових накладних, тоді як позивачем надано усі необхідні документи, що підтверджують факт здійснення господарської операції за спірними податковими накладними.

Крім того, вважає протиправним рішення Комісії регіонального рівня від 21.07.2023 №73402 про відповідність/невідповідність ТОВ «Родинний маєток» критеріям ризиковості платника податку на додану вартість, оскільки вважає, що відповідач безпідставно відніс позивача до п. 8 Критеріїв ризиковості платника податку.

Ухвалою суду від 11.09.2023 позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін (у письмовому провадженні), відповідно до ст. 262 КАС України.

02.10.2023 від представника ГУ ДПС у Вінницькій області надійшов відзив на позовну заяву, у якому останній просить суд відмовити у задоволенні позовних вимог. Свою позицію обґрунтовує тим, що за результатом розгляду наданих платником документів, Комісією ГУ ДПС у Вінницькій області винесено рішення про надання платникові повідомлення про необхідність надання додаткових пояснень та/або документів, необхідних для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію податкових накладних/розрахунку коригування в Реєстрі. Причина направлення додаткового повідомлення: документально не підтверджено обсяги будівництва паркомісць на об`єктах будівництва, відсутній баланс щодо отриманих від будівництва паркомісць з відповідним розмежуванням як в метрах квадратних так і по кількості реалізованих паркомісць та на залишках, в тому числі які рахуються в незавершеному будівництві.

Також за результатом розгляду наданих платником додаткових документів, Комісією ГУ ДПС у Вінницькій області винесено рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в реєстрі з причин: не надання платником податку копій первинних документів щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складських документів (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки накладних, відсутня банківська виписка з особового рахунку. Звертає увагу суду, що дослідивши облікові дані, встановлено, що ТОВ «Родинний маєток» та ТОВ «Оренда парк» мають спільного засновника ТОВ «Київська компанія з управління активами», що здійснює свою діяльність від свого імені в інтересах та за рахунок активів пайового закритого недиверсифікованого венчурного інвестиційного фонду «Родинний маєток для життя», що може свідчити про нереальність (фіктивність) здійснення господарської операції.

Крім того, вказує, що позовна вимога щодо зобов`язання ДПС України зареєструвати податкову накладну є втручання в дискреційні повноваження контролюючого органу.

Щодо рішення про відповідність платника податків критеріям ризиковості №73402 від 21.07.2023, то відповідач вказує, що з ДПС України ним отримано податкову інформацію від 20.07.2023 №99/3731 щодо платника податків ТОВ «Родинний маєток», згідно якої за результатами проведеного аналізу операцій виявлено ймовірно фіктивний правочин, який вчинено без наміру створення правових наслідків.

Відповідач вважає, що ТОВ «Родинний маєток» відповідає критеріям ризиковості платника податку згідно довідника кодів податкової інформації, затвердженого Наказом Державної податкової служби України від 11.01.2023 №17 відповідно кодів: 10 - у зв`язку з взаємовідносинами з фізичними особами-підприємцями спрощеної системи оподаткування без реєстрації платниками ПДВ, операції з якими не задекларовано у Податкових деклараціях з податку на додану вартість та наявність ризиків щодо реальності їх здійснення; 18 оскільки керівник та/або особа, яка має право підпису (посадова особа платника податку), є особою, яка займає аналогічну посаді більше ніж п`яти (включно) платників податку.

Разом із відзивом представник ГУ ДПС у Вінницькій області подав клопотання про розгляд справи за правилами загального позовного провадження.

Ухвалою від 05.10.2023 відмовлено у задоволенні клопотання про розгляд справи в порядку загального позовного провадження.

Відповідач Державна податкова служба України своїм правом на подання відзиву не скористалася. Ухвалу про відкриття провадження від 11.09.2023 отримав, що підтверджується довідкою про доставку електронного листа від 15.09.2023.

Суд всебічно і повно з`ясував усі фактичні обставини справи, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об`єктивно оцінив докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті та встановив наступне.

Згідно виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТОВ «Родинний маєток» є юридичною особою, що здійснює господарську діяльність з 15.12.2016, видами діяльності якого, зокрема, є: код КВЕД 41.20 будівництво житлових та нежитлових будівель (основний). Позивач взятий на облік в податкових органах 15.12.2016 (ІПН 410299802282).

Як вбачається з матеріалів справи ТОВ «Родинний маєток» було укладено з ТОВ «Оренда Парк» договори купівлі-продажу майнових прав на нерухоме майно (паркувальні місця) у кількості 123 шт., всього на суму 120 600 000,00 грн.

У період з 25 по 27 квітня 2023 року відповідно до вимог статті 192, статті 201 Податкового кодексу України (надалі ПК України) позивачем направлено на реєстрацію податкові накладні за № 4 №126 виписані на одного контрагента ТОВ «Оренда Парк» (код ЄДРПОУ 45122801).

25, 26 та 27 квітня 2023 року позивач отримав квитанції про зупинення реєстрації вищевказаних податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. Причиною зупинення реєстрації податкових накладних № 4-126 зазначено наступне: «Обсяг постачання товару/послуги 0011, дорівнює або перевищує величину залишку, визначеного як різниця обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає п. 1. Критеріїв ризиковості здійснення операцій. Додатково повідомляємо: показник D=4.0684%, P=16666/67». Запропоновано надати пояснення та копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Позивач на підставі пункту 4, пункту 6 Порядку прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджено Наказом Міністерства фінансів України від 12.12.2019 року № 520 зі змінами і доповненнями (надалі Наказ № 520), подав через автоматизовану систему «Єдине вікно подання електронних документів» одне пояснення до усіх податкових накладних № 4-126 та копії документів на підтвердження правомірності господарських операцій, що підтверджено квитанцією № 2 від 01.05.2023 про прийняття повідомлення (пояснення) від 27.04.2023 № 4, реєстраційний номер документа: 9095888995.

За результатами розгляду наданих пояснень та копій документів, Комісією регіонального рівня ГУ ДПС у Вінницькій області відмовлено у реєстрації податкових накладних №4 - №126 та прийнято відповідні рішення:

1.№ 8828720/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 4 від 25.04.2023);

2.№ 8828707/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 5 від 25.04.2023);

3.№ 8828726/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 6 від 25.04.2023);

4.№ 8828715/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 7 від 25.04.2023);

5.№ 8828716/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 8 від 25.04.2023);

6.№ 8828731/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 9 від 25.04.2023);

7.№ 8828706/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 10 від 25.04.2023);

8.№ 8828714/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 11 від 25.04.2023);

9.№ 8828702/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 12 від 25.04.2023);

10.№ 8828703/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 13 від 25.04.2023 );

11.№ 8828704/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 14 від 25.04.2023 );

12.№ 8828705/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 15 від 25.04.2023);

13.№ 8828718/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 16 від 25.04.2023);

14.№ 8828732/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 17 від 25.04.2023);

15.№ 8828727/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 18 від 25.04.2023);

16.№ 8828730/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 19 від 25.04.2023);

17.№ 8828712/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 20 від 25.04.2023);

18.№ 8828713/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 21 від 25.04.2023);

19.№ 8828724/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 22 від 25.04.2023);

20.№ 8828725/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 23 від 25.04.2023);

21.№ 8828711/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 24 від 25.04.2023);

22.№ 8828709/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 25 від 25.04.2023);

23.№ 8828721/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 26 від 25.04.2023);

24.№ 8828728/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 27 від 25.04.2023 );

25.№ 8828701/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 28 від 25.04.2023);

26.№ 8828722/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 29 від 25.04.2023);

27.№ 8828723/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 30 від 25.04.2023);

28.№ 8828729/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 31 від 25.04.2023);

29.№ 8828710/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 32 від 25.04.2023);

30.№ 8828719/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 33 від 25.04.2023);

31.№ 8828708/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 34 від 25.04.2023);

32.№ 8840867/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 35 від 26.04.2023);

33.№ 8840803/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 36 від 26.04.2023);

34.№ 8840823/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 37 від 26.04.2023);

35.№ 8840859/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 38 від 26.04.2023);

36.№ 8840872/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 39 від 26.04.2023);

37.№ 8840817/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 40 від 26.04.2023 );

38.№ 8840873/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 41 від 26.04.2023);

39.№ 8840819/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 42 від 26.04.2023);

40.№ 8840847/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 43 від 26.04.2023);

41.№ 8840834/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 44 від 26.04.2023);

42.№ 8840835/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 45 від 26.04.2023);

43.№ 8840808/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 46 від 26.04.2023);

44.№ 8840878/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 47 від 26.04.2023);

45.№ 8840877/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 48 від 26.04.2023);

46.№ 8840836/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 49 від 26.04.2023);

47.№ 8840837/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 50 від 26.04.2023);

48.№ 8840838/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 51 від 26.04.2023);

49.№ 8840839/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 52 від 26.04.2023);

50.№ 8840840/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 53 від 26.04.2023);

51.№ 8840841/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 54 від 26.04.2023);

52.№ 8840842/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 55 від 26.04.2023);

53.№ 8840843/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 56 від 26.04.2023);

54.№ 8840845/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 57 від 26.04.2023);

55.№ 8840844/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 58 від 26.04.2023);

56.№ 8840846/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 59 від 26.04.2023);

57.№ 8840848/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 60 від 26.04.2023);

58.№ 8840818/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 61 від 26.04.2023);

59.№ 8840804/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 62 від 26.04.2023);

60.№ 8840805/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 63 від 26.04.2023);

61.№ 8840806/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 64 від 26.04.2023);

62.№ 8840807/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 65 від 26.04.2023);

63.№ 8840809/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 66 від 26.04.2023);

64.№ 8840810/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 67 від 26.04.2023);

65.№ 8840811/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 68 від 26.04.2023);

66.№ 8840812/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 69 від 26.04.2023);

67.№ 8840813/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 70 від 26.04.2023);

68.№ 8840874/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 71 від 26.04.2023);

69.№ 8840866/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 72 від 26.04.2023);

70.№ 8840864/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 73 від 26.04.2023);

71.№ 8840863/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 74 від 26.04.2023);

72.№ 8840862/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 75 від 26.04.2023);

73.№ 8840861/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 76 від 26.04.2023);

74.№ 8840860/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 77 від 26.04.2023);

75.№ 8840887/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 78 від 26.04.2023);

76.№ 8840880/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 79 від 26.04.2023);

77.№ 8840879/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 80 від 26.04.2023);

78.№ 8840876/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 81 від 26.04.2023);

79.№ 8840875/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 82 від 26.04.2023);

80.№ 8840816/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 83 від 26.04.2023);

81.№ 8840865/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 84 від 26.04.2023);

82.№ 8840815/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 85 від 26.04.2023);

83.№ 8840814/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 86 від 26.04.2023);

84.№ 8840801/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 87 від 27.04.2023);

85.№ 8840799/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 88 від 27.04.2023);

86.№ 8840798/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 89 від 27.04.2023);

87.№ 8840797/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 90 від 27.04.2023);

88.№ 8840796/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 91 від 27.04.2023);

89.№ 8840822/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 92 від 27.04.2023);

90.№ 8840821/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 93 від 27.04.2023);

91.№ 8840820/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 94 від 27.04.2023);

92.№ 8840800/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 95 від 27.04.2023);

93.№ 8840856/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 96 від 27.04.2023);

94.№ 8840854/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 97 від 27.04.2023);

95.№ 8840853/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 98 від 27.04.2023);

96.№ 8840852/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 99 від 27.04.2023);

97.№ 8840858/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 100 від 27.04.2023);

98.№ 8840857/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 101 від 27.04.2023);

99.№ 8840833/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 102 від 27.04.2023);

100.№ 8840832/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 103 від 27.04.2023);

101.№ 8840855/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 104 від 27.04.2023);

102.№ 8840868/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 105 від 27.04.2023);

103.№ 8840831/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 106 від 27.04.2023);

104.№ 8840884/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 107 від 27.04.2023);

105.№ 8840829/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 108 від 27.04.2023);

106.№ 8840828/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 109 від 27.04.2023);

107.№ 8840827/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 110 від 27.04.2023);

108.№ 8840871/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 111 від 27.04.2023);

109.№ 8840870/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 112 від 27.04.2023);

110.№ 8840886/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 113 від 27.04.2023);

111.№ 8840885/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 114 від 27.04.2023);

112.№ 8840830/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 115 від 27.04.2023);

113.№ 8840802/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 116 від 27.04.2023);

114.№ 8840824/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 117 від 27.04.2023);

115.№ 8840882/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 118 від 27.04.2023);

116.№ 8840881/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 119 від 27.04.2023);

117.№ 8840851/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 120 від 27.04.2023);

118.№ 8840850/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 121 від 27.04.2023);

119.№ 8840849/41029980 від 19.05.2023(ПН № 122 від 27.04.2023);

120.№ 8840826/41029980 від 19.05.2023(ПН № 123 від 27.04.2023 );

121.№ 8840825/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 124 від 27.04.2023);

122.№ 8840883/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 125 від 27.04.2023);

123.№ 8840869/41029980 від 19.05.2023 (ПН № 126 від 27.04.2023).

Причиною відмови у реєстрації є: не надання/часткове надання додаткових письмових пояснень та копій документів стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено в Єдиному реєстрі податкових накладних, при отриманні повідомлення про необхідність надання додаткових пояснень та/або документів, необхідних для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, платником податку; надання платником податку попій документів, складених із порушенням законодавства.

Позивач, не погоджуючись з прийнятим Рішенням № 8828707/41029980 від 17.05.2023 (ПН № 5 від 25.04.2023) на підставі статті 56 Податкового кодексу України, п.3, п. 5, п. 10, п. 11 Постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 р. № 1165 «Про затвердження Порядку розгляду скарги щодо рішення про відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в єдиному реєстрі податкових накладних», 29.06.2023 подав скаргу до Державної податкової служби України.

За результатами розгляду скарги Державна податкова служби України прийняла рішення від 10.07.2023 № 55576/41029980/2 про відмову у реєстрації податкової накладної № 5 від 25.04.2023 в ЄРПН, яким залишив скаргу без задоволення, а Рішення №8828707/41029980 від 17.05.2023 без змін.

Інші рішення про відмову в реєстрації податкових накладних № 4, 6-126 не оскаржувалися позивачем в адміністративному порядку до комісії центрального рівня.

Крім цього, у зв`язку з виявленням обставин та/або отриманням інформації контролюючим органом у процесі поточної діяльності Комісією регіонального рівня було винесено рішення №73402 від 21.07.2023 про відповідність позивача п. 8 Критеріям ризиковості платника податку за кодами: 10 у податковій звітності платника податку не відображені доходи, нараховані та виплачені самозайнятим та/або фізичним особам за виконані роботи чи надані послуги; 18 керівник та/або особа, яка має право підпису (посадова особа платника податку), є особою, яка займає аналогічну посаду більше ніж у п`яти (включно) платників податку. Інформація, за якою встановлена відповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку: тип операції постачання; період здійснення господарської діяльності з 17.04.2023 по 27.04.2023; код згідно з Державним класифікатором продукції та послуг операції, визначеної як ризикова 41.00.2.

Із прийнятими рішеннями позивач не погоджується, тому звернувся до суду із даним адміністративним позовом.

Вирішуючи спір по суті заявлених позовних вимог, суд виходить з наступного.

Статтею 19 Конституції України визначено, що органи державної влади, їх посадові особи повинні діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Податковий кодекс України (далі - ПК України) є спеціальним законом з питань оподаткування та установлює порядок погашення зобов`язань юридичних або фізичних осіб перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обов`язкових платежів), нарахування і сплати пені та штрафних санкцій, що застосовуються до платників податків, визначені заходи, які вживаються контролюючим органом з метою погашення платниками податків податкового боргу.

Згідно з підпунктами «а», «б» пункту 185.1 статті 185 ПК України об`єктом оподаткування податком на додану вартість є операції платників податку з постачання товарів та послуг місце постачання яких розташоване на митній території України.

Датою виникнення податкових зобов`язань з постачання товарів/послуг згідно з приписами пункту 187.1 статті 187 ПК України вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку; дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.

База оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної вартості з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (крім акцизного податку на реалізацію суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, збору на обов`язкове державне пенсійне страхування, що справляється з вартості послуг стільникового рухомого зв`язку, податку на додану вартість та акцизного податку на спирт етиловий, що використовується виробниками - суб`єктами господарювання для виробництва лікарських засобів, у тому числі компонентів крові і вироблених з них препаратів (крім лікарських засобів у вигляді бальзамів та еліксирів) (пункт 188.1 статті 188 ПК України).

Пунктом 201.7 статті 201 ПК України визначено, що податкова накладна складається на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс).

Згідно з пунктом 201.10 статті 201 ПК України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов`язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.

Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені та зареєстровані після 01 липня 2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження.

Податкові накладні, які не надаються покупцю, а також податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня.

Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції.

Якщо надіслані податкові накладні/розрахунки коригування сформовано з порушенням вимог, передбачених пунктом 201.1 цієї статті та/або пунктом 192.1 статті 192 цього Кодексу, а також у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування відповідно до пункту 201.16 цієї статті, протягом операційного дня продавцю/покупцю надсилається квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про неприйняття їх в електронному вигляді або зупинення їх реєстрації із зазначенням причин.

Відповідно до вимог пункту 201.16 статті 201 ПК України реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена в порядку та на підставах, визначених Кабінетом Міністрів України.

На виконання цієї норми Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 1165 від 11.12.2019, якою затверджено Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Порядок № 1165).

Згідно з приписами пункту 4 Порядку № 1165 у разі коли за результатами перевірки податкової накладної/розрахунку коригування визначено, що податкова накладна/розрахунок коригування відповідають одній з ознак безумовної реєстрації, визначених у пункті 3 цього Порядку, реєстрація таких податкової накладної/розрахунку коригування не зупиняється в Реєстрі.

Пунктом 5 Порядку № 1165 передбачено, що платник податку, яким складено та/або подано для реєстрації в Реєстрі податкову накладну/розрахунок коригування, що не відповідають жодній з ознак безумовної реєстрації, перевіряється щодо відповідності критеріям ризиковості платника податку, показникам, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку. Податкова накладна/розрахунок коригування, що не відповідають жодній з ознак безумовної реєстрації, перевіряються щодо відповідності відображених у них операцій критеріям ризиковості здійснення операцій.

Відповідно до вимог пункту 6 Порядку № 1165 у разі коли за результатами автоматизованого моніторингу платник податку, яким складено податкову накладну/розрахунок коригування, відповідає хоча б одному критерію ризиковості платника податку, реєстрація такої податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється. Питання відповідності/невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку розглядається комісією регіонального рівня. У разі встановлення відповідності платника податку хоча б одному з критеріїв ризиковості платника податку комісією регіонального рівня приймається рішення про відповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку.

У разі коли за результатами автоматизованого моніторингу податкової накладної/розрахунку коригування встановлено, що відображена в них операція відповідає хоча б одному критерію ризиковості здійснення операції, крім податкової накладної/розрахунку коригування, складених платником податку, який відповідає хоча б одному показнику, за яким визначається позитивна податкова історія, реєстрація таких податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється (пункт 7 Порядку № 1165).

Відповідно до пункту 10 Порядку № 1165 у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі контролюючий орган протягом операційного дня надсилає (в електронній формі у текстовому форматі) в автоматичному режимі платнику податку квитанцію про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, яка є підтвердженням зупинення такої реєстрації.

У квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначаються: 1) номер та дата складення податкової накладної/розрахунку коригування; 2) критерій (критерії) ризиковості платника податку та/або ризиковості здійснення операцій, на підставі якого (яких) зупинено реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, з розрахованим показником за кожним критерієм, якому відповідає платник податку; 3) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та копій документів, необхідних для розгляду питання прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі або відмову в такій реєстрації (пункт 11 Порядку № 1165).

Комісії регіонального рівня приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі або відмову в такій реєстрації, врахування або неврахування таблиці даних платника податку, відповідність/невідповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку (пункт 25 Порядку № 1165).

Як встановлено судом, реєстрацію спірних податкових накладних №4-126 зупинено з тієї підстави, що обсяг постачання товару/послуги 0011, дорівнює або перевищує величину залишку, визначеного як різниця обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає п. 1 Критеріїв ризиковості здійснення операцій.

Водночас на момент формування квитанцій, якими зупинено реєстрацію податкових накладних, Критерії ризиковості здійснення операцій визначені додатком 3 до Порядку № 1165.

Пункт 1 додатку 3 до Порядку № 1165 відносить до ознак ризиковості здійснення операцій наступне: відсутність товару/послуги, зазначеного/зазначеної в податковій накладній, поданій для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, у таблиці даних платника податку на додану вартість як товару/послуги, що на постійній основі постачається, та обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній/розрахунку коригування до податкової накладної на збільшення суми податкових зобов`язань, яку/який подано для реєстрації в Реєстрі, дорівнює або перевищує величину залишку, що визначається як різниця між обсягом придбання на митній території України такого/такої товару/послуги (крім обсягу придбання товарів/послуг за операціями, які звільнені від оподаткування та підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою) та/або ввезення на митну територію України такого товару, зазначеного з 1 січня 2017 р. в отриманих податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих у Реєстрі, і митних деклараціях, збільшеного у 1,5 рази, та обсягом постачання відповідного товару/послуги, зазначеного/зазначеної в податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих з 1 січня 2017 р. у Реєстрі, і переважання в такому залишку (більше 50 відсотків) груп товарів (продукції), визначених ДПС та затверджених відповідним наказом, оприлюдненим на офіційному веб-сайті ДПС.

Відтак пункт 1 додатку 3 до Порядку № 1165 Критеріїв ризиковості здійснення операцій містить одну із можливих ознак ризиковості здійснення операцій, якими є відсутність товару/послуги, зазначеного/зазначеної в податковій накладній, поданій для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних у таблиці даних платника податку на додану вартість як товару/послуги, що на постійній основі постачається, та обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній/розрахунку коригування до податкової накладної на збільшення суми податкових зобов`язань, яку/який подано для реєстрації в Реєстрі, дорівнює або перевищує величину залишку, що визначається як різниця між обсягом придбання на митній території України такого/такої товару/послуги (крім обсягу придбання товарів/послуг за операціями, які звільнені від оподаткування та підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою) та/або ввезення на митну територію України такого товару, зазначеного з 1 січня 2017 р. в отриманих податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих у Реєстрі, і митних деклараціях, збільшеного у 1,5 рази, та обсягом постачання відповідного товару/послуги, зазначеного/зазначеної в податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих з 1 січня 2017 р. у Реєстрі, і переважання в такому залишку (більше 50 відсотків) груп товарів (продукції), визначених ДПС та затверджених відповідним наказом, оприлюдненим на офіційному веб-сайті ДПС.

Аналіз пункту 1 Критеріїв ризиковості здійснення операцій свідчить про те, що для того, аби встановити наявність у господарської операції такої ознаки мають існувати визначені цим пунктом передумови, а також для підтвердження відповідності господарської операції вказаному критерію слід навести обґрунтований розрахунок за цим критерієм, якому відповідає платник податку, чого вимагає пункт 11 Порядку № 1165.

Однак відсутність у квитанціях про зупинення реєстрації спірних податкових накладних конкретного критерію ризиковості здійснення операцій, про які йдеться у пункті 1 додатку 3 до Порядку № 1165, свідчить про необґрунтованість віднесення господарської операції до відповідного критерію, що визначений пунктом 1 Критеріїв ризиковості господарських операцій. Зокрема, контролюючим органом не наведено обґрунтування того, що обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній/розрахунку коригування до податкової накладної на збільшення суми податкових зобов`язань, яку/який подано для реєстрації в Реєстрі, дорівнює або перевищує величину залишку, що визначається як різниця між обсягом придбання на митній території України такого/такої товару/послуги (крім обсягу придбання товарів/послуг за операціями, які звільнені від оподаткування та підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою) та/або ввезення на митну територію України такого товару, зазначеного з 1 січня 2017 р. в отриманих податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих у Реєстрі, і митних деклараціях, збільшеного у 1,5 рази, та обсягом постачання відповідного товару/послуги, зазначеного/зазначеної в податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих з 1 січня 2017 року у Реєстрі, і переважання в такому залишку (більше 50 відсотків) груп товарів (продукції), визначених ДПС та затверджених відповідним наказом, оприлюдненим на офіційному веб-сайті ДПС, що свідчить про необґрунтованість такої квитанції.

Відтак квитанції про зупинення реєстрації податкових накладних не відповідають вимогам, що встановлені до неї пунктом 11 Порядку № 1165 в частині необхідності зазначення критерію (їв) ризиковості здійснення операцій, на підставі якого зупинено реєстрацію податкової накладної в Реєстрі.

Крім цього, у квитанціях не зазначено, які саме документи слід надати платнику податків та чого саме мають стосуватися пояснення такого платника податків для того, аби реєстрація податкової накладної стала можливою, що також свідчить про невідповідність сформованих квитанцій вимогам до такої, що визначені пунктом 11 Порядку № 1165.

Водночас механізм прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, реєстрацію яких відповідно до пункту 201.16 статті 201 ПК України зупинено в порядку та на підставах, визначених Кабінетом Міністрів України, встановлено наказом Міністерства фінансів України № 520 від 12.12.2019, яким затверджено Порядок прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Порядок № 520).

Пунктом 2 Порядку № 520 визначено, що прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Реєстрі, реєстрацію яких зупинено, здійснюють комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі головних управлінь Державної податкової служби України в областях, м. Києві та Офісу великих платників податків ДПС.

Відповідно до пунктів 3, 4 Порядку № 520 у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі платник податку має право подати копії документів та письмові пояснення стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Реєстрі. Комісія регіонального рівня протягом п`яти робочих днів, що настають за днем отримання пояснень та копій документів, поданих відповідно до пункту 4 цього Порядку, приймає рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі та надсилає його платнику податку в порядку, встановленому статтею 42 Кодексу.

Разом з цим, пунктом 5 Порядку № 520 визначено перелік документів, необхідних для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, реєстрацію яких зупинено в Реєстрі, серед яких:

- договори, зокрема зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них;

- договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлено повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції;

- первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм і галузевої специфіки, накладні;

- розрахункові документи та/або банківські виписки з особових рахунків;

- документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачено договором та/або законодавством.

При цьому письмові пояснення та копії документів, зазначені у пункті 5 цього Порядку, платник податку має право подати до контролюючого органу протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов`язання, відображеного в податковій накладній/розрахунку коригування.

Платник податку має право подати письмові пояснення та копії документів до декількох податкових накладних / розрахунків коригування, якщо такі податкові накладні / розрахунки коригування складено на одного отримувача - платника податку за одним і тим самим договором або якщо в таких податкових накладних / розрахунках коригування відображено однотипні операції (з однаковими кодами товарів згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД) або кодами послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДКПП)).

Письмові пояснення та копії документів, зазначених у пункті 5 цього Порядку, платник податку подає до ДПС в електронній формі за допомогою засобів електронного зв`язку з урахуванням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронні довірчі послуги» та «Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами», затвердженого в установленому порядку (пункти 6, 7 Порядку № 520).

Згідно з вимогами пунктів 9, 10 та 11 Порядку № 520 письмові пояснення та копії документів, подані платником податку до контролюючого органу відповідно до пункту 4 цього Порядку, розглядаються комісіями контролюючих органів.

Комісія регіонального рівня приймає рішення про: реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі; відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі.

Підставами для прийняття комісією регіонального рівня рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування є: ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено в Реєстрі; та/або ненадання платником податку копій документів відповідно до пункту 5 цього Порядку; та/або надання платником податку копій документів, складених/оформлених із порушенням законодавства.

Аналіз наведених правових норм дає підстави для висновку, що рішення комісії повинно містити чітку підставу для відмови в реєстрації податкової накладної.

При цьому, як слідує зі змісту оскаржуваних рішень, підставою для відмови податковим органом позивачу в реєстрації податкової накладної слугувало ненадання/часткове надання додаткових письмових пояснень та копій документів стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено в Єдиному реєстрі податкових накладних, при отриманні повідомлення про необхідність надання додаткових пояснень та/або документів, необхідних для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, платником податку.

Суд звертає увагу, що контролюючим органом не сформовано конкретних вимог щодо необхідності подання вичерпного переліку документів на підтвердження правомірності формування та подання податкових накладних, не зазначено яких саме документів не надано та яких документів не вистачає для прийняття рішення про реєстрацію податкових накладних №4-126.

При цьому суд наголошує, що можливість надання платником податків вичерпного переліку документів на підтвердження правомірності формування та подання податкової накладної прямо залежить від чіткого визначення контролюючим органом конкретного критерію оцінки ступеня ризиків, а також зазначення у квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної чіткого переліку документів, чого зроблено не було.

З аналізу матеріалів справи судом встановлено, що позивач щодо спірних податкових накладних №4-126 надавав контролюючому органу документи, зокрема: договір №16/08/2019 від 16.08.2019; угоду від 20.12.2022 про внесення змін до договору №16/08/2019 від 16.08.2019; ліцензію від 11.07.2019; експертний звіт щодо розгляду проектної документації вих. №111/06/19 від 24.06.2019; дозвіл на виконання будівельних робіт № ІУ 113192140636 від 02.08.2019 та план паркінгу; договір оренди земельної ділянки від 20.06.2008; акт прийому-передачі земельної ділянки від 13.08.2008; розрахунок розміру орендної плати за земельні ділянки від 20.06.2008; додаткову угоду від 20.03.2023 до договору оренди земельної ділянки від 20.06.2008; розрахунок розміру орендної плати за земельні ділянки від 13.04.2022; додаткова угоду від 26.07.2022 до договору оренди земельної ділянки від 20.06.2008; угоду від 12.07.2018 про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 20.06.2008; розрахунок розміру орендної плати за земельні ділянки від 12.07.2018; угоду від 31.05.2018 про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 20.06.2008; розрахунок розміру орендної плати за земельні ділянки від 31.05.2018; угоду від 31.05.2018 про заміну сторони у договорі оренди земельної ділянки від 20.06.2008; розрахунок розміру орендної плати за земельні ділянки від 12.02.2018; оборотно-сальдову відомість по рахунку №361 за 25.04.2023; оборотно-сальдову відомість по рахунку №361 за січень 2023 серпень 2023 року; витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань по ТОВ «Оренда парк»; сертифікат №ІУ1213210209372 про готовність першої черги будівництва; акт готовності об`єкта до експлуатації №АС01:4218-5231-8918-3728 від 26.05.2022; акт готовності об`єкта до експлуатації від 09.02.2021; сертифікат №ІУ123220624929 про готовність другої черги будівництва; договори купівлі-продажу майнових прав та платіжні інструкції.

Відтак, на переконання суду, надіслані позивачем письмові пояснення з копіями первинних документів були достатніми для прийняття податковим органом рішення про реєстрацію податкових накладних.

Суд також зазначає, що факт зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних не спростовує факту здійснення платником податків господарської операції, що підтверджується наданими позивачем документами, на підставі яких складено податкові накладні.

Одночасно в межах спірних правовідносин суд звертає особливу увагу на те, що, приймаючи рішення про реєстрацію податкової накладної, контролюючий орган не повинен здійснювати повний аналіз господарської операцій позивача на предмет їх реальності. Змістовна оцінка господарської операції може бути проведена лише за результатом здійснення податкової перевірки, підстави та порядок проведення якої визначено нормами Податкового кодексу України. У свою чергу, при реєстрації податкової накладної фактично проводиться моніторинг операції чи платника податків лише за зовнішніми (формальними) критеріями. Тому і суд за результатами розгляду цієї справи не робить висновків щодо реальності господарської операції за участю позивача, а лише оцінює наявність чи відсутність підстав для реєстрації податкових накладних у зв`язку з укладеними договорами купівлі-продажу.

Отже, зважаючи на наявність достатніх документів для спростування сумнівів щодо ризиковості здійснення операції, та на те, що наданих контролюючому органу документів та письмових пояснень було достатньо для прийняття рішення про реєстрацію податкових накладних, останній не мав правових підстав для відмови позивачу в реєстрації податкових накладних №4-126.

При цьому, відповідач в оскаржуваних рішеннях не навів доводів щодо порушень законодавства при складенні поданих документів.

Ураховуючи наведене, суд дійшов висновку про обґрунтованість та наявність підстав для задоволення позовних вимог позивача в частині визнання протиправними та скасування рішень Комісії Головного управління ДПС у Вінницькій області про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних №8828720/41029980 від 17.05.2023; №8828707/41029980 від 17.05.2023;№8828726/41029980 від 17.05.2023; №8828715/41029980 від 17.05.2023; №8828716/41029980 від 17.05.2023; №8828731/41029980 від 17.05.2023; №8828706/41029980 від 17.05.2023; №8828714/41029980 від 17.05.2023; №8828702/41029980 від 17.05.2023; №8828703/41029980 від 17.05.2023; №8828704/41029980 від 17.05.2023; №8828705/41029980 від 17.05.2023; №8828718/41029980 від 17.05.2023; №8828732/41029980 від 17.05.2023; №8828727/41029980 від 17.05.2023; №8828730/41029980 від 17.05.2023; №8828712/41029980 від 17.05.2023; №8828713/41029980 від 17.05.2023; №8828724/41029980 від 17.05.2023; №8828725/41029980 від 17.05.2023; №8828711/41029980 від 17.05.2023; №8828709/41029980 від 17.05.2023; №8828721/41029980 від 17.05.2023; №8828728/41029980 від 17.05.2023; №8828701/41029980 від 17.05.2023; №8828722/41029980 від 17.05.2023; №8828723/41029980 від 17.05.2023; №8828729/41029980 від 17.05.2023; №8828710/41029980 від 17.05.2023; №8828719/41029980 від 17.05.2023; №8828708/41029980 від 17.05.2023; №8840867/41029980 від 19.05.2023; №8840803/41029980 від 19.05.2023; №8840823/41029980 від 19.05.2023; №8840859/41029980 від 19.05.2023; №8840872/41029980 від 19.05.2023; №8840817/41029980 від 19.05.2023; №8840873/41029980 від 19.05.2023; №8840819/41029980 від 19.05.2023; №8840847/41029980 від 19.05.2023; №8840834/41029980 від 19.05.2023; №8840835/41029980 від 19.05.2023; №8840808/41029980 від 19.05.2023; №8840878/41029980 від 19.05.2023; №8840877/41029980 від 19.05.2023; №8840836/41029980 від 19.05.2023; №8840837/41029980 від 19.05.2023; №8840838/41029980 від 19.05.2023; №8840839/41029980 від 19.05.2023; №8840840/41029980 від 19.05.2023; №8840841/41029980 від 19.05.2023; №8840842/41029980 від 19.05.2023; №8840843/41029980 від 19.05.2023; №8840845/41029980 від 19.05.2023 №8840844/41029980 від 19.05.2023; №8840846/41029980 від 19.05.2023; №8840848/41029980 від 19.05.2023; №8840818/41029980 від 19.05.2023; №8840804/41029980 від 19.05.2023; №8840805/41029980 від 19.05.2023; №8840806/41029980 від 19.05.2023; №8840807/41029980 від 19.05.2023; №8840809/41029980 від 19.05.2023; №8840810/41029980 від 19.05.2023; №8840811/41029980 від 19.05.2023; №8840812/41029980 від 19.05.2023; №8840813/41029980 від 19.05.2023; №8840874/41029980 від 19.05.2023; №8840866/41029980 від 19.05.2023; №8840864/41029980 від 19.05.2023; №8840863/41029980 від 19.05.2023; №8840862/41029980 від 19.05.2023; №8840861/41029980 від 19.05.2023; №8840860/41029980 від 19.05.2023; №8840887/41029980 від 19.05.2023; №8840880/41029980 від 19.05.2023; №8840879/41029980 від 19.05.2023; №8840876/41029980 від 19.05.2023; №8840875/41029980 від 19.05.2023; №8840816/41029980 від 19.05.2023; №8840865/41029980 від 19.05.2023; №8840815/41029980 від 19.05.2023; №8840814/41029980 від 19.05.2023; №8840801/41029980 від 19.05.2023; №8840799/41029980 від 19.05.2023; №8840798/41029980 від 19.05.2023; №8840797/41029980 від 19.05.2023; №8840796/41029980 від 19.05.2023; №8840822/41029980 від 19.05.2023; №8840821/41029980 від 19.05.2023; №8840820/41029980 від 19.05.2023; №8840800/41029980 від 19.05.2023; №8840856/41029980 від 19.05.2023; №8840854/41029980 від 19.05.2023; №8840853/41029980 від 19.05.2023; №8840852/41029980 від 19.05.2023; №8840858/41029980 від 19.05.2023; №8840857/41029980 від 19.05.2023; №8840833/41029980 від 19.05.2023; №8840832/41029980 від 19.05.2023; №8840855/41029980 від 19.05.2023; №8840868/41029980 від 19.05.2023; №8840831/41029980 від 19.05.2023; №8840884/41029980 від 19.05.2023; №8840829/41029980 від 19.05.2023; №8840828/41029980 від 19.05.2023; №8840827/41029980 від 19.05.2023; №8840871/41029980 від 19.05.2023; №8840870/41029980 від 19.05.2023; №8840886/41029980 від 19.05.2023; №8840885/41029980 від 19.05.2023; №8840830/41029980 від 19.05.2023; №8840802/41029980 від 19.05.2023; №8840824/41029980 від 19.05.2023; №8840882/41029980 від 19.05.2023; №8840881/41029980 від 19.05.2023; №8840851/41029980 від 19.05.2023; №8840850/41029980 від 19.05.2023; №8840849/41029980 від 19.05.2023; №8840826/41029980 від 19.05.2023; №8840825/41029980 від 19.05.2023; №8840883/41029980 від 19.05.2023; №8840869/41029980 від 19.05.2023.

Щодо позовної вимоги про зобов`язання ДПС України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкові накладні №4-126, то суд зазначає таке.

Відповідно до вимог пп. 201.1, 201.10 ст. 201 ПК України реєстрацію податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних віднесено до обов`язків платника податків.

У той же час, наведені норми розраховані на відсутність спірних правовідносин, оскільки у випадку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування механізм її подальшої реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних є іншим.

Згідно з нормами п.п. 19, 20 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1246 від 29.12.2010 (далі - Порядок № 1246), податкова накладна та/або розрахунок коригування, реєстрацію яких зупинено, реєструється у день настання однієї з таких подій: прийняття в установленому порядку та набрання чинності рішенням про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування; набрання рішенням суду законної сили про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування (у разі надходження до ДФС відповідного рішення); неприйняття та/або відсутність реєстрації в установленому порядку рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування.

У разі надходження до ДПС рішення суду про реєстрацію або скасування реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування, яке набрало законної сили, такі податкові накладні та/або розрахунки коригування реєструються після проведення перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку (крім абзацу десятого), або їх реєстрація скасовується. При цьому датою реєстрації або скасування реєстрації вважається день, зазначений в такому рішенні, або день набрання законної сили рішенням суду.

Отже, реєстрація в ЄРПН податкових накладних/розрахунку коригування, реєстрацію яких попередньо було зупинено, є повноваженням ДПС України.

Як вже встановлено судом та підтверджено матеріалами справи, надані позивачем документи складені з дотриманням вимог законодавства та були достатніми для реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Обставин, які б унеможливлювали реєстрацію податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних, судом не встановлено.

Відповідно ч. 3 ст. 245 КАС України у разі скасування нормативно-правового або індивідуального акта, суд може зобов`язати суб`єкта владних повноважень вчинити необхідні дії з метою відновлення прав, свобод чи інтересів позивача, за захистом яких він звернувся до суду.

Водночас суд враховує, що спосіб відновлення порушеного права має бути ефективним і таким, що виключає подальші протиправні рішення, дії чи бездіяльність суб`єкта владних повноважень, а у випадку невиконання або неналежного виконання рішення не виникала б необхідність повторного звернення до суду, а здійснювалося примусове виконання рішення. За таких обставин, суд вважає, що в цьому випадку ефективним способом захисту порушених прав позивача буде зобов`язання ДПС України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкові накладні №4-126, що складені ТОВ «Родинний маєток», датою їх подання на реєстрацію.

Висновки суду у цій справі узгоджуються із висновками Верховного Суду, викладеними у постановах від 02.04.2019 (справа № 822/1878/18) та від 18.07.2019 (справа № 1740/2004/18).

Покладання на Державну податкову службу України обов`язку зареєструвати податкову накладну не вважатиметься втручанням у його дискреційні повноваження.

Щодо вимоги позивача про визнання протиправним та скасування рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, № 73402 від 21.07.2023 про відповідність/невідповідність платника податку на додану вартість критеріям ризиковості платника податку, то суд зазначає наступне.

Судом установлено, що комісією регіонального рівня було винесено рішення № 73402 від 21.07.2023 про відповідність/невідповідність ТОВ «Родинний Маєток» критеріям ризиковості платника податку на додану вартість (надалі Рішення про ризиковість, Додаток № 133).

Згідно даних, вказаних у рішенні про ризиковість, позивач відповідає п.8 Критеріїв ризиковості платника податку, а саме: 1) 10 у податковій звітності платника не відображені доходи, нараховані та виплачені самозайнятим особам за виконані роботи чи надані послуги; 2) 18 керівник та/або особа, яка має право підпису (посадова особа платника податку), є особою, яка займає аналогічну посаду більше, ніж у п`яти (включно) платників податку.

Інформація, за якою встановлено відповідність платника податку критеріям ризиковості постачання за період 17.04.2023 по 27.04.2023 по операціям код ДКПП 41.00.2, податковий номер платника податку, задіяного в ризиковій операції 45122801, що відповідає ТОВ «Оренда Парк».

Додатком № 4 до Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних затверджено бланк рішення про відповідність/невідповідність платника податку на додану вартість критеріям ризиковості платника податку (з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2022 р. №1428).

Так, у разі відповідності пункту 8 критеріїв ризиковості платника податку зазначається код (коди) податкової інформації, яка є підставою для прийняття рішення про відповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку.

Наказом ДПС України від 11.01.2023 року №17 «Про затвердження довідника кодів податкової інформації» затверджено довідник кодів податкової інформації, яка є підставою для прийняття рішення про відповідність платника податку на додану вартість критеріям ризиковості платника податку, а саме:

01 - постачання товару, походження якого не прослідковується за ланцюгом постачання;

02 - придбання товару, походження якого не прослідковується за ланцюгом постачання;

03 - відсутність необхідних умов та/або обсягів матеріальних ресурсів для виробництва товарів, виконання робіт або надання послуг в обсягах, відображених у податковій накладній/розрахунку коригування (відсутні відомості про об`єкти оподаткування, відсутнє придбання послуг оренди об`єктів оподаткування, послуг транспортування, послуг оренди місць зберігання товарно-матеріальних цінностей, послуг оренди місць зберігання паливно-мастильних матеріалів тощо), відповідно до поданої до контролюючих органів звітності;

04 - постачання товарів, відмінних від придбаних, за відсутності умов та/або матеріальних ресурсів для виробництва таких товарів;

05 - постачання товарів платнику(ам) податку, який(і) здійснює(ють) постачання товарів, відмінних від придбаних;

06 - платник податку задіяний у здійсненні групою платників податку, у тому числі щодо яких прийняте рішення про відповідність критеріям ризиковості платника податку, циклу операцій один з одним щодо придбання/реалізації одного й того ж товару/послуги для формування штучного обсягу такого товару/послуги;

07 - недостатня кількість трудових ресурсів, необхідних для здійснення господарської операції в обсягах, зазначених у податковій накладній/розрахунку коригування (за відсутності інформації щодо придбання послуг з виконання робіт, які необхідні для здійснення господарської операції);

08 - постачання сільськогосподарської продукції за відсутності придбання такої продукції, сплати земельного податку (сплати єдиного податку для платника податку, який перебуває на спрощеній системі оподаткування четвертої групи) та/або придбання пального, мінеральних добрив, допоміжних послуг з вирощування сільськогосподарської продукції за наявності земельних ділянок;

09 - відсутня/анульована ліцензія, видана органами ліцензування, які засвідчують право платника податку на виробництво та/або торгівлю підакцизними товарами (продукцією), визначеними підпунктами 215.3.1, 215.3.2, 215.3.31 та 215.3.4 пункту 215.3 статті 215 Податкового кодексу України;

10 - у податковій звітності платника податку не відображені доходи, нараховані та виплачені самозайнятим та/або фізичним особам за виконані роботи чи надані послуги; 11 - накопичення залишків нереалізованих товарів за відсутності (недостатності) місць для їх зберігання (власних, орендованих складських приміщень) відповідно до поданої до контролюючих органів звітності;

12 - постачання товарів (послуг) платнику(ам) податку, щодо якого(их) прийняте рішення про відповідність критеріям ризиковості платника податку;

13 - придбання товарів (послуг) у платника(ів) податку, щодо якого(их) прийняте рішення про відповідність критеріям ризиковості платника податку;

14 - постачання товарів/послуг за рахунок сформованого реєстраційного ліміту у зв`язку з придбанням товарів, не пов`язаних з господарською діяльністю платника податку;

15 - постачання/придбання товарів з обмеженим терміном придатності за відсутності їх реалізації та/або переробки, та/або відповідних засобів зберігання, та/або придбання послуг оренди відповідних основних засобів;

16 - наявність інформації щодо застосування до платника податку спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) відповідно до прийнятих рішень Ради національної безпеки і оборони України, введених у дію указами Президента України;

17 - наявність інформації щодо застосування до засновників/посадових осіб платника податку спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) відповідно до прийнятих рішень Ради національної безпеки і оборони України, введених у дію указами Президента України;

18 - керівник та/або особа, яка має право підпису (посадова особа платника податку), є особою, яка займає аналогічну посаду більше ніж у п`яти (включно) платників податку.

Згідно з додатком 4 Порядку № 1165 в рішенні про відповідність/невідповідність платника податку на додану вартість критеріям ризиковості платника податку обов`язково зазначається підстава його прийняття, зокрема, відповідний пункт критеріїв ризиковості платника податку та у разі відповідності пункту 8 критеріїв ризиковості платника податку розшифровується, яка саме податкова інформація.

З урахуванням викладеного, суд зауважує, що законодавцем установлена певна послідовність прийняття рішення про відповідність платника податку на додану вартість Критеріям ризиковості платника податку на додану вартість.

Так, рішенню Комісії щодо відповідності платника податку Критеріям ризиковості платника податку на додану вартість має передувати складання та направлення таким платником податкової накладної/розрахунку коригування, за наслідками чого здійснюється моніторинг платника податку, податкової накладної/розрахунку коригування.

При цьому, встановленню наявності у контролюючих органах податкової інформації, що визначає ризиковість здійснення господарської операції, яка стала відома контролюючому органу у процесі провадження поточної діяльності під час виконання покладених на контролюючі органи завдань і функцій, має передувати моніторинг податкової накладної/розрахунку коригування, поданої для реєстрації.

Отже, питання відповідності підприємства Критеріям ризиковості платника ПДВ має розглядатись Комісією регіонального рівня за наслідками подання товариством для реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування та моніторингу платника податку і податкової накладної/розрахунку коригування, що направлена для реєстрації.

При цьому моніторинг проводиться в автоматизованому порядку.

Разом з тим, зі змісту оскарженого рішення від 21.07.2023 №73402 вбачається, що комісією регіонального рівня прийнято рішення про відповідність ТОВ «Родинний маєток» критеріям ризиковості платника податку на додану вартість не за наслідками подання останнім податкової накладної/розрахунку коригування для реєстрації, що має передувати моніторингу платника податку, моніторингу такої накладної/розрахунку коригування.

Суд встановив, що зі змісту доводів, викладених у відзиві на позовну заяву вбачається, що оскаржуване рішення прийнято у зв`язку з наявною податковою інформацією, що отримана з баз даних ДПС під час виконання функцій контролю, а не за наслідками подання останнім податкової накладної/ розрахунку коригування для реєстрації. Крім того, у отриманій податковій інформації зазначено про ймовірний фіктивний правочин, який вчинено без наміру створення правових наслідків, які обумовлюються цим правочином.

Разом з тим, будь-яких доказів на підтвердження податкової інформації, на підставі якої прийнятті оскаржувані рішення про включення позивача до переліку ризикових платників податків, відповідачем надано не було.

Суд зазначає, що висновок контролюючого органу про відповідність позивача критеріям ризиковості платника податку (код 10) ґрунтується на тому, що взаємовідносини з фізичними особами-підприємцями спрощеної системи оподаткування без реєстрації платниками ПДВ, операції з якими не задекларовано у Податкових деклараціях з податку на додану вартість, тобто, негативна податкова інформація про ризикову діяльність стосується не господарської діяльності позивача, а його контрагентів.

Щодо визначення коду 18, а саме: керівник та/або особа, яка має право підпису (посадова особа платника податку) є особою, яка займає аналогічну посаду більше ніж у п`яти (включно) платників податку, то суд зазначає, що відповідачем не надано жодних доказів того, що засновник ОСОБА_1 займає аналогічну посаду більш ніж у п`яти платників податку.

При цьому, суд зауважує, що будь-яких доказів на підтвердження податкової - інформації ані під час виникнення даних правовідносин, ані під час розгляду судом даної справи, на підставі якої прийняті оскаржуване рішення про включення позивача до переліку ризикових платників податків, податковим органом надано не було, як і не надано доказів того, що відповідач вчиняв будь-які дії, спрямовані на перевірку отриманої інформації шляхом направлення відповідного запиту платнику.

Також відповідачем не надано доказів щодо його припущення про те, що ТОВ «Родинний маєток» та ТОВ «Оренда парк» мають спільного засновника ТОВ «Київська компанія з управління активами», що здійснює свою діяльність від свого імені в інтересах та за рахунок активів пайового закритого недиверсифікованого венчурного інвестиційного фонду «Родинний маєток для життя», що може свідчити про нереальність (фіктивність) здійснення господарської операції.

Тобто доводи ГУ ДПС у Вінницькій області ґрунтуються лише на власних припущеннях, без належних доказів, що могли б підтвердити вказані факти.

Суд зауважує, що у разі наявності у контролюючого органу інформації, що може свідчити про вчинення позивачем та/або його контрагентом порушень вимог податкового законодавства, такий орган не позбавлений можливості призначити та провести документальну перевірку платника податку, за результатами якої дослідити питання ведення ним господарської діяльності та правомірності відображення її результатів у податковому обліку.

Податковий орган не надав доказів, що у достатній мірі підтверджували б правомірність включення позивача до переліку ризикових платників податків.

Суд підкреслює, що здійснення моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків є превентивним заходом, спрямованим на убезпечення від безпідставного формування податкового кредиту за операціями, що не підтверджені первинними документами або підтверджені платником податку копіями документів, які складені з порушенням законодавства. Здійснення моніторингу не повинне підміняти за своїм змістом проведення податкових перевірок як способу реалізації владних управлінських функцій податкового органу.

Така правова позиція вже неодноразово викладалась Верховним Судом, зокрема у постановах від 23 жовтня 2018 року по справі № 822/1817/18, від 21 травня 2019 року по справі № 0940/1240/18.

З урахуванням викладеного, суд вважає, що відповідач не довів наявність обґрунтованих підстав для віднесення позивача до переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості, відповідно до пункту 8 Критеріїв ризиковості, а відтак, рішення комісії Головного управління ДПС у Вінницькій області про внесення позивача до переліку платників податків, які відповідають критеріям ризиковості відповідно до пункту 8 Критерії ризиковості платника податків від 21.07.2023 №73402 є протиправними та підлягає скасуванню.

Відповідно частини 3 статті 245 КАС України, у разі скасування нормативно-правового або індивідуального акту суд може зобов`язати суб`єкта владних повноважень вчинити необхідні дії з метою відновлення прав, свобод чи інтересів позивача, за захистом яких він звернувся до суду.

Отже, враховуючи наведене суд дійшов висновку, що належним способом захисту прав позивача, який забезпечить їх ефективне поновлення, є зобов`язання ГУ ДПС у Вінницькій області виключити позивача з переліку платників податку, які відповідають критеріям ризиковості платника податку, у спосіб та у порядку встановленому Порядком №1165.

У контексті оцінки доводів сторін, суд звертає увагу на позицію Європейського суду з прав людини, зокрема, у справах "Проніна проти України" (пункт 23) та "Серявін та інші проти України" (пункт 58): принцип, пов`язаний з належним здійсненням правосуддя, передбачає, що у рішеннях судів та інших органів з вирішення спорів мають бути належним чином зазначені підстави, на яких вони ґрунтуються. Хоча пункт 1 статті 6 Конвенції зобов`язує суди обґрунтовувати свої рішення, його не можна тлумачити як такий, що вимагає детальної відповіді на кожен аргумент. Міра, до якої суд має виконати обов`язок щодо обґрунтування рішення, може бути різною в залежності від характеру рішення.

З огляду на такий підхід Європейського суду з прав людини до оцінки аргументів сторін, суд вважає, що ключові аргументи сторін отримали достатню оцінку.

Частиною другою статті 2 КАС України передбачено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Відповідно до ч. 1 ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Згідно ч.1 ст.77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Частиною 2 ст.77 КАС України визначено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні (ч.1 ст.90 КАС України).

Перевіривши юридичну та фактичну обґрунтованість доводів сторін, оцінивши докази суб`єкта владних повноважень на підтвердження правомірності своїх дій та докази, надані позивачем, суд доходить висновку, що з наведених у позовній заяві мотивів і підстав, позовній вимоги підлягають задоволенню.

Визначаючись щодо розподілу судових витрат суд виходив з того, що згідно з ч. 1 ст. 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Відтак, на користь позивача підлягають стягненню за рахунок бюджетних асигнувань відповідачів понесені ним судові витрати зі сплати судового збору у розмірі 332 816,00 грн.

Керуючись ст.ст. 73, 74, 75, 76, 77, 90, 94, 139, 241, 245, 246, 250, 255, 295 КАС України, -

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов задовольнити.

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828720/41029980 від 17.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 4 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828707/41029980 від 17.05.2023 року , яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 5 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828726/41029980 від 17.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 6 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828715/41029980 від 17.05.2023 року яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 7 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828716/41029980 від 17.05.2023 року яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 8 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828731/41029980 від 17.05.2023 року яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 9 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828706/41029980 від 17.05.2023 року яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 10 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828714/41029980 від 17.05.2023 року яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 11 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828702/41029980 від 17.05.2023 року , яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 12 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828703/41029980 від 17.05.2023 року яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 13 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828704/41029980 від 17.05.2023 року яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 14 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828705/41029980 від 17.05.2023 року яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 15 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828718/41029980 від 17.05.2023 року яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 16 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828732/41029980 від 17.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 17 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828727/41029980 від 17.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної 18 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828730/41029980 від 17.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної 19 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828712/41029980 від 17.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної 20 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828713/41029980 від 17.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 21 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828724/41029980 від 17.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 22 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828725/41029980 від 17.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 23 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828711/41029980 від 17.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 24 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828709/41029980 від 17.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 25 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828721/41029980 від 17.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 26 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828728/41029980 від 17.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 27 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828701/41029980 від 17.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 28 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828722/41029980 від 17.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 29 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828723/41029980 від 17.05.2023 року , яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 30 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828729/41029980 від 17.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 31 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828710/41029980 від 17.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 32 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828719/41029980 від 17.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 33 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8828708/41029980 від 17.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 34 від 25.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840867/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 35 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840803/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 36 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840823/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 37 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840859/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 38 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840872/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 39 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840817/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 40 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840873/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 41 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840819/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 42 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840847/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 43 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840834/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 44 від 26.04.2023 рок в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840835/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 45 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840808/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 46 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840878/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 47 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840877/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 48 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840836/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 49 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840837/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 50 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840838/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 51 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840839/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 52 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840840/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 53 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840841/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 54 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840842/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 55 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840843/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 56 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840845/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 57 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840844/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 58 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840846/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 59 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840848/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 60 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840818/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 61 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840804/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 62 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840805/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 63 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840806/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 64 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840807/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 65 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840809/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 66 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840810/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 67 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840811/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 68 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840812/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 69 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840813/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 70 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840874/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 71 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840866/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 72 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840864/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 73 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840863/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 74 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840862/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 75 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840861/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 76 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840860/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 77 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840887/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 78 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840880/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 79 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840879/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 80 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840876/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 81 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840875/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 82 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840816/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 83 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840865/41029980 від 19.05.2023 року , яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 84 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840815/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 85 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840814/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 86 від 26.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840801/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 87 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840799/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 88 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840798/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 89 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840797/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 90 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840796/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 91 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840822/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 92 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840821/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 93 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840820/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 94 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840800/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 95 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840856/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 96 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840854/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 97 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840853/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 98 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840852/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 99 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840858/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 100 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840857/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 101 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840833/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 102 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840832/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 103 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840855/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 104 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840868/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 105 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840831/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 106 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840884/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 107 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840829/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 108 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840828/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 109 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840827/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 110 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840871/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 111 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840870/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 112 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840886/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 113 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840885/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 114 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840830/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 115 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840802/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 116 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840824/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 117 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840882/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 118 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840881/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 119 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840851/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 120 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840850/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 121 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840849/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 122 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840826/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 123 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840825/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 124 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840883/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 125 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а саме № 8840869/41029980 від 19.05.2023 року, яким відмовлено у реєстрації податкової накладної № 126 від 27.04.2023 року в Єдиному реєстрі податкових накладних;

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 4 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 5 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 6 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 7 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 8 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 9 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 10 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 11 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 12 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 13 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 14 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 15 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 16 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 17 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 18 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 19 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 20 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 21 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 22 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 23 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 24 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 25 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 26 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 27 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 28 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 29 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 30 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 31 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 32 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 33 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 34 від 25.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 35 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 36 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 37 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 38 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 39 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 40 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 41 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 42 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 43 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 44 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 45 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 46 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 47 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 48 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 49 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 50 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 51 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 52 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 53 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 54 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 55 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 56 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 57 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 58 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 59 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 60 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 61 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 62 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 63 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 64 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 65 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 66 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 67 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 68 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 69 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 70 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 71 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 72 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 73 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 74 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 75 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 76 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 77 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 78 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 79 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 80 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 81 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 82 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 83 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 84 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 85 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 86 від 26.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 87 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 88 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 89 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 90 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 91 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 92 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 93 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 94 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 95 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 96 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 97 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 98 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 99 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 100 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 101 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 102 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 103 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 104 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 105 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 106 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 107 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 108 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 109 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 110 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 111 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 112 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 113 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 114 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 115 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 116 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 117 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 118 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 119 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 120 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 121 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 122 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 123 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 124 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 125 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Зобов`язати Державну податкову службу України (04053, м. Київ, Львівська площа, 8, код 43005393) зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» № 126 від 27.04.2023 року датою її фактичного подання.

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії головного управління ДПС у Вінницькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних № 73402 від 21.07.2023 року про відповідність/невідповідність платника податку на додану вартість критеріям ризиковості платника податку.

Зобов`язати Головне управління ДПС у Вінницькій області виключити Товариство з обмеженою відповідальністю «Родинний Маєток» з переліку платників податку, які відповідають критеріям ризиковості платника податку, у спосіб та у порядку встановленому Порядком №1165.

Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний маєток» судовий збір в розмірі 166 408,00 грн. (сто шістдесят шість тисяч чотириста вісім гривень) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Вінницькій області.

Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Родинний маєток» судовий збір в розмірі 166 408,00 грн. (сто шістдесят шість тисяч чотириста вісім гривень) за рахунок бюджетних асигнувань Державної податкової служби України.

Рішення суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 255 КАС України.

Відповідно до ст. 295 КАС України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю "Родинний маєток" (вул. Богуна, 27А, м. Вінниця, 21000; код ЄДРПОУ 41029980);

Відповідач: Головне управління ДПС у Вінницькій області (вул. Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця, 21028; код ЄДРПОУ 44069150);

Відповідач: Державна податкова служба України (Львівська площа, 8, м. Київ, 04053; код ЄДРПОУ 43005393).

СуддяВіятик Наталія Володимирівна

Дата ухвалення рішення08.11.2023
Оприлюднено13.11.2023
Номер документу114797573
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них зупинення реєстрації податкових накладних