Ухвала
від 06.11.2023 по справі 297/3588/23
БЕРЕГІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 297/3588/23

У х в а л а

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про повернення позовної заяви

06 листопада 2023 року м. Берегове

Суддя Берегівського районного суду Закарпатської області Михайлишин В. М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 в особі представника за ордером адвоката Павлової Емілії Сергіївни до приватного підприємства «Шериф-Берегово» про захист прав на знак для товарів і послуг,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 в особі представника за ордером адвоката Павлової Е.С. звернувся до Берегівського районного суду Закарпатської області із позовною заявою до приватного підприємства «Шериф-Берегово» про захист прав на знак для товарів і послуг.

Зокрема, позивач просить:

-заборонити відповідачу «Шериф-БЕРЕГОВО», код ЄДРПОУ 36846699 (юридична адреса: Україна, 90202, Закарпатська область, м. Берегове, вул. Стефаника, буд. 7, кв. 4) використовувати у своїй господарській діяльності знаки товарів і послуг за свідоцтвом № НОМЕР_1 від 26.12.2016 року та/або позначення, схожі з указаним знаком, стосовно наведених у свідоцтві № НОМЕР_1 від 26.12.2016 року послуг 45 класу МКТП, а також послуг, споріднених з наведеними у такому свідоцтві, зокрема шляхом:

-заборони нанесення будь-якого з названих знаків на будь-який товар, для позначення послуг для яких вони зареєстровані, упаковку, якій міститься такий товар, вивіску, пов`язану з послугами;

-заборони використання в правочинах в найменуванні знак для послуг « ІНФОРМАЦІЯ_1 » для надання послуг з охорони;

-заборони зберігання такого товару із зазначеним нанесенням будь-якого або всіх знаків;

-заборони пропонування послуг, що містять знаки для продажу;

-заборони продажу послуг, які містять такі знаки;

-заборони застосування будь-якого з названих знаків у діловій документації чи в рекламі та в мережі Інтернет;

-вилучення з цивільного обігу на території України та знищення упаковок товарів та рекламних матеріалів (вивіски, візитні картки, бланки, буклети, маркування торгових точок) ТОВ «Шериф-БЕРЕГОВО» із нанесеними на них знаками за свідоцтвом України № НОМЕР_1 від 26.12.2016 року, які рекламуються відповідачем, в тому числі в мережі Інтернет.

Ухвалою Берегівського районного суду Закарпатської області від 13 жовтня 2023 року позовну заяву ОСОБА_1 залишено без руху, оскільки в порушення вимог ч. 4 ст. 177 ЦПК України, позивачем було заявлено 8 позовних вимог немайнового характеру, тому позивачу слід було доплатити судовий збір у розмірі 7515,20 гривень.

Для виправлення вказаних недоліків позивачу був наданий п`ятиденний строк.

02 листопада 2023 року Берегівським районним судом Закарпатської області в системі «Електронний суд» отримано заяву представника позивача ОСОБА_1 адвоката Павлової Е.С., в якій зазначено, що позивачем ОСОБА_1 ознайомлено з ухвалою суду про залишення позовної заяви без руху в ЄДРСР. Також, представник позивача вказує на те, що позивачем заявлено одну вимогу немайнового характеру, яка спрямована на захист та відновлення одного права власника свідоцтва.

Разом з цим, суд констатує наступне.

Згідно до підпункту 2 пункту 2 частини 1 статті 4 Закону України «Про судовий збір», за подання до суду, позовної заяви немайнового характеру, яка подана фізичною особою справляється судовий збір у розмірі 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Так, до позовної заяви було долучено квитанцію №176517828 від 26.09.2023 року про сплату судового збору за позовом ОСОБА_1 у розмірі 1073,60 гривень.

Разом з цим, абзацем 2 частини 3 статті 6 Закону України «Про судовий збір» визначено, що у разі коли в позовній заяві об`єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.

При цьому, що позивачем заявлено 8 позовних вимог немайнового характеру, тому позивачу слід доплатити судовий збір у розмірі 7515,20 гривень.

Посилання представника позивача у заяві від 02.11.2023 року нічим не аргументовані та не доведені.

Відповідно до ч. 3 ст. 185 ЦПК України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

Таким чином, оскільки вказівки ухвали від 13.10.2023 року позивачем в установлений п`ятиденний строк після отримання її копії не виконані, тому позовну заяву слід вважати неподаною та повернути позивачу.

Керуючись ст.ст. 175, 177, ч. 3 ст. 185 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 в особі представника за ордером адвоката Павлової Емілії Сергіївни до приватного підприємства «Шериф-Берегово» про захист прав на знак для товарів і послуг повернути ОСОБА_1 .

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Апеляційна скарга може бути подана до Закарпатського апеляційного суду.

Суддя Віталій МИХАЙЛИШИН

СудБерегівський районний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення06.11.2023
Оприлюднено20.11.2023
Номер документу114957548
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, пов’язаних із застосуванням Закону України «Про захист прав споживачів»

Судовий реєстр по справі —297/3588/23

Ухвала від 06.11.2023

Цивільне

Берегівський районний суд Закарпатської області

МИХАЙЛИШИН В. М.

Ухвала від 13.10.2023

Цивільне

Берегівський районний суд Закарпатської області

МИХАЙЛИШИН В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні