"21" листопада 2023 р. Справа № 363/2011/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про затвердження мирової угоди
21 листопада 2023 рокуВишгородський районний суд Київської області в складі:
Головуючого судді Баличевої М.Б.
при секретарі - Редкач М.В.,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в приміщенні суду в місті Вишгороді заяву сторін про затвердження мирової угоди у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальності «МКМ Сервіс ЛТД» про відшкодування збитків завданих дорожньо-транспортною пригодою,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Вишгородського районного суду Київської області перебуває вищезазначена цивільна справа.
20.11.2023 року до суду сторонами подано заяву про укладення мирової угоди, до якої долучена мирова угода, підписана сторонами.
Даною мировою угодою сторони домовились про наступне:
1. З метою повного та остаточного врегулювання спору Сторони домовились про відшкодування збитків позивачу завданих відповідачем, внаслідок дорожньо-транспортною пригоди за участю водіїв ОСОБА_2 та ОСОБА_1 , що мала місце 31.08.2022 року о 10 годині 20 хвилин за адресою: м. Житомир, на перехресті вулиць М. Грушевського Князів Острозьких, в загальному розмірі 165882 (сто шістдесят п`ять тисяч вісімсот вісімдесят вісім) гривень 10 копійок.
2.Передача коштів,зазначених уп.1Мирової угоди,здійснюється убезготівковій форміна розрахунковийрахунок позивача(«ПриватБанк»,Код РНОКППотримувача НОМЕР_1 ,МФО 305299,рахунок отримувача НОМЕР_2 ,IBAN НОМЕР_3 ) за наступним графіком:
- грошова сума у розмірі 50 тисяч гривень у період часу з 21 по 24 листопада 2023 року;
- грошова сума у розмірі 50 тисяч гривень у період часу з 27 листопада по 01 грудня 2023 року
- грошова сума у розмірі 65882,10 до 31.12.2023 року включно;
3. Позивач запевняє, що отримання коштів в сумі, вказаній в п. 1 Мирової угоди, вичерпує в повному обсязі наявність претензій матеріального характеру між сторонами в межах судової справи №363/2011/23, та свідчить, що за наслідками виконання умов Мирової угоди не має та не матиме в майбутньому жодних претензій та вимог до відповідача майнового та іншого характеру.
4. Усі судові витрати, в тому числі витрата на правову допомогу та судовий збір, покладаються на сторону, яка їх понесла, та іншою стороною не відшкодовуються.
5. У разі невиконання Сторонами умов даної Мирової угоди, ухвала про її затвердження вважається виконавчим документом.
6. Сторони підтверджують, що умови Мирової угоди відповідають їх волі, дана угода укладена добровільно та без жодного примусу, угода не є фіктивною чи удаваною, а наміри Сторін відповідають змісту зобов`язань, визначених Мировою угодою.
7. Сторони заявляють, що даною Мировою угодою не порушуються права будь-яких відомих третіх осіб.
8. Дана Мирова угода складена українською мовою і підписана у трьох оригінальних примірниках, з яких - один надається у справу Вишгородського районного суду Київської області №363/2011/23та по одному для кожної Сторони.
9. Дана Мирова угода вступає в силу з моменту її затвердження ухвалою Вишгородського районного суду Київської області.
10 Мирова угода підписана у трьох примірниках та підлягає затвердженню Вишгородським районним судом Київської області.
11. Мирова угода набирає чинність з дня постановлення ухвали про її затвердження.
12. Наслідки закриття провадження у справі, передбачені ст. 256 ЦПК України Сторонам відомі. Ніяких інших претензій сторони одна до одної не мають.
13. Мирова угода складена у присутності представників сторін адвокатів Павленка О.В. та Сінченка А.О.
Сторони в судове засідання не з`явилися, в заяві про визнання мирової угоди просили розгляд здійснювати без їх участі.
Суд, вивчивши зміст поданої сторонами мирової угоди та заяву сторін про її затвердження, оцінивши наявні у справі письмові докази, повно та всебічно встановивши обставини справи, приходить до висновку про те, що подана сторонами мирова угода підлягає затвердженню судом, з огляду на наступне.
Відповідно до частини сьомоїстатті 49 ЦПК Українисторони можутьпримиритися,у томучислі шляхоммедіації,на будь-якійстадії судовогопроцесу. Результат домовленості сторін може бути оформлений мировою угодою.
За змістом частини першоїстатті 207 ЦПК Українимирова угода укладається сторонами з метою врегулювання спору на підставі взаємних поступок і має стосуватися лише прав та обов`язків сторін. У мировій угоді сторони можуть вийти за межі предмета спору за умови, що мирова угода не порушує прав чи охоронюваних законом інтересів третіх осіб.
Сторони можуть укласти мирову угоду і повідомити про це суд, зробивши спільну письмову заяву, на будь-якій стадії судового процесу (частина другастатті 207 ЦПК України).
Частиною четвертоюстатті 207 ЦПК Українивстановлено, що укладена сторонами мирова угода затверджується ухвалою суду, в резолютивній частині якої зазначаються умови угоди. Затверджуючи мирову угоду, суд цією ж ухвалою одночасно закриває провадження у справі.
Крім того, частиною п`ятою статті 207 ЦПК України встановлено, що суд постановляє ухвалу про відмову у затвердженні мирової угоди і продовжує судовий розгляд, якщо: 1) умови мирової угоди суперечать закону чи порушують права чи охоронювані законом інтереси інших осіб, є невиконуваними; або 2) одну із сторін мирової угоди представляє її законний представник, дії якого суперечать інтересам особи, яку він представляє.
Сторони даної мирової угоди повністю усвідомлюють умови, мету та сутність цієї мирової угоди та підтверджують, що всі викладені умови цієї мирової угоди відповідають їх реальному волевиявленню та інтересам і породжують настання наслідків, зазначених у тексті цієї мирової угоди. Наслідки затвердження цієї мирової угоди сторонам відомі.
Уся інформація, викладена в цій мировій угоді, сприймається сторонами як повною мірою достовірна. Кожна сторона окремо несе повну відповідальність за недостовірність інформації, яка зазначена в цій мировій угоді.
Відповідно до вимогстатті 208 ЦПК Українивиконання мирової угоди здійснюється особами, які її уклали, в порядку і в строки, передбачені цією угодою. Ухвала про затвердження мирової угоди є виконавчим документом та має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленимЗаконом України «Про виконавче провадження». У разі невиконання затвердженої судом мирової угоди ухвала суду про затвердження мирової угоди може бути подана для її примусового виконання в порядку, передбаченому законодавством для виконання судових рішень.
Умови мирової угоди викладені сторонами на окремому аркуші та підписані з однієї сторони представником позивача (на підставі угоди), з другої сторони відповідачем, в зв`язку з укладенням мирової угоди сторони погодили, що їм зрозумілі наслідки укладення мирової угоди передбаченіст. 256 ЦПК України.
Відповідно до вимог пункту п`ятого частини першоїстатті 255 ЦПК Українисуд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо сторони уклали мирову угоду і вона затверджена судом.
За невиконання умов цієї мирової угоди сторони несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.
Враховуючи, що умови мирової угоди не суперечать вимогам закону, не порушують прав, свобод чи інтересів кожної зі сторін, суд вважає за можливе закрити провадження у справі та затвердити дану мирову угоду.
Керуючись статтями49,207,208,255,256 ЦПК України, суд,-
УХВАЛИВ:
Заяву сторін про затвердження мирової угоди задовольнити.
Затвердити мирову угоду, укладену між позивачем ОСОБА_1 та відповідачем Товариства з обмеженою відповідальності «МКМ Сервіс ЛТД» в особі директора Сарояна Вартана Агвановича до якої сторони у справі вирішили врегулювати спір на основі взаємних поступок, які можуть стосуватися лише прав та обов`язків сторін та предмета позову, обговоривши між собою предмет позову внаслідок чого дійшли висновку про можливість закінчення розгляду даного спору мирним шляхом та укладення між сторонами мирової угоди на таких умовах:
1.З метою повного та остаточного врегулювання спору Сторони домовились про відшкодування збитків позивачу завданих відповідачем, внаслідок дорожньо-транспортною пригоди за участю водіїв ОСОБА_2 та ОСОБА_1 , що мала місце 31.08.2022 року о 10 годині 20 хвилин за адресою: м. Житомир, на перехресті вулиць М. Грушевського Князів Острозьких, в загальному розмірі 165882 (сто шістдесят п`ять тисяч вісімсот вісімдесят вісім) гривень 10 копійок.
2.Передача коштів, зазначених у п. 1 Мирової угоди, здійснюється у безготівковій формі на розрахунковий рахунок позивача(«ПриватБанк», Код РНОКПП отримувача НОМЕР_1 , МФО 305299, рахунок отримувача НОМЕР_2 , IBAN НОМЕР_3 ) за наступним графіком:
- грошова сума у розмірі 50 тисяч гривень у період часу з 21 по 24 листопада 2023 року;
- грошова сума у розмірі 50 тисяч гривень у період часу з 27 листопада по 01 грудня 2023 року
- грошова сума у розмірі 65882,10 до 31.12.2023 року включно;
3.Позивач запевняє, що отримання коштів в сумі, вказаній в п. 1 Мирової угоди, вичерпує в повному обсязі наявність претензій матеріального характеру між сторонами в межах судової справи №363/2011/23, та свідчить, що за наслідками виконання умов Мирової угоди не має та не матиме в майбутньому жодних претензій та вимог до відповідача майнового та іншого характеру.
4.Усі судові витрати, в тому числі витрата на правову допомогу та судовий збір, покладаються на сторону, яка їх понесла, та іншою стороною не відшкодовуються.
5.У разі невиконання Сторонами умов даної Мирової угоди, ухвала про її затвердження вважається виконавчим документом.
6.Сторони підтверджують, що умови Мирової угоди відповідають їх волі, дана угода укладена добровільно та без жодного примусу, угода не є фіктивною чи удаваною, а наміри Сторін відповідають змісту зобов`язань, визначених Мировою угодою.
7.Сторони заявляють, що даною Мировою угодою не порушуються права будь-яких відомих третіх осіб.
8.
Провадження по справі закрити.
Ухвала про затвердження Мирової угоди є виконавчим документом відповідно до частини другої статті 208 ЦПК України, пункту 2 частини першоїстатті 3 Закону України «Про виконавче провадження»та може бути пред`явлена до виконання протягом трьох років.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Апеляційна скарга подається до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. У разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Позивач: ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , паспорт громадянина України серії НОМЕР_4 , виданого Богунським РВ УМВС України в Житомирській області 22.01.1997 р., РНОКПП: НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 )
Відповідач: Товариство з обмеженою відповідальності «МКМ Сервіс ЛТД» (код ЄДРПОУ: 36444694, адреса: 07301, Київська область, м. Вишгород, вул. Шолуденка, буд. 19)
Суддя М.Б. Баличева
Суд | Вишгородський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 21.11.2023 |
Оприлюднено | 22.11.2023 |
Номер документу | 115048145 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них завданої внаслідок ДТП |
Цивільне
Вишгородський районний суд Київської області
Баличева М. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні