Справа № 357/12584/23
1-кс/357/2789/23
У Х В А Л А
09 листопада 2023 року слідчий суддя Білоцерківського міськрайонного суду Київської області ОСОБА_1 , за участі секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду № 5 Білоцерківського міськрайонного суду клопотання прокурора Білоцерківської окружної прокуратури ОСОБА_3 у кримінальному провадженні, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42023112030000299 від 19.07.2023 року, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України про накладення арешту на майно, -
У С Т А Н О В И В:
07 листопада 2023 року до слідчого судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області надійшло клопотання прокурора Білоцерківської окружної прокуратури ОСОБА_3 у кримінальному провадженні, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42023112030000299 від 19.07.2023 року, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України про накладення арешту на майно.
Обґрунтовуючи клопотання, прокурор зазначає, що посадовими особами ТОВ «СВІТ АГРОТЕХНІКИ» та ТОВ «ТЕО-ТРЕЙДІНГ», спільно із посадовими особами ряду суб`єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність на території м. Біла Церква Київської області, в період часу з 2017 по 2022 роки, розроблено схему з метою незаконного збагачення за рахунок чужого майна, яке передавалось їм на підставі та умовах договорів лізингу, що полягає у заволодінні шляхом обману майном ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ», чим спричинено збитків в особливо великих розмірах.
В ході досудового розслідування допитаний по даному факту представник потерпілого ОСОБА_4 , пояснив, що підставою для звернення із заявою про злочин необхідно вважати ту обставину, що посадовими особами ТОВ «СВІТ АГРОТЕХНІКИ» та ТОВ «ТЕО ТРЕЙДІНГ», в особі директора ОСОБА_5 , (ІПН НОМЕР_1 ) спільно з посадовими особами ПП «МАІЗ», ТОВ «ІСІДА ПРАЙМ, ТОВ «АПЕКС КОРН», які іменовані як «лізингоодержувачі» розроблено та реалізовано злочинну схему, з метою привласнення майна, яке було їм ввірене чи перебувало в її віданні, з подальшою легалізацією (відмиванням) майна одержаного внаслідок вчинення злочинних дій.
Зокрема у період часу з 2017 по 2022 рік включно, між ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ» як лізингодавцем, та ПП «МАІЗ , ТОВ «ІСІДА ПРАЙМ», ТОВ «АПЕКС КОРН», ТОВ «СВІТ АГРОТЕХНІКИ» як лізингоодержувачами, було укладено ряд договорів фінансового лізингу, відповідно до яких Лізингодавець на підставі договорів купівлі-продажу зобов`язується набути у власність Лізингодавця і передати на умовах фінансового лізингу у тимчасове володіння та користування майно, а Лізингооджержувачі зобов`язуються прийняти майно у лізинг та сплачувати лізингові платежі та інші платежі згідно з умовами відповідних договорів.
У свою чергу, постачальниками об`єктів лізингу були ТОВ «СВІТ АГРОТЕХНІКИ» та ТОВ «ТЕО ТРЕЙДІНГ», в особі директора ОСОБА_5 , який поставив на адресу ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ» 207 об`єктів на суму 788 077 878,29 гривень.
При цьому протягом 2021-2022 років, працівниками Департаменту безпеки та стягнення заборгованості ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ», в ході виконання своїх службових обов`язків на підставі затвердженого «Плану огляду об`єктів лізингу на 2021 рік» від 13.11.2020 року, службовими особами вищезазначених юридичних осіб-Лізингоодержувачів було неодноразово направлено звернення щодо проведення представниками Лізингодавця перевірки фактичної наявності та стану Предметів лізингу в місцях їх знаходження відповідно до умов відповідних договорів, на що службові особи Лізингоодержувачів відмовлялися та не надавали запитувану інформацію.
Також в ході спілкування із службовими особами вищезазначених юридичних осіб - Лізингоодержувачів, деякі із них повідомляли, що техніку було передано в користування для надання сільськогосподарських послуг та на зберігання керівнику ТОВ «СВІТ АГРОТЕХНІКИ» ОСОБА_5 , за що останні повинні були отримувати кошти та сплачувати лізингові платежі перед ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ».
У свою чергу ОСОБА_5 , не заперечував вищезазначену інформацію, але допустити представників Лізингодавця для проведення перевірки активів не надалось за можливе, так як з його слів, техніка знаходиться постійно в роботі в різних регіонах України.
Протягом 2021-2023 років працівниками ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ» було здійснено неодноразові виїзди до місць реєстрації вищезазначених юридичних осіб - Лізингоодержувачів з метою виявлення та огляду техніки, за результатами яких техніки не виявлено, крім того частина сільськогосподарської техніки відсутня за місцем реєстрації.
Крім того, ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ» відомо, що ОСОБА_5 , вступивши в злочинну змову, з метою заволодіння коштами ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ», з керівниками зазначених вище юридичних осіб - Лізингоодержувачів, подавав заявки від імені керівників зазначених вище юридичних осіб - Лізингоодержувачів до ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ» для отримання в лізинг сільськогосподарського обладнання (виключно навісного). Після затвердження даних заявок співробітниками ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ» - перераховував на рахунки таких юридичних осіб грошові кошти в сумі авансових платежів, які в свою чергу, здійснювали авансові платежі на рахунок ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ» за поставлену техніку. ТОВ «ТЕО ТРЕЙДІНГ» та ТОВ «СВІТ АГРОТЕХНІКИ» у свою чергу, отримали оплати за поставлений товар, від ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ» в розмірі 100 відсотків вартості техніки.
Частину коштів, які отримували юридичні особи - Лізингоодержувачі ОСОБА_5 , - ТОВ «ТЕО ТРЕЙДІНГ» та ТОВ «СВІТ АГРОТЕХНІКИ», як постачальники техніки - перераховувались на рахунки юридичних осіб - спільників як «оплата за участь у схемі». Протягом певного часу вказані юридичні особи здійснювали лізингові платежі за рахунок коштів, які надавав ОСОБА_5 , які він, в свою чергу, отримував від реалізації чергової схеми.
Окрім цього, останній додав, що співробітниками служби безпеки ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ», стало відомо, про те, що номери (заводські таблички), які фактично є на техніці, не відповідають номерам, які використовує виробник зазначеної техніки. Також велика кількість техніки не знаходиться за місцем свого зберігання, що вказує на те, що можливо якоїсь кількості техніки взагалі вже не має.
Допитаний по даному факту директор департаменту безпеки та стягнення заборгованості ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ» ОСОБА_6 , пояснив, що в департаменті безпеки та стягнення заборгованості ТОВ «ОТП Лізинг» є відповідальні особи, які безпосередньо займаються оглядом об`єктів лізингу (активів). Щодо ТОВ «СВІТ АГРОТЕХНІКИ», де директором являється ОСОБА_5 , останній зазначив, що огляди проводилися відповідно до плану (та позапланово, через виникнення заборгованості). Всі огляди, які були здійснені фіксувалися та документально оформлювалися. При цьому в документах зазначалися місця проведення оглядів.
Наскільки йому відомо ОСОБА_5 , пропонував суб`єктам господарювання за обумовлену плату, щоб останні укладали договори лізингу, та він обіцяв оплачувати вказані договори лізингу, перераховувавши вступні платежі за вказаними договорами. В деяких випадках ОСОБА_5 , особисто підписував такі договори, оскільки в ході спілкування із директорами суб`єктів господарювання, останні зазначили, що вони не розписувалися у договорах.
Також йому відомо, що ОСОБА_5 , подавав завідомо підроблені документи до Держпродспоживслужби з метою проведення державної реєстрації активів, які в подальшому продавав ОТП «ЛІЗИНГ» для подальшої передачі в лізинг групі компаній, з якими ОСОБА_5 , домовлявся. При цьому під час надання документів до Держпродспоживслужби, він підроблював таблички з ідентифікаційними номерами, чіпляв їх на інші активи таких же моделей, та фотографував їх, після чого цю інформацію щодо активів він передавав до ОТП «Лізинг». Зазначив, що працівниками ОТП «ЛІЗИНГ» фактична наявність активів не перевірялась.
Також наскільки йому відомо, більшість активів на митну територію України не ввозились. На його думку ОСОБА_5 , створив піраміду за рахунок отримуваних коштів за новими лізинговими угодами, після чого оплачував попередні лізингові угоди, та таким чином залучав нових суб`єктів господарювання, так діяв за період з 2021 по 2022 роки.
Також відомо, що гр. ОСОБА_5 , активи ТОВ «ОТП Лізинг» неодноразово продавав по декілька разів підроблюючи документи та змінюючи таблички щодо ідентифікації активів, із залученням працівників Держпродспоживслужби.
Також додав, що ОСОБА_5 , на даний час перебуває за кордоном, з метою ухилення від кримінальної відповідальності. І при повторній перевірці раніше виявлених місць знаходження активів, встановлено їх відсутність. До допиту останнім додано дані наведені в табличці щодо проведення перевірок та встановлення місцезнаходження на момент огляду частини техніки (активів).
Окрім цього ОСОБА_6 , надано список перевірок активів, в тому числі які надавалися іншим суб`єктам господарювання, серед яких виявлено дві сівалки марки «GREAT PLAINS» моделі «YP 1630» 2013 року випуску, які надавалися лізингоотримувачу «МІНОР ЛТД».
На запит в порядку ст. 93 КПК України отримано балансові довідки щодо перебування на балансі ТОВ «Світ Аротехніки» сільськогосподарської техніки, переписка між ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ» та ОСОБА_5 , листи адресовані ОСОБА_5 , ТОВ «Світ Агротехніки», ТОВ «Ісіда Прайм», ПП «МАІЗ», ТОВ «Апекс Корн», щодо заборгованості та надання інформації щодо місце розташування сільськогосподарської техніки.
Окрім цього до матеріалів кримінального провадження долучено копії документів, щодо передачі ТОВ «МІНОР ЛТД» сільськогосподарської техніки в лізинг.
В ході аналізу доданих копій документів встановлено, що:
Сівалка точного висіву «GREAT PLAINS» моделі «YP 1630» 2013 року випуску, серійний номер GP-C1067N, була передана у власність ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ» на підставі договору купівлі-продажу № 6658-S/1 від 21.05.2020 року, та в подальшому на підставі протоколу лізингу № 1 до рамкового договору фінансового лізингу № 6658-FL від 21.05.2020 року передана у лізинг ТОВ «МІНОР ЛТД».
Сівалка точного висіву «GREAT PLAINS» моделі «YP 1630» 2013 року випуску, серійний номер GP-C1074N, була передана у власність ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ» на підставі договору купівлі-продажу № 6658-S/1 від 21.05.2020 року, та в подальшому на підставі протоколу лізингу № 2 до рамкового договору фінансового лізингу № 6658-FL від 21.05.2020 року передана у лізинг ТОВ «МІНОР ЛТД».
В ході додатково допиту представника потерпілого ОСОБА_4 , пояснив, що як стало відомо працівникам служби безпеки ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ» в процесі пошуку викраденої техніки було встановлено місцезнаходження - 5 одиниць сівалок, а саме: Great Plains YP 2425 - 4 шт., та марки Kvemeland TF Maxi, які знаходяться в місті Біла Церква, географічні координати (49.7982738, 30.1940497), відеозапис, як доказ знаходження вищезазначеної техніки там, долучено до допиту, а саме флеш-накопичувач із відеозаписом виявлення техніки, роздруківку із «Google maps», із зображенням місцезнаходження техніки та координат.
Окрім цього останній додав, що наскільки йому відомо, як зазначено в заяві про вчинення кримінального правопорушення, на об`єктах лізингу - техніці можуть бути змінені або взагалі відсутні заводські таблички із серійними номерами. Але він зазначив, що вказану сільськогосподарську техніку можливо ідентифікувати шляхом підключення спеціалістами обладнання до бортового комп`ютеру, розташованого на техніці.
Проведеним оглядом наданого відеозапису встановлено, що запис відеофайлу проводиться із салону автомобіля через вікно водійських дверей. На відеозаписі виявлено, що на земельній ділянці вздовж огорожі розташовані у складеному положенні сільськогосподарська техніка - ззовні схожі на сівалки, окрашені у зелений та в червоний колір. Зазначена сільськогосподарська техніка розташована в один ряд. Після проїзду вздовж сівалок відеозапис закінчується.
В ході подальшого досудового розслідування шляхом співставлення координат та місця виявлення техніки із відкритими даними Земельного Кадастру в мережі інтернет, виявлено, що сільськогосподарська техніка, яка зображена на відео, знаходиться на території земельної ділянки кадастровий номер 3210300000:08:003:0023 в межах м. Біла Церква Київської області.
Згідно відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо об`єкта нерухомого майна, земельна ділянка кадастровий номер 3210300000:08:003:0023, площа 5,1312 га., цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на праві власності належить ТОВ «БЦ ОКСІМ» код ЄДРПОУ 33093097.
Згідно інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, юридична адреса ТОВ «БЦ ОКСІМ» код ЄДРПОУ 33093097, зазначена - м. Біла Церква, вул. Івана Кожедуба, буд. 359, що візуально співпадає із місцем розташування земельної ділянки із кадастровим номером 3210300000:08:003:0023.
14.10.2023 року отримано ухвалу Білоцерківського міськрайонного суду Київської області про надання дозволу на проведення обшуку земельної ділянки із кадастровим номером 3210300000:08:003:0023, що належить ТОВ «БЦ ОКСІМ».
02.11.2023 року в ході проведення обшуку земельної ділянки із кадастровим номером 3210300000:08:003:0023, що належить ТОВ «БЦ ОКСІМ», було виявлено та вилучено:
-Сівалку точного висіву марки «Great Plains» моделі «YP 1630» зеленого кольору, без заводської таблички, має позначення фарбою білого кольору «2».
-Сівалку точного висіву марки «Great Plains» моделі «YP 1630» зеленого кольору, без заводської таблички, має позначення фарбою білого кольору «З».
-Сівалку точного висіву марки «Great Plains» моделі «YP 1630» зеленого кольору, без заводської таблички, має позначення фарбою білого кольору «4».
-Сівалку точного висіву марки «Great Plains» моделі «YP 1630» зеленого кольору, без заводської таблички.
-монітор в комплекті з кабелями маки «РМ400» для сівалки точного висіву марки «Great Plains» моделі «YP 1630», серійний номер 11411.
-монітор в комплекті з кабелями маки «РМ400» для сівалки точного висіву марки «Great Plains» моделі «YP 1630», серійний номер 11417.
-монітор в комплекті з кабелями маки «РМ400» для сівалки точного висіву марки «Great Plains» моделі «YP 1630», серійний номер 11427.
-монітор в комплекті з кабелями маки «РМ400» для сівалки точного висіву марки «Great Plains» моделі «YP 1630», серійний номер 11420.
Окрім цього в ході обшуку залученим спеціалістом здійснено підключення за допомогою моніторів до окремо кожної сівалки, в ході чого отримано дані щодо виробництва сівалки та її заводських налаштувань.
Під час обшуку директором ТОВ «НІПОН АГРОСЕРВІС» ОСОБА_7 надано копії документів щодо поставки йому двох сівалок точного висіву марки «Great Plains» моделі «YP 1630» в 2019 та 2020 році.
Згідно договору поставки № САТ-1128 від 29.11.2019 року, укладеного між продавцем ТОВ «СВІТ АГРОТЕХНІКИ» в особі ОСОБА_5 та покупця ТОВ «НІПОН АГРОСЕРВІС» в особі директора ОСОБА_7 , останньому було поставлено сівалку марки «Great Plains» моделі «YP 1630», без зазначення серійних номерів, інших ідентифікуючих даних, в тому числі року виготовлення сівалки, тощо.
Згідно договору поставки № ТЕО-392/ВС від 28.08.2020 року укладеного між продавцем ТОВ «СВІТ АГРОТЕХНІКИ» в особі ОСОБА_5 та покупця ТОВ «НІПОН АГРОСЕРВІС» в особі директора ОСОБА_7 , останньому було поставлено сівалку марки «Great Plains» моделі «YP 1630», без зазначення серійних номерів, інших ідентифікуючих даних, в тому числі року виготовлення сівалки, тощо.
За наданими копіями документів та огляду обладнання під часу обшуку не надалось можливим ідентифікувати та підтвердити, які із виявлених чотирьох сівалок марки «Great Plains» моделі «YP 1630», що перебували на земельній ділянці із кадастровим номером 3210300000:08:003:0023, безпосередньо були поставлені на підставі договорів укладених із ТОВ «СВІТ АГРОТЕХНІКИ», окрім цього без проведення експертизи обладнання (сівалок) із залученням представника виробника сільськогосподарської техніки марки «Great Plains», та отримання офіційної інформації від виробника визначити дійсні серійні номери вилучених сівалок не надається можливим.
Враховуючи викладені обставини, існують обґрунтовані підстави стверджувати, що вилучені чотири сівалки точного висіву марки «Great Plains» моделі «YP 1630» та чотири монітори до вказаних сівалок можуть бути предметами вчинення кримінально-протиправних дій директора ТОВ «СВІТ АГРОТЕХНІКИ» ОСОБА_5 , та вони підлягають перевірці (експертизі) із залученням представників заводу виробника.
03.11.2023 року вилучені в ході обшуку чотири сівалки точного висіву марки «Great Plains» моделі «YP 1630» та чотири монітори до вказаних сівалок визнані речовими доказами по кримінальному провадженні.
Прокурор в судове засідання не з`явився, надав заяву про розгляд клопотання без його участі, клопотання підтримав.
Представник власника майна ОСОБА_8 в судове засідання не з`явився, надіслав до суду заяву, в якій просить розгляд клопотання проводити без його участі та надав суду заперечення в якому зазначив, що позбавлення права володіння вилученим під час обшуку майном, вплинуло на виробничу діяльність товариства, призвело до неможливості виконання взятих товариством зобов`язань, пов`язаних з використанням вилученої сільськогосподарської техніки. Також зазначив, що органом досудового розслідування вилучено сівалки іншої моделі ніж зазначено в ухвалі слідчого судді, вилучені сівалки не були предметом договорів лізингу, у вилучених сівалках відсутні номера шасі, що унеможливлює їх ідентифікацію по даній ознаці, що в свою чергу виключає припущення органу досудового розслідування, що вилучені сівалки є предметом злочинної діяльності, а тому просив відмовити в задоволенні клопотання прокурора.
Згідно ч. 4 ст. 107 КПК України фіксування під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів не здійснювалось.
Проаналізувавши вищенаведені обставини, вивчивши матеріали клопотання, заперечення на клопотання про накладення арешту майна приходжу до висновку, що на час розгляду клопотання є достатньо підстав вважати, що вилучене майно, на яке слідчий просить накласти арешт, відповідає критеріям, зазначеним у ст. 98 КПК України.
Згідно ст.167 КПК України - тимчасовим вилученням майна є фактичне позбавлення підозрюваного можливості володіти, користуватися та розпоряджатися певним його майном до вирішення питання про арешт майна або його повернення.
Згідно п. 4 ч. 2 ст. 167 КПК України - тимчасово вилученим може бути майно у вигляді речей, документів, грошей тощо, щодо яких є достатні підстави вважати, що вони: набуті в результаті вчинення кримінального правопорушення, доходи від них, або на які було спрямоване кримінальне правопорушення.
Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження.
Відповідно до ст. 170 КПК України арешт майна здійснюється на підставі ухвали слідчого судді.
Згідно ч. 1 ст. 172 КПК України клопотання про арешт майна розглядається слідчим суддею, судом не пізніше двох днів з дня його надходження до суду за участю слідчого та/або прокурора, цивільного позивача, якщо клопотання подано ним, підозрюваного, обвинуваченого, іншого власника майна, і за наявності - також захисника, законного представника, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження. Неприбуття цих осіб у судове засідання не перешкоджає розгляду клопотання.
На підставі ч. 2 ст. 170 КПК України слідчий суддя або суд під час досудового провадження накладає арешт на майно, якщо є достатні підстави вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у частині другій статті 167 цього Кодексу, зокрема, зберегло на собі сліди кримінального правопорушення, є засобом чи знаряддям вчинення кримінального правопорушення.
У відповідності до ст. 131 КПК України з метою досягнення дієвості кримінального провадження застосовуються заходи забезпечення кримінального провадження, зокрема арешт майна.
Відповідно до ч. 1 ст. 170 КПК України арешт майна передбачає собою тимчасове позбавлення можливості відчужувати певне майно за ухвалою слідчого судді або суду до скасування арешту майна у встановленому цим Кодексом порядку.
Відповідно до вимог цього Кодексу арешт майна може також передбачати заборону для особи, на майно якої накладено арешт, іншої особи, у володінні якої перебуває майно, розпоряджатися будь-яким чином таким майном та використовувати його.
Згідно ч. 4 ст. 173 КПК України у разі задоволення клопотання слідчий суддя, суд застосовує найменш обтяжливий спосіб арешту майна. Слідчий суддя, суд зобов`язаний застосувати такий спосіб арешту майна, який не призведе до зупинення або надмірного обмеження правомірної підприємницької діяльності особи або інших наслідків, які суттєво позначаються на інтересах інших осіб.
Разом з тим, в судовому засіданні встановлено, що на момент проведення огляду та обшуку, не надалося можливим ідентифікувати та підтвердити, які із виявлених чотирьох сівалок марки «Great Plains» моделі «YP 1630», що перебували на земельній ділянці із кадастровим номером 3210300000:08:003:0023, безпосередньо були поставлені на підставі договорів укладених із ТОВ «СВІТ АГРОТЕХНІКИ», окрім цього без проведення експертизи обладнання (сівалок) із залученням представника виробника сільськогосподарської техніки марки «Great Plains».
Враховуючи вищевикладене, з метою запобігання можливості приховування, пошкодження, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі майна, виникає необхідність у застосуванні саме такого засобу забезпечення кримінального провадження як накладення арешту на майно вилучене в ході обшуку земельної ділянки із кадастровим номером 3210300000:08:003:0023, а саме чотири сівалки точного висіву «Great Plains» моделі «YP 1630» та чотири монітори до них, а тому слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання є обґрунтованим, відповідає вимогам ст.171 КПК України і підлягає задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 98, 167, 170-173, 309 КПК України, слідчий суддя, -
П О С Т А Н О В И В :
Клопотання прокурора Білоцерківської окружної прокуратури ОСОБА_3 у кримінальному провадженні, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42023112030000299 від 19.07.2023 року, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України про накладення арешту на майно - задовольнити.
Накласти арешт на рухоме майно, вилучене в ході обшуку земельної ділянки із кадастровим номером 3210300000:08:003:0023, з метою запобігання можливості приховування, пошкодження, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі майна, а саме на:
-Сівалку точного висіву марки «Great Plains» моделі «YP 1630» зеленого кольору, без заводської таблички, має позначення фарбою білого кольору «2».
-Сівалку точного висіву марки «Great Plains» моделі «YP 1630» зеленого кольору, без заводської таблички, має позначення фарбою білого кольору «3».
-Сівалку точного висіву марки «Great Plains» моделі «YP 1630» зеленого кольору, без заводської таблички, має позначення фарбою білого кольору «4».
-Сівалку точного висіву марки «Great Plains» моделі «YP 1630» зеленого кольору, без заводської таблички.
-монітор в комплекті з кабелями марки «РМ400» для сівалки точного висіву марки «Great Plains» моделі «YP 1630», серійний номер 11411.
-монітор в комплекті з кабелями марки «РМ400» для сівалки точного висіву марки «Great Plains» моделі «YP 1630», серійний номер 11417.
-монітор в комплекті з кабелями марки «РМ400» для сівалки точного висіву марки «Great Plains» моделі «YP 1630», серійний номер 11427.
-монітор в комплекті з кабелями марки «РМ400» для сівалки точного висіву марки «Great Plains» моделі «YP 1630», серійний номер 11420.
Підозрюваний, його захисник, інший власник або володілець майна, які не були присутні при розгляді питання про арешт майна, мають право заявити клопотання про скасування арешту майна повністю або частково. Таке клопотання подається слідчому судді.
Ухвала про арешт майна виконується негайно слідчим.
На ухвалу може бути подана апеляція до Київського апеляційного суду протягом п`яти діб з дня її винесення.
Слідчий суддяОСОБА_1
Суд | Білоцерківський міськрайонний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 09.11.2023 |
Оприлюднено | 28.11.2023 |
Номер документу | 115184682 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Шахрайство |
Кримінальне
Білоцерківський міськрайонний суд Київської області
Шовкопляс О. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні