ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 листопада 2023 року м. Черкаси справа № 925/1297/23
Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Спаських Н.М., із секретарем судового засідання Лисенко Р.М., за участі представників сторін:
від позивача: Ганнисик О.Ю. - самопредставництво;
від відповідача: не з`явився;
розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи за позовом Канівського комунального підприємства теплових мереж ( м. Канів, Черкаська область) до Черкаської районної ради ( м. Черкаси) про стягнення 60 163,04 грн.
ВСТАНОВИВ:
Заявлено позов про стягнення з відповідача заборгованості за теплову енергію, спожиту в приміщенні Будинку рад по вул. О. Кошового, 3 м. Канів в розмірі 60 163,04 грн. в період з 01.01 по 28.01.2021 року.
Справа слухається за правилами спрощеного позовного провадження.
В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав повністю та просив суд їх задовольнити з підстав, викладених у позовній заяві.
Відповідач в судове засідання не з`явився, явка обов`язковою не визнавалась.
У відзиві на позовну заяву проти задоволення позовних вимог відповідач заперечив та просив суд відмовити позивачу в задоволенні позову з підстав, зокрема, що замовником постачання теплової енергії слід вважати виконком Канівської міської ради, який і повинен сплатити борг.
Всі подані сторонами докази і документи з процесуальних питань суд приєднав до справи у відповідності до ст. 2 ГПК України. Даною нормою передбачено, що завданням господарського судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів, пов`язаних із здійсненням господарської діяльності, та розгляд інших справ, віднесених до юрисдикції господарського суду, з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, держави. Суд та учасники судового процесу зобов`язані керуватися завданням господарського судочинства, яке превалює над будь-якими іншими міркуваннями в судовому процесі.
У відповідності до ст. 13,74 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог та заперечень.
Дослідивши наявні у справі докази в їх сукупності і врахувавши доводи і заперечення сторін, суд приходить до висновку, що позов підлягає до повного задоволення, виходячи з такого:
За даними ДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань вбачається, що Канівська районна рада Черкаської області (код 25727252) перебуває в процесі припинення на підставі реорганізації, яка є фактично завершеною.
З матеріалів справи вбачається, що 20.01.2020 між Канівським комунальним підприємством теплових мереж ( далі - Постачальник, позивач по справі) та Канівською районною радою (далі - Покупець) було укладено договір № 47 постачання теплової енергії ( а.с. 12-14).
За умовами цього договору Постачальник зобов`язався у 2020 році здійснити постачання теплової енергії, Покупець прийняти і оплатити теплову енергію ( п. 1.1. договору № 47).
Найменування: ДК 021:2015, код 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов`язана продукції надалі - теплова енергія.
Умовно постійна частина двоставкового тарифу - приєднане теплове навантажень вимірюється в Гкал/год, умовно змінна частина двоставкого тарифу - теплова енергія вимірюється в Гкал. ( п. 1.2. договору № 47).
Кількість теплової енергії по складовим двоставкового тарифу встановлюється 30,328078 Гкал/рік та максимальне теплове навантаження 0,018240 Гкал/год ( п. 1.3. договору № 47).
Ціна цього Договору зазначена в розрахунку згідно з додатком 1 та на момент укладання договору, на підставі встановлених тарифів, становить 60860,00 грн. (шістдесят тисяч вісімсот шістдесят гривень 00 коп.) з врахуванням податку на додану вартість в сумі 10143,3 грн. (десять тисяч сто сорок три гривні 33 коп.) ( п. 3.1. договору № 47).
Місце поставки: Черкаська область, м. Канів, вул. О. Кошового, 3 ( п. 5.2. договору № 47).
Відповідно до ч. 3 статті 631 ЦК України Сторони можуть встановити, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення, тому цей Договір набирає чинності з 01 січня 2020 і діє до 31 грудня 2020, а в частині розрахунків, до повного виконання ( п. 10.1. договору № 47).
За доводами позивача, постачання теплової енергії за договором № 47 від 20.01.2020 в даний час завершено.
09.02.2021 між Канівським комунальним підприємством теплових мереж ( далі - Постачальник, позивач по справі) та Виконавчим комітетом Канівської районної ради (далі - Покупець) було укладено договір № 5 постачання теплової енергії (а.с. 15-17), у відповідності до якого Постачальник зобов`язався у 2021 році здійснити постачання теплової енергії, а Покупець прийняти і оплатити теплову енергію ( п. 1.1. договору № 5).
Найменування: теплова енергія, приєднане теплове навантаження (ДК 021:2015 (09320000-8) пара, гаряча вода та пов`язана продукція) на об`єкти Виконавчого комітету Канівської міської ради надалі теплова енергія. Умовно постійна частина двоставкового тарифу - приєднане теплове навантаження вимірюється в Гкал/год, умовно змінна частина двоставкового тарифу- теплова енергія вимірюєтеся в Гкал, ( п. 1.2. договору № 5).
Кількість теплової енергії по складовим двоставкового тарифу встановлюється 140,384 Гкал/рік та максимальне теплове навантаження 0,065883 Гкал/год. ( п. 1.3. договору № 5).
Ціна цього Договору зазначена в розрахунку згідно з додатком 1 та на момент укладанні договору, на підставі встановлених тарифів, становить 266724,29 гри. (двісті шістдесят шість тисяч сімсот двадцять чотири гривні 29 коп.) з врахуванням податку на додану вартість в сумі 44454,05 грн.. (сорок чотири тисячі чотириста п`ятдесят чотири гривні 05 коп.) ( п. 3.1. договору № 5).
Відповідно до п. 4.1. договору № 5 розрахунок за постачання теплової енергії проводяться виключно в грошовій формі відповідно до встановленого двоставкового тарифу на теплову енергію, розмір та структура якого встановлюється згідно чинного законодавства.
Розрахунковим періодом є календарний місяць.
Вид розрахунку - безготівковий.
В рахунку за постачання теплової енергії окремо зазначаються складові двоставкового тарифу:
-приєднане теплове навантаження - одиниця виміру Гкал/год.
-фактично спожита теплова енергія - одиниця виміру Гкал.
Щомісячно Покупець проводить звірку розрахунків за постачання теплової енергії для опалення з Постачальником. Вказана звірка оформляється двостороннім актом звірки.
До рахунка додається:
-акт приймання-передачі теплової енергії ( п. 4.2. договору № 5).
Відповідно до п. 5.1. договору № 5 термін постачання протягом 2021 року.
Постачання теплової енергії здійснюється Покупцю в обсягах згідно з Договором у вигляд гарячої води на такі потреби:
-опалення - в період опалювального сезону;
Усі нові або реконструйовані системи теплоспоживання Покупця, до введення їх в роботу повинні бути прийняті в експлуатацію згідно з вимогами Правил користування тепловою енергією та Правил технічної експлуатації тепло споживацьких установок і теплових мереж з оформленням відповідного акта - допуску.
Початок і закінчення опалювального періоду визначається погодними умовами (три доби з середньодобовою температурою +8 градусів Цельсія) та по рішенню міськвиконкому.
Місце поставки: Черкаська область, м. Канів, приміщення в будівлях: вул. Олега Кошового, 3; Шевченка, 49; 206 Дивізії, 12; Шевченка, 6; Олега Кошового, 2 ( п. 5.2. договору № 5).
Відповідно до ч. З статті 631 ЦК України Сторони встановили, що умови договору застосовуються до відносин між ними, які виникли до його укладення, тому цей Договір набирає чинності з 01 січня 2021 р. і діє до 31 грудня 2021 р. ,а в частині розрахунків, до повного їх виконання ( п. 10.1. договору № 5).
Згідно п. 10.4. Договору № 5 від 09.02.2021 договір вважається продовженим на той самий період на тих же самих умовах, якщо за місяць до закінчення терміну дії договору жодна сторона не повідомить іншу про наміри його припинення або перегляду.
За доводами представника позивача, цей договір № 5 на постачання теплової енергії від 09.02.2021, є чинним станом на час розгляду справи і стосується опалення лише частини приміщення площею 379 кв.м., спору щодо якої немає.
За доводами позивача, ці договори слід врахувати для пояснення взаємовідносин сторін і оцінки їх доводів та заперечень щодо виниклого спору.
Статтею 11 ЦК України визначено, що цивільні права та обов`язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов`язки.
Відповідно до частини першої статті 626 ЦК України договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків.
Згідно з частиною першою статті 628 ЦК України зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов`язковими відповідно до актів цивільного законодавства.
Як встановлено судом, укладені позивачем договори, які додано до справи, за своєю правовою природою є договорами про надання послуг.
Відносини у сфері транспортування теплової енергії регулюються Законом України "Про теплопостачання". У преамбулі цього Закону зазначено, що ним визначено основні правові, економічні та організаційні засади діяльності на об`єктах сфери теплопостачання та врегульовано відносини, пов`язані з виробництвом, транспортуванням, постачанням та використанням теплової енергії з метою забезпечення енергетичної безпеки України, функціонування систем теплопостачання, створення і удосконалення ринку теплової енергії.
Положеннями частини першої статті 1 Закону України "Про теплопостачання" визначено, що сфера теплопостачання - сфера діяльності з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії споживачам;
суб`єкти відносин у сфері теплопостачання - фізичні та юридичні особи незалежно від організаційно-правових форм та форми власності, які здійснюють виробництво, транспортування, постачання теплової енергії, теплосервісні організації, споживачі, органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування;
теплопостачальна організація - суб`єкт господарської діяльності з постачання споживачам теплової енергії.
Позивач є надавачем послуг з постачання теплової енергії в м. Каневі.
За правилами ст.714 ГПК України за договором постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу одна сторона (постачальник) зобов`язується надавати другій стороні (споживачеві, абонентові) енергетичні та інші ресурси, передбачені договором, а споживач (абонент) зобов`язується оплачувати вартість прийнятих ресурсів та дотримуватись передбаченого договором режиму її використання, а також забезпечити безпечну експлуатацію енергетичного та іншого обладнання.
До договору постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, положення про договір поставки, якщо інше не встановлено законом або не випливає із суті відносин сторін.
Законом можуть бути передбачені особливості укладення та виконання договору постачання енергетичними та іншими ресурсами.
Правила надання послуг з постачання теплової енергії затверджені ПКМУ № 830 від 21.08.2019.
Відповідно до частини першої статті 901 ЦК України за договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов`язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов`язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором.
Згідно з частиною першою статті 903 ЦК України якщо договором передбачено надання послуг за плату, замовник зобов`язаний оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, що встановлені договором.
Як вказує позивач до 31.12.2020 розподіл теплової енергії, використаної для потреб опалення приміщення Будинку рад по вул. Кошового, 3 у м. Каневі здійснювався пропорційно площі приміщень Канівської районної ради (власника) та інших користувачів (орендарів) у приміщенні.
За цей період до 31.12.2020 розрахунки із позивачем проведено в повному обсязі.
Протягом 1 січня 2021 року - 28 січня 2021 року (включно) для потреб опалення частини приміщення площею 1038,5 кв.м. за адресою м. Канів, вул. О. Кошового, 3, що була в користуванні власника - Канівської районної ради та не передана в оренду з оформленням відповідного договору, фактично спожито 33,961 Гкал теплової енергії при приєднаному тепловому навантаженню 0.126486 Гкал/год на суму 60 163.04 грн.
Позивач надав докази, що з 27.01.2020 року Канівська районна рада виступила Орендодавцем 379 кв.м. площі частини приміщення у будівлі Будинку рад на першому поверсі по вул. О. Кошового, 3 у м. Каневі, яке перебуває на її балансі. Саме на цю частину приміщення було укладено договір оренди № 10 від 27.01.2020 із Виконавчим комітетом Канівської міської ради ОТГ Черкаської області (Орендар) - копію якого позивачем додано до відповіді на відзив.
Цей договір діє до 31.12.2020 з правом пролонгації на новий період (розділ 10).
Листом від 25.01.2021 № 01-01-20/174 Виконком Канівської міської ради на адресу позивача підтвердив користування приміщенням площею 379,0 кв.м. у приміщенні по вул. О. Кошового, 3.
Цю частину приміщенні було передано Виконкому Канівської МР від Канівської районної ради за Актом приймання-передачі основних засобів від 20.01.2020, який позивачем також додано до відповіді на відзив.
На решту приміщення Будинку рад по вул. О. Кошового, 3 у м. Каневі (1038,5 кв.м.), договір із позивачем на теплопостачання ніким не було укладено. Ця послуга споживалася без договору та без оплати за неї з боку Канівської районної ради, яка була власником, балансоутримувачем та розпорядником приміщенням Будинку рад по вул. Кошового, 3 у м. Каневі і повинна нести відповідальність за утримання приміщення і сплату комунальних послуг.
Канівською районною радою не оспорюються та не заперечуються майнові права та обов`язки з утримання приміщення Будинку рад по вул. О. Кошового, 3 у м. Каневі, які передаються до Черкаської районної ради, як повного правонаступника Канівської районної ради.
За наданими в справу доказами судом встановлено, що відповідно до пункту 62 розділу V "Прикінцеві та перехідні положення Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктом 6 Рішення Черкаської районної ради "Про реорганізацію Канівської районної ради шляхом приєднання" № 2-2/VII від 11.12.2020 вирішено почати реорганізацію Канівської районної ради (код 25727252) шляхом приєднання до Черкаської районної ради (код 25659510).
Пунктом 6 рішення встановлено, що відповідач, Черкаська районна рада, є правонаступником всього майна, активів та зобов`язань Канівської районної ради (а.с.18).
Рішенням Черкаської районної ради від 28.01.2021 № 5-4/УІІІ (а.с. 19-21) затверджено передавальний акт майна, активів та зобов`язань Канівської районної ради, до яких ввійшло, зокрема, все приміщення Будинку рад за адресою вул. О. Кошового, 3 у м. Каневі площею 1417,5 кв.м.
Також рішенням Черкаської районної ради від 28.01.2021 № 5-5/УІІІ (а.с. 22) вирішено передати з балансу Канівської районної ради на баланс Господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради нежилі приміщення Будинку рад за адресою вул. О. Кошового, 3 у м. Канів.
Згідно наданого відповідачем Витягу з ДР речових прав на нерухоме майно, з 06.02.2021 всі приміщення Будинку рад площею 1417,5 кв.м. по вул. О. Кошового, 3 у м. Каневі зареєстровані за територіальною громадою в особі відповідача Черкаської районної ради на підставі рішення про реорганізацію Канівської районної ради шляхом приєднання від 11.12.2020 № 2-2/УІІІ та рішення про затвердження передавальних актів від 28.01.2021 № 5-4/УІІІ.
Отже слід вважати, що станом на час вирішення спору Черкаською районною радою завершені всі процедури по реорганізації Канівської районної ради та прийняття від неї у власність всього майна і боргових зобов`язань.
Практикою Верховного Суду неодноразово було підтверджено, що відсутність укладеного договору з надавачем комунальних послуг не позбавляє боржника обов`язку оплатити надані йому послуги в межах строку позовної давності.
Слід виходити з того, що основні засади організаційних, господарських відносин, що виникають у сфері надання та споживання житлово-комунальних послуг між їхніми виробниками, виконавцями та споживачами, а також їхні права й обов`язки, регулюються Законом України «Про житлово-комунальні послуги» 2018 року (Закон про ЖКП).
Хоч у нормах Закону про ЖКП й передбачено, що відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються лише на договірних засадах, проте, відповідно до ст. 7 Закону про ЖКП, споживач має право, зокрема, одержувати вчасно та відповідної якості житлово-комунальні послуги згідно із законодавством та умовами договору на надання житлово-комунальних послуг.
Такому праву прямо відповідає визначений цією ж нормою Закону про ЖКП обов`язок споживача укладати договори про надання житлово-комунальних послуг у порядку і випадках, визначених законом та оплачувати надані житлово-комунальні послуги за цінами/тарифами, встановленими відповідно до законодавства, у строки, встановлені відповідними договорами.
Таким чином, згідно із зазначеними нормами закону, споживачі зобов`язані оплатити житлово-комунальні послуги, якщо вони фактично користувалися ними. Сам лише факт відсутності договору про надання житлово-комунальних послуг не може бути підставою для звільнення споживача від оплати послуг у повному обсязі.
За правилами ст. 104,105,107 ЦК України юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов`язки переходять до правонаступників. Учасники юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, зобов`язані протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію.
Учасники юридичної особи, суд або орган, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, відповідно до цього Кодексу призначають комісію з припинення юридичної особи (комісію з реорганізації, ліквідаційну комісію), голову комісії або ліквідатора та встановлюють порядок і строк заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи, що припиняється.
Виконання функцій комісії з припинення юридичної особи (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) може бути покладено на орган управління юридичної особи.
До комісії з припинення юридичної особи (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) або ліквідатора з моменту призначення переходять повноваження щодо управління справами юридичної особи. Голова комісії, її члени або ліквідатор юридичної особи представляють її у відносинах з третіми особами та виступають у суді від імені юридичної особи, яка припиняється.
Строк заявлення кредиторами своїх вимог до юридичної особи, що припиняється, не може становити менше двох і більше шести місяців з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.
Після закінчення строку для пред`явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог комісія з припинення юридичної особи складає передавальний акт (у разі злиття, приєднання або перетворення) або розподільчий баланс (у разі поділу), який має містити положення про правонаступництво щодо майна, прав та обов`язків юридичної особи, що припиняється шляхом поділу, стосовно всіх її кредиторів та боржників, включаючи зобов`язання, які оспорюються сторонами.
Передавальний акт та розподільчий баланс затверджуються учасниками юридичної особи або органом, який прийняв рішення про її припинення, крім випадків, встановлених законом.
За змістом цих норм ЦК України проведення реорганізації із визначенням правонаступника юридичної особи не тягне за собою погашення чи припинення боргових зобов`язань боржника, що реорганізується, якщо навіть кредитор не подав у встановлений термін заяви до комісії з реорганізації боржника.
З матеріалів справи вбачається, що на час вирішення спору вже повністю завершено процедуру реорганізації Канівської районної ради.
Як вказано вище, згідно наданого до відзиву відповідачем Витягу з ДР речових прав на нерухоме майно, з 06.02.2021 всі приміщення Будинку рад площею 1417,5 кв.м. по вул. О. Кошового, 3 у м. Каневі зареєстровані за територіальною громадою в особі Черкаської районної ради на підставі рішення про реорганізацію Канівської районної ради шляхом приєднання від 11.12.2020 № 2-2/УІІІ та рішення про затвердження передавальних актів від 28.01.2021 № 5-4/УІІІ.
За доводами позивача, заборгованість за теплопостачання, що утворилася як до, так і після припинення діяльності Канівської районної ради по всьому приміщенню Будинку рад за адресою м. Канів, вул. О. Кошового, 3 (за мінусом 379,0 кв.м. м площі) з 01 по 28 січня 2021 року повинна бути сплачена правонаступником - Черкаською районною радою, яка зазначена відповідачем в цій справі.
Ніяка інша особа крім Канівської районної ради не була відповідальною за сплату послуги теплопостачання перед позивачем, оскільки відсутній відповідний договір на цей період щодо решти площі 1038,5 кв.м. (крім 379,0 кв.м., за яку платить Виконком Канівської міської ради по Договору № 5 від 09.02.2021 року (а.с. 15) з урахуванням його Договору оренди № 10 від 27.01.2020).
Тому суд відхиляє заперечення відповідача у відзиві, що саме Виконком Канівської міської ради повинен сплатити весь спірний борг, бо рештою приміщення Виконком не користується ні за якими договорами чи на законних підставах і належних доказів протилежного відповідачем суду не подано.
Приміщення за адресою м. Канів, вул. О. Кошового, 3 закріплено на праві господарського відання за Господарським управлінням експлуатації приміщень Черкаської районної ради лише з 29.01.2021 відповідно до рішення Черкаської районної ради №5-5/VIII від 28.01.2021 ( а.с. 19) і тому і це Управління не може виступити належним відповідачем у спірний період виникнення боргу з 01 по 28 січня 2021 року.
Відповідач у відзиві на позов визнав, що Черкаська районна рада стала правонаступником майна, активів та зобов`язань Канівської районної ради, зокрема нежитлового приміщення Будинку рад за адресою: вул. Олега Кошового, 3 , м. Канів, загальною площею 1417,5 кв.м.
На сплату коштів за теплопостачання на вказану площу приміщення за мінусом 379,0 кв.м., позивачем на адресу Черкаської районної ради було направлено АКТ № 0000043 за період з 01 по 28.01.2021 року та рахунок на сплату 60163,04 грн. (а.с. 7-8), який залишився несплаченим, що і спричинило спір.
Позивачем на адресу відповідача також було направлено лист № 185 від 16.05.2023 ( а.с. 6) в якому просить сплатити заборгованість за теплову енергію в розмірі 60163,04 грн.
Відповідач відповіді на листа не надав.
З підстав викладеного суд приходить до висновку, що відповідач не вказав суду обставин, які б звільняли його від обов`язку сплати спірних коштів за вимогами позивача. Доказів існування спору з приводу якості наданої послуги теплопостачання в справу не подано. Послуга спожита у приміщенні Будинку рад у повному обсязі.
Послуга теплоспоживання оплачується щомісячно за загальними правилами надання житлово-комунальних послуг.
Зібраними у справі доказами позивач довів правову підставу та обґрунтованість своїх позовних вимог.
Тому до примусового стягнення з відповідача на користь позивача, як із правонаступника Канівської районної ради, процедура реорганізації якої завершена підписанням передавального акту та перереєстрацію права власності на приміщенні Будинку рад по вул. О.Кошового, 3 у м. Канів за Черкаською районною радою, належить 60 163,04 грн. за спожиту теплову енергію в приміщенні по вул. Кошового, 3 у м. Канів (щодо площі 1038,5 кв.м.) за період з 01 по 28 січня 2021 року.
Відповідно до ст. 129 ГПК України, при задоволенні позову, з відповідача на користь позивача слід стягнути 2 684,00 грн. судового збору повністю.
Керуючись ст. 238, 240 ГПК України, -
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити повністю.
Стягнути з Черкаської районної ради ( код 25659510, м. Черкаси, вул. Чорновола, 157) на користь Канівського комунального підприємства теплових мереж ( код 02082657, м. Канів, Черкаська область, вул. Енергетиків, 30) -- 60163,04 грн. за спожиту теплову енергію в приміщенні по вул. Кошового, 3 у м. Канів за період з 01 по 28 січня 2021 року та 2684,00 грн. на відшкодування сплаченого судового збору.
Наказ видати.
Рішення набирає законної сили в порядку, передбаченому ст. 241 ГПК України.
Рішення може бути оскаржено до Північного апеляційного господарського суду протягом 20 днів.
Повне судове рішення складено 19 листопада 2023
Суддя Н.М. Спаських
Суд | Господарський суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 08.11.2023 |
Оприлюднено | 22.11.2023 |
Номер документу | 115030758 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг енергоносіїв |
Господарське
Господарський суд Черкаської області
Спаських Н.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні