Рішення
від 27.11.2023 по справі 353/1069/23
ТЛУМАЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 353/1069/23

Провадження № 2/353/359/23

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частини)

27 листопада 2023 рокум.Тлумач

Тлумацький районний суд Івано-Франківської області у складі:

головуючого - судді Лущак Н. І.,

з участю секретаря судового засідання - Гаврилів Х.В.,

позивача ОСОБА_1 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Тлумачі в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області про визнання права власності в порядку спадкування, -

У Х В А Л И В :

Позов ОСОБА_1 задовольнити.

Визнати за ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителькою АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_1 , право власності на:

- житловий будинок, господарські будівлі та споруди, які розташовані за адресою: АДРЕСА_2 , згідно свідоцтва про право власності на нерухоме майно серії НОМЕР_2 від 17.07.2008 року, зареєстрованого в Івано-Франківському ОБТІ 17.07.2008 року реєстраційний номер: НОМЕР_3 , виданого на ім`я ОСОБА_3 , в порядку спадкування за заповітом після смерті матері ОСОБА_3 ;

- дві земельні ділянки загальною площею 0,3495 га в межах згідно з планом для ведення особистого підсобного господарства Д. № 2 площею 0,995 га; присадибна ділянка Д.№ 1 площею 0,25 га, що розташовані на території с. Палагичі Палагицької сільської ради, згідно Державного акту на право приватної власності на землю серії ІФ № 14-22-2/000114 від 13.03.1995 року, який виданий на підставі рішення Палагицької сільської ради народних депутатів від 29.12.1993 року 18 сесія ХХІ скликання та зареєстрований в Книзі записів державних актів на право приватної власності на землю за № 114, на ім`я ОСОБА_4 , в порядку спадкування за заповітом після смерті матері ОСОБА_3 ;

- земельну ділянку площею 0,2224 га, призначену для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована в АДРЕСА_3 , кадастровий номер земельної ділянки 2625686901:07:004:0018, згідно Державного акту на право власності на земельну ділянку серії ЯЗ № 155239 від 19.02.2009 року, який виданий на підставі рішення XV-ої сесії Палагицької сільської ради 5-го дем.скл. від 23.07.2008 року та зареєстрований в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі за № 010931100051, на ім`я ОСОБА_3 , в порядку спадкування за заповітом після смерті матері ОСОБА_3 ;

- земельну ділянку площею 0,3894 га, призначену для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована в АДРЕСА_3 , кадастровий номер земельної ділянки 2625686901:05:002:0007, згідно Державного акту на право власності на земельну ділянку серії ЯЗ № 405541 від 19.02.2009 року, який виданий на підставі рішення XV-ої сесії Палагицької сільської ради 5-го дем. скл. від 23.07.2008 року та зареєстрований в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі за № 010931100050, на ім`я ОСОБА_3 , в порядку спадкування за заповітом після смерті матері ОСОБА_3 .

Повернути з державного бюджету позивачу ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жительці АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_1 , сплачений нею по квитанції № 0.0.323837451.1 від 22.09.2023 року судовий збір в сумі 1494 (Одна тисяча чотириста дев`яносто чотири) гривні 29 копійок.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення до суду апеляційної інстанції через Тлумацький районний суд Івано-Франківської області. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

ГоловуючийН. І. Лущак

Повний текст судового рішення буде складено «04» грудня 2023 року.

СудТлумацький районний суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення27.11.2023
Оприлюднено28.11.2023
Номер документу115188583
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за заповітом

Судовий реєстр по справі —353/1069/23

Рішення від 27.11.2023

Цивільне

Тлумацький районний суд Івано-Франківської області

ЛУЩАК Н. І.

Рішення від 27.11.2023

Цивільне

Тлумацький районний суд Івано-Франківської області

ЛУЩАК Н. І.

Ухвала від 31.10.2023

Цивільне

Тлумацький районний суд Івано-Франківської області

ЛУЩАК Н. І.

Ухвала від 25.09.2023

Цивільне

Тлумацький районний суд Івано-Франківської області

ЛУЩАК Н. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні